04.10.2023

ХІІ Міська олімпіада з математики для учнів 4–6 класів під егідою КНУ ім. Шевченка, неділя, 5 листопада 2023. Відкрита реєстрація. Дипломи занзібару від 1 жовтня

card-img

Нагадую, що як завжди змагання відбудуться на механіко-математичному факультеті (ММФ) та факультеті комп'ютерних наук та кібернетики (ФК) Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресами проспект академіка Глушкова 4 д та 4 е (ст. метро «Виставковий центр»)

В разі дуже великої кількості учасників, можливо, одна паралель буде змагатися в приміщенні УФМЛ, за адресою проспект академіка Глушкова 6 (ст. метро «Іподром»)

У кожної аудиторії мають бути присутніми зареєстровані помічники з батьків (бажано принаймні двоє), які в разі проголошення повітряної тривоги власноруч відводять усіх дітей з аудиторії в укриття

1. Анонс проведення ХІІ міської олімпіади для 4–6 класів

2. Реєстрація на міську олімпіаду для 4–6 класів

3. Благодійна допомога на проведення олімпіади для 4–6 класів

4. Порядок денний міської олімпіади для 4–6 класів 

5. Дипломи математичного занзібару для 4–6 класів. 

6. Звернення до регіонів

1. Анонс проведення ХІІ міської олімпіади для 4–6 класів

ХІІ Київська міська олімпіада з математики для учнів 4–6 класів як завжди вона буде проведена під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. При розсадці дітей по аудиторіях будемо враховувати наші реалії, щоб усіх можна було в разі потреби організовано вивести до укриття. Як завжди в аудиторіях з дітьми сидять батьки учасників (звичайно, що не в аудиторії своєї дитини, а в одній з сусідніх). Тому в реєстрації, як завжди, є пункт «Чи готові ви стати членом оргкомітету та посидіти в аудиторії впродовж того часу, поки ваша дитина писатиме олімпіаду». В день олімпіади, як завжди, складається ситуація, що не усі призначені люди своєчасно прибувають на захід (або взагалі не прибувають) і ми звертаємося до присутніх поруч батьків про допомогу. Мені кожного разу дивно було чути від батьків «відмазки», що «я зайнятий», «я не можу» тощо, при том ці батьки тупо тиняються по коридорах факультету, думаючи чим би себе розважити. 

Тому прошу батьків реєструватися для допомоги в якості спостерігачів в аудиторіях ваших дітей, щоб допомогти з усіма організаційними питаннями – безпека, доброчесність, збір робіт по завершенні тощо. Крім того при реєстрації буде пункт з питанням, чи готовий хтось з батьків стати членом батьківського комітету для проведення наступної олімпіади для 4–6 класів, що пройде приблизно за місяць після цієї. 

Знову, як і останні 3–4 роки, ми запрошуємо до перевірки школярів старших (9–11) класів призерів математичних олімпіад, хто хоче себе випробувати в якості члена журі. Тут ми будемо звертатися до ваших вчителів, кого зі старшокласників вони зможуть рекомендувати до нашого журі.

2. Реєстрація на міську олімпіаду для 4–6 класів

Реєстрація триватиме до 12:00 понеділка 30 жовтня 2023 року.

Ми не плануємо допускати до участі не зареєстрованих дітей. Ми маємо нести відповідальність за кожну дитину, що відгукнулася та бере участь в заході, і діти без реєстрації можуть геть порушити наші плани. Зараз найголовніше точно передбачити можливу кількість дітей та оптимально їх розмістити по аудиторіях.

3. Благодійна допомога на проведення олімпіади для 4–6 класів

Більше детально про усі організаційні моменти ХІІ Київської олімпіади для учнів 4–6 класів ми напишемо ближче до самого заходу. А зараз нагадаємо нашу добру традицію, коли батьки, що мають таке бажання та можливість допомагають фінансово організаторам цієї олімпіади. 

Так і цього року ми просимо переказати 100 гривень, як благодійний внесок на рахунки Благодійного фонду «Афіна». За бажанням та при можливості можна вносити і більшу суму. Але цей внесок не є обов'язковим. Якщо ви коректно та своєчасно зареєстрували дитину на цей захід, але не переказали кошти, то ваша дитина без жодних обмежень братиме участь в заході. Ви могли не мати бажання чи можливості зробити таку допомогу, це нормальна ситуація для теперішньої економічної ситуації в країні. Так само ви могли забути зробити це своєчасно, але тоді ніхто не забороняє вам зробити такий внесок вже по завершенні олімпіади. 

Реквізити БФ "Афіна":

Одержувач платежу:

Найменування організації:  БО АФIНА БФ БО

Код отримувача:   36138219

Назва банку:    АТ КБ"ПРИВАТБАНК"

Рахунок в форматі IBAN:  UA063052990000026008025001089

У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати 

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ. 

від такого то учасника (або його батьків)»

Здебільшого ці кошти будуть спрямовані на закупівлю призів для переможців цієї олімпіади, чим і буде перейматися батьківський комітет. Вручення призів відбувається на ІІ етапі цієї олімпіади. Якщо батьківський комітет сформований не буде, то усі зібрані кошти просто підуть на благодійність і будуть далі використані для проведенні наступних олімпіад. На зустрічі батьків з організаторами заходу ви познайомитеся один з одним і зможете обговорити свої подальші дії.

4. Порядок денний міської олімпіади для 4–6 класів

5. Дипломи математичного занзібару для 4–6 класів.

Незабаром тут стануть доступними для завантаження дипломи переможців Математичного занзібару для учнів 4–6 класів, що був проведений 1 жовтня 2023 року.

6. Звернення до регіонів

Наші регіони по відношенню до математичних заходів для дітей поділилися на різні групи. З серпня цього року ми активно поширюємо ідею підняття математичної освіти в Україні і особливо в регіонах. Це в першу чергу стосується учнів 4–7 класів, щоб встигнути їх зацікавити математикою, виявити там талановитих та просто здібних дітей і спробувати допомогти їм розвиватися. Хочу навести певний підсумок такого спілкування з регіонами. 

Суть питання була така. Провести в регіоні восени 1–2 заходи (можна і більше) для учнів 4–6 класів (можна і для більшої кількості класів) та за результатами цих олімпіад організувати обласні гуртки в усіх паралелях, де це можливо. Бажано очні гуртки, якщо ситуація в регіоні це дозволяє. Від нас буде необхідна допомога та підтримка в разі потреби – задачі, заняття, поради тощо. 

Все, що я пишу далі, суто мої враження від спілкування. Можливо я десь помиляюся, і насправді в якійсь області все чудово, але я про це нічого не знаю. Дай боже, вибачаюсь перед такими регіонами та людьми, що проводять там роботу з дітьми. 

Перша група регіонів, де робота кипить і вже не перший рік: Житомирська, Львівська, Одеська, Полтавська та Чернівецькі області. 

Друга група регіонів, це ті, що спробують долучитися до нас ось-ось: Волинська, Закарпатська, Донецька (м. Краматорськ), Івано-Франківська, Херсонська, Хмельницька та Чернігівська.

Третя група, не ті, хто теоретично хотів би, але геть не може знайти, як це зробити, але поки що нічого не виходить. Але надія на те, що щось запуститься, може з певним відтермінуванням початку, все ж є. Це Дніпровська, Сумська, Тернопільська та Черкаська області. 

Усі інші регіони для мене як чорний ящик, я просто не знаю до кого достукатися, щоб організувати таку роботу. Складається враження, що усім місцевим математикам зараз геть не до дітей свого регіону. Ми з Києва не в змозі вирішувати такі місцеві питання.

Як приклад, ми запустили під егідою «Кванти» безкоштовний гурток для учнів 8 класу. В цей гурток запросили кращих учнів кожної області (вони відбиралися за результатами минулорічного ІІІ етапу олімпіади). Так от, в цьому гуртку обмаль учасників. Навіть таку інформацію ми не можемо знайти, щоб запросити дитину в цей гурток. 

Ну й нарешті ми нагадуємо усім нашим регіонам, що в травні заплановане проведення буде проведення VІ Всеукраїнська олімпіада для 5–7 класів. На цю олімпіаду запрошуються по одній дитині 5, 6 та 7 класів кожної області, а також поза цієї квоти – перші місця минулорічної такої олімпіади.

2
Додати коментар
Я 05.10.2023, 05:13
А коли олімпіада?
Відповіді:
ЯЯ 05.10.2023, 05:13
Ваші пропозиції?