brand

Учасники та лектори VІІI Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп»

Учасники та лектори VІІI Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп»

09 серпня (вівторок) – 22 серпня (понеділок) 2022 року

 1. Перспективи ВЛМШ «Математичний олімп»
 2. Можливі варіанти участі та реєстрація
 3. Умови участі у ВЛШ «Математичний олімп»
 4. Програма роботи літньої школи
 5. Про викладачів та вихователів ВЛМШ «Математичний олімп»
 6. Організаційний комітет літньої школиyzobrazhenye_2022-05-14_221852995 Учасники та лектори VІІI Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп»

1. Перспективи ВЛМШ «Математичний олімп»

Як не дивно то в спілкуванні з дітьми, їхніми батьками та лекторами минулорічних літніх шкіл «Математичний олімп» усі ставили питання, а чи буде вона цього літа? Цікаве запитання, але після певного міркування стає зрозумілим, що вона дуже потрібна, якщо будуть діти, що бажатимуть та зможуть приїхати на неї. Це дуже важливо після спаплюженого війною завершення навчального року 2021–2022, де діти внаслідок об’єктивних обставин недоотримали багато важливих знань. Зокрема ця літня школа допоможе їх відновити принаймні з математики.

Під заголовком прописаний термін цьогорічної літньої школи: 9–22 серпня 2022 року. Термін цей зсунутий у порівнянні з попередніми роками задля того, щоб дати можливість працівникам УФМЛ, які прийматимуть на своїх площах наших дітей, встигнути підготуватися до нового навчального року. Думаю, що декілька наступних років він буде саме таким, хоча життя непередбачливе. Крім того, після 24 серпня в УФМЛ запланований вступний іспит, який не було змоги провести раніше. Учасники ВЛМШ 8 та 9 класів можуть при зацікавленості так само спробувати вступити в цей навчальний заклад. Ми узгоджуємо питання того, щоб ці діти мали змогу здати вступний іспит саме протягом літньої школи, щоб не їхати двічі.

Зрозуміло, що ситуація в країні постійно змінюється, і усі українці вже звикли до різних змін, і на все будуть адекватно реагувати. Ми зі свого боку будемо усіх зацікавлених тримати в курсі поточної ситуації та можливих змін щодо проведення ВЛМШ «Математичний олімп».

2.Можливі варіанти участі та реєстрація

Виходячи з ситуації на разі важко оцінити ситуацію з біженцями в країні на серпень, а тому ми готуємося до двох можливих форматів проведення ВЛМШ. Для усіх, хто зможе приїхати в УФМЛ, літня школа буде проведена в звичайному очному форматі, як це відбувалося усі роки, окрім літа ковідного 2020–21 навчального року. Зрозуміло, що можливий такий варіант, що не усі бажаючі взяти участь в ЛШ не встигнуть повернутися в Україну, або деякі з батьків просто не наважаться розлучитися зі своїми дітьми на довгі 2 тижні. Для таких учасників ми спробуємо запланувати можливість участі в ВЛМШ «Математичний олімп» в он-лайн форматі. Зрозуміло, що остаточний розклад груп, тобто в якій паралелі які групи будуть створені, буде залежати від реєстрації учасників. Для створення групи в певній паралелі (5–11 класи) та певного напряму (очна чи он-лайн) треба щонайменше 10 бажаючих.

В заданій реєстрації ми просимо залишити можливість участі в ВЛМШ. Прошу як завжди, заповнювати цю реєстрацію дорослих, тобто «відповідальних осіб» кожної дитини. Це може бути родич, вчитель, керівник гуртка тощо.

Зауважу, що при рівних можливостях утворити групу в очному форматі чи он-лайн, перевага буде надаватися очному формату.

Нагадуємо, що дитина реєструється в ту паралель, в якій вона буде навчатися у 2022–2023 навчальному році.

Реєстрація у ВЛШ «Математичний олімп».

Перевірка реєстрації

Все подальше буде залежати від результатів цієї реєстрації, що триватиме в цьому форматі до 24 липня 2022 року. Далі ми підіб’ємо попередній підсумки і, можливо, по деяких паралелях продовжимо термін реєстрації. По паралелях, де ситуація буде зрозумілою, напевно, попросимо зробити оргвнесок, як підтвердження серйозності намірів щодо ВЛМШ.

3.Умови участі у ВЛШ «Математичний олімп»

Вартість участі в літній школі є такою.

Учні, що братимуть участь у ВЛШ в очному форматі та потребуватимуть проживання та триразового харчування в УФМЛ, мають сплатити за весь термін ВЛШ 5000 гривень.

Усі інші, що братимуть участь у ВЛШ в очному форматі, будуть снідати та обідати в УФМЛ і мають сплатити за весь термін ВЛШ 3000 гривень.

Учні,  що братимуть участь у ВЛШ у дистанційному форматі мають сплатити за весь термін ВЛШ 2000 гривень;

Оргвнесок за будь-якого варіанта участі в ВЛШ – 1000 гривень. Він буде потрібний для точної оцінки кількості учасників ВЛМШ.

4.Програма роботи літньої школи

У перший день до обіду заплановане знайомство учасників та лекторів ВЛШ «Математичний олімп» та вступна олімпіада. По обіді буде проведене перше заняття.

Усі інші дні – до обіду 3,5 – 4 години занять, після обіду –заняття (1–2 години), виконання домашнього завдання та культурна чи спортивна програма.

У передостанній день – іспит або заключна олімпіада.

В останній день – підсумкове заняття та закриття школи.

За кожною групою буде закріплений вихователь, який буде забезпечувати нормальну роботу групи. Тобто слідкувати за безпечним проведенням ВЛШ, своєчасним відповідно до графіка харчуванням учасників, відвідування занять та інших заходів тощо.

5.Про викладачів та вихователів ВЛМШ «Математичний олімп»

Поки що знайдені викладачі, що готуватимуть завдання у кожну паралель. Хто має бажання долучитися до складання завдань, то вам варто відгукнутися і ми радо запросимо вас допомогти в цьому питання.

5 клас Кочерга Ніка

6 клас Дудко Катерина, Депенчук Марія

7 клас Артемчук Олена

8 клас Уразовський Артем

9 клас Уразовський Андрій

10–11 класи Дзюняк Олександр

Стосовно наших лекторів зараз так само ситуація невизначена, хто і де буде в серпні впродовж літньої школи. Тому зараз просимо зареєструватися лекторів щодо перспектив участі та можливого викладання – очного чи он-лайн, а також бажані паралелі для викладання. По завершенні реєстрації учасників, будемо підбирати відповідну кількість лекторів кожного напряму.

Реєстрація лекторів

Перевірка реєстрації 

Стосовно вихователів, то сподіваюся, що ними знову буде займатися наш багаторічний старший вихователь Світлана Ховрак, яка дуже вдало підбирала вихователів та розподіл їхніх повноважень. Зауважу, що в формі реєстрації учасників кожна відповідальна особа може поставити позначку, що вона/він не проти бути вихователем ВЛМШ.

6.Організаційний комітет літньої школи:

Анікушин Андрій

Рубльов Богдан

Уразовський Андрій

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

Слава Україні!

Героям слава!

Смерть ворогам!

 

Andrey

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.