Математичні олімпіади в Києві

Студенти

[expand title=”Авраменко Микола Миколайович“] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Азаров Євгеній Левович“] 1 курс, Механіко-Математичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Андрейчук Анастасія Віталіївна“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Анічин Даніїл Вадимович“] 3 курс, ФІВТ, НТУУ “КПІ”[/expand]

[expand title=”Антипова Аліса Олександрівна“]2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Артемчук Олена Романівна“]5 курс, Фізико-математичний факультет , НПУ ім. М.П. Драгоманова
[/expand]
[expand title=”Астахов Максим Вячеславович“] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Бабенко Aліна Павлівна“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]

[expand title=”Бандерс Марія Миколаївна“]2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Баренблат Ігор Ігорович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Бахчеджиоглу Атілла Алперович“] 4 курс, механіко-математичний факультет, КНУ ім.Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Бєлкіна Марія Андріївна“] 1 курс, механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Бездушний Вадим Дмитрович“] 4 курс, Факультет кібернетики , КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Білик Олеся Олександрівна“]1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Білоножко Аліна Вадимівна“]3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Бондаренко Михайло Романович “] 2 курс, Мехмат, КНУ ім.Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Бортнік Анна Віктроівна“] 4 курс, ФКНК,  КНУ ім.Т.Шевченка [/expand]
[expand title=”Бочок Владислав Володимирович“] 1 курс, ФКНК,  КНУ ім.Т.Шевченка [/expand]
[expand title=”Бродюк Сергій Володимирович“] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім.Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Булахтін Микола Валерійович“] 3 курс, ІПСА, НТУУ “КПІ”[/expand]

[expand title=”Бурцевич Владислав Михайлович“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Ващенко Ольга Юріївна“] 2 курс, механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Веренич Данило Дмитрович“] 2 курс, ФРЕКС, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Вишневська “] [/expand]

[expand title=”Виповський Артур Сергійович“] 1 курс, ФІОТ, “КПІ”[/expand]
[expand title=”Вітрук Євген Юрійович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Вовченко Владислав Олегович
“]5 курс, механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Галунька Марина Ігорівна“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Гелла Всеволод Вячеславович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Германюк Всеволод Станіславович“] 1 курс, ФКНК, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Голембовський Олесь Ігорович“] 1 курс, ФКНК, КНУ ім. Т.Шевченка [/expand]
[expand title=”Головень Євгеній Олександрович“] 1 курс, ФКНК, КНУ ім. Т.Шевченка [/expand]

[expand title=”Гольцов Ілля Андрійович“] 2 курс, фізичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Горох Катерина Євгеніївна“]
[/expand]
[expand title=”Грабар Олександр Олександрович“] 1 курс, фізичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Гребенщикова Дар’я Сергіївна “] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Гунько Олександр Сергійович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Давыдов Олександр Олександрович “] 2 курс, факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка [/expand]
[expand title=”Дегтяр Олена Вікторівна“] 2 курс, механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Діомідов Євгеній Олексійович“] магістратура, MIT, Massachusetts Institute of Technology [/expand]

[expand title=”Дмитренко Віталій Павлович“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Дмитренко Дмитро Олексійович“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Дудко Катерина Сергіївна“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Ємець Марк Дмитрович “] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Єрмілов Олександр Михайлович“] 4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Живолович Олександра Євгенівна“]4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Жук Тетяна Юріївна“]1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Зименко Аэлита Николаевна“] 2 курс, ННЦ “ІБМ”, КНУ імені Т. Шевченка[/expand]

[expand title=”Зотов Данило Максимович “] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Зуєв Антон Миколайович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Івашин Дарій Юрійович“] 1 курс, ФКНК,  КНУ ім. Т. Шевченка[/expand]
[expand title=”Камінська Єлизавета Юріївна“] 4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]

[expand title=”Карпій Вячеслав Олександрович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Катричук Дмитро Олександрович“] 4 курс, Факультет кібернетики, КНУ імені Т. Шевченка[/expand]
[expand title=”Ківва Ярослав Сергійович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Кісленко Олена Сергіївна“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Клименко“]
[/expand]
[expand title=”Коваль Вадим Олегович“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Коваль Максим Романович“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Кодирова Заріна Іномівна“] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Коляденко Павло Павлович“]3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Комісаренко Вячеслав Ігорович“] 5 курс, ІПСА, НТУУ “КПІ”
[/expand]
[expand title=”Кондратенко Олег Олегович“]1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Костюченко Уляна Романівна “]1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Котельникова Валерія Геннадіївна“]2 курс, факультет комп’ютерних наук та кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Кошель Анастасія Андріївна“]2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Кравець Дарина Андріївна“] 4 курс, фізичний факультет, КНУ ім.Тараса Шевченка
[/expand]
[expand title=”Крахмілець Богдан Русланович“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Крюкова Галина Віталіївна“] випускниця, Мехмат, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Кузьмич Анастасія Володимирівна“] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Кунцьо Дмитро Юрійович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Кучеренко Анастасія Олегівна“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Лапіга Олександра Дмитрівна“] 2 курс, механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Литвиненко Денис Олександрович“] 4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Логвіна Ангеліна Вікторівна“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Лопуляк Жанна Ярославівна“] 3 курс, механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]

[expand title=”Лук’янова Анастасія Дмитрівна“]5 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Ляшкевич Андрій Володимирович“]2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Макарович Адальберт Віталійович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Малий Валентин Миколайович“] 5 курс, механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]

[expand title=” Мельник Катерина Едуардівна“] 3 курс,Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Мельніков Віктор Олексійович“] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Митрофанов Вадим Євгенович“] 6 курс,  механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Москальков Антон“] 1  курс, механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]

[expand title=”Моргунова Катерина Дмитрівна“]1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Мороз Микола Петрович“] 3 курс, Фізико-математичний факультет, НПУ
[/expand]
[expand title=”Назаркевич Ганна Ярославівна“] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Насипаний Олексій Богданович“] 2 курс, радіофізичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Никитюк Діана Анатоліївна“]  курс, факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Ніжинська Валерія В’ячеславівна“] студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка [/expand]
[expand title=”Новицька Анна Сергіївна ” ]2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка [/expand]
[expand title=”Ніколаєв   Андрій Дмитрович“] 6 курс, ф-т Кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]

[expand title=”Ніколаєв Арсеній Дмитрович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Ніколаєва Олена“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка [/expand]
[expand title=”Олексишин Олексій Андрійович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Олівко Дмитро Юрійович
“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Олійник Дарина Андріївна
“] 2 курс, механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Опрішко Іра Костянтинівна“] 4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Палько Назарій Зіновійович“] 4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім.Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Пархоменко Денис Ростиславович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім.Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Пащенко Роман Борисович
“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Перехрест Антон Вячеславович“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім.Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Пешко Сергій Миколайович“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім.Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Півень Денис Миколайович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім.Т.Шевченка
[/expand]


[expand title=”Пішенко Владислав“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Піщ Наталія Ігорівна“] 2 курс, механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Подкопаєв Валерій Павлович“] 4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Поліщук Олена Олександрівна“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім.Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Полюхович Ілона Віталіївна“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім.Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Помараманський Костянтин Владиславович“] випускник, механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Прокопенко Владислав Олександрович “] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Процько Максим Ігорович“] 2 курс, радіофізичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]

[expand title=”Пушкар Максим Володимирович“] 1 курс, Мехмат, КНУ ім.Шевченка [/expand]
[expand title=”Пушкін Денис Євгенович“] 4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Речун Андрій Валентинович
“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Рожкова Аліна Андріївна“] 5 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім.Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Садовенко Богдан Володимирович“] 4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім.Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Сайног Олeксій Максимович“] 2 курс, ІПСА, НТУУ “КПІ” [/expand]
[expand title=”Сакевич Руслан Дмитрович
“] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Сандацян Поліна Сергіївна“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Свистунов Антон Олександрович“] 4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім.Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Семенко Роман Володимирович “] 6 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Семенюк Віктор Олександрович
“] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Семирог-Орлик Діана Сергіївна “] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Середа Олександр Олександрович“] 4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Сєдов Вадим Іванович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Сидоренко Денис Олегович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Сігетій Ярослав Ігорович“] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Скибицький Нікіта Максимович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Сокотун Микита Русланович
“] 3 курс, радіофізичний факультет, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Стасюк Назарій Володимирович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Степанюк Марія Олегівна“]2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Стеценко Анастасія Вадимівна “]4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Стречень Матвій Володимирович“] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Тадля Михайло Костянтинович “] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Таранюк Дмитро Іванович“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]

[expand title=”Тимоханов Дмитро Олександрович“] 6 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Тичковський Олексій Русланович“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Тихонравова Юлія Сергіївна“] OM4, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Ткаченко Ольга Вячеславівна“] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]

[expand title=”Уразовський Андрій Владиславович“] 4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Фекете Іван Іванович“] Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Філіпенков Ілля Григорович“] 3 курс,Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Фоменко Олег Володимирович“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Фурса Анжеліка Артурівна“] 1 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
[expand title=”Харченко Ольга Леонідівна“] 3 курс, механіко-математичний факультет, КНУ ім.Т.Шевченка[/expand]
[expand title=”Хома Андрій Сергійович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]

[expand title=”Цимбал Костянтин Олександрович“] 1 курс, ФКНК, КНУ ім. Т.Шевченка

[/expand]

[expand title=”Чучук Ольга Сергіївна“] 5 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка[/expand]
[expand title=”Шабаршова Кристина Ігорівна“] 4 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка[/expand]
[expand title=”Шалік Олексій Іванович“] 3 курс, ФТІ, НТУУ “КПІ”
[/expand]
[expand title=”Шевчук Віталій Ігорович“] 1 курс, Мехмат, КНУ ім. Т. Шевченка[/expand]

[expand title=”Шмонько Владислава Олегівна“] 1 курс, Мехмат, КНУ ім. Т. Шевченка[/expand]
[expand title=”Щербина Павло Андрійович“] 2 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Щетинін Кирил Володимирович“] 5 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]
[expand title=”Яковлев Іван Володимирович “] 3 курс, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка
[/expand]

[expand title=”Ярмола Єгор Геннадійович“] 4 курс, Факультет кібернетики , КНУ ім. Т.Шевченка
[/expand]
Перейти до панелі інструментів