brand

ХV Всеукраїнський турнір математичних боїв, перспективи

ХV Всеукраїнський турнір математичних боїв, перспективи

 1. Уточнення умов проведення XV Всеукраїнського турніру
 2. Звернення до потенційного журі
 3. Програма турніру по днях
 4. Умови проведення ХІІІ Всеукраїнського турніру математичних боїв імені академіка Ляшка

 1. Уточнення умов проведення XV Всеукраїнського турніру

Попереднє повідомлення про проведення XV Всеукраїнського турніру математичних боїв було виставлене просто з надією та сподіванням, що команди з регіонів відгукнуться. Загалом було відчуття, що усі можуть налякатися погіршення ситуації в країні в цілому з ковідом, але з іншого боку була надія та сподівання, що діти школи відвідують, за живим спілкуванням скучили геть усі, бо востаннє ми збиралися в далекому жовтні 2019 року під час ХІІІ Всеукраїнського турніру. Якщо за тиждень нічого не зміниться, то турнір таки відбудеться як Всеукраїнський, бо вдруге поспіль проводити його лише для киян було б не розумно.

Ще тиждень тому були туманні перспективи в сенсі організації турніру, оскільки ми не знали, чи піде УФМЛ на канікули за графіком чи вони будуть зсунуті, із-за чого ми розглядали інші варіанти проведення змагань (КНУ чи деяка школа), харчування (КНУ чи ІПО), ну й в сенсі поселення особливої альтернативи не було. На зараз ці питання вирішені – все пройде як завжди на базі УФМЛ. Будь ласка, учасники турніру перевірте себе на відсутність у вас позитивного тесту на коронавірус, щоб турнір пройшов у безпечній обстановці. Також втішною новиною, якщо це не буде скасоване, є відновлення змішаного (практичні заняття оффлайн) навчання в КНУ ім. Шевченка. Завдяки цьому кількість членів журі має зрости, бо студенти не з Києва, багато з яких поїхали по домівках, мають повернутися до Києва.

Нагадуємо, що реєстрація команд завершується у понеділок 18 жовтня о 14:00, хоча організаторам краще мати список команд раніше. Тому, якщо ви вирішили долучитися до заходу, реєструйтеся якнайшвидше, принаймні не пізніше зазначеного терміну, бо тут все зав’язане на багатьох питаннях, а тому прохання, «ой, ми пізно побачили, додайте нас до учасників заходу» не пройдуть.

Посилання на реєстрацію

Нагадаю, що цього року, як і декілька останніх років, ми не будемо «штучно « змінювати кількість команд. Якщо їх виявиться в якійсь лізі непарна кількість, то за традицією за результатами командної олімпіади, команда з Києва (окрім УФМЛ), що показала найслабкіший результат вибуває з турніру. Надалі члени цієї команди можуть утворити збірну з однією з команд, що братиме участь в заході (в сенсі ротації, тобто заміна деяких учасників у певні дні), а також мають право взяти участь в усній особистій олімпіаді в останній день.

 

 1. Звернення до потенційного журі

В нас на Всеукраїнських турнірах журі працює за «бригадним принципом», а саме усі члени журі розбиваються на бригади по 3–5 членів журі, кількість яких визначається кількістю боїв на день. У кожній бригаді обирається чи призначається старшій, який і узгоджує усі питання участі бригади в боях, щоб на кожному бої було від 2 до 4 членів бригади. Зрозуміло, що в студентів цей час можуть бути різні зобов’язання по навчанню, по інших справах, тому участь кожного члена журі щоденно це є рідкий виняток. Так само ми очікуємо участь усіх членів журі, хто може в цей день у усній командній олімпіаді (25 жовтня) та усній особистій (29 жовтня) олімпіадах, де важливо мати достатню кількість членів журі.

 

Наш постійний координатор журі Заріна (@kodzarina) звернеться до вас з опитуванням, хто в який день може взяти участь в турнірі. Будь ласка, відгукніться усі, до кого прийде це звернення в телеграмі. Усі інші, які можуть допомогти, відгукніться самі та напишіть про своє бажання безпосередньо Заріні. Хочеться, що і журі відповідало рівню Всеукраїнського турніру.

Реєстрація журі: https://forms.gle/xmwf52TEMjQ7oWYN7

 

 1. Програма турніру по днях

УФМЛ – Український фізико-математичний ліцей КНУ ім. Шевченка

ФК – факультет комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Шевченка

 

24 жовтня (неділя) (УФМЛ та ФК)

заїзд, математичний занзібар

08:00 – 14:00         Прибуття та поселення учасників турніру (УФМЛ)

14:00 – 14:45         Обід для не київських учасників, керівників та членів журі (УФМЛ)

15:00 – 16:00         Відкриття турніру (ФК, ауд 01)

16:00 – 18:00        Математичний занзібар (ФК, ауд. 01 та 39)

16:00 – 17:00         Нарада з керівниками (ФК, ауд 43)

18:00 – 19:00        Вечеря для не київських учасників, керівників та членів журі (УФМЛ)

 

25 жовтня (понеділок) (УФМЛ)

командна усна олімпіада

09:00 – 10:00        Сніданок для не київських учасників, керівників та членів журі

09:45 – 10:00         Нарада з капітанами команд (ауд. 101)

10:00 – 13:30         Командна усна олімпіада

14:00 – 15:00        Обід для не київських учасників, керівників та усіх членів журі

15:00 – 15:30         Нарада з керівниками (ауд. 101)

15:00 – 19:00         Вільний час

18:00 – 19:00        Вечеря для не київських учасників, керівників та членів журі

 

26 жовтня (вівторок), 27 жовтня (середа), 28 жовтня (четвер) (УФМЛ)

математичні бої № 1–3

09:00 – 09:30        Сніданок для не київських учасників, керівників та членів журі

09:20 – 09:30         Нарада з капітанами команд (ауд. 101)

09:30 – 14:00         Розв’язування задач математичного бою

13:30 – 14:15        Обід для учасників старшої, середньої ліг та керівників не київських команд

14:15 – 15:00        Обід для учасників молодшої ліги та членів журі

15:00 – 19:00         Математичні бої

18:00 – 19:00        Вечеря для не київських учасників, керівників та членів журі

 

29 жовтня (п’ятниця)

Особиста усна олімпіада, закриття, роз’їзд

09:00 – 10:00        Сніданок для не київських учасників, керівників та членів журі

10:00 – 13:00        Усна особиста олімпіада у молодшій та середній лігах

10:00 – 13:30        Усна особиста олімпіада у молодшій та середній лігах

13:00 – 13:45        Обід для учасників молодшої, середньої ліг та керівників не київських команд

13:45 – 14:30        Обід для учасників старшої ліги та членів журі

15:00 – 16:00        Закриття турніру (актова зала)

16:00 –                  Роз’їзд учасників по домівках

 

 1. Умови проведення XV Всеукраїнського турніру

Організатором і координатором турніру є Київський національний університет імені Тараса Шевченка, за підтримки освітніх установ міста Києва. Змагання планується проводити у трьох вікових групах: молодша ліга (учні не старше 8 класу), середня ліга (учні 9 класу) та старша ліга (учні 10–11 класів). У програмі турніру заплановані математичний занзібар, командна олімпіада, 3 тури математичних боїв та усна особиста олімпіада.

Турнір проводиться на засадах самофінансування. Кожен учасник та керівник команди, що проживають у гуртожитку, сплачують оргвнесок у розмірі 3500 грн. Для киян оргвнесок дорівнює 1000 грн. Ця сума буде містити витрати на проживання, харчування учасників турніру та керівників команд, на організацію і проведення турніру.

Участь у турнірі братимуть команди у складі 6 учнів у кожній лізі. З окремих школярів, які бажають брати участь у турнірі, але їхній навчальний заклад не можуть (не воліють) відрядити повну команду, будуть сформовані збірні команди для повноцінної участі у змаганнях. Заявку на участь можуть подавати викладачі шкіл та вишів, керівники гуртків та факультативів, батьки та інші дорослі родичі потенційних учасників. Кількість команд, що можуть взяти участь в Турнірі, обмежуються лише можливостями УФМЛ – за кількістю місць в гуртожитку, класів та кімнат для підготовки та проведенню змагань, їдальнею тощо. Тому кожна заявка буде розглянута і щодо неї буде винесена відповідна ухвала.

Для поселення в гуртожиток УФМЛ при собі обов’язково треба мати стандартну медичну довідку, що вам можна проживати в гуртожитку/готелі та приймати участь у турнірі, а також чинний негативний ПЛР тест.

Усіх керівників команд чи представників навчальних закладів прошу повідомити чи треба вашому керівництву офіційне запрошення на Турнір від Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В разі потреби вкажіть точно на чиє ім’я робити таке запрошення та вкажіть певні нюанси, якщо вони існують.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Zarina

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.