brand

Special audiences for the 2nd round of the City Olympics in mathematics

Special audiences for the 2nd round of the City Olympics in mathematics

We will tell the audiences at the 2nd round of the City Olympics in mathematics, which will take place on Friday 31.01 at the faculties of chibernetics and mehmat of KNU. Shevchenko.

Розподiл 7-х класiв

participantEducational institutioncabinetTorch (199
1Georgiy IvanchykLyceum No 198 "Eco"01K
2Victor KryshtalTechnical Lyceum NTUU "KPI"01K
3Bohdan VakhitovLyceum "Scientific Change"01K
4Bondarenko Mykhailo RomanovychLyceum No. 171 "Leader"01K
5Maxim LavrentiyLyceum No 14201K
6Danylo VaninLyceum No 20801K
7Aleksey HryshchenkoRusanivsky Lyceum01K
8Andriy HusakSchool Number 13201K
9Yatskiv Kateryna BohdanivnaRusanivsky Lyceum01K
10Sergei CheremshinskyHolosiivskyi Lyceum No 24101K
11Ilya TsymbalLyceum No. 171 "Leader"01K
12Nikita OleksienkoLyceum No. 171 "Leader"01K
13Kira TulchynskaLyceum No. 171 "Leader"01K
14Shlapak Yaryna YuriivnaSchool No 11001K
15Vladislav ShashkovLyceum No. 171 "Leader"01K
16Georgiy MendzebrovskyLyceum No. 171 "Leader"01K
17Tarkaniy Anastasiia OlehivnaGymnasium No 17801K
18Alexander RosemaryLyceum "Scientific Change"01K
19Rudenko Anastasiia VyacheslavivnaLyceum No. 171 "Leader"01K
20Kohut Mariia VolodymyrivnaTechnical Lyceum NTUU "KPI"01K
21Veronika StarodubRusanivsky Lyceum01K
22Denys SikorskyLyceum No. 171 "Leader"01K
23Semchuk Iryna AndriivnaLyceum "Scientific Change"01K
24Bratchyk Sofiia RomanivnaSchool No 11201K
25Mikhail BilokurLyceum No 15701K
26Dmitry MykytenkoLyceum No. 171 "Leader"01K
27Andrei LeonovSchool No 25001K
28Mikhail TsysinLyceum No. 171 "Leader"01K
29Kozimir Yana KonstantinovnaLyceum No 100 "Podil"01K
30Nechyporuk Karina IhorivnaLyceum No20801K
31Ortikova Oleksandra AlisherivnaLyceum No 100 "Podil"01K
32Lev PotemkinLyceum No 14201K
33Andrei RedyaSchool No 25001K
34Ruslan ShevchukLyceum No. 171 "Leader"01K
35Nazar AtajanovRusanivsky Lyceum01K
36IlyaOvtryukLyceum No. 171 "Leader"01K
37Dmitry TaranGymnasium No 107 "Vvednivska"01K
38Maxim RyabokonLyceum No 14201K
39Nikita LenivenkoLyceum No 14201K
40Onyshchenko Anastasiia MykolaivnaLyceum No. 171 "Leader"01K
41Dmitry TyutyunnykSlavic Gymnasium01K
42Kadyrov Kadira BeketovychRusanivsky Lyceum01K
43Bohdan SavchenkoSchool No. 194 "Persp prospect"01K
44Ivan BakhanovLyceum No 22701K
45Skvortsova Elizaveta OleksandrivnaLyceum No. 171 "Leader"01K
46Petrobyova AliceLyceum No 20801K
47Hinkul AnnaLyceum "Scientific Change"01K
48Andrei PopovLyceum No. 171 "Leader"01K
49Alexander KrochakLyceum No 100 "Podil"01K
50Cherkassy-Durneva Polina VitalievnaLyceum No20801K
51Maryam MamelekovaGymnasium No 14301K
52Danylo TyutyunnykGymnasium "KMK"01K
53Bohdan FedorchukLyceum No. 171 "Leader"01K
54Daniil StoyanovskyLyceum No. 171 "Leader"01K
55Vsevolod IvanchenkoLyceum No 20801K
56Denisova Kateryna IhorivnaLyceum No. 171 "Leader"01K
57Galagan Nataliia OlehivnaLyceum No. 171 "Leader"01K
58Prokopyuk Viktoriia VasylivnaSchool Number 30401K
59Kononenko IvanLyceum No. 171 "Leader"01K
60Bura Ivanna VolodymyrivnaLyceum No 14201K
61Oleg TkachenkoPolytechnic Lyceum01K
62Osoka Daniil SergeevichTechnical Lyceum01K
63Vladimir FokovGymnasium No 15301K

Розподiл 8-х класiв

participantEducational institutioncabinetTorch (199
1Anton TrigubGymnasium "Academy"43K
2Vsevolod ReshetnikovLyceum No. 171 "Leader"43K
3Danilova Yuliia OlehivnaLyceum No. 171 "Leader"43K
4Anna KarlyshevaLyceum No. 171 "Leader"43K
5Yeyevlev Yehor AlekseevichSchool of Externs43K
6Nazar SemkivLyceum No. 171 "Leader"43K
7Yuriy ProkopetsRusanivsky Lyceum43K
8Alexander GrigorovichGymnasium No 17843K
9Vasilieva Kateryna YehorivnaLyceum No. 171 "Leader"43K
10Carrot SvetlanaLyceum "Scientific Change"43K
11Aleksey BashukLyceum No. 171 "Leader"43K
12Dymura Sofia AndreevnaLyceum No 14543K
13Tatyana TaranovaTechnical Lyceum NTUU "KPI"43K
14Kyrylo SovayloTechnical Lyceum NTUU "KPI"43K
15Vladislav SirychenkoLyceum No. 171 "Leader"43K
16Ilya OholtsovLyceum No 20843K
17Toganenko Vladyslav VolodymyrovychGymnasium No 17843K
18Bohdan MykhailenkoLyceum No 14543K
19Mitseva Kateryna OleksandrivnaRusanivsky Lyceum43K
20Mark AnpilogovLyceum No. 171 "Leader"43K
21Egor VoznyukLyceum "Scientific Change"43K
22Andriy SkrypnikLyceum No. 171 "Leader"43K
23Dmitry KiselyovLyceum No. 171 "Leader"43K
24Semenko Karina MykolaivnaPolytechnic Lyceum43K
25Oleg FedorenkoRusanivsky Lyceum43K
26Chernenko AlexeyLyceum "Prestige"43K
27Nikolay ZhurbaLyceum "Scientific Change"43K
28Dmitry KovalLyceum No. 171 "Leader"43K
29Andrei SakharovLyceum No. 171 "Leader"43K
30Yaroslav GaidaiLyceum No 14543K
31Antoshina Kateryna OlehivnaLyceum "Scientific Change"41M
32Boris HaidukRusanivsky Lyceum41M
33Nikolai KatsaiSchool No 21441M
34Kapanadze Dali TengizivnaLyceum No 20841M
35Mykhailo WrestlerGymnasium No 17241M
36Lagoda Anna AndreevnaLyceum "Scientific Change"41M
37Andrei StavinskyGymnasium No 17841M
38Volodymyr KoshevoyRusanivsky Lyceum41M
39Kurbatova Sofiia OleksandrivnaRusanivsky Lyceum41M
40Baranova Liudmyla VitalievnaLyceum "Scientific Change"41M
41Alexander ZadorozhnySchool Number 1741M
42Margarita LyzohubGymnasium "KMK"41M
43Aleksey MozhakovLyceum No 5141M
44Femeniuk Anastasiia OleksandrivnaLyceum No. 171 "Leader"41M
45Ilya KostiukLyceum No 14541M
46Kravets Anna VasylivnaLyceum No. 171 "Leader"41M
47Smyk Mariia SerhiivnaTechnical Lyceum NTUU "KPI"41M
48Kokura Ivan ValeriiovychLyceum No 20841M
49Alexander KilchevskyLyceum No 14541M
50Ostapenko Mariia OlehivnaLyceum No 20841M
51Olga GolubSchool Number 6041M
52Dmitry HukHolosiivskyi Lyceum No 24141M
53Alexander RodionovLyceum No 14541M
54Ilya AnanichRusanivsky Lyceum41M
55Angelina KhrypunovaTechnical Lyceum41M
56Denys SamchukFinancial Lyceum41M
57Anna UstinovaLyceum No. 171 "Leader"41M
58Roman ZhyarSchool No 19741M
59Igor ChornyiLyceum No 14541M
60Sobko TatyanaSPC No. 240 "Society"41M
61Kushnirenko Mariia SerhiivnaLyceum No 22721M
62Vladislav GrushaLyceum "Scientific Change"21M
63Boris PrystumaLyceum No. 171 "Leader"21M
64Vitaliy NozhenkoSchool Number 30421M
65Pronina Daria VasylivnaLyceum No 14521M
66Pylypchuk Viktoriia YuriivnaSlavic Gymnasium21M
67Yevhen GadzovskyLyceum No 24121M
68Leonid HurtovyLyceum No. 171 "Leader"21M
69Vsevolod GulchukLyceum No 14521M
70Bahcejioglu AtalaiLyceum "Scientific Change"21M

Розподiл 9-х класiв

participantEducational institutioncabinetTorch (199
1Nikita SkybytskyLyceum No 20801K
2Yaroslav KivvaLyceum No. 171 "Leader"01K
3Ivan OleksiukLyceum No. 171 "Leader"01K
4Alexander GunkoGymnasium No 17801K
5Bondarenko Denys VolodymyrovychLyceum No. 171 "Leader"01K
6Nartsev Denys YuriiovychUFML01K
7Vitaliy DmytrenkoLyceum No 14501K
8Alexander CreteevichLyceum No. 171 "Leader"01K
9Pushkin Denys YevhenovychLyceum "Scientific Change"01K
10Stepanyuk Maria OlehivnaLyceum No 14501K
11Ivan KosyukLyceum No. 171 "Leader"01K
12Sergei MilantievLyceum No 20801K
13Andrei MoskvichLyceum "Scientific Change"01K
14Anton MelnichenkoLyceum "Scientific Change"01K
15Vladislav WerteleckiUFML01K
16Ilya BabienkoLyceum No. 171 "Leader"01K
17Roman KozhevnikovUFML01K
18Kravets OlgaRusanivsky Lyceum01K
19Artem AvramenkoLyceum "Prestige"01K
20Anna TereshchenkoLyceum No 14501K
21Nguyen Chung-yongLyceum No. 171 "Leader"01K
22Demchyk Nataliia AnatoliivnaUFML01K
23Soulless Vsevolod IgorevichRusanivsky Lyceum01K
24Viktoriia MytskanyukLyceum No. 171 "Leader"01K
25Denys GolovanLyceum No 20801K
26Ilya KoshevoyLyceum "Scientific Change"01K
27Sukaylo Kateryna IhorivnaLyceum No. 171 "Leader"01K
28Koshel Anastasiia AndreevnaLyceum No 20801K
29Bysheva Anastasiia MykhailivnaGymnasium No 17801K
30Maria OnishchenkoLyceum No. 171 "Leader"01K
31Oleg SolonyGymnasium No 17801K
32Alexander KsyvanskyRusanivsky Lyceum01K
33Denys DraganchukLyceum No 20801K
34Igor RokhvargLyceum No. 171 "Leader"01K
35Gleb NemchenkoUFML01K
36Timofey SokolskyGymnasium No 17801K
37Yehor KhodakivskyLyceum No 20801K
38Andriy KhomaUFML01K
39Anton TrigubGymnasium "Academy"01K
40Aleksey PilkevychGymnasium of Oriental Languages No 101K
41Razumkov Gleb OleksandrovychLyceum No 100 "Podil"01K
42Ilya PeknevichLyceum No 20801K
43Tatiana BatsenkoRusanivsky Lyceum01K
44Nazar BudayevLyceum No 20801K
45Ilya ZaichukGymnasium No 17801K
46Vlas LeshchenkoLyceum No 20801K
47Konstantin KhudenkoLyceum "Scientific Change"01K
48Daniil RatarovLyceum No. 171 "Leader"01K
49Karpenko Anastasiia AndriivnaLyceum No 20801K
50Dmitry ShinkevychGymnasium NPU01K
51Ilya ShulgaUFML01K
52Bohdan EvpvinLyceum No. 171 "Leader"01K
53Yaroslav TaranovTechnical Lyceum NTUU "KPI"01K
54Anton OstrowerkhyLyceum No 14201K
55Valeriy KundasUFML01K
56Ishchuk Daria OleksandrivnaGymnasium No 17801K
57Vitalina MiroshnykTechnical Lyceum NTUU "KPI"01K
58Pavel YefanovLyceum No 14501K
59Alina BoguslavskaLyceum No 20801K
60Aleksey AndryushchenkoSchool No 13001K
61Zhivolovych Oleksandra YevhenivnaGymnasium No 14301K
62Denys ShamraiLyceum No. 171 "Leader"01K
63Maria TsarenkovaUFML01K
64Anastasia NevmerzhytskaLyceum No 100 "Podil"01K
65Nestor LavrenovLyceum No 20801K
66Dvornitskaya ElenaRusanivsky Lyceum01K
67Aleksey DegtyarevUFML01K
68Alexander VerovochkinSchool Number 301K
69Sava StepurinLyceum No. 171 "Leader"01K
70Vladislav YatsenkoLyceum "Scientific Change"01K
71Phonotova Oleksandra VadymivnaLyceum "Intellect"01K

Розподiл 10-х класiв

participantEducational institutioncabinetTorch (199
1Ivan YakovlevLyceum No. 171 "Leader"45M
2Boris ManikinLyceum "Scientific Change"45M
3Andrei OslyanskyLyceum No. 171 "Leader"45M
4Anton PyankovGymnasium No 17845M
5Nikita SkybytskyLyceum No 20845M
6Stepan KazaninLyceum No. 171 "Leader"45M
7Kucherenko Anastasiia OlehivnaLyceum No. 171 "Leader"45M
8Bohdan KhrometsLyceum No 14245M
9Artur SuleymanovLyceum No. 171 "Leader"45M
10Lapiga Oleksandra IhorivnaRusanivsky Lyceum45M
11Krasko Iryna MykolaivnaLyceum No. 171 "Leader"45M
12Anton Zhdan-PushkinLyceum No 14245M
13Nikita SokotunLyceum No. 171 "Leader"45M
14Aleksey KhakhliukLyceum No 14245M
15Motor Evgeniya IhorivnaRusanivsky Lyceum45M
16Pavlo LabunatskyTechnical Lyceum NTUU "KPI"45M
17Andreychuk Anastasiia VitalievnaLyceum No. 171 "Leader"45M
18Egor MarchenkoLyceum No. 171 "Leader"45M
19Dmitry VasetskyTroyeshchyna Gymnasium45M
20Mykhailo BorozenetsGymnasium No 17845M
21Sarantseva Maria AntonivnaLyceum No. 171 "Leader"45M
22Lukyanova Anastasiia DmytrivnaLyceum No 20845M
23Alexander SmokovichLyceum No. 171 "Leader"45M
24Maksym KirilyukLyceum No. 171 "Leader"45M
25Voynarovska Varvara ValeriivnaLyceum No. 171 "Leader"45M
26Stephen BurlakaGymnasium No 15345M
27Kravets Alexey PavlovichLyceum No. 171 "Leader"45M
28Alexander BratusTechnical Lyceum45M
29Polina MerzlikinaTechnical Lyceum NTUU "KPI"45M
30Aleksey GorbeskoSchool No 5245M
31Motruk Anastasiia DmytrivnaLyceum No. 171 "Leader"42M
32Aleksey ShalikLyceum No. 171 "Leader"42M
33Ivan ZhurLyceum No 14542M
34Valeriy TatarinLyceum No 14242M
35Nikita SilchenkoTechnical Lyceum NTUU "KPI"42M
36Maxim PolitisLyceum No 20842M
37Oleg MonastyrskyiTechnical Lyceum42M
38Meentyeva Ada DenisovnaLyceum No. 171 "Leader"42M
39Aleksey SainogTechnical Lyceum NTUU "KPI"42M
40Vyacheslav TsurkanPolytechnic Lyceum42M
41Konstantin LavronenkoGymnasium No 31542M
42Yevhen KazminUFML42M
43Dmitry KorenkoSchool No 5242M
44Aleksey ZhengchukLyceum No 14542M
45Alexander NedevPolytechnic Lyceum42M
46Gleb SoldatkinLyceum No. 171 "Leader"42M
47Andrei MaznevUFML42M
48Bohdan PanchukUFML42M
49Shapovalova Anastasiia MykolaivnaPolytechnic Lyceum42M
50Osmak Yuliia VladyslavivnaLyceum No. 171 "Leader"42M
51Konopatska Oleksandra OlehivnaLyceum No 100 "Podil"42M
52Nikita HolubakhGymnasium "Prestige"42M
53Aleksandr ArzamastsevLyceum No 14542M
54Artem BondarLyceum No 20842M
55Anton PerepelytsyaUFML42M

Розподiл 11-х класiв

participantEducational institutioncabinetTorch (199
1Dmitry TimokhanovLyceum "Scientific Change"43K
2Khotyantseva Nataliia VolodymyrivnaLyceum No. 171 "Leader"43K
3Alyokhina Anastasiia OleksiivnaLyceum No. 171 "Leader"43K
4Gleb TsynceusLyceum No. 171 "Leader"43K
5Evgeniy GavrilkoGymnasium No 17843K
6Evgeniy DiomidovRusanivsky Lyceum43K
7Boris NazarenkoUFML43K
8Orlyk Serhii EduardovychLyceum "Intellect"43K
9Ivan KokhanovskyLyceum No 100 "Podil"43K
10Baikova Kateryna OleksandrivnaLyceum No 14543K
11Dmitry OrekhovLyceum No 14543K
12Olga SamoilovaLyceum No. 171 "Leader"43K
13Tamila KrashtanPolytechnic Lyceum43K
14Igor RyzhkovLyceum No. 171 "Leader"43K
15Shtyk Yana ValeriivnaUFML43K
16Dmitry ZinenkoUFML43K
17Sergei RedkoLyceum No. 171 "Leader"43K
18Svitlana DoroshenkoLyceum No 20843K
19Dmitry LabaLyceum No. 171 "Leader"43K
20Bohdan SnizhkoSchool No 25243K
21Vadym MytrofanovLyceum No 14543K
22Kolodiazhna Tatyana ValeriivnaUFML43K
23Alexander KushchakKlovsky Lyceum No 7743K
24Alexey MelnykLyceum No 14543K
25Dmitry KanivetsLyceum "Scientific Change"221K
26Dmitry KharchenkoRusanivsky Lyceum221K
27Varzar Yevhenii AnatoliiovychUFML221K
28Roman MakogonSPC No. 240 "Society"221K
29Denys SmartLyceum No 38221K
30Nikita IlyushchenkoGymnasium No 153221K
31Volodymyr KazakLyceum No 142221K
32Radomyr PershotynLyceum "Scientific Change"221K
33Andriy AndriykoUFML221K
34Alexander GrigorenkoSchool No 306221K
35Saliy OlgaLyceum No 38221K
36Smelova Anastasiia ViktorivnaLyceum "Scientific Change"221K
37Ivan PohybkoUFML221K
38Konstantin RedkoLyceum No. 171 "Leader"221K
39Maxim KalaidovLyceum No. 171 "Leader"221K
40Dmitry SavchynLyceum "Scientific Change"221K
41Volodymyr DumanskyLyceum No 198 "Eco"221K
42Ilya OleksienkoLyceum "Scientific Change"221K
43Yuriy YosypivUFML221K
44Yaroslav KuliyLyceum No 100 "Podil"221K
45Dmitry YakymetsLyceum "Scientific Change"221K

Alisa

    Leave a Reply

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.