brand

ХV Всеукраїнський турнір математичних боїв, шостий день, особиста олімпіада, завершення…

ХV Всеукраїнський турнір математичних боїв, шостий день, особиста олімпіада, завершення…

 1. Завершення XV Всеукраїнського турніру
 2. Результати усної особистої олімпіади
 3. Про інші заходи

1-2 ХV Всеукраїнський турнір математичних боїв, шостий день, особиста олімпіада, завершення…

1.Завершення XV Всеукраїнського турніру

Сьогодні відбулося завершення  XV Всеукраїнського турніру математичних боїв імені академіка Ляшка І.І. Завдяки великій кількості команд з регіонів можна вважати, що він був проведений не дарма, ну а про перебіг подій, якість задач, суддівства тощо, то нехай мине трохи часу і тоді можна буде оцінити свої враження. Звичайно, і як завжди, була нестача журі, особливо з досвідом. Після цього турніру більшість членів журі досвід набули, а от чи надалі будуть нам активно допомагати – побачимо. Принаймні хотілося б це вірити. Стосовно результатів турніру та попередніх олімпіад, то про це можна прочитати у попередніх повідомленнях. Зараз наводимо умови та розв’язання останніх двох змагань – 3 бою та усної особистої олімпіади.

Бій 3 умови та розвязання

Особиста олімпіада умови та розвязання

2.Результати усної особистої олімпіади

Результати

3.Про інші заходи

Як я й прогнозував ще у вересні Київ потрапив у червону зону від 1 листопада 2021 року, як і більшість інших регіонів України. Тому ми й намагалися провести якомога більше заходів та окремих етапів довгих змагань у вересні та жовтні. І, як бачите, нам це вдалося. Тепер ми беремо вимушену паузу до вихода регіонів, зокрема Києва, з червоної зони. На часі в нас Х Київська міська олімпіада для учнів 4–6 класів (зауважу, що разом з нами планували провести аналогічну олімпіаду і деякі інші регіони, тому і їх просимо відтермінувати свої плани стосовно проведення цієї олімпіади), а також 2-й тур Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової.

Обидва ці заходи можна провести за дотриманням належних обмежень під час помаранчевої зони в місті. Отож перечекаємо червону зону, дочекаємося рішення про її завершення та одразу заплануємо ці заходи на найближчі після того неділі.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Andrey

  2 коментарі

  Іван Оприлюднено20:51 - 29.10.2021

  Доброго вечора! Чи не могли б на сайті, будь ласка, опублікувати розв’язки задач 1-2 математичного бою?

   Богдан Рубльов Оприлюднено23:01 - 29.10.2021

   Могли б

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.