brand

Х Міська олімпіада з математики для учнів 4–6 класів, перенос

Х Міська олімпіада з математики для учнів 4–6 класів, перенос

img_7074-rotated-e1635780928454 Х Міська олімпіада з математики для учнів 4–6 класів, перенос

 1. Перенос Х міської олімпіади для 4–6 класів
 2. Реєстрація на міську олімпіаду для 4–6 класів
 3. Звернення до регіонів

 

 1. Перенос Х міської олімпіади для 4–6 класів

За вересень та жовтень завдяки підтримці Київського національного університету імені Тараса Шевченка ми змогли провести усі заплановані заходи: в межах Київського турніру математичних боїв – занзібар, командну олімпіаду та 1-й тур, а  також Всеукраїнський турнір. На жаль, ситуація в країні погіршується, в Києві проголошено червона зона, тому не варто наражатися при проведенні запланованої на 7 листопада олімпіади. Наражатися і на можливість передачі вірусу в наших лавах бо в нас доволі великій кількості учасників, навіть при вільному розташуванню учасників в аудиторіях, в нас ще є батьки, які точно не будуть дотримуватися усіх обмежень. І на зайву увагу до наших заходів з боку контролюючих органів, якщо вони в нас таки є, то знайомитися з ними не входить в наші плани.

Таким чином ми переносимо нашу олімпіаду на одну з перших неділь, коли в Києві перестане діяти умови червоної зони. Сподіваюся, що усі бажаючі зможуть взяти в ній участь. Я думаю, що то буде кінець листопада або початок грудня.

 

 1. Припинення реєстрації на міську олімпіаду для 4–6 класів

Реєстрація завершена, сам захід відтерміновується. Стосовно того, чи напередодні нової дати заходу відкривати реєстрацію по новій – ми подумаємо. Або ми проголосимо додаткову реєстрацію, тобто усі раніше зареєстровані не мають реєструватися по новій, хіба що попередити, що вас не буде, якщо ви передумали або не можете взяти участь в заході. За такого порядку дій незареєстровані діти не змоуть взяти участь в заході. Така практика була минулого року, коли нам треба було точно розрахувати безпечну розсадку усіх учасників.

Або нової реєстрації не буде і ми допустимо до участі усіх бажаючих, як то було в «доковідні роки». Зазначу, що досвід тих років показав, що надто багато таких «неорганізованих» батьків може бути (і вони ще й дітей можуть привести на захід), а тому, напевно, основним буде перший варіант з додатковим невеликим терміном «дореєстрації».

 

 1. Звернення до регіонів

Я прошу вибачення в усіх представників регіонів, хто планував цю олімпіаду провести паралельно з нами. Якщо в вас вийде, то давайте і ви зробите відповідний перенос, бо ситуація з зараженням зараз далеко не ідеальна скрізь, плюс-мінус не добре скрізь, тому такий перенос, напевно, буде слушним скрізь.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Zarina

  4 коментарі

  Людмила Оприлюднено18:52 - 02.11.2021

  Доброго дня, прошу врахувати, що є діти, які не реєструвались, тому що не було можливості бути присутніми у першу дату, але така можливість з’явиться щодо нової дати олімпіади

  Наталія Оприлюднено17:55 - 26.11.2021

  Добрий день
  Вже є дата проведення Олімпіади ?

   Людмила Оприлюднено13:14 - 01.12.2021

   12.12.21 новая дата

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.