28.10.2024

ХІІІ Київська міська олімпіада для учнів 4–6 класів Розподіл аудиторій та спостерігачів

card-img

1 тур ХІІ Київської міської олімпіади з математики для учнів 4–6 класів 

Київського національного університету імені Тараса Шевченка 

відбудеться в неділю 3 листопада 2024 року з 10:00 до 12:00

на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики та 

механіко математичному факультету

за адресами проспект Глушкова 4д та 4е

1. Розподіл аудиторій олімпіади

2. Допомога волонтерів

3. Порядок денний ХІІІ Київської міської олімпіади для 4–6 класів 

4. Інформація для батьків

5. Інструкція для волонтерів при проведенні ХІІ Київської олімпіади для учнів 4–6 класів

1. Розподіл аудиторій олімпіади

Наводимо розподіл аудиторій учасників:

Учні 4 та 5 класів змагаються на механіко-математичному факультеті, а учні 6 класу – на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики. Переходи між факультетами будуть відкритими для зручності, але усіх, хто не буде допомагати проводити олімпіаду в якості волонтерів (спостерігачів в аудиторіях), просимо завести дитину в призначену аудиторію та залишити місце проведення олімпіади до її завершення. Своїх дітей ви будете зустрічати в холі по завершенні заходу. Геть не припустимим є перебування дорослих в коридорах чи сусідніх аудиторіях поруч з аудиторіями, де відбувається олімпіада.

Початок олімпіади для усіх учасників учнів 10:00. Для учасників 5 та 6 класів олімпіада триватиме 2 години (120 хвилин). Для учасників 4-х класів – 1,5  години (90 хвилин).

Зараз на сайті наведений розподіл аудиторій для учасників. Після узгодження в цей файл будуть додані спостерігачі з батьків тих учасників, які зголосилися допомагати. 

2. Допомога волонтерів, формування журі

У кожній аудиторії мають бути присутніми волонтери з відповідальних осіб, що реєстрували учасників. Там ви лишали свою згоду на таку допомогу, а тому буде дуже прикро, якщо ви не прибудете на захід своєчасно. З кожним з вас ще зв’яжуться наші члени оргкомітету. Ваша головна мета перебування в аудиторії – в разі проголошення повітряної тривоги спокійно відвести дітей з ввіреної вам аудиторії в укриття. Тому бажано, щоб в кожній аудиторії було 2 таких волонтери. Інші ваші дії будуть розписані в інструкції, що буде вам видана зранку. Копію цієї інструкції ви за бажанням прочитаєте наприкінці цього посту. 

Журі починає працювати одразу по завершенні олімпіади, тобто приблизно з 12:00. Просимо усіх членів журі цієї олімпіади прибути без запізнень на перевірку. Аудиторія для збору журі – 221К. далі журі перейде в окремі більш зручні для перевірки аудиторії. 

Старшими по класах на цій олімпіаді є:

4 клас – Чігідіна Марина

5 клас – Уразовський Артем

6 клас – Уразовський Андрій

Старші по класах прибувають на захід не пізніше 9:15, протягом олімпіади старші відповідають на запитання по умовах задач олімпіади. В разі потреби вони можуть це робити разом з помічниками. 

3. Порядок денний ХІІІ Київської міської олімпіади для 4–6 класів 

9.15                    Прибуття членів оргкомітету та старших по класах 

9.30                     Прибуття волонтерів у призначені аудиторії

9.30 – 9.55           Прибуття учасників олімпіади 

10.00                   Початок олімпіади в усіх класах 

10.30                   Зустріч батьків з організаторами олімпіади (ауд. 01К) 

11.30                   Завершення олімпіади у 4 класах 

12.00                   Завершення олімпіади у 5 та 6 класах 

12.15                   Початок роботи журі 

4. Інформація для батьків

Навіть, якщо батьки не можуть допомогти в проведенні олімпіади як волонтери, все одно ви маєте дещо зробити, принаймні для своєї дитини. У кожної дитини має бути з собою правильно підписаний зошит, а також засоби для написання олімпіади – ручка, олівець тощо. На обкладинці зошита має бути розбірливо написані (можна надрукувати та наклеїти) такі дані: 

1) Прізвище та ім’я 

2) Навчальний заклад

3) Клас, за який пише олімпіаду дитина

Цей зошит по завершенні олімпіади дитина має здати для перевірки. Чернеткою можуть бути останні сторінки цього зошита або інший зошит, блокнот, альбом тощо, який здавати не треба. 

ХІІІ Київської олімпіади для учнів 4–6 класів

0. В разі сигналу «Повітряна тривога» попросити дітей взяти з собою свої речі та організовано разом з усіма дітьми перейти в укриття на відповідному факультеті. Там діти за можливістю можуть розв’язувати задачі.

1. Перед початком олімпіади розсадити дітей по 1–2 за парту. Бажано переконатись, що діти з однієї школи не сидять поруч. 

2. Зробити перекличку дітей, відмітити у списку відсутніх

3. Перевірити наявність на обкладинці зошита даних учасника (або попросити підписати її друкованими літерами та дуже розбірливо). Там обов’язково повинна бути така інформація:

·      ПІБ

·      Навчальний заклад

·      Клас, за який дитина пише олімпіаду

4. Рівно о 10:00 роздати завдання та розпочати олімпіаду. Дітей, що запізнилися та є в списку цієї аудиторії, пускати, але додаткового часу їм не додається. 

5. Протягом олімпіади слідкувати за дотриманням доброчесності при проведенні заходу. В разі потреби випускати дітей до туалету, якщо можливо то із супроводом.

6. В разі виникнення запитань у дітей по умовах – запрошувати до цієї аудиторії представника журі.

7. Не залишати аудиторію протягом усієї олімпіади. За потреби попросити побути когось з інших членів оргкомітету в цій аудиторії. 

8. Завершити олімпіаду рівно об 12:00 (5–6 класи) або 11:30 (4 класи), для чого зібрати роботи учасників, пересвідчившись, що кожний учасник здав свій зошит. Завдання олімпіади учасники можуть не здавати. Прослідкувати, щоб діти не забували речі в аудиторії. За бажанням учасники можуть завершити олімпіаду раніше визначеного терміну. Роботи віднести в аудиторію № 221Кта здати їх старшим по відповідному класу.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

4
Додати коментар
Андрій Л. 03.11.2024, 03:01
Прохання до журі перевірити коректність умови до 5-ї задачі за 6-й клас. Скидається на допущену помилку
Відповіді:
Богдан 03.11.2024, 03:01
Якщо можна, то уточніть трохи, що Ви маєте на увазі
Андрій Л. 04.11.2024, 03:05
Мається на увазі фраза "Вкажіть всі можливі варіанти". Чи не має вона провокативний характер? На думку журі.
Богдан 04.11.2024, 03:05
Без цієї фрази на запитання в задачі "скільки цифр МОЖЕ мати цифр число с, дитина могла сказати 2025, навести 1 приклад такого числа і вважати, що залдача розв'язана. Це запитання вимагало показати, що інших відповідей не існує