04.04.2024

VІ Всеукраїнська олімпіада для учнів 5–7 класів імені Юлії Здановської

card-img

1. Відповідальні особи за Всеукраїнську олімпіаду для 5–7 класів в областях

2. Умови участі

3. Інші опції участі в олімпіаді 

4. Табличка учасників

1. Відповідальні особи за Всеукраїнську олімпіаду для 5–7 класів в областях

Щоб зібрати дітей з кожного регіону нам треба звертатися до представників цього регіону. Тут ми будемо спиратися на чинних членів журі IV етапу Всеукраїнської олімпіади від регіонів та/або на тих представників регіонів, які цим переймалися минулі роки. Ці люди мають повну довіру від оргкомітету VІ Всеукраїнської олімпіади для учнів 5–7 класів. Ми наведемо поточну ситуацію в цій табличці, куди будемо вносити зміни, які відбуватимуться. 

Для відповідальної особи можливі такі опції:

• Займається цим питанням;

• Входить в ініціативну групу, яка займається цим питанням;

• Цього року не може перейматися цим питанням.

Якщо в регіоні інші представники займаються питанням відбору команди області на VІ Всеукраїнської олімпіади для учнів 5–7 класів, то про це нам треба переказати, бо нам про певну діяльність в кожному регіоні не все може бути відомо. Якщо саме ви переймаєтеся цим питанням, то це добре. Просимо показати тоді за якими принципами відбирається команда вашої області. Шкода, якщо в регіоні буде 2–3 різні групи, які планують займатися цим відбором. Нам би не хотілося втручатися в питання, яке є внутрішнім для кожної області. 

Для поточної ситуації можливі такі опції:

• Команда відібрана повністю;

• Команда відібрана частково;

• Запланований відбір в квітні;

• З питанням відбору є суттєві проблеми.

Зазначені відповідальні особи мають вирішити питання команди не пізніше 20 квітня 2024 року, а саме вказати яка складається ситуація. Якщо команду відібрати не вдається, то після 20 квітня ми, як це робили минулі роки, будемо запрошувати зареєструватися щодо участі, як представників від регіону, окремих учнів. це мають зробити вчителі провідних ліцеїв або батьки дітей, які мають певні здобутки в математичних змаганнях. 

2. Умови участі

Як і минулого року ми запрошуємо до участі учнів 5–7 класів, а тому чекаємо, що кожну таку дитину привезе хтось із дорослих. Це може бути хтось з родичів, вчителів або ще хтось, кому родина може довірити свою дитину. Таким чином в нас запланована участь приблизно 80 учнів, з яких не менше 60 буде потребувати поселення та харчування. Таким чином нам треба поселити приблизно 120 дітей та дорослих. Тут можливі такі 2 варіанти (ціни вказані приблизно):

• Поселення та проживання в УФМЛ. Проживання коштує 100 грн, харчування – 300 грн.

• Поселення та проживання в ІПО КНУ. Проживання коштує 450 грн, харчування – 450 грн.

Стосовно оплати за перебування на олімпіаді. Опція проживання та харчування в УФМЛ – безкоштовна. Ті, хто обиратиме ІПО, має доплатити різницю в цінах. Кількість місць в ІПО обмежена, нам пообіцяли виділити 35–45 двомісних номерів, тому при перебільшення бажаючих жити в ІПО наших можливостей, ми будемо розподіляти інших в УФМЛ. 

Одразу зазначу, що це є VІ Всеукраїнська олімпіада для учнів 5–7 класів, а не туристичний табір. Минулого року деякі родини сумістили участь своєї дитини з сімейним туризмом, а саме просто приїхали не дитина – учасник олімпіади – та хтось із дорослих, а 2 дорослих та ще 2–3 дитини, з яких лише одна брала участь в змаганні. Якщо в когось з родин і цей рік такі плани, то прошу самім перейматися поселенням та харчуванням в Києві. Поселення та харчування в ІПО та УФМЛ на таких умовах не можливо.

3. Інші опції участі в олімпіаді 

До нас вже прийшли з деяких регіонів запитання, чи можна провести цю олімпіаду в їхньому регіоні онлайн? Для нас найголовнішою опцією є однакові умови участі дітей в олімпіаді. Онлайн та офлайн – це дві великі різниці. Наша олімпіада буде проведена в очному режимі з дотриманням усіх безпекових норм. Участь онлайн неможлива. При бажанні щось провести в себе в регіоні онлайн, то це завжди вітається. Але тоді це має бути достатньо масовий захід із залученням усіх бажаючих дітей, а не по одній дитині з 5, 6 та 7 класів. Я розумію, що деякі батьки не хочуть відправляти дітей в Київ на олімпіаду, не хочуть чи не можуть привезти сюди дитину. Але це не означає про можливість участі онлайн. Тоді треба звернутися до інших батьків чи/та вчителів, в сенсі бажання та можливості прибути на нашу олімпіаду. В найгіршому випадку учні деяких областей не будуть брати участь в заході в деяких чи в усіх паралелях 5–7 класів. 

4. Табличка учасників

Тут так само ми будемо динамічно оновлювати табличку учасників, додаючи учасників з тих регіонів, де учасники вже визначені. Одразу я б просив, щоб ці учасники, точніше дорослі, що їх повезуть, визначилися з поселенням та харчуванням – УФМЛ чи ІПО, щоб ми могли розуміти розподіл учасників по гуртожитках.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

8
Додати коментар
Тетяна 09.04.2024, 03:41
Щиро дякую за відповідь, Богдане. А підкажіть, будь ласка, як можна зв'язатися з представниками Закарпаття?
Тетяна 08.04.2024, 07:31
Добрий вечір, а якщо дитина тимчасово проживає закордоном. Чи може вона долучитися до відбору в Закарпатській області? Або як це зробити в наступному році?
Відповіді:
Богдан 08.04.2024, 07:31
Думаю, що вам повезе, якщо вам дадуть відповідь представники Закарпаття, бо то все їм вирішувати, а не нам
Тетяна 09.04.2024, 03:41
Щиро дякую за відповідь, Богдане. А підкажіть, будь ласка, як можна зв'язатися з представниками Закарпаття?
Поліна 05.04.2024, 07:08
А як можна зареєструватися якщо з Києва, 5 кл? Чи від Київ тільки переможців 2 туру київської беруть? Чи як обирають учасників?
Відповіді:
Богдан 05.04.2024, 07:08
Учасники від Києва відбиралися за результатами двох турів Київської міської олімпіади для 4 -6 класів
Олександр
Добрий день, внесіть, будь ласка ясність в склад учасників від Києва. В першому оголошені від 27.03.24 в складі були представники за конкурсом та поза конкурсом. В поточній табличці від Києва позначені тільки учасники за конкурсом. Змінився регламент чи таблиця учасників від Києва буде доповнена?
цікаво 05.04.2024, 07:07
Підкажіть якщо я навчаюся в Києві а живу в Області то за кого можна виступати
Відповіді:
Богдан 05.04.2024, 07:07
Команда від Києва вже відібрана