brand

Категорія IV етап Всеукраїнської олімпіади

LIV Всеукраїнська Олімпіада з математики: остаточні результати, критерії, умови

Критерії оцінювання:

Критеріїй 8-й клас,
Критерії 9-й клас,
Критерії 10-й клас,
Критерії 11 клас I тур,
Критерії11 клас II тур.

Результати:

[expand title=”8 клас“]

ПІБІ турІІ турЗагальна сума
1234Сума5678СумаДиплом
1Тригуб Антон Володимирович77772877772856І
2Шевченко Ольга Сергіївна77772836672250І
3Коваль Ілля Андрійович70772177562546І
4Нго Нгок Тхай Шон77732417772246І
5Вєпрік Микита Ігорович77702127472041ІІ
6Фам Хоанг Віет75071957071938ІІ
7Руденко Олег Павлович77732467001337ІІ
8Геллер Михайло Олексійович70731737011128ІІ
9Гнип Марія Юріївна70031012471424ІІ
10Решетніков Всеволод Сергійович7000710671421ІІІ
11Барго Марко Ігорович6075182000220ІІІ
12Бойко Володимир Валерійович7003101700818ІІІ
13Ян Аліна Янівна7000710371118ІІІ
14Рачек Владислав Олександрович6703161000117ІІІ
15Яцук Анатолій Олегович700072007916ІІІ
16Ілляшенко Ярослав Юрійович7003102030515ІІІ
17Німець Джесіка Василівна7700141000115ІІІ
18Абкерімов Єрвін Нариманович700070007714ІІІ
19Мисечко Артемій Вікторович700070070714ІІІ
20Єрмолаєв Олександр Андрійович600060007713
21Тарнавський Петро Володимирович700071500613
22Кравченко Євген Валентинович7003101100212
23Огурцов Сергій Сергійович5070120000012
24Ніколаєнко Владислав Михайлович7003101000111
25Кльоз Віталій Вікторович7003100000010
26Орел Ольга Дмитрівна70007200029
27Делієва Олександра Дмитріївна70007011029
28Танасюк Алла Вікторівна70007110029
29Скиданчук Роман Олександрович70007100018
30Жмуркевич Владислава Ігорівна70007001018
31Котелевський Кирило Володимирович60006200028
32Братцев Антон Андрійович70007100018
33Жук  Валентина Андріївна50005200027
34Токар Ілля Володимирович50005000005
35Кривошея Михайло Ігорович20002100013
36Козленко Сергій Олександрович10001100012
37Щесняк Євгеній Олександрович00000010011
38Карпишин Ольга Богданівна00000100011
39Томишев Дмитро Вікторович00000010011

[/expand][expand title=”9 клас“]

ПІБІ турІІ турЗагальна сумадиплом
1234Сума5678Сума
1Пономарьов Ростислав Володим06772077772848І
2Сіліна Ольга Ігорівна77172270471840І
3Скибицький Нікіта Максимович77072177501940І
4Олексіюк Іван Максимович67072067501838ІІ
5Пушкін Денис Євгенович77051971561938ІІ
6Ульяніч Михайло Геннадійович77131877401836ІІ
7Бабієнко Ілля Ростиславович67031677062036ІІ
8Уразовський Андрій Владиславович07341470772135ІІ
9Різник Валерій Олександрович75031577401833ІІ
10Кролевецький Денис Юрійович06071367101427ІІ
11Ківва Ярослав Сергійович76131770301027ІІ
12Нарцев Денис Юрійович55101171501324ІІІ
13Широян Давид Арменович07041170501223ІІI
14Вілігурський Артур Олегович07031070401121ІІІ
15Тумак Олександра Ігорівна0670137010821ІІІ
16Лабенський Данило Володимирович0500577001419ІІІ
17Миронюк Антон Іванович0214770401118ІІІ
18Кожевников Роман Ігорович0713116010718ІІІ
19Зубрійчук Євген Олексійович0203557001217ІІІ
20Івлічев Володимир Владиславович0203560401015ІІІ
21Малюков Михайло Костянтинович061077010815ІІІ
22Бусов Ілля Олександрович060067010814ІІІ
23Єрмолаєв Гнат Юрійович060394010514ІІІ
24Нємченко Гліб Костянтинович050057020914ІІІ
25Данилюк Микола Іванович043077000714ІІІ
26Демчишин Денис Сергійович060067000713
27Карлов Євген Олександрович051067000713
28Хом’як Андрій Сергійович070075100613
29Сапронов Микола Андрійович041057000712
30Савчук Олексій Андрійович070070040411
31Подкопаєв Валерій Павлович060065100612
32Логвіна Ангеліна Вікторівна041055000510
33Кулеша Ганна Андріївна07108001019
34Жук Тетяна Юріївна00101170089
35Мокрий Андрій Вікторович02002700079
36Якусевич Ганна Володимирівна50016012039
37Веремчук Максим Романович01001700078
38Мединський Микола Анатолійович00033500058
39Вайвала Єлізавета Юріївна70007000007
40Герасимчук Ігор Володимирович00033400047
41Єрмаков Артур Олександрович02002401057
42Житарюк Юлія Володимирівна00033004047
43Мельник Ростислав Руcланович07007000007
44Швець Степан Іванович00000501066
45Герасименко Кристина Олександрівна03003010014
46Коваленко Олексій Олександрович01102011024
47Коваленко Юрій Олександрович01001300034
48Ярмола Єгор Геннадійович00033010014
49Москаленко Роман Вадимович00033000003
50Ільченко Юлія Едуардівна00000100011

[/expand][expand title=”10 клас“]

ПІБІ турІІ турЗагальна сумадиплом
1234Сума5678Сума
1Во Дінь Тхань Фонг67772777772855І
2Ніколаєв Олег Романович77702177572647І
3Ліпартія Ніно Джамбулівна77131877562543ІІ
4Сігетій Ярослав Ігорович77762747501643ІІ
5Манікін Борис Ігорович77501977501938ІІ
6Луньов Антон Валерійович77141977101534ІІ
7Зуєв Антон Миколайович74311577231934ІІ
8Мелентьєва Ада Денисівна70772147101233ІІ
9Фірстенко Валерій Миколайович77301777101532ІІ
10Пастущак Богдан Богданович70211077501929ІІІ
11Шуліков Арсеній Владиславович70311146301324ІІІ
12Пеккоєв Владислав Сергійович6000677201622ІІІ
13Волосковець Андрій В’ячеславович7070147010822ІІІ
14Іваненко Павло Анатолійович6001771071522ІІІ
15Диндин Роман Ігорович7011974101221ІІІ
16Косьмін Родіон Євгенович7007144030721ІІІ
17Частоколенко Дар’я Ігорівна1000147071819ІІІ
18Мітрохін Олексій Володимирович4000477101519ІІІ
19Кедровський Сергій Сергійович6033124110618
20Пожидаєв Максим Володимирович7001870301018
21Бурлака Богдан Іванович6000646101117
22Мазнєв Андрій Євгенович600177101916
23Сергієнко Тетяна Олександрівна5001627101016
24Сироткіна Марина Михайлівна700184110614
25Кравченко Олександр Михайлович600067010814
26Візгалов Олександр Юрійович700074110613
27Тарасов Антон Андрійович7031112000213
28Дубська Катерина Андріївна700074010512
29Мисковець Ольга Сергіївна0000045101010
30Овчарова Марина Андріївна30003401058
31Ковальчук Анастасія Ярославівна30003400047
32Тарасов Олександр Олексійович30003101025
33Нгуен Дик Мі10203101025
34Буряк Руслан Юрійович10001201034

[/expand][expand title=”11 клас“]

ПІБІ турІІ турЗагальна сумаДиплом
1234Сума1234Сума
1Палько Назарій77772877522149І
2Діомідов Євгеній Олексійович77702177672748І
3Калашников Вадим Юрійович77062077772848І
4Смірнов Денис Олегович77172277072143ІІ
5Дубова Софія Андріївна77001477772842ІІ
6Середа Олександр   Олександрович67712177702142ІІ
7Хотяїнцева Наталія Володимирівна07271677722339ІІ
8Михайлюк Владислав Юрійович77262277001436ІІ
9Бродюк Сергій Володимирович77702177001435ІІ
10Яковлев Іван Володимирович77121717721734ІІ
11Альохіна Анастасія Олексіївна77401877201634ІІ
12Тимоханов Дмитро Олександрович77201677201632ІІІ
13Самченко Дмитро Андрійович77401877001432ІІІ
14Кучеренко Анастасія Олегівна77101577021631ІІІ
15Тарасенко Владислав Вадимович70721677011531ІІІ
16Думбай Олексій Дмитрович7707211700829ІІІ
17Святокум Поліна Олегівна7760201700828ІІІ
18Малахов Олександр Ігоревич77001477001428ІІІ
19Расторгуєв Денис Анатолійович77001477001428ІІІ
20Геленко Єгор Владиславович7010877001422
21Лук’янихін Олег Вадимович7010877001422
22Селіванов Андрій Андрійович7010877001422
23Ламзін Олег Олександрович7700141700822
24Касьянова Ксенія Володимирівна7700141700822
25Сподар Ірина Володимирівна7000777001421
26Мороз Микола Петрович7000777001421
27Бас Іван Костянтинович7000777001421
28 Іванова Кіра Ігорівна7000777001421
29Чорний Михайло Григорович7000776001320
30Казанін Степан Сергійович0003377011518
31Мельніков Віктор Олексійович700077002916
32Нетьоса Володимир Ігорович701081700816
33Сіладі Габор Лайошович700071700815
34Коваль Лада Вікторівна500057000712
35Питлюк Назар Іванович1001273001012
36Прокопенко Владислав Олександрович700071300411
37Москаленко Олександр Юрійович10001170089
38Мовлян Катерина Сергіївна70007000007
39Абібулаєв Євген Олексійович30003130047
40Скіпа Вадим Вікторович00101110023
41Шевченко Андрій Тарасович00000000000

[/expand]

Завантадити умови та розв’язки: обидва дні.

Додатково про олімпіаду: http://ippo.kubg.edu.ua

LIV Всеукраїнська Олімпіада з математики в м. Києві: програма для учасників та програма для журі, розподіл журі по класах

Програма для учасників

24 березня, понеділок

06:00 – 14:00Заїзд, реєстрація та поселення учасників олімпіади(Український фізико-математичний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка, просп. Глушкова, 6)
07:30 – 11:00Сніданок
13:00 – 14:00Обід
16:00 – 18:00Урочисте відкриття Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (вул. Васильківська, 90 В)
18:30 – 19:30Вечеря
19:30 – 20:00Нарада керівників команд (ауд. 101)

25 березня, вівторок

08:00 – 09:00Сніданок
10:00 – 14:00Виконання учасниками завдань І туру олімпіади
13.00 – 14.00Розбір задач старших по класах з керівниками команд(ауд. 101)
14:30 – 15:30Обід
15:30 – 18:00Зустріч з колективом творчого об’єднання «Студія Квартал-95» (просп. Глушкова, 6)
18:00 – 19:00Вечеря
19:30 – 20:00Нарада керівників команд (ауд. 101)

Читати далі

Програма проведення IV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у місті Києві (24-28 березня)

Опублікований наказ щодо заключного (IV) етапу Всеукраїнскої олімпіади з математики. Олімпіада відбудеться з 24 по 28 березня у місті Києві для учнів 8-11 класів.

Додаток 1 Відповідальні регіони за проведення олімпіад,
Додаток 2 Терміни проведення олімпіад,
Додаток 3 Відповідальні координатори олімпіад,
Журi математика,
Оркомiтет математика.

Програма проведення:

24 березня понеділок – заїзд та відкриття;
25 березня вівторок – 1 тур;
26 березня середа – 2 тур;
27 березня четвер – апеляція та підведення підсумків;
28 березня пятниця – закриття, нагородження та розїзд.

Команда міста Києва на 4 етап Всеукраїнської олімпіади

 

Учасник

Навчальний заклад

Учитель

Резу–

льтат

1.       Тригуб Антон ВолодимировичГімназія «Академія»Гречишкіна О. В.

81

2.       Діомідов Євгеній ОлексійовичРусанівський ліцейШамович О. А.

71

3.       Пушкін Денис ЄвгеновичЛіцей «Наукова зміна»Гольдштейн Ігор Борисович

68

4.       Решетніков Всеволод СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»Зінченко О.Г.

65

5.       Хотяїнцева Наталія ВолодимирівнаЛіцей № 171 «Лідер»Руденко Олександр В’ячеславович

60

6.       Альохіна Анастасія ОлексіївнаЛіцей № 171 «Лідер»Мартюшова Ірина Василівна

58

7.       Ківва Ярослав СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»Романенко Аліна Оскарівна

55

8.       Манікін Борис ІгоровичЛіцей «Наукова зміна»Бєдов Олександр Володимирович

54

9.       Яковлев Іван ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»Мартюшова Ірина Василівна

53

10.   Казанін Степан СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»Мартюшова Ірина Василівна

53

11.   Скибицький Нікіта МаксимовичЛіцей № 208Тимошкевич В. О.

52

12.   Кучеренко Анастасія ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»Мартюшова Ірина Василівна

50

13.   Бабієнко Ілля РостиславовичЛіцей № 171 «Лідер»Романенко Алина Оскарівна

50

14.   Тимоханов Дмитро ОлександровичЛіцей «Наукова зміна»Бєдов Олександр Володимирович

48

15.   Мелентьєва Ада ДенисівнаЛіцей № 171 «Лідер»Мартюшова Ірина Василівна

48

16.   Олексіюк Іван МаксимовичЛіцей № 171 «Лідер»Романенко Алина Оскарівна

42

  1. Запасними стають одразу 6 учасників:

1.      Кошель Анастасія Андріївна 2.      Данилова Юлія Олегівна 3.      Кришталь Віктор Олегович 4.      Нгуен Чунг Кионг 5.      Сікорський Денис Андрійович 6.      Гунько Олександр Сергійович В разі хвороби чи іншої причини, внаслідок якої доведеться робити заміну одного чи більшої кількості з наведених вище учасників, вибір останніх буде проведено простим жеребкуванням.

Перейти до панелі інструментів