brand

Остаточні результати відбору.

CУМА

1

Калашніков Вадим Юрійович

24

21

14

28

87

2

Діомідов Євгеній Олексійович

17

20

12

23

72

3

Смірнов Денис Олегович

16

19

21

12

68

4

Дубова Софія Андріївна

21

7

21

18

67

5

Альохіна Анастасія Олексіївна

14

21

19

13

67

6

Хотяїнцева Наталія Володимирівна

23

19

13

12

67

7

Палько Назарій Зіновійович

15

7

19

17

58

8

Середа Олександр Олександрович

21

5

16

13

55

9

Во Дінь Тхань Фонг

7

12

13

14

46

10

Кучеренко Анастасія Олегівна

14

15

10

6

45

Читати далі

Результати четвертого туру відбору. Критерії оцінювання

  

1

2

3

4

CУМА

1Калашніков Вадим Юрійович

24

19

13

5

7

7

7

26

82

2Дубова Софія Андріївна

21

7

21

7

7

3

0

17

66

3Альохіна Анастасія Олексіївна

14

19

19

6

7

0

0

13

65

4Хотяїнцева Наталія Володимирівна

23

19

13

5

0

2

0

7

62

5Смірнов Денис Олегович

Читати далі

Карусель для учеников 4-6-х классов.

Звершено формирование команд, проявивших желание поиграть в воскресенье 1 декабря в математическую карусель. Вот эти команды:

Учебные заведения4 класс5 класс6 класс
132 школа111
Диалог003
РЛ012
СШ №52045
Лидер582
СШ №62001
Лицей Голосеевский №241122
НЗ044
Екология та культура011
ТЛ3
СШ № 155101
Лицей №208010
Гимназия №178121
СУММА92723

trans Карусель для учеников 4-6-х классов.

Читати далі

Карусель для учнів 4–6 класів

Звершено формування команд, які виявили бажання пограти у неділю 1 грудня в математичну карусель. Ось ці команди:

Навчальні заклади4 клас5 клас6 клас
132 школа111
Діалог003
02
05
52
01
12
04
01
Ліцей №2081Гімназія №1782СШ № 1550СУМА92723

Читати далі

Результаты третьего тура отбора

  

 1

 2

1

2

3

4

 3 

сума

1Калашников Вадим Юрьевич

24

19

7

6

0

0

13

 

56

2Хотяинцев Наталья Владимировна

23

19

0

7

0

6

13

 

55

3Смирнов Денис Олегович

16

17

7

7

0

7

21

 

54

4Алехина Анастасия Алексеевна

14

19

5

7

0

7

19

 

52

5Дубовая София Андреевна

21

7

7

7

0

7

21

 

49

6Середа Александр Александрович

21

5

2

7

0

7

16

 

42

7Диомидов Евгений Алексеевич

14

13

5

7

0

0

12

 

39

8Палько Назарий Зиновьевич

15

5

5

7

0

7

19

 

39

9Кучеренко Анастасия Олеговна

14

14

0

7

0

3

10

 

38

10Михайлюк Владислав Юрьевич

17

9

4

7

0

0

11

 

37

11Цинцеус Глеб Олегович

9

16

0

7

0

0

7

 

32

12Во Динь Тхань Фонг

7

12

0

6

0

7

13

 

32

13Николаев Олег Романович

7

7

0

7

0

7

14

 

28

14Мелентьева Ада Денисовна

9

6

0

7

0

5

12

 

27

15Мнухин Екатерина Александровна

7

4

7

7

1

0

15

 

26

16Кивва Ярослав Сергеевич

3

8

7

6

0

0

13

 

24

17Тарасенко Владислав Вадимович

7

7

0

7

0

0

7

 

21

18Липартия Нино Джамбуливна

0

7

7

7

0

0

14

 

21

19Силина Ольга Игоревна

0

5

1

7

0

7

15

 

20

20Олексиюк Иван Максимович

7

0

5

7

0

0

12

 

19

21Бабиенко Илья Ростиславович

0

10

0

7

0

1

8

 

18

22Скибицкий Никита Максимович

0

6

5

7

0

0

12

 

18

23Бас Иван Константинович

7

0

0

6

3

0

9

 

16

24Святокум Полина Олеговна

1

2

5

7

0

0

12

 

15

25Нетеса Владимир Игоревич

0

1

7

7

0

0

14

 

15

26Расторгуев Денис Анатольевич

14

0

0

0

0

0

0

 

14

27Жиленко Тарас Максимович

0

7

0

7

0

0

7

 

14

28Ошлянський Андрей Олегович

0

6

0

7

0

0

7

 

13

29Самойлова Ольга Николаевна

0

0

0

7

0

4

11

 

11

30Думбай Алексей Дмитриевич

10

0

0

0

0

0

0

 

10

31Иванова Кира Игоревна

0

3

0

7

0

0

7

 

10

32Сигет Ярослав Игоревич

0

0

0

7

0

3

10

 

10

33Лукьянихин Олег Вадимович

2

7

0

0

0

0

0

 

9

34Краштан Тамила Евгеньевна

0

0

0

7

0

1

8

 

8

35Милантьев Сергей Сергеевич

0

0

0

1

0

7

8

 

8

36Ульянич Михаил Геннадьевич

0

0

0

7

1

0

8

 

8

37Кошель Анастасия Андреевна

1

3

0

0

0

3

3

 

7

38Корчемная Виктория Сергеевна

0

0

0

7

0

0

7

 

7

39Пономарев Ростислав Владимирович

0

0

0

7

0

0

7

 

7

40Геленко Егор Владиславович

0

1

0

0

0

0

0

 

1

41Малахов Александр Игоревич

0

1

0

0

0

0

0

 

1

42Опришко Ираида Константиновна

0

0

0

0

0

0

0

 

0

43Самченко Дмитрий Андреевич

0

0

0

0

0

0

0

 

0

44Уразовский Андрей Владиславович

0

0

0

0

0

0

0

 

0

 

Результати третього туру відбору

1Калашніков Вадим Юрійович

24

19

7

6

0

0

13

56

2Хотяїнцева Наталія Володимирівна

23

19

0

7

0

6

13

55

3Смірнов Денис Олегович

16

17

7

7

0

7

21

54

4Альохіна Анастасія Олексіївна

14

19

5

7

0

7

19

52

5Дубова Софія Андріївна

21

7

7

7

0

7

21

49

6Середа Олександр Олександрович

Читати далі

Перейти до панелі інструментів