brand

Графік III (міського) етапу

Оскільки усі цікавляться математичною олімпіадою, а також деякими іншими, то ми наводимо тут графік усіх олімпіад 3 етапу у місті Києві.

Завантажити графік III (міського) етапу. 2013-2014 н.р.

Читати далі

Розподіл журі по класах: III етап Всеукраїнської олімпіади.

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

1.Молодцов О.І.Нестеренко О.Н.Владіміров В.М.Анікушин А.В.Рубльов Б.В.
2.Кравченко Ю.В.Гранішак Х.М.Снозик В.В.Ткаченко О.В.Руденко О.В.
3.Сорока Є.В.Розмариця А.А.Шуплецов Д.В.Остапчук М.В.Хілько Д.І.
4.Василенко О.В.Баранов В.О.Басов Д.С.Висоцька Л.П.Бондар Є.О.
5.Вовченко І.О.Бєдов О.В.Камінська А.В.Вовченко В.О.Браславська А.Л.
6.Зінченко О.Г.Буковська О.І.Карпов Д.С.Дашков О.О.Ківва Б.С.
7.Коляденко М.П.Гольдштейн І.Б.Королюк М.П.Дем’яненко О.І.Лішунов В.Г.
8.Коцюруба О.В.Десятерик О.О.Крюкова Г.ВЗахарійченко Ю.О.Малишко О.Г.
9.Линець О.С.Кіслухін О.О.Кузнєцов Є.В.Карлюченко О.В.Маліцький Ю.В.
10.Мальцев В.В.Кравець Д.А.Кутовенко І.Л.Карлюченко О.О.Марковіченко О.О.
11.Морозов О.В.Кузнєцова О.В.Лупа А.О.Колянко М.І.Мартюшова І.В.
12.Олефіренко А.М.Кукуш О.Г.Мовчан С.М.Костєєва О.О.Михайлик І. В.
13.Панкратова І.Є.Малий В.М.Мояк М.Ю.,Кузнєцов М.В.Мулярчик К.М.
14.Полонський В.Б.Немировська М.О.Нікулін О.В.Кузнєцова І.В.Піскун О.А.
15.Рабинович Ю.М.Плис Т.В.Оніщенко А.М.Кушнір Ю.А.Рашитов Б.В.
16.Рожкова А.В.Соскін Д.С.Осадчий І. В.Лоскутов В.О.Сільвестрова І.А.
17.Ткачук Д.О.Сухорукова А.М.Павлов Т.О.Мазниченко Л.Л.Таран Д.О.
18.Франчук В.О.Токарєв М.С.Пугач А.Г.Мовчан А.В.Чаудхарі М.С.
19.Шишацький Ю.О.Харитонова О.О.Свідерський К.С.Павлюк М.В.Чернишенко А.І.
20.Шульга Н.В.Чайковський А.В.Сорока Б.В.Перкова М.Я.Чорний М.В.
21.Щерба А.О.Чернова О.О.Харченко Л.А.Піпко А.В.Шамович О.А.
22. Данілова А.Є.Шарманський І.Б.Часовський Д.Б.Садовенко Б.В.Шарапов М.М.
23.Шатохін М.В.Шпирко В.В.Сердюк Я.П.Шевчук Є.М.
24.Швай Н.О.Шуклін С.О.Цешковський С.Й.Шувар Н.В.
25.Щеглов М.В.

Якщо в когось є побажання, пропозиції або зауваження, повідомте про це.

Остаточні результати відбору.

CУМА

1

Калашніков Вадим Юрійович

24

21

14

28

87

2

Діомідов Євгеній Олексійович

17

20

12

23

72

3

Смірнов Денис Олегович

16

19

21

12

68

4

Дубова Софія Андріївна

21

7

21

18

67

5

Альохіна Анастасія Олексіївна

14

21

19

13

67

6

Хотяїнцева Наталія Володимирівна

23

19

13

12

67

7

Палько Назарій Зіновійович

15

7

19

17

58

8

Середа Олександр Олександрович

21

5

16

13

55

9

Во Дінь Тхань Фонг

7

12

13

14

46

10

Кучеренко Анастасія Олегівна

14

15

10

6

45

Читати далі

Результати четвертого туру відбору. Критерії оцінювання

  

1

2

3

4

CУМА

1Калашніков Вадим Юрійович

24

19

13

5

7

7

7

26

82

2Дубова Софія Андріївна

21

7

21

7

7

3

0

17

66

3Альохіна Анастасія Олексіївна

14

19

19

6

7

0

0

13

65

4Хотяїнцева Наталія Володимирівна

23

19

13

5

0

2

0

7

62

5Смірнов Денис Олегович

Читати далі

Результати третього туру відбору

1Калашніков Вадим Юрійович

24

19

7

6

0

0

13

56

2Хотяїнцева Наталія Володимирівна

23

19

0

7

0

6

13

55

3Смірнов Денис Олегович

16

17

7

7

0

7

21

54

4Альохіна Анастасія Олексіївна

14

19

5

7

0

7

19

52

5Дубова Софія Андріївна

21

7

7

7

0

7

21

49

6Середа Олександр Олександрович

Читати далі

Результати другого туру відбору

1

2

3

4

1

2

3

4

Сума

Калашніков Вадим Юрійович

7

7

7

3

24

7

7

2

3

19

43

Хотяїнцева Наталія Володимирівна

7

7

7

2

23

7

5

7

0

19

42

Смірнов Денис Олегович

7

7

0

2

16

7

5

4

1

17

33

Альохіна Анастасія Олексіївна

7

7

0

0

14

7

5

7

0

19

33

Дубова Софія Андріївна

7

7

7

0

21

0

7

0

0

7

28

Кучеренко Анастасія Олегівна Читати далі
Перейти до панелі інструментів