brand

ХV Всеукраїнський турнір математичних боїв

ХV Всеукраїнський турнір математичних боїв

Якщо в Україні чи Києві на час проведення заходу буде проголошена червона зона, то турнір скоріше за все буде скасований, а не перенесений, бо не зрозуміло на які дати такий захід можна перенести. Але сподіваємося, що нас омине ця сумна доля…

a075ccc8-1377-453f-84af-2c5a4af83e31 ХV Всеукраїнський турнір математичних боїв

 1. Загальні питання XV Всеукраїнського турніру
 2. Програма турніру по днях
 3. Умови проведення ХІІІ Всеукраїнського турніру математичних боїв імені академіка Ляшка
 4. Реєстрація на турнір
 5. Жеребкування Київського турніру

 1. Загальні питання XV Всеукраїнського турніру

 

За порадою однієї з постійних керівниць Всеукраїнського турніру цього року ми вирішили скоротити його на 2 дні за рахунок вихідного дня та зменшення кількості математичних з 4-х до 3-х. Решта змагань лишаються – занзібар, усна командна олімпіада, 3 тури боїв та усна особиста олімпіада.

 

Турнір заплановано провести з 24 по 29 жовтня 2021 року. Де і як проходитимуть усі події достеменно поки невідомо. Поселення учасників з регіонів відбуватиметься точно в УФМЛ, а от місце харчування, місце проведення змагань буде залежати від декількох чинників: терміну канікул в УФМЛ та типу навчання (он-лайн чи оффлайн) в УФМЛ та КНУ ім. Шевченка. Незабаром все це стане вже відомо, але відкладати реєстрацію на турнір вже неможна. Треба вже планувати формат змагання.

 

 1. Програма турніру по днях

24 жовтня (неділя): заїзд, відкриття, математичний занзібар.

25 жовтня (понеділок): усна командна олімпіада.

26 жовтня (вівторок) – 28 жовтня (четвер): математичні бої № 1–3.

29 жовтня (п’ятниця): усна особиста олімпіада, закриття, роз’їзд.

 

 1. Умови проведення XV Всеукраїнського турніру

Організатором і координатором турніру є Київський національний університет імені Тараса Шевченка, за підтримки освітніх установ міста Києва. Змагання планується проводити у трьох вікових групах: молодша ліга (учні не старше 8 класу), середня ліга (учні 9 класу) та старша ліга (учні 10–11 класів). У програмі турніру заплановані математичний занзібар, командна олімпіада, 3 тури математичних боїв та усна особиста олімпіада.

Турнір проводиться на засадах самофінансування. Кожен учасник та керівник команди, що проживають у гуртожитку, сплачують оргвнесок у розмірі 3500 грн. Для киян оргвнесок дорівнює 1000 грн. Ця сума буде містити витрати на проживання, харчування учасників турніру та керівників команд, на організацію і проведення турніру.

Участь у турнірі братимуть команди у складі 6 учнів у кожній лізі. З окремих школярів, які бажають брати участь у турнірі, але їхній навчальний заклад не можуть (не воліють) відрядити повну команду, будуть сформовані збірні команди для повноцінної участі у змаганнях. Заявку на участь можуть подавати викладачі шкіл та вишів, керівники гуртків та факультативів, батьки та інші дорослі родичі потенційних учасників. Кількість команд, що можуть взяти участь в Турнірі, обмежуються лише можливостями УФМЛ – за кількістю місць в гуртожитку, класів та кімнат для підготовки та проведенню змагань, їдальнею тощо. Тому кожна заявка буде розглянута і щодо неї буде винесена відповідна ухвала.

Для поселення в гуртожиток УФМЛ при собі обов’язково треба мати стандартну медичну довідку, що вам можна проживати в гуртожитку/готелі та приймати участь у турнірі, а також чинний негативний ПЛР тест.

Усіх керівників команд чи представників навчальних закладів прошу повідомити чи треба вашому керівництву офіційне запрошення на Турнір від Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В разі потреби вкажіть точно на чиє ім’я робити таке запрошення та вкажіть певні нюанси, якщо вони існують.

 

 1. Реєстрація на турнір

Прохання, щоб реєстрацію проводили відповідальні за учасників дорослі особи. Реєстрацію учасників у різні ліги та/або у різні команди навіть від одного навчального закладу (та навіть з одним керівником) треба проводити окремо.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/9iZpb55x8rFTewsM7
Перевірка реєстрації: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tJlDGdeoP8a64f5ltsQZopy_DO6hsSM04Jg0uaGPJGU/edit?usp=sharing

Реєстрація триватиме до 14.00 понеділка 18 жовтня 2021 року

 

Ви можете внести кошти безготівково на рахунки Благодійного Фонду «Афіна» або готівкою в перший день турніру бухгалтеру Фонду.

Одержувач платежу:

Найменування організації: БО АФIНА БФ БО

Код отримувача:                     36138219

Назва банку:                            ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”

Рахунок в форматі IBAN:           UA353206490000026006052622723

 

У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати

“БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ

від певного то учасника турніру або від команди”  

 

 1. Жеребкування Київського турніру

Підкиданням монетки у присутності членів журі відбору на Міжнародні математичні олімпіади у Молодшій лізі Київського турніру математичних боїв перемогла команда «Лідер 8.2» і вона гратиме надалі у турнірі. Команда «Антарес» може запропонувати комусь з граючих далі команд утворити з ними збірну.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Zarina

  2 коментарі

  Олег Швайко Оприлюднено12:29 - 08.10.2021

  Знову неприємна накладка на інтернет олімпіаду. (((

  Олег Швайко Оприлюднено14:42 - 08.10.2021

  Я до того, що це прекрасно, коли є вибір, але його не завжди просто зробити. )

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.