brand

Київська міська олімпіада: розподіл аудиторій, допомога волонтерів тощо

Київська міська олімпіада: розподіл аудиторій, допомога волонтерів тощо

1 тур Київської олімпіади з математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться в неділю 23 січня 2022 року з 09:00 до 13:00 на природничих факультетах (радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, комп’ютерних наук та кібернетики і механіко математичним) за адресами

проспект Глушкова 4 г, 4д та 4 е

 1. Порядок денний Київської міської олімпіади КНУ ім. Шевченка та Київської міської олімпіади з математики
 2. Розподіл аудиторій на Київську міську олімпіаду
 3. Допомога волонтерів, реєстрація
 4. Журі Київської міської олімпіади КНУ ім. Шевченка
 5. Подальші етапи олімпіади
 6. Норми поведінки учасників та відповідальних осіб на Київський міський олімпіаді КНУ ім. Шевченка

1-2 Київська міська олімпіада: розподіл аудиторій, допомога волонтерів тощо

1.Порядок денний Київської міської олімпіади КНУ ім. Шевченка та Київської міської олімпіади з математики

У неділю 23 січня 2022 року спрацює принцип – чим більше в теперішніх умовах для учнів заходів тим краще. Так склалося, що в цей день відбудеться одночасно дві олімпіади. Спочатку вдруге буде проведена міська олімпіада з математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 9:00 до 13:00. Реєстрація проводилася на цьому сайті і завершилася о 10:00 в неділю 16 січня 2022 року, не зареєстровані учасники в цьому заході взяти участь не зможуть. З 15:00 до 16:00 буде проведена Київська міська олімпіада з математики на тій саме платформі, ня якій проводилася районна олімпіада, і на схожих засадах. Реєстрація на цей захід ще триває.

Порядок денний Київської міської олімпіади КНУ ім. Шевченка

8.15 – 8.30            Прибуття членів оргкомітету (ауд. 221К), старших по класах та їх заступників (ауд. 237К) і волонтерів 8–11 класів (відповідні аудиторії)

8.30 – 8.55            Прибуття учасників 8–11 класів у призначені відповідно розподілу аудиторії

9.00 – 9.05            Початок олімпіади у 8–11 класах

9.15 – 9.30            Прибуття волонтерів 7 класу (відповідні аудиторії)

9.30 – 9.55            Прибуття учасників 7 класів у призначені відповідно розподілу аудиторії

10.00 – 10.05        Початок олімпіади у 7 класах

12.45 – 13.30        Нарада членів журі (ауд. 01К)

13.00 – 13.10        Завершення олімпіади у 7–11 класах

13.10 – 13.30        Волонтери здають роботи оргкомітету (ауд. 221К)

Порядок денний Київської міської олімпіади

15.00 – 15.10        Початок олімпіади у 7–11 класах

16.00 – 16.10        Завершення олімпіади у 7–11 класах

2.Розподіл аудиторій на Київську міську олімпіаду КНУ

Наводимо розподіл по аудиторіях коректно зареєстрованих учасників.

Розподіл аудиторій

У цьому розподілі:

літера «Р» означає, що відповідна аудиторія розташована на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (пр-т Глушкова 4г);

літера «К» означає, що відповідна аудиторія розташована на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики (пр-т Глушкова 4д);

літера «М» означає, що відповідна аудиторія розташована на механіко-математичному факультету (пр-т Глушкова 4е).

Прошу усіх відповідальних осіб, а також самих учасників олімпіади КНУ ім. Шевченка бути уважними, щоб підводити довірених вам учасників в масках і до потрібної аудиторії відповідного факультету. Переходи між факультетами будуть відкритими для зручності, але зайве вештання по приміщеннях зараз явно не доречне. Так само наголошую, що відповідальні особи, що не зареєструвалися в якості волонтерів, не мають перебувати в приміщеннях факультетів впродовж олімпіади.

Загальна кількість зареєстрованих учасників на сьогодні така: 954 учасники, 7 клас – 269, 8 клас – 215, 9 клас – 191, 10 клас – 148 та 11 клас – 131 (хоча, напевно, не усі повтори учасників ми відслідкували). Усього буде задіяно близько 60 аудиторій на трьох факультетах. Зрозуміло, що ця кількість учасників може лише зменшитися.

3.Допомога волонтерів, реєстрація

Ще раз нагадую, що кількість аудиторій, де працюватимуть учасники міської олімпіади КНУ, достатньо велика. Вчителів, що зазвичай запрошувалися відділами освіти чи ІППО, цього року не буде, студенти задіяні в якості журі. Тому уся надія саме на тих відповідальних осіб, які розуміють важливість як просто проведення цієї міської олімпіади для усіх зацікавлених сторін, так і те, щоб вона пройшла максимально ефективно в сенсі доброчесності, безпеки тощо. Отож ми просимо тих, хто готовий не просто привезти дитину чи групу дітей на міську олімпіаду (це зазначено в умовах олімпіади, що саме дорослі люди відповідають за дітей під час дороги на олімпіаду), а ще й допомогти в її проведенні, просимо зареєструватися в наведеній формі. Зазвичай під час таких заходів велика кількість батьків просто вештаються факультетами, сидять в холах, інших коридорах. Тоді вже краще посидіти весь цей час в одній з аудиторій в якості волонтерів. Принаймні усіх сторонніх ми будемо просити залишити приміщення Київського національного університету імені Тараса Шевченка і очікувати поза нашими корпусами.

Інструкція для волонтерів

 1. Напередодні олімпіади КНУ (за день–два) з вами мають зв’язатися та повідомити аудиторію, в який ви допомагатимете, або ви самі можете перепитати оргкомітет про це. В день олімпіади 23 січня 2022 року ви маєте прибути в зазначену аудиторію на 8:30 (для учасників 7 класу на 9:30).
 2. До вас підійдуть члени журі чи/та оргкомітету зі списком учнів, що писатимуть олімпіаді в цій аудиторії, та зошитами, а також залишать контакт в телеграмі для оперативного зв’язку з членами оргкомітету та журі.
 3. Розсадити учнів по 1 за парту на безпечній відстані, попросити вимкнути мобільні пристрої, залишити лише письмові прилади та скласти усі інші речі учасників на один із столів.
 4. О 8:50 (о 9:50 для 7 класу) підписати зошити за такою формою:
 • ПІБ учасника олімпіади
 • Клас, за який учасник пише олімпіаду (в дужках вказати клас навчання, якщо він відрізняється від класу, за який дитина пише олімпіаду)
 • Навчальний заклад, де навчається учасник олімпіади
 • Вчитель математики в школі
 • Хто готував до олімпіади (можна декілька прізвищ, гуртків тощо)
 1. О 9:00 (10:00 для 7 класу) або трохи пізніше до вас в аудиторію прийдуть члени журі з умовами. Як усі отримають умови записати на дошці час початку олімпіаду та час завершення, наприклад, 9:03–13:03. Раз на півгодини писати на дошці поточний час (наприклад, 12:30), щоб учасники розуміли скільки часу лишається до завершення олімпіади.
 2. Протягом олімпіади випускати дітей до туалетів, за можливості супроводжувати їх (якщо волонтерів в аудиторії не менше 2), щоб пересвідчитися, що діти не порушують карантинні обмеження, принципи доброчесності тощо. Якщо волонтер в певній аудиторії лише один, то щоб вийти за потребою ви маєте попередити оргкомітет, щоб хтось з них вас замінив на цей час. І взагалі за будь-яких питань та незрозумілих ситуаціях, звертайтеся до оргкомітету та журі через наданий вам телеграм-зв’язок.
 3. Якщо у учасників олімпіади виникають запитання, про що вони мають повідомити волонтерів підняттям руки, то ви маєте написати в телеграмі повідомлення для журі з номером аудиторії, де виникло запитання. Члени журі протягом певного часу прийдуть і дадуть відповідь на запитання, самі волонтери відповідати на будь-які запитання по задачах не мають права, навіть, якщо це запитання здається їм очевидним.
 4. Якщо дитина вирішила завершити олімпіаду раніше, то вона має здати чистовик, чернетку, забрати речі і йти до своєї відповідальної особи, або чекати її в холі факультету. Це треба зробити максимально спокійно, щоб ніяким чином не заважати завершенню олімпіади в своїй та усіх інших аудиторіях. Відпускати дітей треба по одному, ставлячи помітку в списку учасників, що робота здана. За 15 хвилин до завершення олімпіади вже нікого не відпускати, а просити досидіти до завершення часу, щоб далі спокійно зібрати усі зошити. Коли час олімпіади завершився, попросити дітей відкласти ручки та закрити зошити. Зібрати зошити в усіх учасників, перерахувати, що кількість зошитів відповідає кількості учасників і аудиторії. Після цього відпустити усіх учасників по домівках с проханням не забути свої особисті речі, надіти маску та уникати зайвої скупченості. Навіть, якщо учасник нічого не зробив, він має здати підписаний зошит, тим паче, що зошит та чернетка будуть видані від оргкомітету олімпіади, і ми б хотіли повернути його.
 5. Якщо ви побачите порушення доброчесності протягом олімпіади у будь-яких проявах, або будь-які інші порушення, то ви маєте це зафіксувати (повідомити журі та/або оргкомітет) та спробувати припинити порушення. Якщо це не вдається, ви маєте позвати на допомогу оргкомітет та журі. До порушень відносяться спроби списування, спілкування в коридорі чи туалеті, використання гаджетів і все інше, що очевидно не можна робити на олімпіаді.
 6. Коли усі роботи здані, діти вийшли з аудиторії, трохи навести порядок в ній та віднести роботи в кімнату оргкомітету 221К. Якщо учасник має бажання та час сфотографувати свою роботу, то він після того як усіц учасники здали роботи, має пройти з вами до зазначеної аудиторії оргкомітету і зробити це в присутності та під наглядом одного з членів оргкомітету олімпіаду, якщо на то буде час. Після цього ми вам дуже і щиро вдячні за допомогу, ваша важлива місія завершена.
 7. Якщо хтось з дітей захоче сфотографувати свою роботу, то це можна здійснити лише таким чином – дитина здає роботу, ви кажете їй аудиторію, де сидить оргкомітет, після чого вона може звернутися саме туди вже по завершенні олімпіади. Фотографувати поки робота не здана – не можна, бо це може сильно затягнути весь процес.

Сподіваюся, що ця коротенька інструкція вас не налякала і ви розумієте важливість допомоги при проведенні олімпіади. Без такої вашої допомоги, тобто якщо волонтерів виявиться дуже мало, олімпіада може розпочатися значно пізніше зазначеного терміну, а це, як ви маєте розуміти, доволі критично в цей день, бо учасники мають встигнути взяти участь ще в одній олімпіаді.

Якщо ви готові нам допомогти, то ви маєте зареєструватися в запропонованій нижче формі. По завершенні реєстрації напередодні олімпіади з вами зв’яжуться члени оргкомітету за залишеним вами контактом і повідомить аудиторію, де ви нам допомагатимете протягом олімпіади. Виходячи з інструкції, щоб ви впродовж олімпіади могли спокійно займатися своїми справами не заважаючи учасникам, в аудиторії бажано мати по 2 волонтери. В ідеалі волонтери мають працюють в тій паралелі, де змагаються його довірені учасники, але, зрозуміло, в іншій аудиторії.

Реєстрація волонтерiв

Перевiрка реєстрації

4.Журі Київської міської олімпіади КНУ ім. Шевченка

Журі Київської міської олімпіади, що буде проведена 23 січня 2022 року з 15:00 до 16:00 години, не вимагає стандартної роботи журі з перевірки робіт учасників олімпіади, бо вона, як і районна олімпіада, проводитиметься в тестовому режимі. Тому журі цієї олімпіади буде приймати (і вже прийняло декілька) рішення по різних питаннях перебігу подій олімпіади, з чим ми будемо усіх зацікавлених своєчасно ознайомлювати.

Для перевірки робіт Київської міської олімпіади КНУ ім. Шевченка нам потрібне велике фахове журі, яке завжди працювало на міських олімпіадах. Тому зараз прошу усіх фахових людей в сенсі перевірки математичних олімпіад відгукнутися, щоб ми знали, що ви зможете нам допомогти 23 січня. Це стосується вчителів, методистів, студентів, аспірантів, викладачів вишів, колишніх олімпіадників тощо. Зв’яжіться з нашим оргкомітетом за посиланням @kodzarina не пізніше 20:00 п’ятниці 21 січня, якщо ви ще не зв’язалися. Нам це важливо, щоб своєчасно зробити ефективний розподіл по класах усіх членів журі. В суботу ми на сайті виставимо попередній розподіл журі по класах (з можливим корегуванням 23 січня) та питання, які ми маємо обговорити на нараді журі.

5.Подальші етапи олімпіади

Зрозуміло, що в он-лайн форматі достатньо проведення одного туру олімпіади. Тому 30 січня 2022 року буде проведений ІІ етап Київської міської олімпіади КНУ ім. Шевченка, на який будуть допущені переможці Київської міської олімпіади. Цей ІІ етап підіб’є не лише підсумки Київської міської олімпіади КНУ ім. Шевченка, а стане також відбором учасників від Києва для подальшої участі в стандартних 3-х турах відбору команди Києва для участі в IV етапі Всеукраїнської олімпіади з математики. Ці тури пройдуть протягом лютого – початку березня як завжди для команди Києва та УФМЛ на математичних факультетах КНУ ім. Шевченка.

6.Норми поведінки учасників та відповідальних осіб на Київський міський олімпіаді КНУ ім. Шевченка

Відповідальні особи кожного учасника та самі учасники мають знати, де саме вони писатимуть олімпіаду (факультет та номер аудиторії). Прибувати на олімпіаду варто хвилин за 30 до початку олімпіади, тобто приблизно на 8:30 для учасників 8–11 класів та на 9:30 для учасників з 7 класу.

Відповідальна особа, що не є волонтером, після заведення дитини в аудиторію, має залишити приміщення факультетів і чекати завершення олімпіади поза нашими корпусами. Прошу зрозуміти нас в цьому питанні і не вчиняти непорозумінь, намагаючись десь сховатися. Щоб перебувати на факультетах – реєструйтеся волонтером. Зустрічайте ваших учнів по завершенні олімпіади десь о 13:00.

Усі учасники та інші відповідальні особи мають перебувати на факультетах в масках, те ж саме стосується й виходах в туалет впродовж олімпіади. Протягом розв’язання завдань олімпіади перебування в масці учасників припустимо, якщо то не заважатиме. Сама поведінка на олімпіаді є стандартною під час проведення олімпіад, доброчесність та порядність. По завершення, будь ласка, не забувайте в приміщенні носити маску і уникайте зайвого скупчення. Усі спілкування перенесіть за межі приміщень університету.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

 

 

Andrey

  9 коментарів

  Іван Оприлюднено21:55 - 16.01.2022

  Поправте, будь-ласка, посилання на первірку реєстрації.

  Ваня Оприлюднено12:36 - 17.01.2022

  Какой-то хаос.
  Я правильно понял, что во второй тур олимпиады КНУ попадут те, кто пройдет успешно одночасовую олимпиаду города в 15-00, но список тех кто пройдет на отборы будет результатом суммы 1 и 2го тура олимпиады КНУ и одночасовая олимпиада города на это не будет влиять?

   Богдан Рубльов Оприлюднено10:21 - 18.01.2022

   приблизно так

  Олена Оприлюднено22:07 - 18.01.2022

  Добрий вечір. Юрченко Тарас (8клас, 215 в списку) в олімпіаді участі взяти не зможе

  Людмила Оприлюднено12:04 - 19.01.2022

  Добрый день! Когда и на каких условиях будет проходить олимпиада для 6 ого класса.

   Юлія Оприлюднено23:43 - 22.01.2022

   Доброго дня!
   А якщо дитина забула зареєструватися на перший тур в КНУ, але зареєстрована на онлайн і успішно проходить ії, вона потрапляє на другий тур в КНУ?

  Михаил Захарович Оприлюднено00:17 - 20.01.2022

  Что это за ссылка такая – @kodzarina ? Я не смог отправить туда сообщение о готовности работать в составе жюри 23.01. Комп не понимает меня вместе с этой ссылкой.

  Ольга Оприлюднено10:50 - 22.01.2022

  Дитни немає в списках. До кого звернутись?

  Назар Оприлюднено00:38 - 23.01.2022

  Добрий вечір, Назар Черпак (9 клас, ) захворів, тому, нажаль, не зможе взяти участь в олімпіаді.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.