27.03.2024

VІ Всеукраїнська олімпіада для учнів 5–7 класів імені Юлії Здановської

card-img

1. Про Всеукраїнську олімпіаду для 5–7 класів

2. Програма по днях

3. Учасники олімпіади

4. Учасники від Києва

1. Про Всеукраїнську олімпіаду для 5–7 класів

У квітні 2018 року за ініціативи молодіжної частини журі Всеукраїнської олімпіади була започаткована Всеукраїнська олімпіада для 5–7 класів. Відтоді вона щороку проводиться в квітні–травні поточного року під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Виключенням став лише 2022 рік, коли олімпіаду провести не було жодної можливості. Усі події цієї олімпіади відбуваються в різних підрозділах КНУ імені Шевченка, а також і основу журі складають студенти математичних факультетів. З тих пір принципово нічого не змінилося, окрім того, що олімпіада набула надзвичайної популярності і багато хто з регіонів просить збільшити квоту на учасників. Поки ми не маємо такої змоги, але питання озвучене. Будемо протягом року шукати можливості для збільшення кількості учасників з регіонів. Але на цей рік все лишається як завжди – по одному учаснику від кожної області в кожній з паралелей 5–7 класів. 

2. Програма по днях

На цей рік ми вибрали такі дні для проведення заходу. 

10 травня 2024 (п’ятниця) – прибуття, обід (14:00) та знайомство (15:00)

11 травня 2024 (субота) – 1-й тур (10:30 – 13:00) 

12 травня 2024 (неділя) – 2-й тур (10:30 – 13:00)

13 травня 2024 (понеділок) – апеляція (10:00), підведення підсумків (13:00), прощання (14:00) та роз’їзд 

3. Учасники олімпіади

Традиційним для Всеукраїнської олімпіади для 5–7 класів є участь за 7-й клас від області кращого семикласника за результатами ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади. Для учнів 5 та 6 класів можливі інші варіанти вибору учасників. Це можуть бути переможці відповідних олімпіад для учнів 4–6 класів, що проводяться в регіоні. Це можуть бути переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади. Інакше учасника можуть обрати, як кращого учня провідного навчального закладу в регіоні. Зрозуміло, що в теперішніх умовах перевагу варто надавати дитині, що проживає в регіоні, а не виїхала тимчасово в інші місця. 

Представниками, яким ми довіряємо вибір учасника від області на Всеукраїнську олімпіаду 5–7 класів, зазвичай є або члени журі IV етапу Всеукраїнської олімпіади, або/та керівники команд від області на Всеукраїнській олімпіаді. 

Незабаром оргкомітет VІ Всеукраїнської олімпіади для учнів 5–7 класів почне зв’язуватися з представниками кожної області стосовно участі учасників від області в заході. Для нас це важливо, щоб підготувати місця для прийому учасників в сенсі проживання та харчування, якщо ви не плануєте жити в Києві за своєю програмою. Враховуючи безпекову ситуацію в країні ми дозволяємо, щоб з дитиною приїхав хтось один з батьків. Якщо в планах родини їхати обом батькам, брати інших дітей та племінників, то, будь ласка, самі опікуйтеся своїм проживанням та харчуванням впродовж олімпіади. Ми забезпечимо проживанням в гуртожитку ІПО або УФМЛ дитині та одному дорослому, хто буде з цією дитиною. Вартість участі ми постараємся зробити максимально виваженими, щоб усі, хто виборов право участі, зміг здійснити свою мрію. Точні цифри щодо участі будуть наведені найближчі дні. 

4. Учасники від Києва

Традиційно від Києва в кожній паралелі бере участь 1 учасник в загальному заліку, перші місця олімпіади минулого року та по 3 учасника поза конкурсом, тобто їхній результат не впливатиме на розподіл місць для інших учасників.

Ці учасники визначаються в 5–6 класах за результатами міської олімпіади для учнів 4–6 класів, а в 7 класі – за результатами міської. 

Таким чином в команду Києва запрошуються такі учасники:

5 клас. Дмитрик Нікіта (конкурс), Карпенко Роман, Шаргородський Дмитро та Устюжанін Олександр (4 клас) (поза конкурсом)

6 клас. Атаманенко Андрій (конкурс, перше місце минулого року), Дерменжій Олександр (конкурс), Ткаченко Степан, Гаврилюк Юлія  та Піголь Ярослав (поза конкурсом)

7 клас. Грицків Данііл (конкурс, перше місце минулого року), Вівчарик Данило (конкурс), Кириченко Михайло (поза конкурсом).

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

5
Додати коментар
Таня 03.04.2024, 05:13
Доброго дня! Хочу провести олімпіаду для 5-7 класів в Запоріжжі, до кого звернутися за консультацією? Керівниця команди Запорізької області в цьому році. Телеграм @Tanya1120
Цікаво 27.03.2024, 07:20
Цікаво, а можна навчатися в харківській школі і виступати за Київ?
Відповіді:
Богдан 27.03.2024, 07:20
Коли ми проводили заходи в місті, нам не дуже було принципово де навчається дитина. А от представником на Всеукраїнську олімпіаду має бути лише учень з Києва. Ми щось пропустили?
Цікаво 27.03.2024, 09:30
Так, пропустили. Сподіваюся, що батьки цього учня самі признаються
Богдан 27.03.2024, 09:30
Наче виправили