brand

Підготовка команди України до Міжнародної математичної олімпіади 2022 року

Підготовка команди України до Міжнародної математичної олімпіади 2022 року

 1. Передмова
 2. Попередні плани на 2–3 місяці
 3. Про найближчі збори
 4. ХІ EGMO (6 – 12 квітня 2022 р.)

 1. Передмова

Дуже давно ми нічого не писали про наші олімпіади, геть було не на часі. Воно, начебто, й зараз не на часі, але … Ми пишаємося нашими збройними силами, теробороною, усім народом, який не дає змоги оркам з мордору захопити нашу країну. Перемога буде за нами, бо в нашого народу просто немає вибору – перемогти або не існувати. Тому вибір очевидний, але наші втрати, наші жертви величезні, які просто не уміщуються в нашому людському розумі. Треба бути нелюдем гірше тварини, щоб коїти таке… Якби ще була дієва допомога цивілізованого заходу ми б з цим впоралися швидше та з меншими втратами, але що поробиш. Я не стану тут розгалужувати цю тему, краще поділюся усім цим у ФБ, а тут продовжимо про наші питання. Уся ця героїчна оборона, супротив та поступове знищення ворога та витиснення його за наші межі робиться для нашого світлого майбутнього. І наші юні таланти – чимала частина нашого майбутнього, для якого все це робиться, і разом з ким це відновлення ми будемо робити. Тому я цілковито підтримую участь наших спортсменів, діячів культури, освіти в різноманітних заходах. Там вони і власним прикладом показують героїзм та мужність українського народу та доносять прямо в очі усім в світі про усі звірства на нашій землі, що вони нелюді і їх треба позбавляти будь-яких можливостей участі в міжнародних заходах на будь-якому рівні. Не можна жаліти поодиноких спортсменів чи олімпіадників, бо натискає на курок, випускає ракети та чиніть бучанські злодіяння не особисто ху*ло, а конкретні мешканці тієї території.

 1. Попередні плани на 2–3 місяці

Все, про що я надалі розповідатиму, спирається на щире бажання багатьох людей доброї волі в світі допомогти нам і конкретно математикам.

З 6 по 12 квітня наші дівчата будуть представляти Україну на ХІ EGMO (Європейській олімпіаді серед дівчат) в Угорщині в місті Егер. Думаю, що у ФБ ми побачимо певні звіти про виступ нашої команди. Офіційний сайт олімпіади, де можна так само дізнаватися офіційні повідомлення з заходу тут: https://www.egmo.org/ але про це нижче.

У другій половині квітня ми хочемо зібрати наших кращих 20–25 юних математиків, яких на зараз майже не лишилося в Києві та Харкові, на тритижневі збори. Попередньо це відбудеться в Польщі. Дати плануються такі: 20.04–11.05. Хоча і тут можливі невеликі зсуви, якщо так буде зручніше організаторам зборів.

Після цього ми відпустимо учасників до батьків (або до місця, де вони зараз перебувають) десь до кінця травня, щоб усі встигли владнати питання з навчанням, оскільки серед учасників багато 11-класників, це є важливим щодо подальшого вступу.

Наступні кроки такі – ми знову зберемо усіх цих учасників і протягом тижня проведемо відбір на ІМО, як завжди з 4-х турів. По завершенні буде визначена команда України, тому ми залишимо для підготовки до ІМО команду та плюс-мінус ще 2–4 учасника, що будуть кандидатами на ІМО наступні роки. З цими дітьми ми також сплануємо подальші плани з підготовки, але на разі про це рано говорити.

 1. Про найближчі збори

Тепер більш детально ро збори, що заплановані в Польщі від кінця квітня до середини травня. На них ми запрошуємо ось таких учасників, що показали кращі результати на осінньому відборі на Міжнародні олімпіади.

ПІБМісто
1Пилаєв Ігор ІгоровичХарків
2Денисков Святослав ІгоровичХарків
3Гаврилюк Антон ВадимовичКиїв
4Андрієць Семен ОлександровичКиїв
5Горох Єлизавета ЄвгеніївнаКиїв
6Камінський Антон СергійовичКиїв
7Коваль Георгій АндрійовичХарків
8Гассєєв Вадим СеменовичХарків
9Пашковський Вадим ОлександровичХарків
10Бортновський Іван СергійовичХарків
11Міхновська Марія СтаніславівнаКиїв
12Антипенко Ілля ЄвгеновичЗапоріжжя
13Геник Поліна СергіївнаКиїв
14Сурмило Станiслав СергiйовичХарків
15Франкевич Євгенія ОлександрівнаЛьвів
16Данг Мінь КонгХарків
17Романюк Ірина ПавлівнаКиїв
18Швайко ДаніїлВінниця
19Іванчук Роксолана РусланівнаКиїв
20Лисаков Михайло ЄвгеновичКиїв
21Банний Іван МихайловичКиїв
22Альбін Евгеній МихайловичКиїв
23Авдєєнко Дмитро МаксимовичКиїв
24Макозюк Віктор ВікторовичЧернівці

 

З більшістю з цих учасників ми вже почали зв’язуватися стосовно їхньої можливості та бажання взяти участь у зборах. Загалом бажано, щоб ви й самі відгукнулися з цього питання, бо не завжди до усіх вас можна достукатися своєчасно. Від вас нам треба декілька речей, в разі вашого бажання. Контактний телефон а також телеграм, місце перебування та згода батьків на цю вашу участь. Якщо батьки згодні і дитина знаходиться в Україні, то ви маєте уточнити умови виїзду за кордон. Думаю, що це буде все організовано, якщо ми більш точно знатимемо логістику питання.

Якщо ви не можете чи не хочете брати участь, то бажано нас також про це попередити.

Ви можете про це попередити або Богдана Рубльова (+38 050 561 39 64 – на цьому номері також телеграм) або Заріну Кодирову (@kodzarina – телеграм)

Так само нам треба 2 вихователі, що будуть з дітьми протягом цього терміну, це можуть бути вчителі, батьки тощо, прошу відгукнутися, якщо є бажаючі. Бажано, щоб такі були, щоб в нас був вибір.

Ну й прошу усіх інших наших юних математиків, їхніх батьків, вчителів тощо відгукнутися стосовно такого питання. Якщо в нас не зможуть взяти участь усі із наведеного списку, то, можливо(!!!), буде можливість запросити дітей поза цим списком. Тому відгукніться ті, хто вважає, що його рівень дозволить йому ефективно працювати на цих зборах. Ми розуміємо, що ковідні роки мали певний вплив на результати заходів, тобто хтось із вас показав гірший результат ніж міг, взагалі не зміг тоді взяти участь у відборі, або з того часу ваш олімпіадний рівень значно виріс. За будь-яких умов при виборі додаткових кандидатів (якщо будуть місця) ми будемо спиратися на певні об’єктивні чинники – результати обласних та Всеукраїнських олімпіад минулих років.

 1. ХІ EGMO (6 – 12 квітня 2022 р.)

Після двох років ковіду нарешті математики зможуть зібратися очно на яскравий математичний захід – Європейська олімпіада серед дівчат. Нагадаю, що з 8 раніше проведених у 4-х перемогли саме наші дівчата. Вважати результати у два ковідні роки чимось об’єктивним немає жодних підстав, бо жодного контролю за роботою учасниць не було, і роботи часто перевірялися всередині країни. Не знаю, яке рішення прийме керівництво ЄГМО стосовно цих результатів, особливо у командному заліку, але в разі їх визнання воно буде геть сумнівним. Ми так само могли б забезпечити, що усі наші учасниці набрали по 42 бали, але в нашої країни є честь, совість та гідність цього не робити.

Слідкуйте та підтримуйте наших дівчат на цьогорічному EGMO, звичайно ми мріємо про нашу перемогу, але треба зрозуміти, в яких умовах вони готувалися (якщо взагалі була така можливість) до цієї олімпіади. Тому ми просто раді, що вони там є, хоча усі з’їжджаються з геть різних місць. Думаю, що їх там зустрінуть та привітають якнайкраще і зможуть донести до одноліток усі страхіття сучасної війни та підступність і ворожість сусідньої країни та її мешканців.

Нагадаємо склад нашої команди:

 1. Горох Єлизавета (Київ, ПНЛ № 145, Нюрнберг, Німеччина) – учасниця;
 2. Міхновська Марія (Київ, ПНЛ № 145, Польща) – учасниця;
 3. Геник Поліна (Київ, КПЛ Лідер № 171, Івано-Франківськ) – учасниця;
 4. Франкевич Євгенія (Львів, ЛФМЛ, Львів) – учасниця;
 5. Анікушин Андрій (Київ, КНУ, Прага) – лідер;
 6. Кравченко Юлія (Нью-Йорк, США) – заступник лідера;
 7. Лисакевич Анастасія (Харків, ФМЛ № 27, Ужгород) – спостерігач «А»;
 8. Франкевич Людмила (Львів) – спостерігач «С».

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Zarina

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.