20.05.2023

Про лекторів, вихователів та батьків у літній школі «Математичний олімп»

card-img

09 серпня (вівторок) – 22 серпня (понеділок) 2023 року

1. Про лекторів ВЛМШ «Математичний олімп»

2. Вихователі ВЛМШ «Математичний олімп»

3. Участь батьків у роботі ВЛМШ «Математичний олімп»

Прошу усіх, хто прочитав це повідомлення і вперше побачив інформацію про Всеукраїнську літню математичну школу «Математичний олімп», передивитися на сайті і попередні повідомлення, де міститься важлива інформація для її учасників і яку ми тут не дублюємо.

1. Про лекторів ВЛМШ «Математичний олімп»

Повідомлення про запрошення лекторів вже було раніше. Зараз ми просто продублюємо форму, де ці лектори запрошуються для викладання, і наводимо старших по кожній паралелі ВЛМШ:

5 клас – Фурса Анжеліка

6 клас – Кочерга Ніка

7 клас – Хоменко Тетяна

8 клас – Уразовський Артем

9 клас – Уразовський Андрій

10–11 класи – Карлова Олена

2. Вихователі ВЛМШ «Математичний олімп»

Серед традицій нашої літньої школи є така – діти мають чудове дозвілля з різноманітними заходами, які відбуваються в той час, коли немає занять. Це досягається завдяки чудовому складу вихователів. Вже декілька років підбором вихователів переймається пані Світлана Ховрак (097 499 23 16 – на цьому номері і телеграм). Будь ласка, усі, хто хоче долучитися до нашої команди вихователів та має змогу на це, напишіть чи якимось іншим чином повідомте про це пані Світлану. Кількість потрібних нам вихователів остаточно буде зрозумілою по завершенні реєстрації дітей-учасників літньої школи. Зазвичай в нас є по 1 основному вихователю в кожну очну групу, 2–3 запасних вихователі на підміну основних, фізрук і, можливо, ще хтось для гармонійної роботи. Таким чином тут в нас буде не опитування потенційних вихователів, а саме прохання звернутися особисто до пані Світлана. Або вона сама зв’яжеться з тими відповідальними особами, які вказали про таку можливість при реєстрації учасників. Просто вихователями можуть бути не обов’язково ті дорослі, чиї діти чи учні є серед учасників ВЛМШ. Хоча це більш природньо.

3. Участь батьків у роботі ВЛМШ «Математичний олімп»

Батьки почали звертатися до мене з запитанням, як можна зробити, щоб приїхати та жити/перебувати протягом літньої школи поруч з дитиною. Я вже зіткнувся з певними проблемами під час Всеукраїнської олімпіади для учнів 5–7 класів, коли було зазначена участь дитини та одного з батьків, а намагалися (і деякі прибули, не дивлячись на прохання цього не робити) приїхати усією родиною. Умова сплатити за себе не проходить, бо в нас все надто гарно, дешево, але для запрошених учасників заходів, а не просто так можна заселитися наче в готель.

Тому наголошую. Батьки, що хочуть жити та харчуватися разом з дітьми в УФМЛ мають стати вихователями і доглядати за групою дітей. Інших варіантів немає.

Якщо ви хочете таки перебувати поруч з дитиною, то є два інших варіанти.

Варіант 1. Ви заселяєтеся з дитиною в будь-який готель або апартаменти поруч (або не поруч, а де вам подобається жити) з УФМЛ і просто дитина бере участь у ВЛМШ на рівних з киянами, тобто без проживання та вечері.

Варіант 2. Ви заселяєтеся самі в будь-який готель або апартаменти поруч з УФМЛ і можете провідувати дитину коли заманеться, не заважаючи заняттям та культурній програмі.

Питання киян, які або далеко живуть, або їм так зручніше стосовно проживання в УФМЛ цілком можливо. Такі випадки рідкісні, і про них треба повідомити. Але тоді ви берете участь на умовах тих, хто потребує проживання та триразового харчування.

Слава Україні!

Героям слава!

Смерть ворогам!

0
Додати коментар