brand

Міжнародний табір WARP (Winter Applied Rationality Program)

Міжнародний табір WARP (Winter Applied Rationality Program)

Міжнародний табір WARP (Winter Applied Rationality Program) шукає допитливих учнів та студентів з математичним бекґраундом, щоб навчити їх застосовувати технічний стиль мислення в реальному житті та збільшити свій вплив на світ.

Опис програми за їхніми словами: “The curriculum covers a wide range of topics, from game theory, cryptography, and mathematical logic, to AI safety, styles of communication, and cognitive science. The goal of the program is to help students hone rigorous, quantitative skills as they acquire a toolbox of useful concepts and practical techniques applicable in all walks of life.”

Детальніша інформація: https://www.warp.camp/

Програма відбудеться з 22 березня до 1 квітня 2022 в Оксфорді, Великобританія.
Вартість: безкоштовно — включно їжі, проживання, візових витрат і квитків на літак.
Обмеження на участь лише вікові, від 16 до 19 років (студенти університету теж можуть брати участь). Мова участі — англійська, жоден сертифікат не потрібен.

Дедлайн: 15 лютого (можливо, буде подовжено).
Потрібно лише заповнити гугл-форму з невеличкою математичною задачкою та розказати про себе, після цього запросять на інтерв’ю.

Відгук учасниці з України (Аліна Ян, 2018 рік): “Було надзвичайно цікаво, це була одна з найбільших пригод у моєму житті. Я знайшла там багато друзів, і ці знайомства змінили мій шлях. До речі, якщо ви читали “Гаррі Поттер і методи раціонального мислення”, то ви зрозумієте, про що цей табір, а якщо ні — раджу прочитати. Можете запитати в мене будь-які подробиці на ел. пошті alina.yan219@gmail.com або в Телеграмі @olenka219″.

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.