brand

Підготовка до відбору команди України на Міжнародну математичну олімпіаду 2022 року

Підготовка до відбору команди України на Міжнародну математичну олімпіаду 2022 року

 1. Позиція МОМ
 2. Учасники відбору на ІМО
 3. Подяка нашим колишнім олімпіадникам

 1. Позиція МОН

Спочатку були чутки, що команди України по усіх предметах формуватимуться за результатами проведених інтернет-олімпіад. Це був досвід минулого року по одному з предметів, де замість організації і проведення Всеукраїнських олімпіад, скористалися заочною інтернет-олімпіадою, після чого й сформували команду України з фізики на Міжнародну фізичну олімпіаду. На щастя, ця думка не перемогла, бо якби вона перемогла, ми все одно б її не виконали.

Тепер  МОН просто довірив керівникам команди України на Міжнародних олімпіадах самім формувати ці команди. Ну й тепер справа честі, щоб то було нами з математики зроблене максимально чесно.

Єдине, що слід врахувати майбутнім нашим міжнародникам, що цього року усі гроші йдуть на нашу Перемогу. Тому, якщо ми будемо брати участь в олімпіаді в звичайному режимі, то все буде зроблене за нашими рахунками, ну й по завершенні вас не очікує Президентська премія. У першому питання будемо покладатися на наших старих та нових спонсорів, які, на щастя, розуміють нашу ситуацію. По другому питанню думаю все зрозуміло.

 

 1. Учасники відбору на ІМО

Про тих, кого ми запрошуємо на відбір на ІМО. Зазвичай ця група формується за результатами останньої Всеукраїнської олімпіади і складається з 15 осіб. Цього року ми не встигли її провести, а тому в нас є результати минулорічної Всеукраїнської олімпіади, результати обласних етапів олімпіад цього року та результати відбору на Міжнародні олімпіади, що був проведений в жовтні. За цими результатами ми провели тритижневі збори потенційних кандидатів на відбір на ІМО. На жаль, не усі запрошені змогли взяти в них участь тому були запрошені додаткові учасники, що їхня кількість склала 25 учасників, як виявилося, цих учасників стало і 26, коли один з потенційних учасників вибрався з під окупації.

Зрозуміло, що тих, хто не зміг взяти участь в зборах, ми не можемо позбавити можливості участі у відборі на ІМО. Тому з усіх учасників зборів ми мали взяти 24 кандидата, тобто не запросити на відбір тих, хто на нашу думку не готовий цього року боротися за місце в команді. Підґрунтям нашого остаточного рішення стали проведені на зборах олімпіади.

Нижче наводимо список учасників відбору, який цього разу пройде в австрійському місті Лінц з 29 травня по 5 квітня 2022 року. Прошу зрозуміти, що тут присутній певний суб’єктивізм від журі в цьому рішенні, але без того зараз ніяк не обійтися. Всеукраїнську олімпіаду ми організувати та провести не зможемо, щоб на неї приїхали усі традиційні 150–170 дітей з усієї України.

 

ПІБМісто
1Пилаєв Ігор ІгоровичХарків
2Денисков Святослав ІгоровичХарків
3Гаврилюк Антон ВадимовичКиїв
4Андрієць Семен ОлександровичКиїв
5Горох Єлизавета ЄвгеніївнаКиїв
6Камінський Антон СергійовичКиїв
7Коваль Георгій АндрійовичХарків
8Гассєєв Вадим СеменовичХарків
9Пашковський Вадим ОлександровичХарків
10Бортновський Іван СергійовичХарків
11Міхновська Марія СтаніславівнаКиїв
12Чуб ВолодимирХарків
13Геник Поліна СергіївнаКиїв
14Сурмило Станiслав СергiйовичХарків
15Франкевич Євгенія ОлександрівнаЛьвів
16Данг Мінь КонгХарків
17Романюк Ірина ПавлівнаКиїв
18Швайко ДаніїлВінниця
19Іванчук Роксолана РусланівнаКиїв
20Булавенко КостянтинКиїв
21Потьомкіна АлісаКиїв
22Альбін Евгеній МихайловичКиїв
23Авдєєнко Дмитро МаксимовичКиїв
24Макозюк Віктор ВікторовичЧернівці

 

 1. Подяка нашим колишнім олімпіадникам

Дуже хочеться подякувати в першу чергу Олексію Клурману, який в минулому був неодноразовим переможцем різноманітних олімпіад та багаторічним керівником команди України на Міжнародних математичних олімпіадах. Завдяки його титанічним зусиллям організовуються ці заходи і в його планах подальші збори в червні вже суто команди України на ІМО та найближчого резерву.

Так само велика подяка усім нашим потенційним лекторам, вихователям, керівникам, організаторам тощо, що усі радо відгукуються на наші прохання про допомогу. Цей  стосується лекцій вживу чи он-лайн, супроводу дітей, розмовами з потенційними спонсорами  і все-все інше. Окремо про кожного не можу написати, бо вас/нас дуже багато. В нас були якісь непорозуміння в стосунках в мирні часи, то зараз все це відходить в небуття. Робимо все для нашої Перемоги і кожний на своєму місці.

Дякую ще раз усім-усім!!!

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Zarina

  3 коментарі

  Mike Оприлюднено13:53 - 13.05.2022

  Нажаль наскільки я знаю результати олімпіад проведених на зборах не опубліковані в повній мірі, що лишае занадто великий простір для суб’єктивізму жюрі, чи не могли б ви таки опублікувати ці результати повністю?

  Олексій Оприлюднено22:55 - 15.05.2022

  Минулого року фінал інтернет олімпіади з фізики відбувся на очних майданчиках з прокторингом. Цьогоріч цей фінал був повністю очним, усі учасники приїхали в одне єдине місце проведення та там писали олімпіаду (так само як це класично відбувається на 4 етапі Всеукраїнської олімпіади). Тому думаю згадка “заочності” при формуванні збірної з фізики не є корректною

   w Оприлюднено06:13 - 17.05.2022

   Щоб попасти на фінальний тур інтернет-олімпіади з фізики треба було пройти заочний дистанційний тур з відсутністю контролю за доброчинністю. Більш того, дистанційний етап ще мав вимогу приймати роботи ВИКЛЮЧНО набиті в ворді з усіма формулами. Ніяких від руки! А завдання там були досить “важкі” на формули. Мій син відмовився від участі саме через цю вимогу, бо це зайняло б в нього не менше часу ніж вирішення задач. Не виключено, що він не єдиний, хто не прийняв участь саме через технічні вимоги. Така дивна, як для школярів, технічна умова мені нагадала вимоги тендерів на закупівлю за держкошти… ну це моя особиста думка. Так що “заочність” там була і не тільки вона єдина.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.