08.04.2024

Перше повідомлення про VІІІ Всеукраїнську Літню математичну школу «Математичний олімп»

card-img

09 серпня (п’ятниця) – 22 серпня (четвер) 2024 року

1. Перспективи та реєстрація у ВЛМШ «Математичний олімп»

2. Про потенційних лекторів

3. Умови участі у ВЛШ «Математичний олімп»

4. Програма роботи літньої школи

5. Організаційний комітет літньої школи:

1. Перспективи та реєстрація у ВЛМШ «Математичний олімп»

Цього року ми так само плануємо очне проведення Всеукраїнської літньої математичної школи «Математичний олімп» (ВЛМШ). Але залишиться опція про частину школи, яка може бути проведеною онлайн. Онлайн частина школи можлива, якщо достатньо велика кількість дітей однієї паралелі оберуть саме цей варіант. В інших паралелях, де кількість учасників онлайн буде незначною, онлайн школу проводити не будемо. Минулого року в нас було 3 групи, що працювали онлайн: 5–6 класи, 7–8 класи та 9–11 класи. 

Ми розпочинаємо реєстрацію у ВЛМШ, щоб знати наші перспективи на серпень. Цього року ми не плануємо внесення оргвнеску, як це було минулі роки, в якості гарантії вашої участі. Подекуди в житті, особливо зараз, траплялися деякі форсмажорні зміни у учасників, а тому доводилося повертати ці внески, що дає зайвий клопіт одразу усім. Цього року ми попросимо чинний контакт в телеграмі від кожної відповідальної особи за учасників. За тиждень-два до початку літньої школи ми проведемо опитування, щоб остаточно з’ясувати список учасників. 

Вже третій рік поспіль буде пункт з пільгами для певних категорій учасників. 

2. Про потенційних лекторів

Відкриваємо реєстрацію потенційних лекторів. Усі хто має бажання долучитися до викладання у ВЛМШ – з попереднім досвідом чи без нього – зареєструйтеся. Тоді ми зможемо ефективно долучити вас для викладання у ВЛМШ.

3. Умови участі у ВЛШ «Математичний олімп»

Фінансові умови участі у ВЛМШ Математичний олімп дещо змінюються у порівнянні з минулим роком, оскільки зросла вартість харчування. Вартість участі в літній школі є такою.

Учні, що братимуть участь у ВЛШ в очному форматі та потребуватимуть проживання та триразового харчування в УФМЛ, мають сплатити за весь термін ВЛШ 6500 гривень.

Усі інші, що братимуть участь у ВЛШ в очному форматі, будуть снідати та обідати в УФМЛ і мають сплатити за весь термін ВЛШ 3500 гривень.

Учні, що братимуть участь у ВЛШ у дистанційному форматі мають сплатити за весь термін ВЛШ 2500 гривень;

4. Програма роботи літньої школи

У першій день до обіду заплановане знайомство учасників та лекторів ВЛШ «Математичний олімп» та вступна олімпіада. По обіді буде проведене перше заняття. 

Усі інші дні – до обіду 3,5 – 4 години занять, після обіду –заняття (1–2 години), виконання домашнього завдання або дозвілля – культурна чи спортивна програма. 

У передостанній день – іспит або заключна олімпіада.

В останній день – підсумкове заняття та закриття школи.

За кожною групою буде закріплений вихователь, який буде забезпечувати нормальну роботу групи. Тобто слідкувати за безпечним проведенням ВЛШ, своєчасним відповідно до графіка харчуванням учасників, відвідування занять та інших заходів тощо. Також в роботі ВЛМШ буде фізрук, лікар, додаткові вихователі тощо. 

5. Організаційний комітет літньої школи:

Олеся Зубарук – організаційні питання в УФМЛ

Світлана Ховрак – питання з вихователями, дозвіллям

Марина Чігідіна – питання по зв’язку з учасниками, заняття в очних групах

Ніка Кочерга – питання по лекторах, заняття в групах онлайн

Богдан Рубльов – організаційні питання в КНУ

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

Слава Україні!

Героям слава!

Смерть ворогам!

0
Додати коментар