Розподіл аудиторій ХІІ олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка для учнів 4–6 класів (ІІ тур Київської міської олімпіади)
ІІ тур ХІІ Київської міської олімпіади з математики для учнів 4–6 класів
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
відбудеться в неділю 10 грудня 2023 року з 10:00 до 12:00
на факультетах комп’ютерних наук та кібернетики та
механіко математичному за адресами проспект Глушкова 4д та 4е
1. Формат проведення ІІ туру
2. Розподіл аудиторій олімпіади
3. Допомога волонтерів
4. Порядок денний ХІІ Київської міської олімпіади для 4–6 класів
4. Інформація для батьків
5. Інструкція для волонтерів при проведенні ХІІ Київської олімпіади для учнів 4–6 класів
1. Формат проведення ІІ туру
Нагадую, що ця олімпіада буде проведення для переможців І туру Київської міської олімпіади для учнів 4–6 класів, що відбулася місяць тому. Тобто на другий тур запрошуються усі учасники І туру, які вибороли дипломи І, ІІ чи ІІІ ступенів. Список запрошених учасників наводиться в наступному розділі повідомлення, де вказані і усі учасники, і аудиторії, в яких вони братимуть участь олімпіаду. Цей захід буде проведений у форматі усної олімпіади. Таким чином батькам чи/та вчителям треба ознайомити майбутніх учасників з правилами проведення такої олімпіади. Якщо в двох словах, то діти можуть на папері записати лише основні ідеї розв’язання і, якщо вони вважають, що вони розв’язали певну задачі, йти в кімнату журі та в усній формі розповідати її розв’язання. більш детально це можна прочитати і в нас на сайті за посиланням : Правила усної олімпіади
До важливого слід нагадати, що в кожної дитини – учасника олімпіади буде «бланк учасника усної олімпіади», куди виставлятимуть усі оцінки. По завершенні олімпіади цей бланк треба здати журі, щоб журі по завершенні змогло правильно підбити остаточні підсумки цієї олімпіади.
2. Розподіл аудиторій олімпіади
Наводимо розподіл аудиторій учасників:
Учні 4 та 6 класів змагаються на механіко-математичному факультеті, а учні 5 класу – на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики. Переходи між факультетами будуть відкритими для зручності, але усіх, хто не буде допомагати проводити олімпіаду в якості волонтерів (спостерігачів в аудиторіях), просимо завести дитину в призначену аудиторію та залишити місце проведення олімпіади до її завершення. Своїх дітей ви будете зустрічати в холі по завершенні заходу. Геть не припустимим є перебування дорослих в коридорах чи сусідніх аудиторіях поруч з аудиторіями, де відбувається олімпіада.
Початок олімпіади для усіх учасників учнів 10:00. Для усіх учасників вона триватиме 2 години (120 хвилин).
3. Допомога волонтерів, формування журі
Як і на першому турі нам буде потрібна допомога батьків під час проведення заходу. Бажано, щоб в кожній аудиторії були по 2 спостерігачі, які слідкуватимуть за порядком в аудиторії впродовж заходу, а також відведуть дітей в укриття в разі проголошення повітряної тривоги. Тому, будь ласка, дайте відповідь нашим волонтерам, що будуть вас про це перепитувати.
Усі члени журі мають прибути не пізніше 9:30, щоб ознайомитися із завданнями та зробити розподіл по задачах у кожному класі.
Старшими по класах на цій олімпіаді є:
4 клас – Уразовський Артем
5 клас – Уразовський Андрій
6 клас – Кочерга Ніка
4. Порядок денний ХІІ Київської міської олімпіади для 4–6 класів
9.30 Прибуття членів оргкомітету та старших по класах
9.30 Прибуття волонтерів у призначені аудиторії
9.30 – 9.55 Прибуття учасників олімпіади
10.00 Початок олімпіади в усіх класах
10.30 Зустріч батьків з організаторами олімпіади (ауд. 39К)
12.00 Завершення олімпіади в усіх класах
12.15 Підведення підсумків олімпіади журі
5. Інформація для батьків
За результатами ІІ туру олімпіади так само будуть визначені переможці, тобто діти, що виборють дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів. Нам би дуже хотілося організувати нагородження переможців цієї олімпіади в одному з корпусів університету, можливо і в головному корпусі, який традиційно зветься Червоний. Тому ми знову звертаємося до вас з проханням перерахувати 100 гривень як благодійний внесок на рахунки Благодійного фонду «Афіна». За бажанням та при можливості можна вносити і більшу суму. Але цей внесок не є обов'язковим, тобто ваша дитина без жодних обмежень братиме участь в заході, якщо вона є в списках учасників. За підсумками І туру була зібрана належна сума і діти отримають разом з дипломом переможці І туру ще й певний приз. Так само хотілося б мати призи і при нагородженні переможців ІІ туру. Це залежить і від внесків, і від роботи батьківського комітету, який, на щастя, був вже сформований.
Реквізити БФ "Афіна":
Одержувач платежу:
Найменування організації: БО АФIНА БФ БО
Код отримувача: 36138219
Назва банку: АТ КБ"ПРИВАТБАНК"
Рахунок в форматі IBAN: UA063052990000026008025001089
У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати
«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ.
від такого то учасника (або його батьків).
Цей раз дитині достатньо мати з собою зошит та засоби для писання. Навіть підписувати його цей раз не обов’язково.
За результатами цієї олімпіади будуть визначені учасники від Києва на VI Всеукраїнську олімпіаду з математики для учнів 5–7 класів (основні та позаконкурсні). Вони будуть визначені за сумою результатів у двох турах. При рівності результатів вище місце посідає той, в кого кращий результат у ІІ турі. При рівності і цих показників – жеребкування.
6. Інструкція для волонтерів при проведенні ІІ туру
ХІІ Київської олімпіади для учнів 4–6 класів
0. В разі сигналу «Повітряна тривога» попросити дітей взяти з собою свої речі та організовано разом з усіма дітьми перейти в укриття на відповідному факультеті. Там діти за можливістю можуть розв’язувати задачі.
1. Перед початком олімпіади розсадити дітей по одному за парту. Можливо, окремих учасників садити і по 2 за парту, якщо кількість парт менша за кількість учасників.
2. Зробити перекличку дітей, відмітити у списку відсутніх. Роздати бланки учасника особистої олімпіади кожному учаснику.
3. Рівно о 10:00 роздати завдання та розпочати олімпіаду. Дітей, що запізнилися та є в списку цієї аудиторії, пускати, але додаткового часу їм не додається.
4. Протягом олімпіади слідкувати за дотриманням доброчесності при проведенні заходу. В разі потреби випускати дітей до туалету, якщо можливо то із супроводом.
5. Не залишати аудиторію протягом усієї олімпіади. За потреби попросити побути когось з інших членів оргкомітету в цій аудиторії.
6. Рівно о 12-й завершити олімпіаду, зібрати в присутніх дітей їхні бланки та занести їх в кімнату журі. Завдання олімпіади учасники можуть не здавати. Прослідкувати, щоб діти не забували речі в аудиторії. За бажанням учасники можуть завершити олімпіаду раніше визначеного терміну.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!