brand

Важлива інформація про VІІІ Всеукраїнську математичну літню школу «Математичний олімп»

Важлива інформація про VІІІ Всеукраїнську математичну літню школу «Математичний олімп»

09 серпня (вівторок) – 22 серпня (понеділок) 2022 року

 1. Ініціатива Київського національного університету імені Тараса Шевченка
 2. Інші можливі уточнення
 3. Організаційний комітет літньої школи

1 Важлива інформація про VІІІ Всеукраїнську математичну літню школу «Математичний олімп»

 

1.Ініціатива Київського національного університету імені Тараса Шевченка

У попередньому повідомленні ми навели перспективи цьогорічної VIII ВМЛШ «Математичний олімп», і навели ціни, щодо участі в цій школі. Ці ціни поки що не спиралися на цьогорічні вартості харчування та проживання в УФМЛ, а наведені за даними минулого року. Зрозуміло, що вартість може тільки зрости, але за таких умов ми не можемо збільшити вартість участі в ВМЛШ. Тому для звичайних учасників літньої школи принципово нічого не зміниться. А далі про важливі новини.

Керівництво Київського національного університету імені Тараса Шевченка розуміє важливість цього заходу, щоб відновити зацікавленість до математики наших талановитих дітей. Але на разі в усіх різні обставини – в родинах є й загиблі, поранені, призвані до Збройних сил України чи Теробороні, є біженці із зруйнованим житлом або з житлом на окупованих територіях тощо. Очевидно, що навіть такі минулорічні фінансові умови можуть стати непідйомним тягарем щодо участі у ВМЛШ. Тому ми оновлюємо реєстрацію, де просимо вказати усі можливі підстави, за якими вам може бути надана можливість щодо пільгової участі, тобто або безкоштовно, або з відповідними знижками. Після оприлюднення такої ініціативи до такої акції вирішили долучитися і багато інших спонсорів та благодійників. Думаю, що їхня кількість буде й надалі зростати. Принаймні ми того очікуємо.

Це є приводом почати вже активно реєструватися стосовно участі в цьогорічному «Математичному олімпі». Для довідки, прямо зараз в приміщенні УФМЛ обладнується бомбосховище, щоб прихистити учасників ВМЛШ під час повітряної тривоги. Ми до реєстрації, що була раніше, додаємо пункт «підстави до пільгової участі». Розуміючи складність цього питання, зазначимо, що новим учасникам бажано його заповнити. Ми розуміємо, що обставини в деяких родинах є такими, що не бажано їх оприлюднювати, тому цей пункт не буде відкритим для загального перегляду, як ми це зазвичай робимо з номерами телефонів та деякими іншими персональними даними. Усіх учасників, що вже зареєстровані ми попросимо або перереєструватися (тоді ми видалимо старий запис), або ми будемо вас обдзвонювати і уточнювати цю інформацію.

Дуже бажано нам отримати усі ці дані до середини липня (наприклад, до 10 липня 2022 року), щоб приймати рішення стосовно можливої допомоги. Таким чином на 20 липня ми зможемо кожному учаснику, який претендує на пільги, отримати відповідь і вже остаточно прийняти рішення щодо участі. Тоді на 1 серпня ми вже зможемо сформувати остаточний список учасників ВМЛШ, щоб зрозуміти скільки нам треба лекторів в яких групах, а також кількість он-лайн груп.

2.Інші можливі уточнення

Усі інші нюанси такі, що можливо вдасться отримати певні знижки при харчуванні за рахунок волонтерської допомоги, можливо ще вдасться десь отримати певні позитивні зміни. Про все це будемо розповідати, за можливістю оперативно, на цьому сайті.

Усі інші деталі VIII ВМЛШ «Математичний олімп» можна прочитати в попередньому повідомленні за посиланням:

Учасники та лектори VІІI Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп»

Оновлена реєстрація та перевірка зареєстрованих можна знайти тут за посиланням:

Реєстрація у ВЛШ «Математичний олімп».

Перевірка реєстрації

3.Організаційний комітет літньої школи:

Анікушин Андрій

Рубльов Богдан

Уразовський Андрій

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

Слава Україні!

Героям слава!

Смерть ворогам!

 

Andrey

  1 коментар

  Іван Оприлюднено21:57 - 15.06.2022

  Доброго дня!
  Посилання на реєстрацію в ВЛШ неактивне. Не маємо змоги зареєструватись…

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.