brand

Категорія III етап Всеукраїнської олімпіади

Попередні результати I туру III етапу Всеукраїнської Олiмпiади

[expand title=” Результати 7 класи“]

УчасникНавчальний закладШифрI тур
1234Сума
1Іванчик Георгій ПавловичЛіцей № 198 «Еко»20777728
2Кришталь Віктор ОлеговичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»136777728
3Вахітов Богдан ВолодимировичЛіцей «Наукова зміна»63767727
4Бондаренко Михайло РомановичЛіцей № 171 «Лідер»146773724
5Лаврентій Максим ДмитровичЛіцей № 142139727622
6Ванін Данило ОлеговичЛіцей № 20864734721
7Гусак Андрій ПавловичСЗШ № 132151077721
8Яцків Катерина БогданівнаРусанівський ліцей170077721
9Цимбал Ілля ВалентиновичЛіцей № 171 «Лідер»216077721
10Тульчинська Кіра ПетрівнаЛіцей № 171 «Лідер»233777021
11Мендзебровський Георгій ІгоревичЛіцей № 171 «Лідер»200157720
12Тарканій Анастасія ОлегівнаГімназія № 17823156719
13Розмариця Олександр АндрійовичЛіцей «Наукова Зміна»43577019
14Когут Марія ВолодимирівнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»56057719
15Стародуб Вероніка КостянтинівнаРусанівський ліцей88574319
16Семчук Ірина АндріївнаЛіцей «Наукова зміна»45147618
17Білокур Михайло ОлександровичЛіцей № 157100066618
18Микитенко Дмитро АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»194173718
19Сікорський Денис АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»39037717
20Леонов Андрій ЛеонідовичСШ № 25054157417
21Цисін Михайло ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»96127717
22Козимір Яна КостянтинівнаЛіцей № 100 «Поділ»143064717
23Шлапак Ярина ЮріївнаСШ № 110162773017
24Ортікова Олександра АлішерівнаЛіцей № 100 «Поділ»210073717
25Черемшинський Сергій ОлександровичГолосіївський ліцей № 241213073717
26Олексієнко Микита КостянтиновичЛіцей № 171 «Лідер»220163717
27Братчик Софія РоманівнаСШ № 11282127616
28Потьомкін Лев ЄвгеновичЛіцей № 142124136616
29Редя Андрій ВолодимировичСШ № 250132036716
30Шевчук Руслан СвятославовичЛіцей № 171 «Лідер»163027716
31Атаджанов Назар АзатовичРусанівський ліцей179727016
32Таран Дмитро ОлександровичГімназія № 107 «Введенська»237727016
33Рябоконь Максим СергійовичЛіцей № 14230726015
34Руденко Анастасія ВячеславівнаЛіцей № 171 «Лідер»46053715
35Ленівенко Микита ГеннадійовичЛіцей № 142138017715
36Шашков Владислав КостянтиновичЛіцей № 171 «Лідер»167717015
37Нечипорук Карина ІгорівнаЛіцей №208172537015
38Тютюнник ДмитроСлов’янська гімназія225053715
39Савченко Богдан АндрійовичСШ № 194 «Перспектива»41716014
40Грищенко Олексій СергійовичРусанівський ліцей74700714
41Скворцова Єлизавета ОлександрівнаЛіцей № 171 «Лідер»92070714
42Гінкул Анна ОлександрівнаЛіцей «Наукова зміна»106007714
43Попов Андрій ЮрійовичЛіцей № 171 «Лідер»131077014
44Крочак Олександр ОлеговичЛіцей № 100 «Поділ»140007714
45Черкасова-Дурнєва Поліна ВіталіївнаЛіцей №208155077014
46Баханов Іван ОлексійовичЛіцей № 22781067013
47Воробйова Аліса ОлегівнаЛіцей № 208104067013
48Галаган Наталія ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»123070613
49Прокопюк Вікторія ВасилівнаСШ № 304126213713
50Кононенко ІванЛіцей № 171 «Лідер»135517013
51Бура Іванна ВолодимирівнаЛіцей № 142159170513
52Ткаченко Олег НдрійовичПолітехнічний ліцей180033713
53Мамелекова Меріам БатирівнаГімназія № 143204706013
54Фоков Володимир ПетровичГімназія № 153229067013
55Кучін Владислав ДмитровичГімназія № 28358723012
56Білорус Катерина СергіївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»77066012
57Козій ДенисЛіцей № 171 «Лідер»142057012
58Мельник МикитаЛіцей №171 “Лідер”187057012
59Менчиков Дмитро СергійовичСШ № 194 «Перспектива»199006612
60Лось Владислав МаксимовичЛіцей № 100 «Поділ»206023712
61Хропачов Іван ГлібовичСШ № 155217006612
62Висоцький Андрій АнатолійовичСлов’янська гімназія112023611
63Шидловський Тимофій МаксимовичСШ № 211161173011
64Шиманович Владислав ВіталійовичРусанівський ліцей168103711
65Міхно Андрій МаксимовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»202150511
66Онiстрат Дмитро ОлександровичРусанiвський лiцей223103711
67Павлова Юлія ДмитрівнаГімназія «КМК»224713011
68Федоров Антон ЛеонідовичЛіцей № 100 «Поділ»227713011
69Тютюнник Данило РуслановичГімназія «КМК»231013711
70Стояновський Даніїл ОлександровичЛіцей № 171 «Лідер»238740011
71Ілляш Олена МаксимівнаСШ № 5210037010
72Кармелюк Тимофій ІгоровичГімназія № 17819703010
73Титарчук Владислав ІгоревичЛіцей № 171 «Лідер»27163010
74Тихоплав Антон ВячеславовичЛіцей № 20828003710
75Сердюк Олександр МиколайовичЛіцей № 14240127010
76Кошовий Богдан ФедоровичГімназія № 17852003710
77Білібаєв ЄгорЛіцей № 171 «Лідер»65037010
78Резніченко Єгор ОлеговичГімназія № 13685013610
79Данильченко Софія СергіївнаСШ № 115108120710
80Борисюк Василина ІванівнаГімназія «Академія»119037010
81Андрєєва Марія АндріївнаЛіцей №208121037010
82Грищенко Юлія КостянтинівнаГімназія № 177147127010
83Якименко Дмитро ВладиславовичЛіцей № 171 «Лідер»171073010
84Бовтрюк Ілля АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»183064010
85Пащенко Антон ІвановичРусанівський ліцей208003710
86Онищенко Анастасія МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»218127010
87Федотов Андрій АндрійовичРусанівський ліцей234007310
88Халенко Михайло РомановичРусанівський ліцей235730010
89Іванець Роман МаксимовичЛіцей № 142402709
90Тимощук Нікіта АндрійовичЛіцей № 2082601269
91Йокубжанов Умар АхроровичГімназія № 1783402709
92Семенко Еліна ОлександрівнаЛіцей № 171 «Лідер»3702709
93Шмонько Владислава ОлегівнаЛіцей №2085902709
94Дем’янець Марта ВікторівнаЛіцей № 2086002709
95Дарницький Антон ВладиславовичЛіцей № 171 «Лідер»6606309
96Головенко ДмитроЛіцей № 171 «Лідер»8020709
97Цибулькін Кирило ЯновичЛіцей № 1429772009
98Грінь Анна ОлександрівнаГолосіївський ліцей № 24111411079
99Власенко Марія ФедорівнаЛіцей № 20811711709
100Поліщук Ольга ВолодимирівнаГімназія № 107 «Введенська»12827009
101Піскун Валерій ОлександровичСШ № 313306309
102Германюк ВсеволодСЗШ № 7216003609
103Осока Даніїл СергійовичТехнічний ліцей20711079
104Панов Олександр АнатолійовичСШ № 18520972009
105Скубенко Каріна ВалеріївнаРусанівський ліцей21211079
106Перепечаєв Ілля ІгоровичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»22102709
107Федорчук Богдан ВікторовичЛіцей № 171 «Лідер»23211709
108Зайцев Павло ВадимовичГімназія № 177810708
109Дзиговський Владислав ІгоровичСШ № 611110708
110Дука Ольга ОлексіївнаСШ № 3171205308
111Кадиров Кадіра БекетовичРусанівський ліцей1803058
112Сидоренко Денис ОлеговичСШ № 2503101078
113Азаров Євген ЛьвовичЛіцей №2087011608
114Кісленко ОленаЛіцей №2087610708
115Цубіна Софія ВіталіївнаГолосіївський ліцей № 2419301078
116Андрущенко Єлизавета ОлексіївнаЛіцей № 198 «Еко»9901708
117Герасименко Даніїл ЮрійовичСШ № 194 «Перспектива»15001708
118Ворожбій Катерина ВіталіївнаОлександрійська гімназія15601708
119Бойко Данило РомановичГімназія «Оболонь»15701708
120Личак Олена ОлександрівнаСШ № 21420311068
121Чалапчій Ірина ВолодимирівнаСЗШ № 23021401708
122Лисак Анастасія ВолодимирівнаГімназія № 5924017008
123Квятковська Катерина ЄвгенівнаГімназія № 136501607
124Денисова Катерина ІгорівнаЛіцей № 171 «Лідер»3500077
125Рибніков Євген ОлександровичТехнічний ліцей4210607
126Кошель Софія АндріївнаРусанівський ліцей4902327
127Комонов Кирило МаксимовичЛіцей № 198 «Еко»5100707
128Лазарова Софія ГеннадіївнаПолітехнічний ліцей5507007
129Струсь Роман АндрійовичНВК № 240 «Соціум»8900707
130Вернидуб Артур АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»11000077
131Гречко Денис МиколайовичЛіцей № 20811500707
132Костенко Анна ЮріївнаНВК № 16713400707
133Акімова Діана ЄвгенівнаГімназія № 3215210607
134Власенко Павло БорисовичЛіцей №20815401607
135Шинкарьова Надія АндріївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»16416007
136Шишка Семен ОлександровичСШ № 194 «Перспектива»16516007
137Глуховський Павло ОлександровичГімназія «КМК»18100707
138Нобіуз Андрій СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»19500707
139Нікітін Богдан ДенисовичСШ № 18519800077
140Усенко Дмитро ОлександровичЛіцей № 100 «Поділ»22607007
141Макарук Іван СергійовичСШ № 7624500707
142Жеребко Аліса ВячеславівнаГімназія № 323715006
143Іванченко Всеволод ВіталійовичЛіцей № 2081712306
144Тимошенко Павло СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»2500336
145Жукотський Олександр АндрійовичЛіцей № 100 «Поділ»3200606
146Кравцова Катерина ГригорівнаНВК «Святошинська гімназія»4803306
147Коваленко Олександр ВолодимировичГімназія № 485700606
148Будаєв Артем ЮрійовичНВК № 1677202406
149Груз Генріх ГеннадійовичТехнічний ліцей НТУУ«КПІ»7530306
150Степура Андрій ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»8715006
151Булко Юрій СергійовичСШ № 194 «Перспектива»10503306
152Щербакова Маргарита СергіївнаЛіцей № 171 «Лідер»17502406
153Новик Віталій ДмитровичЛіцей №20818612306
154Новицький Денис КостянтиновичЛіцей «Престиж»19015006
155Найда Богдан МілановичЛіцей № 14219633006
156Філін Олексій СергійовичЛіцей № 198 «Еко»22812306
157Тютюшкін Данило ІгоровичСШ № 9223606006
158Мацуй Анна МихайлівнаСШ № 7024200606
159Поплевічева Ірина ПавлівнаГімназія № 287310405
160Третьякова Катерина ВладиславівнаЛіцей «Наукова зміна»2905005
161Савчук Назарій ІгоровичЛіцей № 2083602305
162Кривенко Іванна ОлександрівнаЛіцей № 171 «Лідер»4723005
163Кіслухін Олександр ОлексійовичШкола екстернів5050005
164Гапон Максим ОлеговичЛіцей №2087902305
165Василенко Дмитро ОлеговичСШ № 858302305
166Пушкарь Максим ВолодимировичЛіцей №20810202305
167Галицька ОлександраЛіцей № 171 «Лідер»12005005
168Грицюк Олександр ОлександровичСШ № 194 «Перспектива»14501315
169Карпенко Аліса ЮріївнаЛіцей №20814911305
170Шульгiн Даніїл ВіталійовичРусанiвський лiцей17305005
171Шпитчук Діана ВасилівнаСШ № 5217411305
172Бондар Дмитро ІгоровичЛіцей №171 “Лідер”18811305
173Поздняков Олег ОлександровичГолосіївський ліцей № 241100404
174Сліпчук Євгеній ГеннадійовичЛіцей № 2083810304
175Галацин Захар БорисовичСШ № 1206810304
176Сімчук Олександр Мар’яновичЛіцей №171 “Лідер”7110304
177Воловик Андрій ВіталійовичСШ № 194 «Перспектива»10101304
178Нікітін ДмитроЛіцей №20810301304
179Гришко Ірина СтаніславівнаГімназія № 28711310304
180Рамик Іван ПетровичСШ № 18512701304
181Коваленко Олександр КостянтиновичНВК № 240 «Соціум»14101304
182Червінський Артемій ОлексійовичЛіцей №171 “Лідер”15800404
183Щуревський Дмитро РомановичСШ № 29817610304
184Смаль Артем СергійовичСШ № 17321110304
185Цимбаленко Всеволод ОлеговичЛіцей № 20821501304
186Лобанов ГеоргійЛіцей № 14223901304
187Маєвський Дмитро ВолодимировичЛіцей № 3824110304
188Денисенко Анна РусланівнаСШ № 521303003
189Заглада Захар РуслановичЛіцей № 2082100303
190Гурака Софія ТарасівнаГімназія «КМК»7803003
191Андрійчук Євген РуслановичЛіцей № 171 «Лідер»9812003
192Гопцій Дар’я РоманівнаГімназія № 14310903003
193Александрова Поліна ВадимівнаЛіцей № 14211603003
194Боголій Владислав ВалентиновичСШ № 194 «Перспектива»12200303
195Авраменко Нікіта ВисильовичЛіцей № 20814800303
196Шевченко Даніїл ВладиславовичГімназія № 14316603003
197Шевченко Олексій ЮрійовичЛіцей № 171 «Лідер»16900303
198Василенко Олександр ВікторовичГімназія № 17718200303
199Зубріцька Дар’яЛіцей №20818400303
200Меть Ілля ДмитровичЛіцей № 20819100033
201Москаленко Анастасія ІгорівнаЛіцей № 171 «Лідер»20103003
202Матвієнко Владислав РомановичГолосіївський ліцей № 24124300303
203 Дімогло Даніїл ОлексійовичСШ № 16611002
204Денисенко Андрій ВікторовичСШ № 57902002
205Галганов Олексій АндрійовичНВК № 240 «Соціум»6911002
206Гладкий Ярослав ВолодимировичСШ № 2467302002
207Куценко Євген МихайловичГімназія №107 “Введенська”8402002
208Чікільова Анастасія МаксимівнаГімназія «Академія»9411002
209Мусієнко Андрій МаксимовичЛіцей № 171 «Лідер»19302002
210Одрібець Злата СергіївнаЄвропейський колегіум21902002
211Попелюк Микола МиколайовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»210001
212Тарасюк Нікіта ОлексійовичГімназія № 1772210001
213Терентій Кіріл ОлександровичСШ № 2502410001
214Жиліна Анна ОлександрівнаСЗШ № 263301001
215Вакулюк Богдан ОлексійовичСЗШ № 636110001
216Бойко Христина АнатоліївнаЛіцей №2086210001
217Вахнюк Володимир ГеннадійовичСШ № 2166710001
218Снігурець Олег АндрійовичСЗШ № 2259110001
219Чуканова Оксана ЄвгенівнаСШ № 1859510001
220Лобов Арсеній ПавловичЛіцей №20810701001
221Пономаренко Вадим ВіталійовичСШ № 194 «Перспектива»12910001
222Кириченко Федір ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»13710001
223Красюк ЗлатаЛіцей № 171 «Лідер»14401001
224Веренич Данило ДмитровичСЗШ № 7215201001
225Німченко Артем АндрійовичГімназія «Троєщина»19210001
226Оліферук Домініка МиколаївнаГімназія № 17722210001
227Хасанова Яніна МаратівнаНВК № 3023010001
228Матвієнко Максим СергійовичСШ № 25024410001
229Лижечко Іван СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»24610001
230Летік Ксенія ВладиславівнаЛіцей № 20824710001
231Драганов Ігор ВладиславовичГімназія НПУ1400000
232Дидикало Діана АндріївнаГімназія № 34 «Либідь»1500000
233Камєннова Марія ВікторівнаСШ № 2001600000
234Розумний Павло РомановичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»4400000
235Купчик Дарина ПавлівнаСШ № 1305300000
236Стринжа Андрій ОлеговичЛіцей № 100 «Поділ»8600000
237Сорокін Олександр МиколайовичЛіцей № 100 «Поділ»9000000
238Азорський Володимир ОлександровичСШ № 9511100000
239Ілляш Петро ПетровичЛіцей №20811800000
240Проценко Володимир ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»12500000
241Польський Ігор ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»13000000
242Гелла Всеволод ВячеславовичСШ  № 20017700000
243Давиденко Нікіта ІгоровичГімназія № 13617800000
244Громов Максим АндрійовичЛіцей №20818500000
245Горбачов Іван ОлексійовичСШ № 25018900000
246Меркулов Ігор ДенисовичРусанівський ліцей19700000
247Мельник Владислав ЯрославовичСШ № 17320500000

[/expand][expand title=”Результати 8 класи“]

УчасникНавчальний закладШифрI тур
12345Сума
1Тригуб Антон ВолодимировичГімназія «Академія»1027777735
2Решетніков Всеволод СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»2506777734
3Данилова Юлія ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»557676329
4Карлишева Анна ОлексіївнаЛіцей № 171 «Лідер»1587771729
5Ієвлев Єгор ОлексійовичШкола екстернів207777028
6Семків Назар ВасильовичЛіцей № 171 «Лідер»2027776027
7Прокопець Юрій АндрійовичРусанівський ліцей1647570726
8Григорович Олександр СергійовичГімназія № 17827770021
9Васильєва Катерина ЄгорівнаЛіцей № 171 «Лідер»280673420
10Морква Світлана ОлегівнаЛіцей «Наукова зміна»997670020
11Башук Олексій ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»1627670020
12Димура Софія АндріївнаЛіцей № 145560772319
13Таранова Тетяна АндріївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»931636319
14Совайло Кирило АнатолійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»1277570019
15Огольцов ІлляЛіцей № 2081777470018
16Тоганенко Владислав ВолодимировичГімназія № 178900575017
17Михайленко Богдан РомановичЛіцей № 145927640017
18Мідцева Катерина ОлександрівнаРусанівський ліцей1030730717
19Вознюк Єгор ОлеговичЛіцей «Наукова зміна»777513016
20Кісельов Дмитро ЄвгеновичЛіцей № 171 «Лідер»1597630016
21Семенко Карина МиколаївнаПолітехнічний ліцей2057430216
22Федоренко Олег ДмитровичРусанівський ліцей147431015
23Черненко Олексій СергійовичЛіцей «Престиж»187341015
24Журба Микола АндрійовичЛіцей «Наукова Зміна»330771015
25Сіриченко ВладиславаЛіцей № 171 «Лідер»1391572015
26Скрипнік Андрій ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»1400470415
27Коваль Дмитро РомановичЛіцей № 171 «Лідер»1574470015
28Сахаров Андрій ЮрійовичЛіцей № 171 «Лідер»1940771015
29Анпілогов Марк РобертовичЛіцей № 171 «Лідер»2070573015
30Гайдай Ярослав ОлександровичЛіцей № 1452250771015
31Антошина Катерина ОлегівнаЛіцей «Наукова зміна»2661570215
32Гайдук Борис ЄвгенійовичРусанівський ліцей30770014
33Кацай Микола ОлександровичСШ № 214194640014
34Борець  Михайло МаксимовичГімназія № 172247700014
35Лагода Анна АндріївнаЛіцей «Наукова зміна»660770014
36Ставинський Андрій БорисовичГімназія № 178890770014
37Кошовий Володимир ГеннадійовичРусанівський ліцей1340671014
38Курбатова Софія ОлександрівнаРусанівський ліцей1491733014
39Баранова Людмила ВіталіївнаЛіцей «Наукова зміна»2630570214
40Капанадзе Далі ТенгізівнаЛіцей № 208211660013
41Задорожний Олександр АндрійовичСШ № 17377420013
42Лизогуб Маргарита ВолодимирівнаГімназія «КМК»760730313
43Мозжаков Олексій РуслановичЛіцей № 51870670013
44Стегнюк Анастасія ОлександрівнаЛіцей № 171 «Лідер»1230472013
45Костюк Ілля ПавловичЛіцей № 1451327510013
46Смик Марія СергіївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»1381471013
47Кокура Івана ВалерійовичаЛіцей № 2081444540013
48Кільчевський Олександр ЛеонідовичЛіцей № 1451564540013
49Остапенко Марія ОлегівнаЛіцей № 2081761570013
50Голуб Ольга ГеннадіївнаСЗШ № 602160550313
51Гук Дмитро АндрійовичГолосіївський ліцей № 2412221471013
52Хрипунова Ангеліна ВікторівнаТехнічний ліцей60570012
53Самчук Денис СергійовичФінансовий ліцей90570012
54Устінова Анна МихайлівнаЛіцей № 171 «Лідер»160570012
55Чорний Ігор  ОлеговичЛіцей № 1451080570012
56Собко Тетяна АнатоліївнаНВК № 240 «Соціум»1370570012
57Кушніренко Марія СергіївнаЛіцей № 2271511740012
58Груша Владислав СергійовичЛіцей «Наукова зміна»1610570012
59Ноженко Віталій ВалерійовичСШ № 3041740741012
60Проніна Дар’я ВасилівнаЛіцей № 1451961461012
61Пилипчук Вікторія ЮріївнаСлов’янська гімназія1970570012
62Гадзовський Євгеній ГеннадійовичЛіцей № 2412191551012
63Бахчеджиоглу АталайЛіцей «Наукова зміна»2620570012
64Ананіч Ілля ІгоровичРусанівський ліцей2690570012
65Чернюк Олексій РуслановичСЗШ № 101127040011
66Соколіков-Тулєй Міхал РічардовичРусанівський ліцей151640011
67Дарій Анна ОлександрівнаКловський ліцей № 77410560011
68Ейвазова Тетяна ЕмілівнаСШ № 52530740011
69Драгомирова Марія ВалеріївнаГімназія № 143540740011
70Морозюк Антон ЮрійовичГімназія № 59830740011
71Млієвський Олександр ЮхимовичГімназія № 191860470011
72Степанов Назарій ІгоровичСШ № 264961550011
73Мороз Юлія ВолодимирівнаУкраїнський колеж1060641011
74Мироненко Роман ОлександровичСЗШ № 2811091730011
75Шандиба Станіслав ОлександровичРусанівський ліцей1100731011
76Кравець Анна ВасилівнаЛіцей № 171 «Лідер»1331730011
77Онищенко Катерина ВіталіївнаГімназія № 257 «Синьоозерна»1751370011
78Сидоровський Михайло АндрійовичГімназія № 561930740011
79Гуртовий Леонід ДмитровичЛіцей № 171 «Лідер»2210470011
80Гульчук Всеволод ПетровичЛіцей № 1452247400011
81Недашківська Олександра ПетрівнаСШ № 1962280740011
82Палець Антон ДмитровичЛіцей № 1452340740011
83Родіонов Олександр ПавловичЛіцей № 1452540731011
84Величко Таісія СергіївнаТехнічний ліцей300730010
85Дулевич Даніїл ІгоровичГімназія № 107 «Введенська»480730010
86Єлісєєв Микола ЄвгеновичСЗШ № 108520730010
87Летяго Маргарита ФедорівнаЛіцей № 145630511310
88Миськів Сергій БогдановичЛіцей № 142850541010
89Мачехін Микита АндрійовичТехнічний ліцей1111630010
90Шнирьов Володимир ВікторовичГімназія № 257 «Синьоозерна»1221600310
91Сопіга Назар ОлександровичЛіцей № 1421281423010
92Костюк Анна СергіївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»1480501410
93Приступа Борис ЯрославовичЛіцей № 171 «Лідер»1650541010
94Оркуша Аліна ДмитрівнаЛіцей «Наукова зміна»1780442010
95Нестеренко Костянтин ПавловичЛіцей «Наукова зміна»1800730010
96Сидоров Андрій СергійовичЛіцей «Наукова Зміна»1980541010
97Сидоренко Костянтин МиколайовичЛіцей № 1421990631010
98Покотило Назарій ЛюбомировичЛіцей № 1452297030010
99Якименко Андрій ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»2380730010
100Савчук Іван ОлександровичГолосіївський ліцей № 2412450730010
101Руссу Надія КостянтинівнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»2471540010
102Самчук Андрій СергійовичФінансовий ліцей2480730010
103Рябець Олександра ОлександрівнаСШ № 162531711010
104Бобровник Тетяна ДмитрівнаСШ № 3072590541010
105Трофімчук Дмитро ПавловичПолітехнічний ліцей10072009
106Джаноянц Вадим ОлексійовичГімназія № 17232054009
107Лисник Олександр ОлександровичЛіцей № 14560144009
108Манжуленко Інга ІгорівнаЛіцей № 20869144009
109Лоза Богдан АнатолійовичРусанівський ліцей74054009
110Тафтай Анастасія ОлексіївнаПолітехнічний ліцей97044109
111Конотопець Марина ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»147044109
112Клочков Денис ЮрійовичЛіцей № 142154071109
113Плющ Софія ДенисівнаГімназія № 178167054009
114Надашкевич Софія СергіївнаЛіцей «Престиж»171044109
115Коваленко Дмитро ПавловичФінансовий ліцей185054009
116Івасенко Максим ВолодимировичЛіцей № 157188144009
117Саркисян Анна ОганесівнаЛіцей № 142195054009
118Серікова Тетяна ВолодимирівнаЛіцей № 157201054009
119Семерак Данило ОстаповичЛіцей № 171 «Лідер»203063009
120Головата Юлія БогданівнаСШ № 251214054009
121Гурбич Артем МаксимовичЛіцей № 208226071109
122Поляков Роман ВсеволодовичЛіцей № 208233170109
123Щупак Данило ВолодимировичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»236171009
124Яременко Денис ОлеговичЛіцей № 38240170109
125Птіцина Інна ІгорівнаГімназія «Діалог»243054009
126Романов Олександр ЮрійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»244143109
127Андрєєв Андрій СергійовичРусанівський ліцей268054009
128Аверіна Анастасія ВолодимирівнаЛіцей № 171 «Лідер»270053109
129Биховець Юлія ЮріївнаРусанівський ліцей5053008
130Троцько Христина РусланівнаЛіцей № 1458051028
131Челноков Семен ІллічЛіцей № 171 «Лідер»13170008
132Маліванчук Іван АндрійовичЛіцей № 14225053008
133Дмітрієва Юлія ЛюдвігівнаЛіцей № 100 «Поділ»34017008
134Шлямар Максим ІгоровичЛіцей № 145115404008
135Шевченко Дмитро ОлеговичСЗШ № 206121143008
136Кудрявцев Євгеній ЄвгенійовичСШ № 239131151108
137Коміссаров Семен АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»143053008
138Сидоренко Карина МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»200160108
139Світлична Поліна ОлегівнаЛіцей № 145206062008
140Вюннік Юрій ОлександровичСлов’янська гімназія211134008
141Ахметов Владислав ОлеговичЛіцей № 145264107008
142Габрік Наталія ЄвгеніївнаГімназія № 1781070007
143Громович Олександр АнатолійовичЛіцей № 1454160007
144Великий Данило ЄвгеновичРусанівський ліцей29070007
145Доценко Володимир ОлексійовичФінансовий ліцей42151007
146Мідоян Ернест РубеновичГімназія «Престиж»95051107
147Тетерятник Софія АндріївнаСШ № 2498141107
148Тирусь Вікторія БогданівнаСШ № 52105151007
149Шмонько Богдан ОлеговичЛіцей № 208113070007
150Чорна Ольга ІгорівнаГімназія № 178116070007
151Солодко Володимир АндрійовичСШ № 250124151007
152Соболєва Дар’я МаксимівнаЛіцей № 208126070007
153Кононенко Микита ВіталійовичЛіцей № 171 «Лідер»150141107
154Куріленко Марія СергіївнаЛіцей № 208152402107
155Коба Софія ПавлівнаСШ № 155155007007
156Подольський Давид АнтоновичЛіцей № 100 «Поділ»166160007
157Омельченко Богдан РомановичРусанівський ліцей181061007
158Сікорський Філіп КостянтиновичЛіцей № 145192142007
159Гудзенко Дмитро СтаніславовичЛіцей № 145215700007
160Патлатюк Віталій ЮрійовичРусанівський ліцей231151007
161Пшеничний Сергій ВолодимировичЛіцей № 100 «Поділ»249106007
162Бланар Данило ОлексійовичГімназія № 32260007007
163Турбал Микита АнтоновичГімназія № 3187141006
164Буряк Катерина МиколаївнаГімназія № 28726050106
165Денисов Сергій СергійовичСШ № 5231060006
166Журавльов Роман ВікторовичСШ № 25235104106
167Замкова Марія Андріївналіцей № 20839051006
168Кевлич Катерина ОлександрівнаГімназія № 5658141006
169Маклакова Анастасія СергіївнаГімназія № 14371140106
170Власенко Лілія МихайлівнаЛіцей № 20879060006
171Висоцька Марія АндріївнаЛіцей № 15781150006
172Ткаченко Дмитро ОлександровичКловський ліцей № 7791150006
173Терещук Олександра СергіївнаСШ № 3100042006
174Шинкаренко Яна РоманівнаСШ № 15118140106
175Коротаєвський Олександр СергійовичЛіцей № 208142041106
176Лабунський Костянтин СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»145051006
177Коломієць Микола ВолодимировичПолітехнічний ліцей146150006
178Кобзар Данило МиколайовичЛіцей № 145153050106
179Коваль Ярина РоманівнаЛіцей «Наукова зміна»186051006
180Семенюк Антон МиколайовичПолітехнічний ліцей204104106
181Щепанюк Олена ГеннадіївнаЛіцей «Престиж»239050106
182Іванчик Георгій ПавловичЛіцей № 198 «Еко»241141006
183Щуцька Анна ОлексіївнаСШ № 52242060006
184Саакян Карен АрменовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»255060006
185Главін Антон БорисовичЛіцей № 145258141006
186Андросюк КирилоЛіцей № 208267033006
187Цимбалюк Данило ІгоровичЛіцей № 171 «Лідер»11040105
188Заєць Ольга ГеннадіївнаГімназія № 31546050005
189Данілочкін Владислав ЮрійовичЛіцей «Престиж»47040105
190Житар Роман ВіталійовичСШ № 19750004105
191Швець Андрій ОлександровичЛіцей № 171 «Лідер»119041005
192Сконечних Єлизавета ГеннадіївнаСЗШ № 161129140005
193Нагірняк Євген ВолодимировичГімназія № 257 «Синьоозерна»172040105
194Павлик Іван АндрійовичЛіцей № 208173104005
195Козак Артем ВолодимировичГімназія № 283183140005
196Калініченко Катерина ОлександрівнаЛіцей № 293190032005
197Гороховський ІванЛіцей № 145213050005
198Гримчак Світлана ЮріївнаЛіцей № 100 «Поділ»227104005
199Сальніков Микита ОлександровичЛіцей «Інтелект»246140005
200Ганбарова Діана ДжаванширівнаФінансовий ліцей257050005
201Федоряченко Ярослав ПавловичГімназія № 34 «Либідь»17103004
202Євсєєнкова Катерина АндріївнаСШ № 345004004
203Лещенко Ярослав АнатолійовичСЗШ № 25659040004
204Вернік Михайло ОлексійовичЛіцей № 14582031004
205Молодчик Олексій ДмитровичЛіцей № 14594040004
206Шульженко Кирило ОлександровичЛіцей № 145117004004
207Ягодка Борис ОлександровичГімназія “Діалог”120040004
208Станкевич Владислав ВолодимировичСШ № 20125004004
209Слободян Владислав ГеннадійовичЛіцей № 208130031004
210Козачок Олександра ЯрославівнаСШ № 112135003104
211Скоробагатько Карина ОлександрівнаСШ № 14141004004
212Ольшаний Геннадій ОлександровичЛіцей № 145168004004
213Орлов Максим В’ячеславовичСЗШ № 63170103004
214Ключников Микита  АртемовичРусанівський ліцей189103004
215Сірко-Галущенко Софія АндріївнаЛіцей № 145191130004
216Гіваргізов Давід ГеннадійовичСкандинавська гімназія212102104
217Павлов Андрій ВолодимировичЛіцей № 145232103004
218Разбудей Катерина МаксимівнаСЗШ № 132256004004
219Іванніков Артемій СергійовичЛіцей № 14549000303
220Малиш Артем ВолодимировичГімназія № 34 «Либідь»62000033
221Лисенко Анастасія ГеннадіївнаГімназія № 14373101103
222Мор Давид ВладиславовичЛіцей № 100 «Поділ»88110103
223Порохницький Назар ОлександровичАКЛ НАУ163003003
224Гао СинчжоуГімназія № 153220003003
225Громенко Владислав ВіталійовичГімназія № 178223030003
226Бринцев Андрій АндрійовичСШ № 5227101002
227Дьомін Олексій ВолодимировичЛіцей № 14536101002
228Лозовий Олексій ВолодимировичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»44001102
229Майданік Гліб ДаниловичЛіцей № 14564100102
230Куніцин Олександр ОлександровичЛіцей № 145136101002
231Борисенко Єлизавета АндріївнаЛіцей № 14523100001
232Єліпашев Михайло МихайловичРусанівський ліцей43100001
233Лебідь Юрій ВолодимировичЛіцей № 14561100001
234Ліхман Валерія ВалентинівнаНВК № 16765001001
235Міняйло Максим АндрійовичГімназія № 17767001001
236Майстренко Олександр СергійовичГімназія № 17868000101
237Лисенко Вікторія СергіївнаГолосіївський ліцей № 24172001001
238Мартинюк Стефан ВолодимировичЛіцей № 14575100001
239Вініцька Діана АнатоліївнаСШ № 20280100001
240Мовчун Ольга ОлександрівнаГімназія № 28784100001
241Тимофєєва Наталія МаксимівнаСШ № 65101001001
242Кравченко Микола СергійовичЛіцей № 145104100001
243Чухліб Кирило ВалентиновичЛіцей № 38112100001
244Чупрій Діана ЮріївнаЛіцей № 198 «Еко»114010001
245Копейкін Євгеній ВячеславовичСШ № 52160100001
246Москанова Ольга ФедорівнаЛіцей № 145179000101
247Ілюха Микола РомановичГолосіївський ліцей № 241184001001
248Волошин Олександр СергійовичСШ № 52208100001
249Гримайло Кирило ІгоровичЛіцей № 145209100001
250Головач Євген ТарасовичСШ № 220210001001
251Гетьман Юлія ВолодимирівнаКловський ліцей № 77218001001
252Песчанський Данило ЮрійовичЛіцей № 145230100001
253Полещук Михайло МихайловичПолітехнічний ліцей235001001
254Черепанов Володимир ОлексійовичЛіцей № 145237001001
255Пучков Дмитро ВолодимировичЛіцей № 145251100001
256Райчев Олександр ОлеговичЛіцей № 145252100001
257Ахмедов Тимур КостянтиновичЛіцей № 145265100001
258Бородавко Юлія ДмитрівнаЛіцей № 5122000000
259Дьяченко Іванна ОлександрівнаНВК № 16751000000
260Шевага Діана ОлександрівнаСШ № 17357000000
261Марціленко Іван ВолодимировичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»70000000
262Торжевський Максим ОлеговичГімназія № 283107000000
263Омельченко Антон МихайловичГімназія № 177169000000
264Коваленко Владислав ВадимовичГімназія «Гармонія»182000000
265Ковальчук Дмитро ЮрійовичЛіцей «Наукова зміна»187000000
266Воробйов Олександр В’ячеславовичЛіцей № 145217000000
267Безбородов Іван ОлексійовичСШ № 197261000000

[/expand][expand title=”Результати 9 класи“]

УчасникНавчальний закладШифрI тур
12345Сума
1Олексіюк Іван МаксимовичЛіцей № 171 «Лідер»847771729
2Ківва Ярослав СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»177677128
3Гунько Олександр СергійовичГімназія № 1781077777028
4Бондаренко Денис ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»1807777028
5Скибицький Нікіта МаксимовичЛіцей № 2082107677128
6Критович Олександр ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»757771123
7Пушкін Денис ЄвгеновичЛіцей «Наукова зміна»1197727023
8Степанюк Марії ОлегівниЛіцей № 1451687771123
9Мілантьєв Сергій СергійовичЛіцей № 208487770122
10Москвич Андрій СергійовичЛіцей «Наукова зміна»537771022
11Вертелецький Владислав ЮрійовичУФМЛ1227671122
12Бабієнко Ілля РостиславовичЛіцей № 171 «Лідер»1507771022
13Кожевников Роман ІгоровичУФМЛ1517770122
14Кравець Ольга АндріївнаРусанівський ліцей2257671122
15Авраменко Артем СергійовичЛіцей «Престиж»297770021
16Нарцев Денис ЮрійовичУФМЛ307770021
17Терещенко Анна ВіталіївнаЛіцей № 145497770021
18Демчик Наталія АнатоліївнаУФМЛ887670121
19Бездушний Всеволод ІгоровичРусанівський ліцей1157077021
20Мицканюк Вікторія ЮріївнаЛіцей № 171 «Лідер»1277671021
21Головань Денис РомановичЛіцей № 2081557770021
22Сукайло Катерина ІгорівнаЛіцей № 171 «Лідер»2367770021
23Кошель Анастасія АндріївнаЛіцей № 208116670120
24Бившева Анастасія МихайлівнаГімназія № 178287070620
25Солоний Олег ЯрославовичГімназія № 178657670020
26Кшиванський Олександр ОлександровичРусанівський ліцей717670020
27Рохварг Ігор ОлександровичЛіцей № 171 «Лідер»2087670020
28Сокольський Тимофій ГеоргійовичГімназія № 1782336601720
29Ходаківський Єгор ВячеславовичЛіцей № 2082475770120
30Хома Андрій СергійовичУФМЛ2587670020
31Тригуб Антон ВолодимировичГімназія “Академія”2647670020
32Пількевич Олексій ВіталійовичГімназія східних мов № 1156670019
33Разумков Гліб ОлександровичЛіцей № 100 «Поділ»1655770019
34Драганчук Денис ВолодимировичЛіцей № 2081866670019
35Пекневич Ілля ІгоровичЛіцей № 2082485770019
36Зайчук Ілля КостянтиновичГімназія № 1781317731018
37Дмитренко Віталія ПавловичаЛіцей № 1451621730718
38Лещенко Влас АндрійовичЛіцей № 2081756570018
39Худенко Костянтин ВолодимировичЛіцей «Наукова зміна»1857731018
40Ратаров Даніїл ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»2037631118
41Карпенко Анастасія АндріївнаЛіцей № 2082295670018
42Шинкевич Дмитро ЮрійовичГімназія НПУ2457730118
43Шульга Ілля СергійовичУФМЛ57640017
44Таранов Ярослав АндрійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»587631017
45Островерхий Антон СергійовичЛіцей № 142927271017
46Мірошник Віталіна ІгорівнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»127630016
47Єфанов Павло ЕдуардовичЛіцей № 145137611116
48Богуславська Аліна ВалеріївнаЛіцей № 208187630016
49Андрющенко Олексій АндрійовичСШ № 130327171016
50Живолович Олександра ЄвгенівнаГімназія № 143417630016
51Шамрай Денис ІгоровичЛіцей № 171 «Лідер»466631016
52Мельниченко Антон СергійовичЛіцей «Наукова зміна»561771016
53Нгуен Чунг КионгЛіцей № 171 «Лідер»627620116
54Царенкова Марія СергіївнаУФМЛ667720016
55Невмержицька Анастасія РостиславівнаЛіцей № 100 «Поділ»677171016
56Баценко Тетяна МаксимівнаРусанівський ліцей1067521116
57Дегтярьов Олексій ОлександровичУФМЛ1545721116
58Кундас Валерій ЮрійовичУФМЛ1887621016
59Верьовочкін Олександр СергійовичСШ № 31917270016
60Степурін Сава ІвановичЛіцей № 171 «Лідер»2067171016
61Яценко Владислав ІгоровичЛіцей «Наукова зміна»2467720016
62Фонотова Олександра ВадимівнаЛіцей «Інтелект»2567540016
63Мороз Ірина СергіївнаСлов’янська гімназія97170015
64Котляр Олег ВасильовичЛiцей «Наукова змiна»107071015
65Ситниченко Дарина ОлександрівнаЛіцей «Наукова зміна»237170015
66Онищенко Марія МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»510770115
67Реденський Олександр ОлексійовичСШ № 200727611015
68Щигельський Володимир РуслановичУФМЛ897071015
69Будаєв Назар ПетровичЛіцей № 2081201671015
70Табунов Антон АнатолійовичГімназія № 1781677071015
71Домальчук Максим МиколайовичУФМЛ1727070115
72Сокол Ярослав ВолодимировичСШ № 1851777170015
73Кононяко Любов ВолодимирівнаСловянська гімназія1947701015
74Степаненко Микита СергійовичРусанівський ліцей2007071015
75Трєскунов Денис ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»2027071015
76Кошевой ІлляЛіцей «Наукова зміна»2277170015
77Панасюк Анастасія ІгорівнаЛіцей № 171 «Лідер»557070014
78Кузьменко Олександр АндрійовичЛіцей «Наукова зміна»697070014
79Нахіл Закарій АзізовичЛіцей «Престиж»767601014
80Ладоня Марія СвятославівнаЛіцей № 208820670114
81Ладан Ольга ОлександрівнаЛіцей № 208837700014
82Гольцов Ілля АндрійовичЛіцей № 1451167600114
83Кошіль Михайло СергійовичЛіцей № 1451287601014
84Колдаєв Дмитро АндрійовичЛіцей «Престиж»1340671014
85Кершкова Єлизавета ДмитрівнаРусанівський ліцей1395531014
86Дігтяр Максим ВікторовичПолітехнічний ліцей1597070014
87Тишко Ростислав ДмитровичЛіцей № 1451747601014
88Єлагін Володимир ОлексійовичЛіцей № 1451847070014
89Долінна Єлизавета ОлександрівнаЛіцей № 2081937070014
90Булаєвський Ігор ОлеговичУФМЛ1957070014
91Мазур Катерина АнатоліївнаУФМЛ2017151014
92Прошунін Ігор ВікторовичЛіцей № 2082491670014
93Літвін Олександр ЮрійовичПолітехнічний ліцей80670013
94Косюк Іван ЮрійовичЛіцей № 171 «Лідер»161741013
95Василенко Олександр СергійовичГімназія № 257 «Синьоозерна»1057600013
96Штепа Анна АртурівнаГімназія «Діалог»1787150013
97 Дукій Анна ВалеріївнаГімназія № 1531967140113
98Крисан Олена АнатоліївнаЛіцей «Наукова зміна»2396070013
99Бортнік Анна ВікторівнаГімназія «КМК»197131012
100Аксьоненко Ілля ОлеговичПолітехнічний ліцей431730112
101Насипаний Олексій БогдановичУФМЛ1367140012
102Ковальчук Віктор ОлексійовичЛіцей «Наукова зміна»1825070012
103Європін Богдан БогдановичЛіцей № 171 «Лідер»207031011
104Агеєва Дар’я МаксимівнаЛіцей № 171 «Лідер»227031011
105Якубенко Олексій ПетровичЛіцей № 100 «Поділ»447130011
106Кураченко Олег ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»957121011
107Бондар Юлія ВячеславівнаГолосіївський ліцей № 241977030111
108Антоненко Вероніка СергіївнаЛіцей № 171 «Лідер»1081171111
109Блюм Ростислав ЯрославовичГолосіївський ліцей № 2411987130011
110Проценко Антон ЮрійовичСЗШ № 722266230011
111Кислиця Ян СергійовичЛіцей № 2082287031011
112Нємченко Гліб КостянтиновичУФМЛ2311600411
113Чупіра Марія ВікторівнаСШ № 1852637220011
114Іщук Дар’я ОлександрівнаГімназія № 17871720010
115Афанасьєв  Даніїл ОлександровичРусанівський ліцей261630010
116Давиденко Олексій АнатолійовичСШ № 155311531010
117Лавренов Нестор ОлександровичЛіцей № 208701630010
118Барахтій Діана ДмитрівнаУФМЛ1016130010
119Парфьонов Анатолій АндрійовичУФМЛ1211171010
120Зайченко Сергій ПавловичУФМЛ1431620110
121Петрашко Павло ПетровичЛіцей № 171 «Лідер»1477020110
122Дворніцька Олена ОлександрівнаРусанівський ліцей1521710110
123Урсул Владислав ІгоровичЛіцей «Престиж»2041171010
124Анрущенко Данило ВячеславовичРусанівський ліцей2157030010
125Ткаченко Маріанна ЮріївнаЛіцей № 2082501171010
126Харкаліс Марк АндрійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»2531620110
127Васильєв Андрій СергійовичУФМЛ21063009
128Костюшко Антон ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»24107109
129Соловей Владислав ОлександровичГімназія «Академія»45063009
130Олексюк Роман ГеннадійовичЛіцей № 20852162009
131Шевченко Антон СергійовичУФМЛ59171009
132Мансілья Віктор МартіновичПолітехнічний ліцей80701109
133Репалюк Олег ІгоровичПолітехнічний ліцей93710109
134Д’ячкова Дар’я ІгорівнаПолітехнічний ліцей125117009
135Вест Валерія ДмитрівнаЛіцей № 100 «Поділ»130702009
136Конотопець Євгенія ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»137171009
137Руденко Анна ВолодимирівнаФінансовий ліцей144072009
138Конєв Максим АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»160117009
139Драгузя Богдан КостянтиновичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»161702009
140Михайлов Артем ДмитровичГімназія № 59179117009
141Гусак Тетяна ВолодимирівнаЛіцей № 145181063009
142Франчук Іван ОлеговичГімназія № 178207107109
143Крикляс Анна ВолодимирівнаЛіцей № 171 «Лідер»238117009
144Правдивий Олександр АндрійовичЛіцей № 145243710019
145Чудаков Тимофій СергійовичГімназія № 178244117009
146Троценко Максим СергійовичУФМЛ261611109
147Гайович Богдан ІгоровичЛіцей № 14533062008
148Борисова Марія ПетрівнаЛіцей № 100 «Поділ»36017008
149Шестеріков Ілля ВалерійовичСЗШ № 18947062008
150Максимчук Антон РомановичУФМЛ85107008
151Макаров Борис ЄвгенійовичЛіцей «Наукова зміна»87007108
152Скуратов Богдан ІгоровичСЗШ 8390170008
153Косенков Ігор ВолодимировичГімназія № 283100503008
154Губанова Валерія ІгорівнаЛіцей «Престиж»123160108
155Шпильовий Ілля ВячеславовичСлов’янська гімназія129710008
156Кунтиш Олексій СергвійовичЛіцей № 142138170008
157Орлов Владислав СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»170107008
158Сороколіт Ігор ОлеговичСШ № 52171521008
159Заславський Денис АркадійовичЛіцей № 208187107008
160Приходько Дарій СергійовичЛіцей № 145199710008
161Ситниченко Дарина ОлександрівнаГолосіївський ліцей № 241205160108
162Тимофєєв Єгора ГригоровичаУФМЛ212017008
163Герасименко Артем ЮрійовичУФМЛ230007018
164Івлічев Володимир ВладиславовичУФМЛ27123107
165Вишняк Наталія ІгорівнаЛіцей № 198 «Еко»38610007
166Мова Роман ОлоександровичЛіцей № 14564007007
167Демурчіду Марія АндреасГімназія № 153112114107
168Бджола Ярослав ВолодимировичГолосіївський ліцей № 241118023117
169Шелея Олександр ІвановичУФМЛ140007007
170Прохоренко Олександр СергійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»142700007
171Лазоренко Володимир ВолодимировичГолосіївський ліцей № 241146105107
172Грицай Андрій АндрійовичЛіцей № 100 «Поділ»153700007
173Федченко Єлизавета ГеннадіївнаЛіцей № 171 «Лідер»166123107
174Поліщук Катерина СергіївнаУФМЛ190700007
175Кувшинов Юрій ВолодимировичСШ № 185197610007
176Хижняк Олександр СергійовичГімназія № 283211700007
177Шаповалов Роман ІвановичСЗШ № 206252007007
178Шульгач Павло ПетровичПолітехнічний ліцей255700007
179Галицька Яна ОлександрівнаГімназія № 28339015006
180Теслюк Ілля ІгоровичПолітехнічний ліцей57123006
181Ніколаєнко Владислав МиколайовичУФМЛ79024006
182Петренко Ольга ВолодимирівнаСШ № 8286312006
183Назаренко Поліна ВасилівнаЛіцей № 145158060006
184Корольова Людмила ВікторівнаГімназія № 283164420006
185Кучерявий Ярослав АнатолійовичЛіцей № 171 «Лідер»234105006
186Провозін Андрій ЮрійовичЛіцей «Наукова зміна»251015006
187Руденко Тимур ОлександровичУФМЛ260014106
188Лугін Сергій ІгоровичГімназія № 561005005
189Федчун Анастасія ОлександрівнаЛіцей № 100 «Поділ»54113005
190Косенко Валентини СергіївниСШ № 11274112015
191Ганопольський Антон ІгоровичГімназія «Діалог»110013015
192Лукашов Дмитро СергійовичЛіцей № 100 «Поділ»141113005
193Онуфрієва Анастасія ОлексіївнаСЗШ №6223023005
194Горбань Михайло МихайловичУФМЛ42013004
195Клименко Євгеній ЄвгеновичУФМЛ60112004
196Ліпська Влада ОлегівнаУФМЛ63013004
197Погребняк Анна ОлегівнаЛіцей № 100 «Поділ»91103004
198Войцеховський Андрій ВалерійовичГімназія № 287103013004
199Юревич Вероніка ЛеонідівнаСЗШ № 132117013004
200Рабійчук Тетяна ОлегівнаТехнічний ліцей145103004
201Кияниця Олександр ВолодимироичСШ № 250156013004
202Клибанівський Владислав ВадимовичЛіцей «Наукова зміна»157013004
203Мазур Олександр ОлександровичЛіцей «Наукова зміна»169103004
204Харченко Катерина ВолодимирівнаСШ № 307173012104
205Супоницький Андрій АндрійовичСШ № 138176013004
206Ціленко Георгій ЮрійовичГімназія № 287209012104
207Оріховський Дмитро АндрійовичЛіцей політики, економіки, права та іноземних мов235012014
208Марченко Віталій ВікторовичЛіцей № 100 «Поділ»237003104
209Граніч Олег ГеоргійовичГімназія № 593003003
210Бурдейна Анна ВікторівнаТехнічний ліцей34003003
211Богуцька Людмила БорисівнаГімназія № 257 «Синьоозерна»40012003
212Рокита Роман ТарасовичГімназія «Академія»81012003
213Жуковський Андрій ВіталійовичГімназія № 17298003003
214Каширіна Ольга ЮріївнаЛіцей № 198 «Еко»104002103
215Євсейцев Андрй ВікторовичЛіцей № 145109003003
216Зінькевич Олександр СергійовичПолітехнічний ліцей132102003
217Мордюк Ольга БогданівнаСШ № 214133003003
218Тільняк Аліна ВікторівнаГімназія № 143148003003
219Філатов Олексій ОлександровичГімназія № 283149110103
220Коротич Дмитро СергійовичЛіцей «Престиж»214012003
221Климова Анна СергіївнаГолосіївський ліцей № 241232012003
222Пліс Іван ЮрійовичУФМЛ262012003
223Зосим Денис РомановичЛіцей № 20814011002
224Білошицька Ярослава ВолодимирівнаСловянська гімназія35101002
225Сукманова Катерина ІгорівнаРусанівський ліцей50002002
226Гераскевич Владислав МихайловичУФМЛ68011002
227Масюк Марія СергіївнаЛіцей № 14273110002
228Іванова Марія ІванівнаГімназія № 13696002002
229Дегтярьов Денис ВячеславовичУФМЛ102002002
230Ковальчук Руслан ОлеговичЛіцей «Наукова зміна»183110002
231Дуденко Владислава ОлексіївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»192010102
232Цурковська Тетяна ВікторівнаЛіцей № 100 «Поділ»240002002
233Лавринюк Ірина ОлександрівнаГімназія № 2832001001
234Музиченко Аліна ВіталіївнаУФМЛ6100001
235Асатрян АрменУФМЛ25010001
236Павлощук Ольга ОлександрівнаГолосіївський ліцей № 24161010001
237Герасименко Дмитро ВадимовичСШ № 307124010001
238Літвін Олексій СергійовичЛіцей «Престиж»135010001
239Вареник НаталіяУФМЛ189010001
240Твердохліб Андрій ІгоровичСШ № 194 «Перспектива»224010001
241Шаверський Іван ОлександровичЛіцей № 157257010001
242Черниш Злата СвятославівнаЛіцей № 142259100001
243Макаренко Ольга ОлегівнаЛіцей № 100 «Поділ»4000000
244Бурцев Єгор ОлександровичЛіцей «Наукова зміна»37000000
245Пилипенко Дмитро ІгоровичГімназія № 28377000000
246Петренко Єгор ГлібовичГімназія № 28378000000
247Кундік Кирило ВолодимировичЛіцей «Наукова зміна»94000000
248Наскальна Олександра СергіївнаЛіцей № 198 «Еко»99000000
249Драгуцан Андрій ВадимовичУФМЛ111000000
250Діркач Дарія ОлександрівнаГімназія № 283113000000
251Михайловська Ольга ОлександрівнаСШ № 52114000000
252Криворучко ТимофійСШ № 200126000000
253Позур Руслан СергійовичУФМЛ163000000
254Перінько Єгор ОлександровичГімназія № 283241000000
255Осадча Мирослава ВіталіївнаГімназія № 283242000000
256Яриз Владислав МиколайовичГімназія № 283254000000

[/expand][expand title=”Результати 10 класи“]

УчасникНавчальний закладШифрI тур
12345Сума
1Яковлев Іван ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»10-1897777533
2Манікін Борис ІгоровичЛіцей «Наукова зміна»10-1147757632
3Ошлянський Андрій ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»10-1875777430
4П’янков Антон ОлексійовичГімназія № 178*10-477777028
5Скибицький Нікіта МаксимовичЛіцей № 20810-1967770627
6Казанін Степан СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»*10-565707423
7Хромець Богдан ВадимовичЛіцей № 14210-1837727023
8Кучеренко Анастасія ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»10-1502717320
9Лапіга Олександра ІгорівнаРусанівський ліцей*10-194727020
10Сулейманов Артур КурбановичЛіцей № 171 «Лідер»*10-117760020
11Ждан-Пушкін Антон ВолодимировичЛіцей № 142*10-927750019
12Красько Ірина МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-850757019
13Сокотун Микита РуслановичЛіцей № 171 «Лідер»10-1844726019
14Моторна Євгенія ІгорівнаРусанівський ліцей10-1933717018
15Хахлюк Олексій ОлексійовичЛіцей № 14210-1354707018
16Андрейчук Анастасія ВіталіївнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-255317016
17Борозенець Михайло РомановичГімназія № 178*10-647720016
18Васецький Дмитро ОлександровичГімназія «Троєщина»*10-627720016
19Войнаровська Варвара ВалеріївнаЛіцей № 171 «Лідер»10-1527117016
20Кирилюк Максим СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»10-1517720016
21Лабунець Павло ЮрійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»*10-207720016
22Лук’янова Анастасія ДмитрівнаЛіцей № 20810-1137720016
23Марченко Єгор ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»*10-407720016
24Саранцева Марія АнтонівнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-720717116
25Смокович Олександр МихайловичЛіцей № 171 «Лідер»10-1247720016
26Братусь Олександр СергійовичТехнічний ліцей*10-557710015
27Бурлака Стівен ІгоровичГімназія № 153*10-307710015
28Горбешко Олексій КостянтиновичСШ № 5210-1087710015
29Жур Іван ЛеонідовичЛіцей № 14510-1487710015
30Кравець Олексій ПавловичЛіцей № 171 «Лідер»*10-391770015
31Мерзлікіна Поліна МиколаївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»*10-807710015
32Татарін Валерій В’ячеславовичЛіцей № 14210-1917710015
33Шалік  Олексій ІвановичЛіцей № 171 «Лідер»10-1317710015
34Лавроненко Костянтин СергійовичГімназія № 31510-1907700014
35Мелентьєва Ада ДенисівнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-730720514
36Монастирський Олег ГеннадійовичТехнічний ліцей*10-460716014
37Поліїт Максим ГригоровичЛіцей № 208*10-077700014
38Сайног Олексій МаксимовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»10-1226710014
39Сильченко Микита ІгоровичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»*10-017700014
40Цуркан В’ячеслав ОлександровичПолітехнічний ліцей10-1307700014
41Женчук Олексій ВалерійовичЛіцей № 14510-1686700013
42Казьмін Євген ВалерійовичУФМЛ*10-747600013
43Коренко Дмитро ВолодимировичСШ № 52*10-785710013
44Числов Олександр ВалерійовичПолітехнічний ліцей10-1807600013
45Голубаха Микита ІгоровичГімназія «Престиж»10-1692730012
46Мазнєв Андрій ЄвгеновичУФМЛ*10-164710012
47Мотрук Анастасія ДмитрівнаЛіцей № 171 «Лідер»10-1153720012
48Осьмак Юлія ВладиславівнаЛіцей № 171 «Лідер»10-1182730012
49Панчук Богдан ОлександровичУФМЛ*10-367500012
50Солдаткін Гліб ВалентиновичЛіцей № 171 «Лідер»*10-104710012
51Шаповалова Анастасія МиколаївнаПолітехнічний ліцей*10-484710012
52Арзамасцев Олександр ВолодимировичЛіцей № 145*10-657211011
53Бондарь Артем ОлександровичЛіцей № 20810-1100317011
54Перепелиця Антон ІгоровичУФМЛ10-1824700011
55Петрик Роман ІгоровичСЗШ № 28410-1194700011
56Адамович Олексій ВалерійовичСШ № 52*10-522710010
57Брагінець Дмитро РуслановичЛіцей № 20810-1672710010
58Грищенко Дарина ОлександрівнаЛіцей «Наукова зміна»10-1074510010
59Дашко Андрій В’ячеславовичЛіцей № 14210-1097120010
60Запорожченко Михайло МихайловичГімназія № 17810-1382701010
61Лисенко Костянтин ВадимовичУФМЛ*10-883700010
62Прохоренко Максим ВолодимировичЛіцей № 198 «Еко»10-1217300010
63Сорока Глорія ОлегівнаГімназія «Академія»*10-597210010
64Авер’янова Анастасія ДмитрівнаЛіцей № 142*10-60720009
65Башинський Влас АндрійовичУФМЛ10-103072009
66Булах Олександр ВіталійовичГімназія «Академія»*10-29720009
67Вяльцева Антоніна АндріївнаЛіцей № 171 «Лідер»10-166351009
68Галіцька Олена АнатоліївнаЛіцей № 171 «Лідер»10-149270009
69Захарченко Віталій ІгоровичПолітехнічний ліцей10-112720009
70Зубар Ілля АндрійовичЛіцей «Престиж»*10-38711009
71Карпенко Ілля ОлександровичЛіцей № 14510-178621009
72Коцаб’юк Микола ВасильовичУФМЛ*10-53621009
73КутільПрофтех10-186162009
74Ніжинська Валерія В’ячеславівнаЛіцей № 20810-116720009
75Овраменко Кирил СергійовичГімназія № 178*10-33410049
76Саприкін Артем ОлексійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»10-144711009
77Семенцов Марк АндрійовичЛіцей № 145*10-91711009
78Сехін Олександр ПетровичГімназія № 17810-123720009
79Тесленко Сергій ОлексійовичЛіцей № 208*10-08720009
80Байтереков Єгор РубеновичГолосіївський ліцей № 241*10-69701008
81Боговіс Антон ВіталійовичЛіцей № 208*10-22161008
82Доманський Богдан ОлеговичРусанівський ліцей10-155071008
83Іванков Микита ТарасовичЛіцей № 142*10-43620008
84Конопацька Олександра ОлегівнаЛіцей № 100 «Поділ»10-140071008
85Лаговська Валерія ДмитрівнаЛіцей № 100 «Поділ»*10-32170008
86Масюк Єгор ІгоровичРусанівський ліцей10-147260008
87Рудич Галина ЛеонідівнаУФМЛ*10-18341008
88Рязанцев Єгор СергійовичСЗШ № 218*10-49170008
89Тімонов Олексій БорисовичЛіцей № 15710-102710008
90Шерстюк Микола ПавловичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»*10-12710008
91Бояршин Ігор ІвановичЛіцей № 171 «Лідер»*10-58070007
92Бугайов Владислав ЮрійовичЛіцей № 171 «Лідер»*10-28070007
93Закупін Єгор ОлександровичУФМЛ*10-71520007
94Каленська Марина ВікторівнаУФМЛ*10-96520007
95Копейко Анна ВолодимирівнаЛіцей № 145*10-37070007
96Костюк Євген ОлександровичГімназія НПУ*10-94700007
97Лисак Андрій СергійовичУФМЛ*10-68411107
98Литвиненко Мирослав СергійовичГолосіївський ліцей № 24110-145610007
99Ніколаєнко Іван ЄвгеновичГімназія НПУ10-117610007
100Степанова Анна МаксимівнаУкраїнський гуманітарний ліцей*10-23070007
101Ульянченко Григорій СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»10-127061007
102Чонг Пок ДжінЛіцей № 157*10-84610007
103Шулевська Інна ДмитрівнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-83511007
104Бубіс Анастасія ОлександрівнаГімназія № 153*10-63411006
105Гладишко Валентин ЮрійовичГімназія № 283*10-26321006
106Городиський Роман ВладиславовичCШ № 185*10-44051006
107Григор’єв Микита КостянтиновичЛіцей № 14510-153330006
108Добровольський Владислав СергійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»*10-57420006
109Капустян Дарина ОлексіївнаУФМЛ10-136240006
110Кононенко Гліб ОлександровичЛіцей № 208*10-81060006
111Соколов Володимир ВолодимировичСШ № 306*10-14321006
112Ярова Дар’я ОлександрівнаСШ № 210*10-35600006
113Борс Вікторія ОлексіївнаСШ № 21410-158410005
114Долбиш Дмитро СергійовичУФМЛ*10-15410005
115Кулікова Дар’я ОлександрівнаЛіцей «Наукова зміна»*10-42302005
116Марчук Євгеній ОлександровичЛіцей «Престиж»10-176500005
117Петрик Віталій ВіталійовичУФМЛ*10-86500005
118Пічак Максим В’ячеславовичЛіцей № 171 «Лідер»10-120320005
119Сизон Юлія СергіївнаСШ № 25010-125320005
120Сусленко Володимир ВалерійовичГімназія № 178*10-05050005
121Шевцова Вікторія КостянтинівнаСШ № 21610-171320005
122Альохіна Анастасія ІгорівнаСШ № 52*10-21112004
123Дубіна Анастасія ВолодимирівнаТехнічний ліцей10-177040004
124Єфімова Наталія ОлександрівнаГімназія № 32310-160310004
125Захаров Артем ОлександровичЛіцей № 20810-142211004
126Коляденко Павло ПавловичЛіцей № 14510-106300104
127Липай Марія СтаніславівнаГімназія № 28310-143220004
128Матвієнко Олександра ВіталіївнаРусанівський ліцей*10-34211004
129Меленчуков Микита ЄвгеновичПолітехнічний ліцей10-181400004
130Недашківська Анастасія ОлександрівнаУФМЛ10-146310004
131Осмоловський Артем СергійовичУФМЛ10-139400004
132Перехожук Антон СергійовичУФМЛ*10-54022004
133Свобода Марія МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-03301004
134Семченко Ярослав ОлександровичУФМЛ*10-02310004
135Трегубов Олександр ВіталійовичСШ № 52*10-13400004
136Туголукова Євгенія ВалеріївнаЛіцей № 3810-179400004
137Федорова Олександра СергіївнаРусанівський ліцей10-128121004
138Цірук Костянтин АндрійовичСЗШ № 6*10-06400004
139Черкашина Дар’я КирилівнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-09400004
140Яценко Федір МихайловичУФМЛ*10-95400004
141Барна Богуслав ВолодимировичЛіцей № 208*10-67210003
142Вісин Валентин ВалентиновичУФМЛ*10-45021003
143Гайова Єлізавета ОлександрівнаГімназія «Академія»10-164210003
144Дворник Вікторія АнатоліївнаСШ № 5210-165111003
145Ільєнко Вікторія ВолодимирівнаЛіцей № 208*10-41011103
146Комарницький Олександр СергійовичСШ № 17310-170300003
147Крутоног Данило ОлександровичСШ № 5710-194210003
148Кудін Артем ОлександровичГімназія № 153*10-50111003
149Матлаєв Іван ВадимовичЛіцей № 14510-100111003
150Панченко Лілія ВадимівнаУФМЛ10-174300003
151Пономаренко Артем ОлександровичЛіцей № 171 «Лідер»*10-93210003
152Тменова Олександра АндріївнаСЗШ № 8410-105210003
153Фоменко Олена МиколаївнаСШ № 1410-129120003
154Шахов Гліб ІгоровичСШ № 5710-132021003
155Шита Віра ГригорівнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»10-133210003
156Булатов Дмитро ЄгоровичЛіцей «Наукова зміна»*10-66011002
157Голуб Роман ОлександровичЛіцей «Інтелект»*10-24200002
158Гриднєва Ангеліна ВалеріївнаАКЛ НАУ*10-27200002
159Дичко Євген СергійовичСШ № 20010-173200002
160Дорош Ярослава ВікторівнаГімназія «КМК»10-104110002
161Єременко Кирило ЮрійовичСШ № 1610-161110002
162Завальнюк Олексій ГеннадійовичСЗШ № 30610-162110002
163Зайцев Марк АнатолійовичГолосіївський ліцей № 24110-157110002
164Коляда Артем ВасильовичУФМЛ*10-17020002
165Коробейніков Дмитро ЮрійовичЛіцей № 3810-141200002
166Мугуєв Кирило АндрійовичГолосіївський ліцей № 24110-175011002
167Орловський Олексій ОлексійовичСШ № 155*10-04110002
168Пащенко Роман БорисовичУФМЛ*10-79020002
169Пергаменщик Микита В’ячеславовичУФМЛ10-137110002
170Скуратівський Владислав ОлександровичСШ № 200*10-97101002
171Торбін Анна ГригорівнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-51020002
172Шепелевич Оксана КостянтинівнаСШ № 185*10-82101002
173Гордієнко Валентин СергійовичСШ № 18510-101100001
174Давидов Гліб ДенисовичГімназія № 19 «Межигірська»10-154001001
175Дерновий Олександр ВіталійовичГімназія № 17810-163010001
176Іванов Михайло МаксимовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»*10-99010001
177Красноруцький Єгор ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»10-192100001
178Литвиненко Анна СергіївнаСШ № 5210-197010001
179Мустафіна Софія СергіївнаЛіцей № 100 «Поділ»*10-77100001
180Павлигін Андрій ОлександровичУФМЛ*10-70010001
181Птіцин Олексій ДмитровичЛіцей «Інтелект»10-195010001
182Сипігін Павло ВолодимировичСШ № 57*10-61001001
183Сілаєв Михайло ОлександровичУФМЛ10-111100001
184Скоробагатько Кирило СергійовичГолосіївський ліцей № 241*10-98001001
185Скубенко Валерія ВалеріївнаРусанівський ліцей*10-75010001
186Федорчук Богдан ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»*10-76001001
187Хижняк Марія СергіївнаСШ № 18510-188010001
188Шидлюх Артем ЮрійовичУФМЛ10-172010001
189Білецький Павло ВолодимировичСЗШ № 29*10-31000000
190Боднар Дарина МирославівнаУФМЛ10-159000000
191Волковий Павло СергійовичЛіцей № 3810-156000000
192Машковцев Олександр СергійовичГімназія «Академія»*10-90000000
193Радченко Олексій ГеннадійовичПрофтех*10-87000000
194Романюк Сергій ОлександровичЛіцей № 15710-185000000
195Руденко Олександр БорисовичГолосіївський ліцей № 241*10-89000000
196Стойнєв Павло СвіленовичаСЗШ № 23910-126000000
197Яковенко Назар СтаніславовичСШ № 18510-134000000

[/expand][expand title=”Результати 11 класи“]

УчасникНавчальний закладШифрI тур
12345Сума
1Тимоханов Дмитро ОлександровичЛіцей «Наукова зміна»2157777735
2Альохіна Анастасія ОлексіївнаЛіцей № 171 «Лідер»507777028
3Цинцеус Гліб ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»617477025
4Гаврилко Євгеній ДмитровичГімназія № 178567462221
5Діомідов Євгеній ОлексійовичРусанівський ліцей707407321
6Назаренко Борис ЄгоровичУФМЛ1437470220
7Хотяїнцева Наталія ВолодимирівнаЛіцей № 171 «Лідер»2146707020
8Орлик Сергій ЕдуардовичЛіцей «Інтелект»127470018
9Кохановський Іван ОлександровичЛіцей № 100 «Поділ»1357470018
10Байкова Катерина ОлександрівнаЛіцей № 1451027710116
11Орєхов Дмитро ОлександровичЛіцей № 1451647711016
12Краштан Таміла ЄвгенівнаПолітехнічний ліцей877701015
13Рижков Ігор ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»937710015
14Штик Яна ВалеріївнаУФМЛ1207410315
15Редько Сергій ДмитровичЛіцей № 171 «Лідер»407700014
16Самойлова Ольга МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»547410214
17Дорошенко Світлана ОлексіївнаЛіцей № 208647700014
18Лаба Дмитро МирославовичаЛіцей № 171 «Лідер»757070014
19Сніжко Богдан МиколайовичСШ № 2521327070014
20Зіненко Дмитрій  СергійовичУФМЛ1787700014
21Кущак Олександр ЕдуардовичКловський ліцей № 77787060013
22Мельник Олексій ОлеговичЛіцей № 145867600013
23Харченко Дмитро ОлександровичРусанівський ліцей1267411013
24Макогон Роман ОлександровичНВК № 240 «Соціум»27410012
25Ілющенко Микита ІгоровичГімназія № 153327410012
26Казак Володимир ВладиславовичЛіцей № 142347410012
27Першин Радомир ВалерійовичЛіцей «Наукова зміна»827410012
28Андрійко Андрій АндрійовичУФМЛ967410012
29Салій Ольга ОлексіївнаЛіцей № 381337410012
30Смєлова Анастасія ВікторівнаЛіцей «Наукова зміна»1487401012
31Редько Костянтин ДмитровичЛіцей № 171 «Лідер»1807410012
32Калайдов Максим ЄвгенійовичЛіцей № 171 «Лідер»317400011
33Савчин Дмитро ЮрійовичЛіцей «Наукова зміна»427400011
34Думанський ВолодимирЛіцей № 198 «Еко»477004011
35Олексієнко Ілля ВадимовичЛіцей «Наукова зміна»687400011
36Йосипів Юрій ЛюбомировичУФМЛ727310011
37Якимець Дмитро МиколайовичЛіцей «Наукова зміна»2197400011
38Чернявський Максим РомановичЛіцей № 145437300010
39Шнайдер Дмитро АнатолійовичУФМЛ836400010
40Марчук Роман ВасильовичЛіцей № 171 «Лідер»1447012010
41Міщенко Михайло ДмитровичЛіцей № 100 «Поділ»35700209
42Юрчук Віталій ВікторовичУФМЛ37711009
43Пікульський Ростислав МихайловичУФМЛ52701019
44Колодяжна Тетяна ВалеріївнаУФМЛ57711009
45Будаєв Антон ЮрійовичРусанівський ліцей105700209
46Митрофанов Вадим ЄвгеновичЛіцей № 145141701109
47Розумний Денис ІвановичЛіцей № 3811701008
48Діденко Роман ВолодимировичЛіцей № 100 «Поділ»13701008
49Язуполь Юрій ВладиславовичРусанівський ліцей45701008
50Нго Суан ЗионгаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»46701008
51Дем’яненко Вячеслав ОлексійовичЛіцей № 100 «Поділ»48701008
52Чорний Михайло ГригоровичУФМЛ71701008
53Романовський Юрій ОлександровичНВК № 240 «Соціум»84701008
54Антонюк Олександр МиколайовичЛіцей «Наукова зміна»98701008
55Григоренко Олександр ЄвгеновичСЗШ № 30699701008
56Білогуб Дмитро ОлеговичРусанівський ліцей118701008
57Губернаторова Дар’я ДмитрівнаЛіцей № 171 «Лідер»119700108
58Лободін Михайло михайловичПолітехнічний ліцей127701008
59Лаврінчук Святослав ОлеговичФінансовий ліцей137710008
60Недільська Валерія ДмитрівнаПолітехнічний ліцей142701008
61Сиротич Богдан МихайловичУФМЛ156701008
62Гоцалюк Леонід ВолодимировичУФМЛ158701008
63Палій Аліса ОлегівнаЛіцей № 145167701008
64Погибко Іван СергійовичУФМЛ168701008
65Поляков Микита ОлександровичУФМЛ172701008
66Бурлаков Степан СергійовичУФМЛ173701008
67В’юнник Тарас РомановичУФМЛ175701008
68Мнухіна Катерина ОлександрівнаПолітехнічний ліцей181071008
69Богданова Дар’я АндріївнаЛіцей № 142185701008
70Северін Андрій ІвановичТехнічний ліцей186701008
71Лисенко Наталія РоманівнаУФМЛ188710008
72Фатєєв Іван ЮрійовичРусанівський ліцей189701008
73Підгайний Руслан СергійовичУФМЛ190701008
74Швець Олександра ВасилівнаГімназія «Троєщина»201701008
75Вутен Ендрю КоннерГімназія № 153209701008
76Чаус Михайло ДмитровичЛіцей «Наукова зміна»217701008
77Колеснікова Світлана ЮріївнаКиївська інженерна гімназія7700007
78Лочман Ярослава ВалеріївнаЛіцей № 1459700007
79Паламарчук Євген АнатолійовичГімназія «КМК»17601007
80Сітніченко Артур ОлександровичУФМЛ18700007
81Борков Єгор АльбертовичГімназія «Академія»20700007
82Бондаренко Герман ГермановичРусанівський ліцей24700007
83Іванова Анастасія ОлексіївнаЛіцей № 14551601007
84Лиференко Юрій АндрійовичУФМЛ58700007
85Криницький Костянтин ДенисовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»65601007
86Ребрик Юрій АндрійовичУФМЛ66700007
87Польовий Олексій ГригоровичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»67700007
88Кузьменко Вадим ОлеговичЛіцей № 14269700007
89Лучка Роксолана ТарасівнаУкраїнський гуманітарний ліцей85601007
90Лижечко Марія СергіївнаЛіцей № 171 «Лідер»88601007
91Петрук Вікторія ОлександровнаГімназія «КМК»91700007
92Верцимаха Оксана ОлегівнаСШ № 8095700007
93Глушко Софія МихайлівнаГолосіївський ліцей № 241103700007
94Канівець Дмитро ВолодимировичЛіцей «Наукова зміна»108700007
95Коршунов Вадим ОлександровичСЗШ № 256111601007
96Янушевський Артемій ОлексійовичЛіцей № 145121700007
97Паляничко Костянтин АнатолійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»122700007
98Устименко Олександр СергійовичЛіцей «Наукова Зміна»129700007
99Сахацький Костянтин ОлексійовичРусанівський ліцей131700007
100Євич Катерина СергіївнаУФМЛ138601007
101Турчинець Роман ІгоровичУФМЛ151700007
102Войтенко Сергій МиколайовичУФМЛ153700007
103Коба Владислав АндрійовичУФМЛ154601007
104Сокольник Тетяна СергіївнаУФМЛ161700007
105Панасюк Андрій ІгоровичЛіцей № 171 «Лідер»166700007
106Шишко Артур ЮрійовичЛіцей № 38171700007
107Кулій Ярослав ТарасовичЛіцей № 100 «Поділ»176700007
108Павлов МаксимУФМЛ179700007
109Птушкін Сергій ДмитровичЛіцей «Наукова зміна»182601007
110Савостян Карина СергіївнаСШ № 250184401207
111Шевченко Олена ВікторівнаЛіцей № 145187700007
112Савонік Михайло ВолодимировичУФМЛ192700007
113Смикало Юлія ОлегівнаУФМЛ193700007
114Зелінський Сергій ВячеславовичУФМЛ194700007
115Гвардіян Олександр СергійовичУФМЛ200700007
116Бойчук Роман ІвановичТехнічний ліцей206700007
117Данькова Олена ІгорівнаСЗШ № 306208700007
118Баринова Катерина АндріївнаУФМЛ210700007
119Бурахович Максим ЄвгеновичЛіцей «Інтелект»213700007
120Грищенко Катерина ОлексіївнаСЗШ № 16123600006
121Дудар Богдан ВікторовичСЗШ № 14726600006
122Дудука Олександр ВіталійовичНВК № 240 «Соціум»33600006
123Бріт Ярослав ОлеговичЛіцей № 100 «Поділ»53600006
124Безвершенко Алла ВасилівнаРусанівський ліцей101600006
125Сірий Владислав РомановичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»152600006
126Мельник Дар’я АндріїнаФінансовий ліцей165401106
127Варзар Євгеній АнатолійовичУФМЛ207040116
128Богдан Олександр ВолодимировичУФМЛ76041005
129Виноградов-Салтиков Денис ВолодимировичНВК № 240 «Соціум»94500005
130Балашов Дмитро ОлексійовичГімназія № 14397401005
131Радіонова Віра ОлексіївнаГолосіївський ліцей № 241106500005
132Казаков Максим ДмитровичШкола екстернів116500005
133Сердюк Олександр МиколайовичЛіцей № 171 «Лідер»124410005
134Мороз Олексій СергійовичЛіцей № 145145140005
135Сурков Віктор ВладиславовичСШ № 194 «Перспектива»155500005
136Разумова Анна ВолодимирівнаГімназія «Троєщина»140040004
137Набок Артур ВікторовичСШ № 185157400004
138Сомов Ілля АндрійовичАКЛ НАУ159400004
139Сидько Артем ЮрійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»218400004
140Козинець Тетяна ОлександрівнаПолітехнічний ліцей10030003
141Верпатова Катерина МихайлівнаЛіцей «Інтелект»55201003
142Мельничук Олег ПавловичУФМЛ204030003
143Дідовець Олексій ВладиславовичЛіцей № 171 «Лідер»21200002
144Щербакова Марія СергіївнаЛіцей № 171 «Лідер»62200002
145Назарівський Дмитро ВолодимировичСШ № 194 «Перспектива»63200002
146Різаєв Євген ЄдуардовичЛіцей № 145130200002
147Топорков Олексій РомановичГімназія № 34 «Либідь»134200002
148Куриленко Олександ МихайловичСШ № 185136200002
149Філіпенко Ярослав ІгоровичЛіцей № 142149200002
150Бондаренко Анастасія ЮріївнаУФМЛ150101002
151Шірінян Едвард АрамовичУФМЛ183110002
152Гуменюк Павло СергійовичУФМЛ195101002
153Петросян Сергій АртановичГімназія «Потенціал»16001001
154Блінов Іван ДмитровичУФМЛ29001001
155Степчук Галина ЮріївнаЛіцей № 171 «Лідер»38100001
156Худяков Антон СтаніславовичЛіцей № 14544001001
157Мясоєдов Богдан ТимофійовичСШ № 30749001001
158Бондар Антон ОлеговичЛіцей № 20859001001
159Клещ Кирило ОлеговичПолітехнічний ліцей60010001
160Кияниченко Олександр ОлександровичГімназія № 28790001001
161Атаманюк Марія ВасилівнаГімназія «Академія»92001001
162Боднар Яна МирославівнаЛіцей № 100 «Поділ»100000101
163Гаврилюк Ганна ОлександрівнаСШ № 196110001001
164Скришевський Остап ЕдуардовичГімназія № 143123001001
165Микитенко Єлизавета ВолодимирівнаЛіцей № 142147001001
166Хобта В’ячеслав ЮрійовичГімназія «Троєщина»160001001
167Мальцева Анна ВячеславівнаЛіцей № 100 «Поділ»169001001
168Коробчук Максим ГеннадійовичУФМЛ196001001
169Корнієнко Вероніка ВалеріївнаУФМЛ197001001
170Тіщенко Ірина СергіївнаЛіцей № 208203100001
171Щербаков Дмитро СергійовичСШ № 194 «Перспектива»205001001
172Шульженко Дар’я СергіївнаЛіцей № 100 «Поділ»216100001
173Заремба Уляна-Марія ІгорівнаГолосіївський ліцей № 241222001001
174Іванова Олена АнатоліївнаГімназія № 1781000000
175Гриценко Андрій ОлександровичСШ № 1853000000
176Купіна Наталія ІгорівнаГімназія «КМК»4000000
177Гнатюк Павло СергійовичСШ № 1375000000
178Кріт Святослав ЯрославовичЛіцей № 171 «Лідер»6000000
179Савицький Роман КостянтиновичГолосіївський ліцей № 2418000000
180Загребельний Дмитро СергійовичСШ № 19614000000
181ЗакревськийОлександр ЮрійовичЛіцей № 20815000000
182Денисюк Віталій ОлеговичАКЛ НАУ19000000
183Стасюк Володимир ВолодимировичСЗШ № 7022000000
184Ємельяненкова Поліна СергіївнаСЗШ № 22625000000
185Задорожній Олег ОлександровичУФМЛ27000000
186Денисюк Павло ВіталійовичСШ № 5228000000
187Гедзик Ольга ТарасівнаУФМЛ30000000
188Стецько Владислав ОлександровичЛіцей № 3836000000
189Сєроштан Богдан ДмитровичСЗШ № 26339000000
190Шарнін Сергій АнатолійовичСШ № 18541000000
191Остаповська Марія АркадіївнаГімназія НПУ73000000
192Котенко Роман ДмитровичУФМЛ74000000
193Сенченко Наталія ВадимівнаСЗШ № 13277000000
194Мордюк Роман БогдановичСШ № 21479000000
195Пащенко Сергій СергійовичЛіцей № 20880000000
196Пампуха Альона ІгорівнаУФМЛ81000000
197Зубко Зіновій ВасильовичУФМЛ89000000
198Зудіков Андрій ОлександровичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»104000000
199Крисевич Марія СергіївнаНВК № 240 «Соціум»107000000
200Вовк Аліса АндріївнаЛіцей № 100 «Поділ»109000000
201Лойко Олександр ПаловичГімназія № 48112000000
202Кривошлик Анна ВіталіївнаЕкономіко-правовий ліцей113000000
203Роженко Марта ВолодимирівнаЛіцей № 171 «Лідер»114000000
204Бабіч Марія ПавлівнаЛіцей № 198 «Еко»115000000
205Булахтін Микола ВалерійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»117000000
206Лясківська Дарина СергіївнаЛіцей № 100 «Поділ»125000000
207Мірлас Тимур ВадимовичЛіцей № 171 «Лідер»128000000
208Пісний Максим АндрійовичЛіцей «Наукова зміна»139000000
209Кузьменко Віктор ОлеговичЛіцей № 142146000000
210Дехтієвський Микола ДмитровичГімназія № 143162000000
211Борисова Олександра ВолодимирівнаЛіцей № 100 «Поділ»163000000
212Стасюк Андрій МиколайовичУФМЛ170000000
213Шакун Владислав ОлеговичЛіцей № 145174000000
214Юришинець Іради ВолодимирівнаСЗШ № 285177000000
215Тимченко Марина АндріївнаГімназія № 287191000000
216Єпанчин Максим ОлексійовичУФМЛ198000000
217Худер Карім НідальГімназія № 283199000000
218Токовенко Нікіта ОлександровичЛіцей № 142202000000
219Заніздра Катерина ІванівнаУФМЛ211000000
220Блохін Єгор АркадійовичЛіцей № 145212000000
221Тарнавська Дар’я ОлексіївнаГімназія № 136220000000
222Богомол Радіон ПетровичСШ  № 196221000000
223Боцман Владислав ЮрійовичСШ  № 196223000000

[/expand]

Розподiл по аудиторiях на мiську Олiмпiаду з математики

Розподiл по аудиторiях на мiську Олiмпiаду з математики, що вiдбудеться у недiлю 26.01 на факультетах кiбернетики та мехмату КНУ iм. Шевченка.

Якщо раптом ви не знаходите себе в списку, підходьте в ауд. 01 кібернетики (7 клас) або ауд. 45 мехмату (8 клас).

[expand title=”Розподiл 7-х класiв“]

ПрізвищеІм’яКабінетФаккласШкола
1АбдураїмоваСофія01К7Ліцей № 100 «Поділ»
2АверінаЗінаїда01К7Гімназія № 34 «Либідь»
3АвраменкоНікіта01К7Ліцей № 208
4АзорськийВолодимир01К7СШ № 95
5АкімоваДіана01К7Гімназія № 32
6АлександроваПоліна01К7Ліцей № 142
7АндрійчукЄвген01К7Ліцей № 171 «Лідер»
8АндрущенкоЄлизавета01К7Ліцей № 198 «Еко»
9АтаджановНазар01К7Русанівський ліцей
10БахановІван01К7Ліцей № 227
11БаштаннийКостянтин01К7Школа-інтернат № 19
12БєланВолодимир01К7Слов’янська гімназія
13БіликОлеся01К7Ліцей № 100 «Поділ»
14БілібаєвЄгор01К7Ліцей № 171 «Лідер»
15БілокурМихайло01К7Ліцей № 157
16БілорусКатерина01К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
17БовтрюкІлля01К7Ліцей № 171 «Лідер»
18БоголійВладислав01К7СШ № 194 «Перспектива»
19БоднарДанило01К7Ліцей № 100 «Поділ»
20БойкоДанило01К7Гімназія «Оболонь»
21БондаренкоМихайло01К7Ліцей № 171 «Лідер»
22БондарукНадія01К7СШ № 17
23БорисюкВасилина01К7Гімназія «Академія»
24БорківськийВалентин01К7СШ № 250
25БратчикСофія01К7СШ № 112
26БудаєвАртем01К7НВК № 167
27БулахБогдана01К7Ліцей № 171 «Лідер»
28БулкоЮрій01К7СШ № 194 «Перспектива»
29БураІванна01К7Ліцей № 142
30ВакулюкБогдан01К7СЗШ № 63
31ВанінДанило01К7Ліцей № 208
32ВасиленкоДимитрій01К7СШ № 85
33ВасиленкоОлександр01К7Гімназія № 177
34ВахітовБогдан01К7Ліцей «Наукова зміна»
35ВахнюкВолодимир01К7СШ № 216
36ВереничДанило01К7СЗШ № 72
37ВернидубАртур01К7Ліцей № 171 «Лідер»
38ВисоцькийАндрій01К7Слов’янська гімназія
39ВласенкоМарія01К7Ліцей № 208
40ВоловикАндрій01К7СШ № 194 «Перспектива»
41ВоробйоваАліса01К7Ліцей № 208
42ВорожбійКатерина01К7Олександрійська гімназія
43ВороненекоЮрій01К7Ліцей № 100 «Поділ»
44ГалаганНаталія01К7Ліцей № 171 «Лідер»
45ГалацинЄвген01К7СШ № 17
46ГалацинЗахар01К7СШ № 120
47ГалгановОлексій01К7НВК № 240 «Соціум»
48ГалицькаОлександра01К7Ліцей № 171 «Лідер»
49ГерасименкоДанііл01К7СШ № 194 «Перспектива»
50ГерманюкВсеволод01К7СЗШ № 72
51ГінкулАнна01К7Ліцей «Наукова зміна»
52ГладкийЯрослав01К7СШ № 246
53ГлуховськийПавло01К7Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»
54ГоловенкоДмитро01К7Ліцей № 171 «Лідер»
55ГопційДар’я01К7Гімназія № 143
56ГорбачовІван01К7СШ № 250
57ГордієнкоЄвген01К7СШ № 155
58ГречкоДенис01К7Ліцей № 208
59ГрицюкОлександр01К7СШ № 194 «Перспектива»
60ГрищенкоОлексій01К7Русанівський ліцей
61ГрищенкоЮлія01К7Гімназія № 177
62ГріньАнна01К7Голосіївський ліцей № 241
63ГросманАліса01К7Ліцей № 171 «Лідер»
64ГрузГенріх01К7Технічний ліцей НТУУ«КПІ»
65ГуракаСофія01К7Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»
66ГусакАндрій01К7СЗШ № 132
67ДавиденкоНікіта01К7Гімназія № 136
68ДанильченкоСофія01К7СШ № 115
69ДарницькийАнтон01К7Ліцей № 171 «Лідер»
70Дем’янецьМарта01К7Ліцей № 208
71КісленкоОлена01К7Ліцей № 208
72ГапонМаксим01К7Ліцей № 208
73Андреєва Марія01К7Ліцей № 208
74ДенисенкоАндрій43К7СШ № 57
75ДенисенкоАнна43К7СШ № 57
76ДенисоваКатерина43К7Ліцей № 171 «Лідер»
77ДзиговськийВладислав43К7СШ № 61
78ДидикалоДіана43К7Гімназія № 34 «Либідь»
79ДімоглоДаніїл43К7СШ № 16
80ДмитрукАліна43К7СШ № 139
81ДрагановІгор43К7Гімназія НПУ
82ДубчакЄвгеній43К7Русанівський ліцей
83ДукаОльга43К7СШ № 317
84ЄвдокименкоСофія43К7Ліцей № 208
85ЄркоАндрій43К7Школа «Екологія і культура»
86ЖеребкоАліса43К7Гімназія № 323
87ЖилінаАнна43К7СЗШ № 26
88ЖукотськийОлександр43К7Ліцей № 100 «Поділ»
89ЗагладаЗахарій43К7Ліцей № 208
90ЗайцевПавло43К7Гімназія № 177
91ЗуровАндрій43К7Ліцей № 171 «Лідер»
92ІванецьРоман43К7Ліцей № 142
93ІванченкоВсеволод43К7Ліцей № 208
94ІванчикГеоргій43К7Ліцей № 198 «Еко»
95ІванчикГеоргій43К7Ліцей № 198 «Еко»
96ІлляшОлена43К7СШ № 52
97ЙокубжановУмар43К7Гімназія № 178
98КадировКадір43К7Русанівський ліцей
99КазакВікторія43К7школа № 74
100КамєнноваМарія43К7СШ № 200
101КармелюкТимофій43К7Гімназія № 178
102КатричКостянтин43К7Русанівський ліцей
103КвятковськаКатерина43К7Гімназія № 136
104КириченкоФедір39К7Ліцей № 171 «Лідер»
105КіслухінОлександр39К7Школа екстернів
106КоваленкоОлександр39К7НВК № 240 «Соціум»
107КоваленкоОлександр39К7Гімназія № 48
108КовтунКатерина39К7Гімназія № 143
109КогутМарія39К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
110КозимірЯн39К7Ліцей № 100 «Поділ»
111КозійДенис39К7Ліцей № 171 «Лідер»
112КомоновКирило39К7Ліцей № 198 «Еко»
113КононенкоІван39К7Ліцей № 171 «Лідер»
114КостенкоАнна39К7НВК № 167
115КошельСофія39К7Русанівський ліцей
116КошовийБогдан39К7Гімназія № 178
117КравцоваКатерина39К7НВК «Святошинська гімназія»
118КрасюкЗлата39К7Ліцей № 171 «Лідер»
119КривенкоІванна39К7Ліцей № 171 «Лідер»
120КриштальВіктор39К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
121КрочакОлександр39К7Ліцей № 100 «Поділ»
122КуликКостянтин39К7Ліцей № 208
123КупчикДарина39К7СШ № 130
124КуркудимАндрій39К7СШ № 3
125КуценкоАнастасія39К7Гімназія «Академія»
126КучінВладислав39К7Гімназія № 283
127КушнаренкоІван39К7Гімназія № 178
128ЛаврентійМаксим39К7Ліцей № 142
129ЛазароваСофія39К7Політехнічний ліцей
130ЛапікураМарія39К7СШ № 155
131ЛебідьДмитро39К7Ліцей № 171 «Лідер»
132ЛенівенкоМикита39К7Ліцей № 142
133ЛеоновАндрій39К7СШ № 250
134ЛетікКсенія304К7Ліцей № 208
135ЛижечкоІван304К7Ліцей № 171 «Лідер»
136ЛисакАнастасія304К7Гімназія № 59
137ЛичакОлена304К7СШ № 214
138ЛобановГеоргій304К7Ліцей № 142
139ЛосьВладислав304К7Ліцей № 100 «Поділ»
140МаєвськийДмитро304К7Ліцей № 38
141МакарецьАндрій304К7СШ № 17
142МакарукІван304К7СШ № 76
143МамелековаМеріам304К7Гімназія № 143
144МаріотЄлизавета304К7Гімназія НПУ
145МарченкоГеоргій304К7Ліцей № 100 «Поділ»
146МатвієнкоМаксим304К7СШ № 250
147МатвієнкоВладислав304К7Голосіївський ліцей № 241
148МацуйАнна304К7СШ № 70
149МельникВладислав304К7СШ № 173
150МендзебровськийГеоргій305К7Ліцей № 171 «Лідер»
151МенчиковДмитро305К7СШ № 194 «Перспектива»
152МеркуловІгор305К7Русанівський ліцей
153МетьІлля305К7Ліцей № 208
154МикитенкоДмитро305К7Ліцей № 171 «Лідер»
155МіхноАндрій305К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
156МоскаленкоАнастасія305К7Ліцей № 171 «Лідер»
157МусієнкоАндрій305К7Ліцей № 171 «Лідер»
158НайдаБогдан305К7Ліцей № 142
159НаривкінОлександр305К7СЗШ № 6
160НікітінБогдан305К7СШ № 185
161НімченкоАртем305К7Гімназія «Троєщина»
162НобіузАндрій305К7Ліцей № 171 «Лідер»
163НовицькийДенис305К7Ліцей «Престиж»
164НовіковаІванна305К7СШ № 139
165ОдрібецьЗлата311К7Європейський колегіум
166ОлексієнкоМикита311К7Ліцей № 171 «Лідер»
167ОліферукДомініка311К7Гімназія № 177
168ОліфірВолодимир311К7Гімназія № 34 «Либідь»
169ОмельченкоРоман311К7СШ № 250
170ОнiстратДмитро311К7Русанiвський лiцей
171ОнищенкоАнастасія311К7Ліцей № 171 «Лідер»
172Оногуекхіан-ХабертНадія311К7Гімназія № 19 «Межигірська»
173ОртіковаОлександра311К7Ліцей № 100 «Поділ»
174ОсокаДанііл311К7Технічний ліцей Дніпровського району
175ПавловаЮлія311К7Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»
176ПановОлександр311К7СШ № 185
177ПащенкоАнтон311К7Русанівський ліцей
178ПерепечаєвІлля311К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
179ПироговаАнна311К7СШ № 80
180ПіскунВалерій303К7СШ № 3
181ПоздняковОлег303К7Голосіївський ліцей № 241
182ПоліщукЄвгенія303К7СЗШ № 67
183ПоліщукОльга303К7Гімназія № 107 «Введенська»
184ПольськийІгор303К7Ліцей № 171 «Лідер»
185ПономаренкоВадим303К7СШ № 194 «Перспектива»
186ПопелюкМикола303К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
187ПоплевічеваІрина303К7Гімназія № 287
188ПоповАндрій303К7Ліцей № 171 «Лідер»
189ПотьомкінЛев303К7Ліцей № 142
190ПрокопенкоАнна303К7Гімназія № 19 «Межигірська»
191ПрокопюкВікторія303К7СШ № 304
192ПроценкоВолодимир303К7Ліцей № 171 «Лідер»
193РамикІван303К7СШ № 185
194РедяАндрій303К7СШ № 250
195РезніченкоЄгор312К7Гімназія № 136
196РибніковЄвген312К7Технічний ліцей Дніпровського району
197РозмарицяОлександр312К7Ліцей «Наукова Зміна»
198РозумнийПавло312К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
199РоманкевичОлексій312К7Гімназія № 178
200РуденкоАнастасія312К7Ліцей № 171 «Лідер»
201РябоконьМаксим312К7Ліцей № 142
202СавченкоБогдан312К7СШ № 194 «Перспектива»
203СавчукНазарій312К7Ліцей № 208
204СеменкоЕліна312К7Ліцей № 171 «Лідер»
205СемчукІрина312К7Ліцей «Наукова зміна»
206СердюкОлександр312К7Ліцей № 142
207СидоренкоДенис312К7СШ № 250
208СліпчукЄвгеній312К7Ліцей № 208
209СікорськийДенис312К7Ліцей № 171 «Лідер»
210СкворцоваЄлизавета306К7Ліцей № 171 «Лідер»
211СкубенкоКаріна306К7Русанівський ліцей
212СкубенкоКаріна306К7Русанівський ліцей
213СмальАртем306К7СШ № 173
214СнігурецьОлег306К7СЗШ № 225
215СолодунВладислав306К7Гімназія № 19 «Межигірська»
216СорокінОлександр306К7Ліцей № 100 «Поділ»
217СохацькаСофія306К7СШ № 49
218СрібнийВалерій306К7Ліцей № 157
219СтародубВероніка306К7Русанівський ліцей
220СтепураАндрій306К7Ліцей № 171 «Лідер»
221СтояновськийДаніїл306К7Ліцей № 171 «Лідер»
222СтринжаАндрій306К7Ліцей № 100 «Поділ»
223СтрусьРоман306К7НВК № 240 «Соціум»
224ТаранДмитро308К7Гімназія № 107 «Введенська»
225ТарасюкНікіта308К7Гімназія № 177
226ТарканійАнастасія308К7Гімназія № 178
227ТатусьАнтон308К7Ліцей № 100 «Поділ»
228ТерентійКіріл308К7СШ № 250
229ТимофєєвАндрій308К7Ліцей № 171 «Лідер»
230ТимошенкоПавло308К7Ліцей № 171 «Лідер»
231ТимощукНікіта308К7Ліцей № 208
232ТитарчукВладислав308К7Ліцей № 171 «Лідер»
233ТихоплавАнтон308К7Ліцей № 208
234ТкаченкоОлег308К7Політехнічний ліцей
235ТретьяковаЄлизавета308К7Міжнародна школа «Меридіан»
236ТретьяковаКатерина308К7Ліцей «Наукова зміна»
237ТульчинськаКіра309К7Ліцей № 171 «Лідер»
238ТютюнникДмитро309К7Слов’янська гімназія
239ТютюнникДанило309К7Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»
240ТютюшкінДанило309К7СШ № 92
241УсенкоДмитро309К7Ліцей № 100 «Поділ»
242ФедоровАнтон309К7Ліцей № 100 «Поділ»
243ФедорчукБогдан309К7Ліцей № 171 «Лідер»
244ФедотовАндрій309К7Русанівський ліцей
245ФілінОлексій309К7Ліцей № 198 «Еко»
246ФілінюкВалерій309К7Ліцей № 171 «Лідер»
247ФоковВолодимир309К7Гімназія № 153
248ХаленкоМихайло309К7Русанівський ліцей
249ХасановаЯніна309К7НВК № 30
250ХононНаталія310К7Ліцей № 171 «Лідер»
251ХропачовІван310К7СШ № 155
252ЦибулькінКирило310К7Ліцей № 142
253ЦиганокБогдан310К7Ліцей № 171 «Лідер»
254ЦимбалІлля310К7Ліцей № 171 «Лідер»
255ЦимбаленкоВсеволод310К7Ліцей № 208
256ЦисінМихайло310К7Ліцей № 171 «Лідер»
257ЦінськаЄва310К7Ліцей № 171 «Лідер»
258ЦубінаСофія310К7Голосіївський ліцей № 241
259ЧалапчійІрина310К7СЗШ № 230
260ЧеремшинськийСергій310К7Голосіївський ліцей № 241
261ЧікільоваАнастасія310К7Гімназія «Академія»
262ЧукановаОксана310К7СШ № 185
263ШашковВладислав302К7Ліцей № 171 «Лідер»
264ШевченкоОлексій302К7Ліцей № 171 «Лідер»
265ШевченкоДаніїл302К7Гімназія № 143
266ШевчукВіталій302К7Ліцей № 171 «Лідер»
267ШевчукРуслан302К7Ліцей № 171 «Лідер»
268ШенгаутХристина302К7СШ № 17
269ШеповаловДаніїл302К7Гімназія № 143
270ШидловськийТимофій302К7СШ № 211
271ШимановичВладислав302К7Русанівський ліцей
272ШинкарьоваНадія302К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
273ШишкаСемен302К7СШ № 194 «Перспектива»
274ШлапакЯрина302К7СШ № 110
275ШликовДанило302К7Ліцей № 100 «Поділ»
276ШпитчукДіана18К7СШ № 52
277ШульгiнДаниiл18К7Русанiвський лiцей
278ЩербаковаМаргарита18К7Ліцей № 171 «Лідер»
279ЩуревськийДмитро18К7СШ № 298
280ЮдінГліб18К7СШ № 20
281ЯкименкоДмитро18К7Ліцей № 171 «Лідер»
282ЯцківКатерина18К7Русанівський ліцей
283ГеллаВсеволод18К7СШ  № 200
284НечипорукКатерина18К7Ліцей № 208

[/expand][expand title=”Розподiл 8-х класiв“]

ПрізвищеІм’яКабінетФаккласШкола
1АверінаАнастасія41М8Ліцей № 171 «Лідер»
2АнанічІлля41М8Русанівський ліцей
3АндрєєвАндрій41М8Русанівський ліцей
4АндросюкКирило41М8Ліцей № 208
5АнпілоговМарк41М8Ліцей № 171 «Лідер»
6АнтошинаКатерина41М8Ліцей «Наукова зміна»
7АфонінаУляна41М8Ліцей № 51
8АхмедовТимур41М8Ліцей № 145
9АхметовВладислав41М8Ліцей № 145
10БарановаЛюдмила41М8Ліцей «Наукова зміна»
11БахчеджиоглуАталай41М8Ліцей «Наукова зміна»
12БашукОлексій41М8Ліцей № 171 «Лідер»
13БезбородовІван41М8СШ № 197
14БланарДанило41М8Гімназія № 32
15БобровникТетяна41М8СШ № 307
16БорецьМихайло41М8Гімназія № 172
17БорисенкоЄлизавета41М8Ліцей № 145
18БородавкоЮлія41М8Ліцей № 51
19БочарніковМихайло41М8Ліцей № 145
20БринцевАндрій41М8СШ № 52
21БурякКатерина41М8Гімназія № 287
22ВасильєваКатерина41М8Ліцей № 171 «Лідер»
23ВеликийДанило41М8Русанівський ліцей
24ВеличкоТаїсія41М8Технічний ліцей Дніпровського району
25ВернікМихайло41М8Ліцей № 145
26ВисоцькаМарія41М8Ліцей № 157
27ВініцькаДіана41М8СШ № 202
28ВіолеттаПовч41М8Гімназія № 283
29ВласенкоЛілія41М8Ліцей № 208
30ВознюкЄгор41М8Ліцей «Наукова зміна»
31ВолошинОлександр45М8СШ № 52
32ВоробйовОлександр45М8Ліцей № 145
33ВюннікЮрій45М8Слов’янська гімназія
34ГабрікНаталія45М8Гімназія № 178
35ГадзовськийЄвгеній45М8Голосіївський ліцей № 241
36ГайдайЯрослав45М8Ліцей № 145
37ГайдукБорис45М8Русанівський ліцей
38ГанбароваДіана45М8Фінансовий ліцей
39ГаоСингджоу45М8Гімназія № 153
40ГетьманЮлія45М8Кловський ліцей № 77
41ГіваргізовДавід45М8Скандинавська гімназія
42ГлавінАнтон45М8Ліцей № 145
43ГоловатаЮлія45М8СШ № 251
44ГоловачЄвген45М8СШ № 220
45ГолубОльга45М8СЗШ № 60
46ГончаренкоАртем45М8Ліцей № 171 «Лідер»
47ГороховськийІван45М8Ліцей № 145
48ГригоровичОлександр45М8Гімназія № 178
49ГримайлоКирило45М8Ліцей № 145
50ГримчакСвітлана45М8Ліцей № 100 «Поділ»
51ГроменкоВладислав45М8Гімназія № 178
52ГромовичОлександр45М8Ліцей № 145
53ГрушаВладислав45М8Ліцей «Наукова зміна»
54ГудзенкоДмитро45М8Ліцей № 145
55ГудименкоАртем45М8Ліцей «Наукова зміна»
56ГукДмитро45М8Голосіївський ліцей № 241
57ГулькоАнастасія45М8СШ № 317
58ГульчукВсеволод45М8Ліцей № 145
59ГурбичАртем45М8Ліцей № 208
60ГуртовийЛеонід45М8Ліцей № 171 «Лідер»
61ДаниловаЮлія21М8Ліцей № 171 «Лідер»
62ДанілочкінВладислав21М8Ліцей «Престиж»
63ДарійАнна21М8Кловський ліцей № 77
64ДенисовСергій21М8СШ № 52
65ДжаноянцВадим21М8Гімназія № 172
66ДимураСофія21М8Ліцей № 145
67ДмітрієваЮлія21М8Ліцей № 100 «Поділ»
68ДорошВолодимир21М8СШ № 17
69ДоценкоВолодимир21М8Фінансовий ліцей
70ДрагомироваМарія21М8Гімназія № 143
71ДулевичДанило21М8Гімназія № 107 «Введенська»
72ДьомінОлексій21М8Ліцей № 145
73ДьяченкоІванна21М8НВК № 167
74ЕйвазоваТетяна21М8СШ № 52
75ЄвсєєнковаКатерина21М8СШ № 3
76ЄліпашевМихайло21М8Русанівський ліцей
77ЄлісєєвМикола21М8СЗШ № 108
78ЖигирАріна21М8НВК № 167
79ЖитарРоман21М8СШ № 197
80ЖитникДмитро21М8Ліцей № 145
81ЖудраДанило21М8Ліцей № 145
82ЖуравльовРоман21М8СШ № 252
83ЖурбаМикола21М8Ліцей «Наукова Зміна»
84ЗадорожнийОлександр21М8СШ № 17
85ЗаєцьОльга21М8Гімназія № 315
86ЗамковаМарія21М8ліцей № 208
87ІванніковАртемій21М8Ліцей № 145
88ІвасенкоМаксим34М8Ліцей № 157
89ІєвлевЄгор34М8Школа екстернів
90ІлюхаМикола34М8Голосіївський ліцей № 241
91КалініченкоКатерина34М8Ліцей № 293
92КапанадзеДалі34М8Ліцей № 208
93КарлишеваАнна34М8Ліцей № 171 «Лідер»
94КарпенкоОлексій34М8Ліцей № 208
95КацайМикола34М8СШ № 214
96КевличКатерина34М8Гімназія № 56
97КільчевськийОлександр34М8Ліцей № 145
98КісельовДмитро34М8Ліцей № 171 «Лідер»
99КлимАнастасія34М8СЗШ № 101
100КлочковДенис34М8Ліцей № 142
101КлючниковМикита34М8Русанівський ліцей
102КобаСофія34М8СШ № 155
103КобзарДанило34М8Ліцей № 145
104КоваленкоДмитро34М8Фінансовий ліцей
105КоваленкоВладислав34М8Гімназія «Гармонія»
106КовалецьКатерина34М8Голосіївський ліцей № 241
107КовальДмитро34М8Ліцей № 171 «Лідер»
108КовальЯрина34М8Ліцей «Наукова зміна»
109КовальчукДмитро34М8Ліцей «Наукова зміна»
110КозакАртем34М8Гімназія № 283
111КозачокОлександра309М8СШ № 112
112КокураІван309М8Ліцей № 208
113КоломієцьМикола309М8Політехнічний ліцей
114КоміссаровСемен309М8Ліцей № 171 «Лідер»
115КононенкоМикита309М8Ліцей № 171 «Лідер»
116КонотопецьМарина309М8Ліцей № 171 «Лідер»
117КопейкінЄвгеній309М8СШ № 52
118КордюмовНазар309М8Ліцей № 171 «Лідер»
119КористильоваЄлизавета309М8Гімназія «Троєщина»
120КоротаєвськийОлександр309М8Ліцей № 208
121КостюкАнна309М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
122КостюкІлля309М8Ліцей № 145
123КошовийВолодимир309М8Русанівський ліцей
124КравецьАнна309М8Ліцей № 171 «Лідер»
125КудрявцевЄвгеній309М8СШ № 239
126КуніцинОлександр309М8Ліцей № 145
127КурбатоваСофія309М8Русанівський ліцей
128КуріленкоМарія309М8Ліцей № 208
129КушніренкоМарія309М8Ліцей № 227
130ЛабунськийКостянтин309М8Ліцей № 171 «Лідер»
131ЛагодаАнна302М8Ліцей «Наукова зміна»
132ЛебідьЮрій302М8Ліцей № 145
133ЛетягоМаргарита302М8Ліцей № 145
134ЛещенкоЯрослав302М8СЗШ № 256
135ЛизогубМаргарита302М8Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»
136ЛисенкоВікторія302М8Голосіївський ліцей № 241
137ЛисенкоАнастасія302М8Гімназія № 143
138ЛисникОлександр302М8Ліцей № 145
139ЛіхманВалерія302М8НВК № 167
140ЛозаБогдан302М8Русанівський ліцей
141ЛозовийОлексій302М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
142МайданікГліб302М8Ліцей № 145
143МайстренкоОлександр302М8Гімназія № 178
144МаклаковаАнастасія302М8Гімназія № 143
145МалишАртем302М8Гімназія № 34 «Либідь»
146МаліванчукІван302М8Ліцей № 142
147МанжуленкоІнга302М8Ліцей № 208
148МартинюкСтефан302М8Ліцей № 145
149МарціленкоІван302М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
150МарченкоОлександра302М8Ліцей № 51
151МарченкоІван308М8Ліцей «Наукова зміна»
152МаслієваТетяна308М8Ліцей № 171 «Лідер»
153МачехінМикита308М8Технічний ліцей Дніпровського району
154МироненкоРоман308М8СЗШ № 281
155МиськівСергій308М8Ліцей № 142
156МихайленкоБогдан308М8Ліцей № 145
157МідоянЕрнест308М8Гімназія «Престиж»
158МідцеваКатерина308М8Русанівський ліцей
159МіняйлоМаксим308М8Гімназія № 177
160МлієвськийОлександр308М8Гімназія № 191
161МовчунОльга308М8Гімназія № 287
162МозжаковОлександр308М8Ліцей № 51
163МолодчикОлексій308М8Ліцей № 145
164МораДавид308М8Ліцей № 100 «Поділ»
165МоркваСвітлана308М8Ліцей «Наукова зміна»
166МорозЮлія308М8Український колеж
167МорозюкАнтон308М8Гімназія № 59
168МоскановаОльга306М8Ліцей № 145
169НагірнякЄвген306М8Гімназія № 257 «Синьоозерна»
170НадашкевичСофія306М8Ліцей «Престиж»
171НазароваАнастасія306М8Гімназія № 153
172НедашківськаОлександра306М8СШ № 196
173НестеренкоКостянтин306М8Ліцей «Наукова зміна»
174НікіпєловОлександр306М8Гімназія № 153
175НоженкоВіталій306М8СШ № 304
176ОгольцовІлля306М8Ліцей № 208
177ОльшанийГеннадій306М8Ліцей № 145
178ОмельченкоБогдан306М8Русанівський ліцей
179ОмельченкоАнтон306М8Гімназія № 177
180ОнищенкоКатерина306М8Гімназія № 257 «Синьоозерна»
181ОркушаАліна306М8Ліцей «Наукова зміна»
182ОрловМаксим306М8СЗШ № 63
183ОстапенкоМарія306М8Ліцей № 208
184ПавликІван306М8Ліцей № 208
185ПавловАндрій304М8Ліцей № 145
186ПалецьАнтон304М8Ліцей № 145
187ПатлатюкВіталій304М8Русанівський ліцей
188ПесчанськийДаниїл304М8Ліцей № 145
189ПилипчукВікторія304М8Слов’янська гімназія
190ПлисГанна304М8Ліцей № 171 «Лідер»
191ПлющСофія304М8Гімназія № 178
192ПовчВіолетта304М8Гімназія № 283
193ПодольськийДавид304М8Ліцей № 100 «Поділ»
194ПожарАнастасія304М8СШ № 43
195ПокотилоНазарій304М8Ліцей № 145
196ПолещукМихайло304М8Політехнічний ліцей
197ПоляковРоман304М8Ліцей № 208
198ПорохницькийНазар304М8АКЛ НАУ
199ПриступаБорис304М8Ліцей № 171 «Лідер»
200ПрокопецьЮрій304М8Русанівський ліцей
201ПронінаДар’я304М8Ліцей № 145
202ПтіцинаІнна303М8Гімназія «Діалог»
203ПучковДмитро303М8Ліцей № 145
204ПшеничнийСергій303М8Ліцей № 100 «Поділ»
205РазбудейКатерина303М8СЗШ № 132
206РайчевОлександр303М8Ліцей № 145
207РешетніковВсеволод303М8Ліцей № 171 «Лідер»
208РогачМарія303М8Ліцей № 171 «Лідер»
209РоговийАнтон303М8Ліцей № 171 «Лідер»
210РодіоновОлександр303М8Ліцей № 145
211РомановОлександр303М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
212РуссуНадія303М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
213РябецьОлександра303М8СШ № 16
214СаакянКарен303М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
215СавчукІван303М8Голосіївський ліцей № 241
216СальніковМикита303М8Ліцей «Інтелект»
217СамчукАндрій303М8Фінансовий ліцей
218СандулОлександра303М8СШ № 216
219СаркисянАнна307М8Ліцей № 142
220СахаровАндрій307М8Ліцей № 171 «Лідер»
221СахаровВолодимир307М8Ліцей № 145
222СахневичВалерій307М8Ліцей № 21
223СвітличнаПоліна307М8Ліцей № 145
224СеменкоКаріна307М8Політехнічний ліцей
225СеменюкАнтон307М8Політехнічний ліцей
226СемеракДанило307М8Ліцей № 171 «Лідер»
227СемківНазар307М8Ліцей № 171 «Лідер»
228СеріковаТетяна307М8Ліцей № 157
229СидоренкоКарина307М8Ліцей № 171 «Лідер»
230СидоренкоКостянтин307М8Ліцей № 142
231СидоровАндрій307М8Ліцей «Наукова Зміна»
232СидоровськийМихайло307М8Гімназія № 56
233СікорськийФіліп307М8Ліцей № 145
234Сірго-ГалущенкоСофія307М8Ліцей № 145
235СіриченкоВладислава205М8Ліцей № 171 «Лідер»
236СкворцоваНаталія205М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
237СконечнихЄлизавета205М8СЗШ № 161
238СкоробагатькоКарина205М8СШ № 14
239СкрипнікАндрій205М8Ліцей № 171 «Лідер»
240СлободянВладислав205М8Ліцей № 208
241СмикМарія205М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
242СобкоТетяна205М8НВК № 240 «Соціум»
243СоболєваДар’я205М8Ліцей № 208
244СовойкоКирило205М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
245Соколіков-ТулєйМіхал-Лукаш205М8Русанівський ліцей
246СолодкоВолодимир205М8СШ № 250
247СопігаНазар205М8Ліцей № 142
248СтавинськийАндрій205М8Гімназія № 178
249СтанкевичВладислав205М8СШ № 20
250СтегнюкАнастасія205М8Ліцей № 171 «Лідер»
251СтепановНазарій305М8СШ № 264
252ТарановаТетяна305М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
253ТафтайАнастасія305М8Політехнічний ліцей
254ТерещукОлександра305М8СШ № 3
255ТетерятникСофія305М8СШ № 24
256ТимофєєваНаталія305М8СШ № 65
257ТирусьВікторія305М8СШ № 52
258ТисячнаЄлизавета305М8Ліцей «Наукова зміна»
259ТкаченкоДмитро305М8Кловський ліцей № 77
260ТоржевськийМаксим305М8Гімназія № 283
261ТочаненкоВладистав305М8Гімназія № 178
262ТригубАнтон305М8Гімназія «Академія»
263ТригубАнтон305М8Гімназія «Академія»
264ТрофименкоАнтон305М8Русанівський ліцей
265ТрофімчукДмитро20М8Політехнічний ліцей
266ТроцькоХристина20М8Ліцей № 145
267ТурбалМикита20М8Гімназія № 318
268УстіноваАнна20М8Ліцей № 171 «Лідер»
269ФедоренкоОлег20М8Русанівський ліцей
270ФесенкоВладислав20М8Ліцей № 100 «Поділ»
271ХоменкоАнтон20М8СШ № 88
272ХрипуноваАнгеліна20М8Русанівський ліцей
273ЦимбалюкДанило20М8Ліцей № 171 «Лідер»
274ЧелноковСемен20М8Ліцей № 171 «Лідер»
275ЧерепановВолодимир20М8Ліцей № 145
276ЧеркесенкоЄлизавета20М8Гімназія № 283
277ЧерненокоОлексій20М8Ліцей «Престиж»
278ЧернюкОлексій20М8СЗШ № 101
279ЧорнаОльга210М8Гімназія № 178
280ЧорнийІгор210М8Ліцей № 145
281ЧупрійДіана210М8Ліцей № 198 «Еко»
282ЧухлібКирило210М8Ліцей № 38
283ШандибаСтаніслав210М8Русанівський ліцей
284ШвецьАндрій210М8Ліцей № 171 «Лідер»
285ШевагаДіана210М8СШ № 173
286ШевченкоДмитро210М8СЗШ № 206
287ШинкаренкоЯна210М8СШ № 15
288ШкольнийАндрій210М8СЗШ № 6
289ШлямарМаксим210М8Ліцей № 145
290ШмонькоБогдан210М8Ліцей № 208
291ШнирьовВолодимир210М8Гімназія № 257 «Синьоозерна»
292ШульженкоКирило210М8Ліцей № 145
293ШуцькаАнна208М8СШ № 52
294ЩепанюкОлена208М8Ліцей «Престиж»
295ЩупакДанило208М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
296ЮрченкоРостислав208М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
297ЯкименкоАндрій208М8Ліцей № 171 «Лідер»
298ЯкубовськаКатерина208М8Гімназія № 283
299ЯременкоДенис208М8Ліцей № 38
300ЯськоваДарина208М8СЗШ № 27

[/expand][expand title=”Розподiл 9-х класiв“]

№ з/пПрізвищеІм’яНавчальний закладАудиторія
Голосіївський
1АндрущенкоОлексійСШ № 130109
2БджолаЯрославГолосіївський ліцей № 241112
3БлюмРостиславГолосіївський ліцей № 241113
4БондарЮліяГолосіївський ліцей № 241114
5ГранічОлегГімназія № 59203
6КлимоваАннаГолосіївський ліцей № 241204
7КосенкоВалентинаСШ № 112205
8ЛазоренкоВолодимирГолосіївський ліцей № 241206
9МихайловАртемГімназія № 59207
10ПавлощукОльгаГолосіївський ліцей № 241211
11ПокровськийЄвгенЄвропейський колегіум212
12СитниченкоДаринаГолосіївський ліцей № 241212
13ЮревичВеронікаСЗШ № 132112
Дарницький
14БілошицькаЯрославаСловянська гімназія109
15БурцевЄгорЛіцей «Наукова зміна»109
16ВдовенкоДанилоЛіцей «Наукова зміна»112
17ГанопольськийАнтонГімназія «Діалог»112
18КлибанівськийВладиславЛіцей «Наукова зміна»113
19КовальчукВікторЛіцей «Наукова зміна»114
20КовальчукРусланЛіцей «Наукова зміна»114
21КононякоЛюбовСловянська гімназія113
22КотлярОлегЛiцей «Наукова змiна»203
23КошевойІлляЛіцей «Наукова зміна»204
24КрисанОленаЛіцей «Наукова зміна»204
25КузьменкоОлександрЛіцей «Наукова зміна»205
26КундікКирилоЛіцей «Наукова зміна»206
27МазурОлександрЛіцей «Наукова зміна»207
28МакаровБорисЛіцей «Наукова зміна»206
29МельниченкоАнтонЛіцей «Наукова зміна»211
30МорозІринаСлов’янська гімназія203
31МосквичАндрійЛіцей «Наукова зміна»211
32ПровозінАндрійЛіцей «Наукова зміна»212
33ПушкінДенисЛіцей «Наукова зміна»112
34СавченкоВладиславЛіцей «Наукова зміна»109
35ФонотоваОлександраЛіцей «Інтелект»212
36ХуденкоКостянтинЛіцей «Наукова зміна»114
37ШпильовийІлляСлов’янська гімназія112
38ШтепаАннаГімназія «Діалог»207
39ЯценкоВладиславЛіцей «Наукова зміна»212
Деснянський
40БортнікАннаГімназія «КМК»109
41ГалицькаЯнаГімназія № 283109
42ГерасименкоДмитроСШ № 307112
43ДейнекоМикитаГімназія № 283112
44ДіркачДаріяГімназія № 283112
45КирилюкВладиславГімназія № 283113
46КияницяОлександраСШ № 250113
47КорольоваЛюдмилаГімназія № 283114
48КосенковІгорГімназія № 283114
49КулікЛюдмилаГімназія № 283203
50ЛавринюкІринаГімназія № 283203
51ОсадчаМирославаГімназія № 283204
52ПерінькоЄгорГімназія № 283204
53ПетренкоЄгорГімназія № 283205
54ПилипенкоДмитроГімназія № 283205
55ТвардовськийВалентинГімназія № 283206
56ФілатовОлексійГімназія № 283206
57ХарченкоКатеринаСШ № 307207
58ХижнякОлександрГімназія № 283207
59ЧєвтаєвДмитроГімназія № 283211
60ЧірнишАнтонГімназія № 283212
61ШестеріковІлляСЗШ № 189211
62ЯризВладиславГімназія № 283212
Дніпровський
63АфанасьєвДаніїлРусанівський ліцей109
64БаценкоТетянаРусанівський ліцей112
65БездушнийВсеволодРусанівський ліцей112
66БогуславськаАлінаЛіцей № 208109
67БудаєвНазарЛіцей № 208112
68БурдейнаАннаТехнічний ліцей109
69ВовкБогданаРусанівський ліцей112
70ГолованьДенисЛіцей № 208113
71ДворніцькаОленаРусанівський ліцей113
72ДоліннаЄлизаветаЛіцей № 208113
73ДраганчукДенисЛіцей № 208114
74ЗаславськийДенисЛіцей № 208114
75ЗосимДенисЛіцей № 208203
76ІвановаМаріяГімназія № 136114
77КарпенкоАнастасіяЛіцей № 208204
78КершковаЄлизаветаРусанівський ліцей114
79КислицяЯнЛіцей № 208204
80КорнієнкоАнтонРусанівський ліцей203
81КошельАнастасіяЛіцей № 208203
82КравецьОльгаРусанівський ліцей204
83КшиванськийОлександрРусанівський ліцей205
84ЛавреновНесторЛіцей № 208205
85ЛаданОльгаЛіцей № 208206
86ЛадоняМаріяЛіцей № 208206
87ЛещенкоВласЛіцей № 208207
88МілантьєвСергійЛіцей № 208211
89ОлексюкРоманЛіцей № 208211
90ПекневичІлляЛіцей № 208212
91ПрошунінІгорьЛіцей № 208212
92РабійчукТетянаТехнічний ліцей206
93СахацькаАнастасіяРусанівський ліцей207
94СкибицькийНікітаЛіцей № 208207
95СтепаненкоМикитаРусанівський ліцей212
96СукмановаКатеринаРусанівський ліцей211
97ТкаченкоМаріаннаЛіцей № 208212
98ХодаківськийЄгорЛіцей № 208212
Оболонський
99ЖиволовичОлександраГімназія № 143109
100ЗагоруйкоВладаГімназія № 143112
101МордюкОльгаСШ № 214114
102ТвердохлібАндрійСШ № 194 «Перспектива»204
103ТільнякАлінаГімназія № 143206
104ШаверськийІванЛіцей № 157212
Печерський
105АгєєваДаринаЛіцей № 171 «Лідер»109
106АнтоненкоВеронікаЛіцей № 171 «Лідер»112
107БабієнкоІлляЛіцей № 171 «Лідер»113
108БондаренкоДенисЛіцей № 171 «Лідер»114
109ГайовичБогданЛіцей № 145109
110ГольцовІлляЛіцей № 145112
111ГусакТетянаЛіцей № 145114
112ДмитренкоВіталійЛіцей № 145113
113ЄвропінБогданЛіцей № 171 «Лідер»109
114ЄвсейцевАндрійЛіцей № 145112
115ЄлагінВолодимирЛіцей № 145114
116ЄфановПавлоЛіцей № 145203
117КівваЯрославЛіцей № 171 «Лідер»203
118КовтуненкоКостянтинЛіцей № 145109
119КонєвМаксимЛіцей № 171 «Лідер»113
120КонотопецьЄвгеніяЛіцей № 171 «Лідер»114
121КостюшкоАнтонЛіцей № 171 «Лідер»109
122КосюкІванЛіцей № 171 «Лідер»203
123КошільМихайлоЛіцей № 145112
124КриклясАннаЛіцей № 171 «Лідер»204
125КритовичОлександрЛіцей № 171 «Лідер»205
126КураченкоОлегЛіцей № 171 «Лідер»114
127КучерявийЯрославЛіцей № 171 «Лідер»204
128ЛугінСергійГімназія № 56203
129МицканюкВікторіяЛіцей № 171 «Лідер»112
130МоваРоманЛіцей № 145205
131НазаренкоПолінаЛіцей № 145113
132НгуенЧунгЛіцей № 171 «Лідер»205
133ОлексіюкІванЛіцей № 171 «Лідер»206
134ОльховськийПавлоЛіцей № 171 «Лідер»207
135ОнищенкоМаріяЛіцей № 171 «Лідер»211
136ОрловВладиславЛіцей № 171 «Лідер»207
137ПанасюкАнастасіяЛіцей № 171 «Лідер»211
138ПетрашкоПавлоЛіцей № 171 «Лідер»206
139ПравдивийОлександрЛіцей № 145204
140ПриходькоДарійЛіцей № 145113
141РадоваМаріяЛіцей № 51206
142РатаровДаніілЛіцей № 171 «Лідер»212
143РохваргІгорЛіцей № 171 «Лідер»212
144СавицькийОрестЛіцей № 145204
145СоломахаВладиславЛіцей № 145206
146СтепанюкМаріяЛіцей № 145207
147СтепурінСаваЛіцей № 171 «Лідер»212
148СукайлоКатеринаЛіцей № 171 «Лідер»204
149ТерещенкоАннаЛіцей № 145211
150ТишкоРостиславЛіцей № 145207
151ТокарєвМикитаЛіцей № 145206
152ТрєскуновДенисЛіцей № 171 «Лідер»212
153УшеренкоРоманЛіцей № 145211
154ФедченкоЄлизаветаЛіцей № 171 «Лідер»207
155ШамрайДенисЛіцей № 171 «Лідер»211
156ЯценкоДаниїлЛіцей № 145212
Подільський
157БогуцькаЛюдмилаГімназія № 257 «Синьоозерна»109
158БорисоваМаріяЛіцей № 100 «Поділ»109
159ВасиленкоОлександрГімназія № 257 «Синьоозерна»112
160ВерьовочкінОлександрСШ № 3114
161ВестВалеріяЛіцей № 100 «Поділ»112
162ГрицайАндрійЛіцей № 100 «Поділ»113
163ЛукашовДмитроЛіцей № 100 «Поділ»114
164МакаренкоОльгаЛіцей № 100 «Поділ»203
165МарченкоВіталійЛіцей № 100 «Поділ»204
166НевмержицькаАнастасіяЛіцей № 100 «Поділ»205
167ПогребнякАннаЛіцей № 100 «Поділ»206
168РазумковГлібЛіцей № 100 «Поділ»207
169РуденкоАннаФінансовий ліцей206
170ФедчунАнастасіяЛіцей № 100 «Поділ»211
171ХалявкаБогданЛіцей № 100 «Поділ»212
172ЦурковськаТетянаЛіцей № 100 «Поділ»204
173ШаповаловаМаріяЛіцей № 100 «Поділ»212
174ЯкубенкоОлексійЛіцей № 100 «Поділ»211
Святошинський
175БолібокАндрійСЗШ № 35109
176ВишнякНаталіяЛіцей № 198 «Еко»109
177ВойцеховськийАндрійГімназія № 287112
178КаширінаОльгаЛіцей № 198 «Еко»112
179КриворучкоТимофійСШ № 200112
180КувшиновЮрійСШ № 185113
181МайструкОлесьСШ № 185114
182НаскальнаОлександраЛіцей № 198 «Еко»114
183ПетрикОльгаСШ № 317114
184ПількевичОлексійГімназія східних мов № 1203
185ПроценкоАнтонСЗШ № 72204
186РеденськийОлександрСШ № 200205
187РокитаРоманГімназія «Академія»206
188СкуратовБогданСЗШ 83206
189СоколЯрославСШ № 185207
190СоловейВладиславГімназія «Академія»211
191ЦіленкоГеоргійГімназія № 287212
192ЧупіраМаріяСШ № 185212
193ШаповаловРоманСЗШ № 206212
Солом’янський
194АвраменкоАртемЛіцей «Престиж»109
195АксьоненкоІлляПолітехнічний ліцей109
196БившеваАнастасіяГімназія № 178109
197БуйницькаТетянаСШ № 173109
198ВасиленкоДенисСШ № 173112
199ГубановаВалеріяЛіцей «Престиж»112
200ГунькоОлександрГімназія № 178112
201Д’ячковаДаріяПолітехнічний ліцей112
202ДігтярМаксимПолітехнічний ліцей113
203ДрагузяБогданТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»113
204ДуденкоВладиславаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»114
205ЗайчукІлляГімназія № 178114
206ЗінькевичОлександрПолітехнічний ліцей114
207ІщукДар’яГімназія № 178203
208КолдаєвДмитроЛіцей «Престиж»114
209КунтишОлексійЛіцей № 142114
210ЛітвінОлександрПолітехнічний ліцей203
211ЛітвінОлексійЛіцей «Престиж»114
212МансільяВікторПолітехнічний ліцей205
213МасюкМаріяЛіцей № 142205
214МихайловськаОльгаСШ № 52112
215МірошникВіталінаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»203
216НахілЗахарЛіцей «Престиж»205
217ОстроверхийАнтонЛіцей № 142206
218ПрохоренкоОлександрТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»114
219РепалюкОлегПолітехнічний ліцей206
220СокольськийТимофійГімназія № 178204
221СолонийОлегГімназія № 178205
222СороколітІгорСШ № 52207
223ТабуновАнтонГімназія № 178207
224ТарановЯрославТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»211
225ТеслюкІлляПолітехнічний ліцей211
226УрсулВладиславЛіцей «Престиж»212
227ФранчукІванГімназія № 178212
228ХаркалісМаркоТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»212
229ЧернишЗлатаЛіцей № 142212
230ЧудаковСеменГімназія № 178206
231ЧудаковТимофійГімназія № 178212
232ШульгачПавлоПолітехнічний ліцей212
Шевченківський
233ДавиденкоОлексійСШ № 155109
234ДемурчідуМаріяГімназія № 153112
235ДукійГаннаГімназія № 153113
236ЖуковськийАндрійГімназія № 172114
237МелешкоАннаГімназія НПУ203
238ОріховськийДмитроЛіцей політики, економіки, права та іноземних мов204
239ПетренкоОльгаСШ № 82206
240СупоницькийАндрійСШ № 138207
241ШинкевичДмитроГімназія НПУ212
УФМЛ
242АсатрянАрменУФМЛ109
243БарахтійДіанаУФМЛ112
244БулаєвськийІгорУФМЛ113
245ВареникНаталіяУФМЛ114
246ВасильєвАндрійУФМЛ109
247ВертелецькийВладиславУФМЛ112
248ВоронінМикитаУФМЛ203
249ГерасименкоАртемУФМЛ204
250ГераскевичВладиславУФМЛ205
251ГорбаньМихайлоУФМЛ109
252ДегтярьовДенисУФМЛ112
253ДегтярьовОлексійУФМЛ113
254ДемчикНаталіяУФМЛ206
255ДжеджулаОлегУФМЛ109
256ДомальчукМаксимУФМЛ207
257ДрагуцанАндрійУФМЛ112
258ЗайченкоСергійУФМЛ114
259ІвлічевВолодимирУФМЛ109
260КлименкоЄвгенійУФМЛ211
261КожевниковРоманУФМЛ113
262КозійЄвгенійУФМЛ112
263КундасВалерійУФМЛ114
264ЛіпськаВладаУФМЛ205
265ЛуценкоВладиславУФМЛ109
266МазурКатеринаУФМЛ212
267МаксимчукАнтонУФМЛ206
268МузиченкоАлінаУФМЛ203
269МургаВалентинУФМЛ112
270НарцевДенисУФМЛ109
271НасипанийОлексійУФМЛ114
272НємченкоГлібУФМЛ204
273НіколаєнкоВладиславУФМЛ205
274ПарфьоновАнатолійУФМЛ112
275ПінчукОлексійУФМЛ114
276ПлісІванУФМЛ212
277ПозурРусланУФМЛ113
278ПоліщукКатеринаУФМЛ114
279ПротасовЛеонідУФМЛ206
280РуденкоТимурУФМЛ212
281РябченкоОлександрУФМЛ112
282Саф’яновМаксимУФМЛ212
283СафоновДмитроУФМЛ114
284ТимофєєвЄгорУФМЛ207
285ТроценкоМаксимУФМЛ212
286УсаченкоВелімирУФМЛ113
287ХомаАндрійУФМЛ212
288ЦаренковаМаріяУФМЛ205
289ШевченкоАнтонУФМЛ211
290ШелеяОлександрУФМЛ114
291ШульгаІлляУФМЛ203
292ЩигельськийВолодимирУФМЛ206

[/expand][expand title=”Розподiл 10-х класiв“]

№ з/пПрізвищеІм’яНавчальний закладАудиторія
Голосіївський
1БайтерековЄгорГолосіївський ліцей № 241210
2ЗайцевМаркГолосіївський ліцей № 241304
3ЛитвиненкоМирославГолосіївський ліцей № 241306
4МакарчукМаксимЛіцей № 227307
5МугуєвКирилГолосіївський ліцей № 241310
6РуденкоОлександрГолосіївський ліцей № 241311
7ЧекатковАндрійШкола екстернів312
8СкоробогатькоКирилЛіцей № 241313
Дарницький
9БулатовДмитроЛіцей «Наукова зміна»210
10ГолубРоманЛіцей «Інтелект»303
11ГрищенкоДаринаЛіцей «Наукова зміна»304
12ЄфімоваНаталіяГімназія № 323305
13КовальТарасЛіцей «Наукова зміна»306
14КуліковаДаріяЛіцей «Наукова зміна»307
15ЛавроненкоКостянтинГімназія № 315310
16ЛевінаНаталіяЛіцей «Наукова зміна»310
17ЛевінаНаталіяЛіцей «Наукова зміна»311
18МанікінБорисЛіцей «Наукова зміна»312
19ПетрикВіталійСЗШ № 284311
20ПетровичМаріяЛіцей «Наукова зміна»313
21ПтіцинОлексійЛіцей «Інтелект»312
Деснянський
22ВасецькийДмитроГімназія «Троєщина»210
23ГладишкоВалентинГімназія № 283303
24ДорошЯрославаГімназія «КМК»304
25ЗавальнюкОлексійСЗШ № 306305
26ЛипайМаріяГімназія № 283306
27ОпрощенкоМаринаГімназія «КМК»307
28РеутськаСвітланаГімназія № 283310
29РязанцевЄгорСЗШ № 218311
30СозонЮліяСШ № 250312
31СоколовВолодимирСШ № 306313
Дніпровський
32БарнаБогуславЛіцей № 208210
33БоговісАнтонЛіцей № 208303
34БондарАртемЛіцей № 208304
35БрагінецьДмитроЛіцей № 208305
36БратусьОлександрТехнічний ліцей210
37ВартишкоАндрійРусанівський ліцей210
38ДоманськийБогданРусанівський ліцей304
39ДубінаАнастасіяТехнічний ліцей310
40ЗахаровАртемЛіцей № 208306
41ІльєнкоВікторіяЛіцей № 208307
42КовальовЄвгенійЛіцей № 208310
43КононенкоГлібЛіцей № 208311
44ЛапігаОлександраРусанівський ліцей303
45Лук’яноваАнастасіяЛіцей № 208312
46МасюкЄгорРусанівський ліцей306
47МатвієнкоОлександраРусанівський ліцей307
48МонастирськийОлегТехнічний ліцей311
49МоторнаЄвгеніяРусанівський ліцей310
50НіжинськаВалеріяЛіцей № 208312
51ПоліїтМаксимЛіцей № 208313
52СкубенкоВалеріяРусанівський ліцей311
53ТесленкоСергійЛіцей № 208313
54ФедороваОлександраРусанівський ліцей312
Оболонський
55БазилевичПолінаГімназія «Потенціал»210
56БілецькийПавлоСЗШ № 29303
57БорсВікторіяСШ № 214304
58ЄременкоКирилоСШ № 16305
59МіжіньоваАнастасіяЛіцей № 157306
60ПоповМикитаСЗШ № 9307
61РоманюкСергійЛіцей № 157310
62СимоненкоДмитроСШ № 20311
63СтойнєвПавлоСЗШ № 239312
64ТімоновОлексійЛіцей № 157313
65ФоменкоОленаСШ № 14312
66ЧонгПокЛіцей № 157311
67ШандураНаталіяСЗШ № 170310
68ШевцоваВікторіяСШ № 216310
69ШияновВолодимирСЗШ № 9210
70ЯроваДар’яСШ № 210307
Печерський
71АльохінаАнастасіяЛіцей № 171 «Лідер»210
72АндрейчукАнастасіяЛіцей № 171 «Лідер»303
73АрзамасцевОлександрЛіцей № 145210
74БаженоваТетянаЛіцей № 145303
75БояршинІгорЛіцей № 171 «Лідер»210
76БугайовВладиславЛіцей № 171 «Лідер»303
77ВасильєвВолодимирЛіцей № 145303
78ВойнаровськаВарвараЛіцей № 171 «Лідер»304
79ВяльцеваАнтонінаЛіцей № 171 «Лідер»305
80ГаліцькаОленаЛіцей № 171 «Лідер»306
81ГарасютаВалерійЛіцей № 145210
82Григор’євНікітаЛіцей № 145304
83ЖенчукОлексійЛіцей № 145305
84ЖурІванЛіцей № 145306
85КазанінСтепанЛіцей № 171 «Лідер»210
86КарпенкоІлляЛіцей № 145310
87КирилюкМаксимЛіцей № 171 «Лідер»304
88КоляденкоПавлоЛіцей № 145304
89КомарчукІванЛіцей № 145305
90КопейкоАннаЛіцей № 145307
91КравецьОлексійЛіцей № 171 «Лідер»307
92КрасноруцькийЄгорЛіцей № 171 «Лідер»310
93КраськоІринаЛіцей № 171 «Лідер»311
94КулінічІгорЛіцей № 145310
95КучеренкоАнастасіяЛіцей № 171 «Лідер»306
96МарченкоЄгорЛіцей № 171 «Лідер»307
97МатлаєвІванЛіцей № 145306
98МелентьєваАдаЛіцей № 171 «Лідер»311
99МельниченкоДенисЛіцей № 145310
100МотрукАнастасіяЛіцей № 171 «Лідер»312
101НевядомськаВалеріяЛіцей № 171 «Лідер»312
102ОлійникДаринаЛіцей № 145311
103ОсьмакЮліяЛіцей № 171 «Лідер»312
104ОшлянськийАндрійЛіцей № 171 «Лідер»310
105ПічакМаксимЛіцей № 171 «Лідер»312
106ПономаренкоАртемЛіцей № 171 «Лідер»307
107СаранцеваМаріяЛіцей № 171 «Лідер»311
108СвободаМаріяЛіцей № 171 «Лідер»313
109СеменцовМаркЛіцей № 145307
110СмоковичОлександрЛіцей № 171 «Лідер»312
111СокотунМикитаЛіцей № 171 «Лідер»310
112СолдаткінГлібЛіцей № 171 «Лідер»313
113СтепановаАннаУкраїнський гуманітарний ліцей303
114СулеймановАртурЛіцей № 171 «Лідер»313
115ТменоваОлександраСЗШ № 84304
116ТорбінАннаЛіцей № 171 «Лідер»311
117УльянченкоГригорійЛіцей № 171 «Лідер»312
118ФедоренкоКатеринаЛіцей № 171 «Лідер»313
119ФедорчукБогданЛіцей № 171 «Лідер»311
120ЧеркашинаДаріяЛіцей № 171 «Лідер»313
121ШалікОлексійЛіцей № 171 «Лідер»312
122ШаульськийКостянтинЛіцей № 145310
123ШулевськаІннаЛіцей № 171 «Лідер»311
124ЯковлевІванЛіцей № 171 «Лідер»310
Подільський
125БілянськаЛолітаСШ № 3210
126ВашуленкоАндрійСЗШ № 6303
127ДавидовГлібГімназія № 19 «Межигірська»304
128ЗаряГалинаЛіцей № 100 «Поділ»305
129КонопацькаОлександраЛіцей № 100 «Поділ»306
130ЛаговськаВалеріяЛіцей № 100 «Поділ»307
131МашинАндрійСШ № 3310
132МустафінаСофіяЛіцей № 100 «Поділ»311
133СопінськаВіраСШ № 3312
134ЦірукКостянтинСЗШ № 6313
Профтехосвіта
135МіненкоАндрійПрофтех310
136МіненкоМиколаПрофтех210
137РадченкоОлексійПрофтех311
Святошинський
138БабичКатеринаСШ № 254210
139БулахОлександрГімназія «Академія»303
140ВарежкінСергійСШ № 185304
141ГайоваЄлізаветаГімназія «Академія»305
142ГордієнкоВалентинСШ № 185306
143ГородиськийРоманCШ № 185307
144ДичкоЄвгенСШ № 200310
145МашковцевОлександрГімназія «Академія»311
146ПрохоренкоМаксимЛіцей № 198 «Еко»312
147СкуратівськийВладиславСШ № 200313
148СорокаГлоріяГімназія «Академія»210
149ХижнякМаріяСШ № 185310
150ШепелевичОксанаСШ № 185311
151ЯковенкоНазарСШ № 185312
Солом’янський
152Авер’яноваАнастасіяЛіцей № 142210
153АдамовичОлексійСШ № 52210
154АльохінаАнастасіяСШ № 52303
155БорозенецьМихайлоГімназія № 178210
156ВолодінОлександрПолітехнічний ліцей210
157ГорбешкоОлексійСШ № 52304
158ГриднєваАнгелінаАКЛ НАУ303
159ДашкоАндрійЛіцей № 142304
160ДворникВікторіяСШ № 52305
161ДерновийОлександрГімназія № 178305
162ДобровольськийВладиславТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»210
163Ждан-ПушкінАнтонЛіцей № 142307
164ЗапорозченкоМихайлоГімназія № 178306
165ЗахарченкоВіталійПолітехнічний ліцей304
166ЗубарІлляЛіцей «Престиж»307
167ІванковМикитаЛіцей № 142307
168ІвановМихайлоТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»306
169КомарницькийОлександрСШ № 173310
170КоренкоДмитроСШ № 52311
171ЛабунецьПавлоТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»303
172МарчукЄвгенійЛіцей «Престиж»310
173МатвєєнкоВасильПолітехнічний ліцей307
174МеленчуковМикитаПолітехнічний ліцей310
175МерзлікінаПолінаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»311
176ОвраменкоКирилГімназія № 178310
177ОвраменкоКирилоГімназія № 178307
178П’янковАнтонГімназія № 178311
179СайногОлексійТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»312
180СаприкінАртемТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»306
181СергаОлексійЛіцей № 142312
182СехінОлександрГімназія № 178312
183СехінОлексійГімназія № 178312
184СильченкоМикитаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»313
185СусленкоВолодимирГімназія № 178313
186ТатарінВалерійЛіцей № 142310
187ТрегубовОлександрСШ № 52313
188ХромецьБогданЛіцей № 142310
189ЦурканВ’ячеславПолітехнічний ліцей312
190ЧисловОлександрПолітехнічний ліцей310
191ШаповаловаАнастасіяПолітехнічний ліцей311
192ШерстюкМиколаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»313
193ШитаВіраТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»312
Шевченківський
194БубісАнастасіяГімназія № 153210
195БурлакаСтівенГімназія № 153303
196ВолковийПавлоЛіцей № 38304
197ГолубахаМикитаГімназія «Престиж»305
198КоробейніковДмитроЛіцей № 38306
199КостюкЄвгенГімназія НПУ307
200КрутоногДанилоСШ № 57310
201КудінАртемійГімназія № 153311
202НіколаєнкоІванГімназія НПУ312
203ОрловськийОлексійСШ № 155313
204СипігінПавлоСШ № 57210
205ТуголуковаЄвгеніяЛіцей № 38310
206ФурманАнастасіяГімназія № 153311
207ШанінВладиславЛіцей «Універсум»312
208ШаховГлібСШ № 57312
УФМЛ
209АндрієнкоБогданУФМЛ210
210БашинськийВласУФМЛ304
211БоднарДаринаУФМЛ305
212ВеселовськийПавлоУФМЛ306
213ВісинВалентинУФМЛ307
214ГевціЮрійУФМЛ310
215ГіжанДар’яУФМЛ303
216ГолошівськийВолодимирУФМЛ311
217ГорностаєвОлексійУФМЛ312
218ДенисенкоОлегУФМЛ304
219ДолбишДмитроУФМЛ303
220ЗакупінЄгорУФМЛ210
221КазьмінЄвгенУФМЛ311
222КаленськаМаринаУФМЛ307
223КапустянДаринаУФМЛ306
224КолядаАртемУФМЛ303
225Коцаб’юкМиколаУФМЛ210
226ЛисакАндрійУФМЛ210
227ЛисенкоКостянтинУФМЛ311
228МазнєвАндрійУФМЛ303
229МетленковОлександрУФМЛ313
230МірошниченкоВікторУФМЛ304
231НедашківськаАнастасіяУФМЛ306
232ОсмоловськийАртемУФМЛ306
233ПавлигінАндрійУФМЛ210
234ПанченкоЛіліяУФМЛ310
235ПанчукБогданУФМЛ307
236ПащенкоРоманУФМЛ311
237ПергаменщикНікітаУФМЛ306
238ПерепелицяАнтонУФМЛ310
239ПерехожукАнтонУФМЛ210
240ПетрикРоманУФМЛ312
241ПетринаГригорійУФМЛ304
242ПлискаАндрійУФМЛ312
243ПрокопецьВадимУФМЛ310
244РудичГалинаУФМЛ303
245СавчукМихайлоУФМЛ311
246СамцевичПавлоУФМЛ210
247СемиліткоМиколаУФМЛ312
248СемченкоЯрославУФМЛ313
249СілаєвМихайлоУФМЛ304
250СкопінцевДмитроУФМЛ307
251СтрілецьМаксимУФМЛ306
252ТерпіловськийЄгорУФМЛ313
253ТоргонськийОлегУФМЛ310
254ФесюкАнтонУФМЛ312
255ХмільНаталіяУФМЛ312
256ШидлюхАртемУФМЛ310
257ЯрошевськийАндрійУФМЛ305
258ЯценкоКирилоУФМЛ310
259ЯценкоФедірУФМЛ307

[/expand][expand title=”Розподiл 11-х класiв“]

№ з/пПрізвищеІм’яНавчальний закладАудиторія
Голосіївський
1ГлушкоСофіяЛіцей № 241402
2КазаковМаксимШкола екстернів403
3КурачВікторЛіцей № 241404
4РадіоноваВіраЛіцей № 241405
5СавицькийРоманЛіцей № 241406
6СенченкоНаталіяСЗШ № 132412
Дарницький
7АнтонюкОлександрЛіцей «Наукова зміна»402
8БураховичМаксимЛіцей «Інтелект»403
9ВерпатоваКатеринаЛіцей «Інтелект»404
10КанівецьДмитроЛіцей «Наукова зміна»405
11КолесниковаСвітланаКиївська інженерна гімназія406
12ОлексієнкоІлляЛіцей «Наукова зміна»412
13ОрликСергійЛіцей «Інтелект»414
14ПершинРадомирЛіцей «Наукова зміна»502
15ПіснийМаксимЛіцей «Наукова зміна»503
16ПтушкінСергійЛіцей «Наукова зміна»504
17СавчинДмитроЛіцей «Наукова зміна»505
18СмєловаАнастасіяЛіцей «Наукова зміна»503
19ТимохановДмитроЛіцей «Наукова зміна»504
20УстименкоОлександрЛіцей «Наукова Зміна»503
21ЧаусМихайлоЛіцей «Наукова зміна»504
Деснянський
22ГригоренкоОлександрСЗШ № 306402
23ДаньковаОленаСЗШ № 306403
24ДударБогданСЗШ № 147404
25КривошликАннаЕкономіко-правовий ліцей405
26КупінаНаталіяГімназія «КМК»406
27МясоєдовБогданСШ № 307412
28ПаламарчукЄвгенГімназія «КМК»414
29ПетрукВікторіяГімназія «КМК»502
30РазумоваАннаГімназія «Троєщина»503
31СавостянКаринаСШ № 250504
32СєроштанБогданСЗШ № 263505
33ХобтаВячеславГімназія «Троєщина»503
34ХудерКарімГімназія № 283504
35ШвецьОлександраГімназія «Троєщина»504
Дніпровський
36ПоліїтМаксимЛіцей № 208402
37БезвершенкоАллаРусанівський ліцей402
38БілогубДмитроРусанівський ліцей403
39БойчукРоманТехнічний ліцей403
40БондарАнтонЛіцей № 208404
41БондаренкоГерманРусанівський ліцей404
42БудаєвАнтонРусанівський ліцей405
43ГнатюкПавлоСШ № 137406
44ДіомідовЄвгенійРусанівський ліцей412
45ДорошенкоСвітланаЛіцей № 208412
46ЗакревськийОлександрЛіцей № 208414
47ПащенкоСергійЛіцей № 208502
48СахацькийКостянтинРусанівський ліцей503
49СеверінАндрійТехнічний ліцей504
50ТіщенкоІринаЛіцей № 208504
51ФатеєвІванРусанівський ліцей504
52ХарченкоДмитроРусанівський ліцей503
53ЯзупольЮрійРусанівський ліцей505
Оболонський
54БалашовДмитроГімназія № 143402
55Виноградов-СалтиковДенисНВК № 240 «Соціум»402
56ДехтієвськийМиколаГімназія № 143403
57ДмитренкоВадимСЗШ № 170403
58ДудукаОлександрНВК № 240 «Соціум»404
59ЄмельяненковаПолінаСЗШ № 226404
60КоршуновВадимСЗШ № 256405
61КрисевичМаріяНВК № 240 «Соціум»405
62МакогонРоманНВК № 240 «Соціум»406
63МордюкРоманСШ № 214412
64НазарівськийДмитроСШ № 194 «Перспектива»412
65ПетросянСергійГімназія «Потенціал»414
66ПрощенкоОлексійГімназія № 143414
67РомановськийЮрійНВК № 240 «Соціум»502
68СередюкВадимЛіцей № 157502
69СкришевськийОстапГімназія № 143503
70СніжкоБогданСШ № 252503
71СурковВікторСШ № 194 «Перспектива»503
72ЧеременкоАнастасіяСЗШ № 285505
73ЩербаковДмитроСШ № 194 «Перспектива»504
74ЮришинецьІрадаСЗШ № 285504
75ЮхименкоАннаСЗШ № 232504
Печерський
76ОшлянськийАндрійЛіцей № 171 «Лідер»402
77БайковаКатеринаЛіцей № 145402
78БлохінЄгорЛіцей № 145403
79ВахтельТерезаЛіцей № 145404
80ВерцимахаОксанаСШ № 80402
81ГубернатороваДар’яЛіцей № 171 «Лідер»403
82ДідовецьОлексійЛіцей № 171 «Лідер»404
83ЖуковськийІгорКловський ліцей № 77403
84ІвановаАнастасіяЛіцей № 145404
85КалайдовМаксимЛіцей № 171 «Лідер»404
86КалужинЄвгенЛіцей № 171 «Лідер»405
87КіземаДмитроЛіцей № 145405
88КороткаДаріяЛіцей № 145406
89КрітСвятославЛіцей № 171 «Лідер»406
90КурочкінаСоломіяЛіцей № 145412
91КущакОлександрКловський ліцей № 77412
92ЛабаДмитроЛіцей № 171 «Лідер»412
93ЛевченкоТетянаЛіцей № 145414
94ЛижечкоМаріяЛіцей № 171 «Лідер»502
95ЛочманЯрославаЛіцей № 145414
96ЛучкаРоксоланаУкраїнський гуманітарний ліцей502
97МарчукРоманЛіцей № 171 «Лідер»503
98МельникОлексійЛіцей № 145502
99МитрофановВадимЛіцей № 145503
100МірласТимурЛіцей № 171 «Лідер»503
101МорозОлексійЛіцей № 145503
102ОрєховДмитроЛіцей № 145504
103ОріненкоВладиславЛіцей № 171 «Лідер»503
104ПалійАлісаЛіцей № 145504
105ПанасюкАндрійЛіцей № 171 «Лідер»504
106РедькоКостянтинЛіцей № 171 «Лідер»504
107РедькоСергійЛіцей № 171 «Лідер»505
108РибасоваТаїсіяЛіцей № 145503
109РижковІгорЛіцей № 171 «Лідер»402
110РізаєвЄвгенЛіцей № 145503
111РоженкоМартаЛіцей № 171 «Лідер»403
112СамойловаОльгаЛіцей № 171 «Лідер»404
113СердюкОлександрЛіцей № 171 «Лідер»503
114СтепчукГалинаЛіцей № 171 «Лідер»505
115ТатарянАніЛіцей № 51504
116ХотяїнцеваНаталіяЛіцей № 171 «Лідер»504
117ХудяковАнтонЛіцей № 145505
118ЦинцеусГлібЛіцей № 171 «Лідер»412
119ЧернявськийМаксимЛіцей № 145505
120ШакунВладиславЛіцей № 145504
121ШевченкоОленаЛіцей № 145504
122ЩербаковаМаріяЛіцей № 171 «Лідер»412
123ЯзиковВладиславЛіцей № 171 «Лідер»502
124ЯнушевськийАртемійЛіцей № 145503
Подільський
125БондарЯнаЛіцей № 100 «Поділ»402
126БорисоваОлдраЛіцей № 100 «Поділ»403
127БрітЯрославЛіцей № 100 «Поділ»404
128ВовкАлісаЛіцей № 100 «Поділ»405
129ГапоненкоАнтонГімназія № 257 «Синьоозерна»406
130Дем’яненкоВячеславЛіцей № 100 «Поділ»412
131ДіденкоРоманЛіцей № 100 «Поділ»414
132ЗемлянаВладиславаЛіцей № 100 «Поділ»502
133КохановськийІванЛіцей № 100 «Поділ»503
134КулійЯрославЛіцей № 100 «Поділ»504
135ЛаврінчукСвятославФінансовий ліцей503
136ЛясківськаДаринаЛіцей № 100 «Поділ»503
137МальцеваАннаЛіцей № 100 «Поділ»504
138МеліковЄвгенГімназія № 257 «Синьоозерна»504
139МельникДар’яФінансовий ліцей504
140МельничукВалентинГімназія № 123404
141МіщенкоМихайлоЛіцей № 100 «Поділ»505
142МорозовВ’ячеславСШ № 17503
143ТопорковОлексійГімназія № 34 «Либідь»503
144ШульженкоДар’яЛіцей № 100 «Поділ»504
Профтехосвіта
145ВахрінаКатеринапрофтех503
146МалечаВладиславпрофтех504
147РусаловськийОлександрпрофтех504
Святошинський
148АтаманюкМаріяГімназія «Академія»402
149БабічМаріяЛіцей № 198 «Еко»403
150БорковЄгорГімназія «Академія»404
151ГаврилюкГаннаСШ № 196405
152ГриценкоАндрійСШ № 185406
153ДуманськийВолодимирЛіцей № 198 «Еко»412
154ЗагребельнийДмитроСШ № 196414
155КияниченкоОлександрГімназія № 287502
156КуриленкоОлександрСШ № 185503
157НабокАртурСШ № 185503
158ТимченкоМаринаГімназія № 287504
159ШарнінСергійСШ № 185505
Солом’янський
160БулахтінМиколаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»403
161ГаврилкоЄвгенійГімназія № 178404
162ГрищенкоКатеринаСЗШ № 161404
163ДенисюкПавлоСШ № 52404
164ДенисюкВіталійАКЛ НАУ404
165ЗудіковАндрійТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»405
166ІвановаОленаГімназія № 178406
167КазакВолодимирЛіцей № 142404
168КлещКирилоПолітехнічний ліцей412
169КозинецьТетянаПолітехнічний ліцей414
170КраштанТамілаПолітехнічний ліцей502
171КриницькийКостянтинТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»412
172КузьменкоВадимЛіцей № 142412
173КузьменкоВікторовичЛіцей № 142503
174ЛадугінаВладиславаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»412
175ЛободінМихайлоПолітехнічний ліцей503
176МикитенкоЄлизаветаЛіцей № 142503
177МнухінаКатеринаПолітехнічний ліцей504
178НгоСуанТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»505
179НедільськаВалеріяПолітехнічний ліцей503
180ПаляничкоКостянтинТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»503
181ПольовийОлексійТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»412
182ПритикаМиколаСЗШ № 60503
183СидькоАртемТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»504
184СірийВладиславТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»503
185СомовІлляАКЛ НАУ503
186ТоковенкоНікітаЛіцей № 142504
187ЧорнаВікторіяЛіцей «Престиж»503
188ФіліпенкоЯрославЛіцей № 142503
189БогдановаДар’яЛіцей № 142504
Шевченківський
190ВакарюкАндрійСШ № 91402
191ВутенЕндрюГімназія № 153403
192ІлющенкоМикитаГімназія № 153404
193ЛойкоОлександрГімназія № 48405
194НіканороваКатеринаГімназія НПУ406
195ОстаповськаМаріяГімназія НПУ412
196РозумнийДенисЛіцей № 38414
197РябічеваОленаСШ № 155502
198СалійОльгаЛіцей № 38503
199СтасюкАндрійСЗШ № 70504
200СтецькоВладиславЛіцей № 38505
201ШишкоАртурЛіцей № 38504
УФМЛ
202АндрійкоАндрійУФМЛ402
203БариноваКатеринаУФМЛ403
204БліновІванУФМЛ404
205БогданОлександрУФМЛ412
206БондаренкоАнастасіяУФМЛ503
207БурлаковСтепанУФМЛ504
208БуханецьНаталіяУФМЛ503
209В’юнникТарасУФМЛ504
210ВарзарЄвгенійУФМЛ403
211ВойтенкоСергійУФМЛ503
212ГвардіянОлександрУФМЛ504
213ГедзикОльгаУФМЛ404
214ГорбачовМикитаУФМЛ412
215ГоцалюкЛеонідУФМЛ503
216ГуменюкПавлоУФМЛ504
217ЄвичКатеринаУФМЛ503
218ЄпанчинМаксимУФМЛ504
219ЗадорожнійОлегУФМЛ404
220ЗаніздраКатеринаУФМЛ403
221ЗелінськийСергійУФМЛ504
222ЗіненкоДмитроУФМЛ504
223ЗубкоЗіновійУФМЛ502
224ЙосипівЮрійУФМЛ412
225КобаВладиславУФМЛ503
226КолодяжнаТетянаУФМЛ404
227КорнієнкоВеронікаУФМЛ504
228КоробчукМаксимУФМЛ504
229КотенкоРоманУФМЛ412
230КучковськаЮліяУФМЛ503
231ЛисенкоНаталіяУФМЛ504
232ЛиференкоЮрійУФМЛ404
233МельничукОлегУФМЛ504
234НазаренкоБорисУФМЛ503
235ПавловМаксимУФМЛ504
236ПампухаАльонаУФМЛ502
237ПідгайнийРусланУФМЛ504
238ПікульськийРостиславУФМЛ404
239ПогибкоІванУФМЛ504
240ПоляковМикитаУФМЛ504
241РебрикЮрійУФМЛ412
242СавонікМихайлоУФМЛ504
243СиротичБогданУФМЛ503
244СітніченкоАртурУФМЛ414
245СмикалоЮліяУФМЛ504
246СокольникТетянаУФМЛ503
247СтасюкВолодимирУФМЛ404
248ТурчинецьРоманУФМЛ503
249ЧорнийМихайлоУФМЛ412
250ШірінянЕдвардУФМЛ504
251ШнайдерДмитроУФМЛ502
252ШтикЯнаУФМЛ503
253ЮрчукВіталійУФМЛ505

[/expand]

Інформація для членів журі Київської міської олімпіади

Старші по класах та їх заступники прибувають на олімпіаду на 9.15 відповідно до місця проведення олімпіади. Решта членів журі повинні прибути на олімпіаду на 15.00 за адресою вул. Тимошенка, 13-б.

Спочатку, доки будуть шифруватись роботи, буде проведене традиційне організаційне засідання. На ньому треба вирішити низку питань, найголовнішим з яких є регламент проведення 2 туру олімпіади. Саме тоді буде перерозподіл журі по класах в разі потреби. По завершенні розпочнеться перевірка робіт.

Про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Шановні колеги, відповідальні за проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики!

Дуже багато з Вас надіслало замовлення щодо написання олімпіади за спільними текстами. Це повідомлення саме для тих, хто хвилюється, чи дійсна Ваша заявка до нас чи ні. Оскільки їх можна було направляти одразу за трьома адресами, то не дивне Ваше хвилювання. Отож ми тут наводимо перелік тих областей, чиї заявки ми отримали. Розсилання текстів регіонами буде здійснювати як завжди це було – Анікушин Андрій Валерійович. Протягом наступного тижня він обов’язково зробить „контрольний зв’язок” з кожним регіоном. Під час цього спілкування Ви вирішите особливості розсилання текстів для кожного регіону безпосередньо з Андрієм Валерійовичем.

Читати далі

Графік III (міського) етапу

Оскільки усі цікавляться математичною олімпіадою, а також деякими іншими, то ми наводимо тут графік усіх олімпіад 3 етапу у місті Києві.

Завантажити графік III (міського) етапу. 2013-2014 н.р.

Читати далі

Розподіл журі по класах: III етап Всеукраїнської олімпіади.

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

1.Молодцов О.І.Нестеренко О.Н.Владіміров В.М.Анікушин А.В.Рубльов Б.В.
2.Кравченко Ю.В.Гранішак Х.М.Снозик В.В.Ткаченко О.В.Руденко О.В.
3.Сорока Є.В.Розмариця А.А.Шуплецов Д.В.Остапчук М.В.Хілько Д.І.
4.Василенко О.В.Баранов В.О.Басов Д.С.Висоцька Л.П.Бондар Є.О.
5.Вовченко І.О.Бєдов О.В.Камінська А.В.Вовченко В.О.Браславська А.Л.
6.Зінченко О.Г.Буковська О.І.Карпов Д.С.Дашков О.О.Ківва Б.С.
7.Коляденко М.П.Гольдштейн І.Б.Королюк М.П.Дем’яненко О.І.Лішунов В.Г.
8.Коцюруба О.В.Десятерик О.О.Крюкова Г.ВЗахарійченко Ю.О.Малишко О.Г.
9.Линець О.С.Кіслухін О.О.Кузнєцов Є.В.Карлюченко О.В.Маліцький Ю.В.
10.Мальцев В.В.Кравець Д.А.Кутовенко І.Л.Карлюченко О.О.Марковіченко О.О.
11.Морозов О.В.Кузнєцова О.В.Лупа А.О.Колянко М.І.Мартюшова І.В.
12.Олефіренко А.М.Кукуш О.Г.Мовчан С.М.Костєєва О.О.Михайлик І. В.
13.Панкратова І.Є.Малий В.М.Мояк М.Ю.,Кузнєцов М.В.Мулярчик К.М.
14.Полонський В.Б.Немировська М.О.Нікулін О.В.Кузнєцова І.В.Піскун О.А.
15.Рабинович Ю.М.Плис Т.В.Оніщенко А.М.Кушнір Ю.А.Рашитов Б.В.
16.Рожкова А.В.Соскін Д.С.Осадчий І. В.Лоскутов В.О.Сільвестрова І.А.
17.Ткачук Д.О.Сухорукова А.М.Павлов Т.О.Мазниченко Л.Л.Таран Д.О.
18.Франчук В.О.Токарєв М.С.Пугач А.Г.Мовчан А.В.Чаудхарі М.С.
19.Шишацький Ю.О.Харитонова О.О.Свідерський К.С.Павлюк М.В.Чернишенко А.І.
20.Шульга Н.В.Чайковський А.В.Сорока Б.В.Перкова М.Я.Чорний М.В.
21.Щерба А.О.Чернова О.О.Харченко Л.А.Піпко А.В.Шамович О.А.
22. Данілова А.Є.Шарманський І.Б.Часовський Д.Б.Садовенко Б.В.Шарапов М.М.
23.Шатохін М.В.Шпирко В.В.Сердюк Я.П.Шевчук Є.М.
24.Швай Н.О.Шуклін С.О.Цешковський С.Й.Шувар Н.В.
25.Щеглов М.В.

Якщо в когось є побажання, пропозиції або зауваження, повідомте про це.

Перейти до панелі інструментів