brand

Усна командна олімпіада, уточнення результатів

Усна командна олімпіада, уточнення результатів

985207f2-5a1c-42e5-a5cc-ca9cff3662e3 Усна командна олімпіада, уточнення результатів

 1. Уточнені підсумки усної командної олімпіади
 2. Зміни результатів по лігах

 1. Уточнені підсумки усної командної олімпіади

Так склалося, що ми задля того, щоб не збирати зайвий раз у приміщенні капітанів та спостерігачів, щоб не наражати усіх на зайві контакти, наштовхнулися на те, що не усі виконали правила та засади проведення усної командної олімпіади. Десь трохи недопрацювало наше оновлене молоде журі в сенсі того, щоб в кожну команду декілька разів переказати, що треба робити з бланком, десь самі учасники та спостерігачі неуважно нас послухали. Тому по завершенні заходу виявилося, що не усі результати команд були враховані. Можна, звичайно, було сказати, що то порушення правил чи ще щось, але важкі часи зараз для олімпіад. Тому ми цінуємо кожного учасника, але дуже сподіваємося і на вашу подальшу допомогу нам.

Ось остаточні підсумки усної командної олімпіади:

Усі ліги результати-виправлені

 1. Зміни результатів по лігах

Наймолодша ліга (НЛ): тут все залишилося без змін, напевно учасники мали найбільший досвід в наших заходах та все ними та журі було виконане бездоганно. Тому формат подальшого турніру математичних боїв не змінюється.

Молодша ліга (МЛ): Команда факторіал набрала 20 балів, а тому ситуація різко змінилася і вимагає нового жеребкування. Команди «Факторіал», «Кактус» та «Симплекс» мають з’ясувати свої позиції в групі «Б» МЛ, а між командами «Лідер 8.2» та «Антарес» має пройти жеребкування, яка з них гратиме в турнірі. Оскільки це спряжене з участю чи не участю, то я прошу 3 жовтня на 11:00 прибути представників цих команд для проведення цього жеребкування.

Середня ліга (МЛ): Тут відбулися незначні зміни, які просто переставили порядок команд, тобто дещо змінилися пари команд, що гратимуть у першому турі.

Старша ліга (МЛ): Тут так само відбулися зміни у складі учасників турніру, а також остаточний розподіл команд по групах «А» та «Б» вимагає жеребкування.

Усі не принципові жеребкування, які стосуються розподілу команд по групах або пар команд, що гратимуть у відповідному турі, я пропоную провести в день першого бою перед його початком у присутності усіх зацікавлених сторін.

Вибачте за такі незручності, напевно, доведеться таки капітанів та спостерігачів збирати в одній аудиторії, що уточнювати та узгоджувати усі моменти змагань, нюанси правил тощо.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Zarina

  3 коментарі

  Олександр Оприлюднено00:52 - 28.09.2021

  Молодша ліга Лідер 8.2 вибираємо масть піка для жеребкування. Присутнім бути не зможу – повністю довіряю Рубльову Б.В., що жеребкування пройде чесно!

   школа математики SYMPLEX Оприлюднено01:21 - 28.09.2021

   Симплекс обирає бубну, та теж довіряє цілком пану Рубльову у проведенні жеребкування, в разі відсутності представника команди.

  Микола Оприлюднено09:39 - 28.09.2021

  МЛ. Антерес. Вибираємо “чирва” для жеребкування. Присутнім не зможу бути. Цілком довіряємо Рубльову Б.В. Дякую!

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.