17.05.2023

Умови участі у ІХ Всеукраїнській літній школі «Математичний олімп»

card-img

09 серпня (вівторок) – 22 серпня (понеділок) 2023 року

1. Організатори ВЛМШ «Математичний олімп»

2. Умови участі у ВЛШ «Математичний олімп»

3. Програма роботи літньої школи

4. Про систему пільг для учасників

5. Організаційний комітет літньої школи

1. Організатори ВЛМШ «Математичний олімп»

Так складається, що дуже багато різних зацікавлених людей вперше бачать повідомлення про Всеукраїнську літню математичну школу «Математичний олімп». Тому для них, а, можливо, не лише для них, а майже для усіх потенційних учасників ВЛМШ, варто більш детально нагадати про її організаторів.

Всеукраїнська літня математична школа «Математичний олімп» проводиться на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки керівництва університету. Організаторами ВЛМШ є члени журі Всеукраїнської олімпіади з математики на чолі з головою журі Всеукраїнської олімпіади з математики та лідером команди України на Міжнародній математичній олімпіаді. Серед лекторів теперішні та майбутні члени журі Всеукраїнської олімпіади з математики, а також члени журі Київської міської математичної олімпіади. Не усі з них були переможцями Міжнародної олімпіади, але в них є гарний досвід, як треба вчити дітей розв’язанню олімпіадних і не тільки математичних задач. Зрозуміло, що це набагато важливіше того, щоб лектор сам мав неабиякі здобутки, але слабо може навчити цьому учнів. Тренер Ярослави Магучих не має стрибати в висоту вище за неї, як і тренер Усика не має боксувати краще за Олександра, вони мають навчити своїх учнів це робити краще за усіх.

Отож чекаємо до нас на навчання усіх, хто хоче навчитися розв’язувати цікаві олімпіадні задачі, полюбити математику, чудово провести 2 тижні в столиці нашої вільної України місті Києві в компанії однодумців з усіх куточків країни.

2. Умови участі у ВЛШ «Математичний олімп»

Не дивлячись на певне дорожчання життя в Україні, ми вирішили не збільшувати вартість участі у ВЛМШ «Математичний олімп» у порівнянні з останніми двома роками. Навпаки знову буде поширена система пільг для певних категорій учасників. Але про все це читайте нижче.

Загалом основою формою участі в нашій літній школі є очний формат з проживання та харчуванням в УФМЛ для гостей нашого міста або вдома для киян. В разі неможливості очної форми участі ми організуємо онлайн в тих паралелях, де таких пропозицій буде достатня кількість. В формі реєстрації треба буде вказати можливі варіанти участі.

Учні, що братимуть участь у ВЛШ в очному форматі та потребуватимуть проживання та триразового харчування в УФМЛ, мають сплатити за весь термін ВЛШ 5000 гривень.

Усі інші, що братимуть участь у ВЛШ в очному форматі, будуть снідати та обідати в УФМЛ і мають сплатити за весь термін ВЛШ 3000 гривень.

Учні,  що братимуть участь у ВЛШ у дистанційному форматі мають сплатити за весь термін ВЛШ 2000 гривень;

Оргвнесок за будь-якого варіанта участі в ВЛШ – 1000 гривень. Він буде потрібний для точної оцінки кількості учасників ВЛМШ. В нас виникають певні складнощі при ідентифікації ваших оргвнесків на рахунках БФ «Афіна», тому ми будемо просити зробити копію/фото квитанції та додати її у відповідну форму, що буде виставлена згодом.

Реєстрація у ВЛШ «Математичний олімп»

Прошу заповнювати цю реєстрацію дорослих, тобто «відповідальних осіб» кожної дитини. Це може бути родич, вчитель, керівник гуртка тощо.

Нагадуємо, що дитину треба реєструвати в ту паралель, в якій вона буде навчатися у 2023–2024 навчальному році.

Реєстрація триватиме від сьогодні до 15 червня 2023 року. Далі ми підіб’ємо підсумки реєстрації, скажемо скільки та які групи будуть сформовані у кожній паралелі і попросимо сплатити оргвнесок з надсиланням нам відповідної квитанції. Щоб слідкувати за нашими новинами, просимо вступити в групу в телеграмі !!!

3. Програма роботи літньої школи

У першій день до обіду заплановане знайомство учасників та лекторів ВЛМШ «Математичний олімп» та вступна олімпіада. По обіді буде проведене перше заняття.

Усі інші дні – до обіду 3,5 – 4 години занять, після обіду –заняття (1–2 години), виконання домашнього завдання та культурна чи спортивна програма.

У передостанній день – іспит або заключна олімпіада.

В останній день – підсумкове заняття та закриття школи.

За кожною групою буде закріплений вихователь, який буде забезпечувати нормальну роботу групи. Тобто слідкувати за безпечним проведенням ВЛШ, своєчасним відповідно до графіка харчуванням учасників, відвідування занять та інших заходів тощо. Крім того в нас будуть додаткові вихователі, на яких буде покладена організація культурного, спортивного дозвілля та просто допомога іншим вихователям.

4. Про систему пільг для учасників

Зрозуміло, що усі люди в Україні потерпають від війни, ми дякуємо Збройним силам та народові України, що дають нам можливість проводити освітні заходи, щоб наше майбутнє відбулося. Але є родини які набагато більше постраждали і це не можна не врахувати. В деяких родинах є загиблі, поранені, перебувають на цей момент в ЗСУ. Так само і з майном, хтось взагалі переїхав з окупованої території або з місць, де відбуваються бойові дії, в когось житло постраждало тощо. В формі реєстрації ми наводимо перелік тих категорій, яким ми плануємо надати пільги при сплаті оргвнеску. Якщо ви вважаєте, що ваша ситуація не підпадає в запропоновані, то опишіть її. Ми по завершенні реєстрації зможемо сформулювати відповідні знижки для усіх категорій (або про їх відсутність для певних випадків).

5. Організаційний комітет літньої школи:

Латишенко Людмила

Зубарук Олеся

Рубльов Богдан

Кочерга Ніка

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

Слава Україні!

Героям слава!

Смерть ворогам!

0
Додати коментар