brand

Реєструйтеся на SET олімпіаду!

Реєструйтеся на SET олімпіаду!

Завершується реєстрація на олімпіаду! Заявки приймаються до п’ятниці

cover-2 Реєструйтеся на SET олімпіаду! Запрошуємо учнів старших класів взяти участь в усній олімпіаді, що відбудеться 28 листопада (у неділю) в онлайн-форматі за підтримки Kyiv School of Economics.  

 

Олімпіада проводиться за рахунок ініціативи команди, що створює SET University – новий IT-університет в Україні у партнерстві з провідним підприємцем та інвестором Сергієм Токарєвим та Kyiv School of Economics.

info-card-2 Реєструйтеся на SET олімпіаду!

button-2 Реєструйтеся на SET олімпіаду!

Як буде проходити олімпіада?

Олімпіада відбудеться у два тури. 

Перший тур проходитиме в онлайн форматі на платформі Gather.Town. Перед заходом учасники отримають посилання, щоб приєднатися до олімпіади.

На розв’язання задач дається 4 години та по три спроби усно розповісти кожну задачу членам журі. Олімпіада орієнтована на учнів старших класів, але спробувати взяти участь може кожен. Готує текст Богдан Рубльов, журі олімпіади – студенти КНУ ім. Тараса Шевченка та Kyiv School of Economics.

Учасники, які наберуть найбільшу кількість балів, будуть запрошені до другого, фінального туру, що відбудеться очно у Києві на початку лютого. Учасникам з інших міст організатори готові покрити витрати на трансфер до місця проведення олімпіади. На переможців олімпіади чекають цінні призи.

 

Про платформу Gather.Town

welcome_to_set_olympiad Реєструйтеся на SET олімпіаду!

Для проведення онлайн олімпіади ми обрали платформу Gather.Town — платформа уявляє собою віртуальний простір, де учасники матимуть можливість пересуватися по мапі, взаємодіяти з об’єктами та ще більше зануритися у процес олімпіади. Завдяки Gather.Town досвід участі на олімпіади буде максимально інтерактивним та живим!

Реєстрація триває до 25 листопада. Подальшу інформацію учасники отримають на пошту перед змаганням.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/m7VKh5WHbSumWZVYA

Успіхів і до зустрічі на олімпіаді!

 

Zarina

  2 коментарі

  Шелестов Артем Оприлюднено00:47 - 27.11.2021

  Добрий вечір! На жаль, в мене не вийде взяти участь в олімпіаді, не зважаючи на те, що я на неї зареєстрований, оскільки в той самий день фінал ісрс, і я не можу підвести свою команду, з якою ми вже пройшли два етапи.

  Юлія Оприлюднено16:47 - 27.11.2021

  Доброго дня! Дуже прошу надати можливість моїй донці, Стьопіній Аліні (10-А клас, ДЛІТ) зареєструватися на Олімпіаду, яка відбудеться 28.11.21 р за підтримки Kyiv School of Economics. У дитини викрали телефон, не встигла зареєструватися. Щиро дякую Вам заздалегідь)

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.