brand

Усна командна олімпіада, підсумки. Київський та Всеукраїнський турніри

Усна командна олімпіада, підсумки. Київський та Всеукраїнський турніри

 1. Підсумки усної командної олімпіади
 2. Київський турнір математичних боїв
 3. Перспективи Всеукраїнського турніру
 4. Про інші заходи

 1. Підсумки усної командної олімпіади

 

На щастя захід вдалося провести повним обсягом завдяки підтримці Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Сама олімпіада пройшла в дуже спокійній робочій атмосфері, за що треба подякувати нашому молодіжному журі, а також спостерігачам, які чудово упоралися зі своєю роллю. Зазначу, що лише в одній команді його не було, це команда ліцею «Лідер» у НЛ під назвою «Степаненко». Напевно цю команду треба було одразу не допустити, поки спостерігач не з’явиться. Але наше журі не наважилося виганяти дітей прямо під час заходу, але таке відношення до організаторів змагання є неповагою. Якщо ця команда не цікава жодному з батьків, і жодний з них не готовий підтримати своїх дітей, то чому вона має цікавити нас? Якщо тепер ця команда прийме рішення про саморозпуск та не буде надалі брати участь у боях це буде цілком зрозуміло і природньо, ми легко знайдемо їй заміну серед наступних команд, що не потрапили у першу вісімку.

Задачі виявилися надскладними у кожній лізі, але це не дуже принципово було для такого змагання, як командна олімпіада. Головне, що завдання були однаковими для усіх, а тому важливий був не абсолютний результат, а саме показати результат, кращий за інші команди.

Наводимо умови та розв’язання завдань по усіх лігах, а також результати.

 

 1. Київський турнір математичних боїв

Цього року XVIII Київський турнір математичних боїв пройде для меншої кількості команд. На це вплинуло багато чинників, зокрема – менша кількість команд на усній командній олімпіаді, певні обмеження на скупченість людей в закритому приміщенні, і головне – цьогорічні можливості журі. Тому у кожній лізі в турнір запрошуються по 8 команд, які показали кращі результати у командній олімпіаді. В разі рівності балів усі питання вирішувалися жеребкуванням.

molodsha-liga

starsha-liga

najmolodsha-liga

serednya-liga.

умови_та_розвязання_2021_22_усі_ліги_02

Отож бачимо такий розподіл команд по лігах та групах, що відповідають розподілу місць. Команди, що посіли 1–4 місця гратимуть у групі «А», команди, що посіли 5–8 місця, у групі «Б». У першому турі граються півфінали в кожній групі, тобто такі пари команд: № 1 проти № 4, та № 2 проти № 3. У другому турі гратимуть переможці за 1–2 місця в групі, та ті, що програли, за 3–4 місця.

Перший бій запланований на 17 жовтня, другий – на 28 листопада, звичайно, якщо в цей розклад не втрутяться зовнішні чинники, тому прошу бути уважними і відслідковувати можливі зміни на цьому сайті.

 

 1. Перспективи Всеукраїнського турніру

Є попередня домовленість з УФМЛ про проведення XV Всеукраїнського турніру на осінніх канікулах з 23 по 30 жовтня. Але це все було до оголошення жовтої зони по країні. Зараз, напевно, треба оновити усі ці домовленості, але це має сенс робити лише за умови, що до нас приїдуть гості з регіонів, принаймні ті, що нас відвідували щороку (окрім останнього звичайно). Тому протягом 4–5 діб ми маємо провести опитування усіх потенційних учасників турніру щодо можливого формату участі (кількість команд, учасників тощо). Це стосується як київських команд так і учасників не з Києва. По завершенні опитування ми будемо проводити подальші дії – або скасування турніру цього року, або організація його безпечного проведення з відповідним отриманням певних дозволів. Нагадую, що кількість учасників в команді – 6, турнір відбувається у трьох лігах: Молодша ліга – МЛ (не старше 8 класу), Середня ліга – СЛ (9 клас), Старша ліга – СтЛ (10–11 класи).

Таким чином усіх просимо пройти опитування: https://forms.gle/DZmGjp3LaAzsMNGb8

Результати опитування: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PyL1ll595DGzxkGf3fgMWN_kWeaGLtWYuXQpGHOOZtg/edit?usp=sharing

Минулорічні умови турніру були такими:

«Турнір проводиться на засадах самофінансування. Кожен учасник та керівник команди не з Києва має сплатити оргвнесок у розмірі 3000 грн. Для киян оргвнесок дорівнює 800 грн. Ця сума буде містити витрати на проживання, харчування учасників турніру та керівників команд, на організацію і проведення турніру».

Цього року, якщо щось зміниться, то не дуже суттєво. Чекаємо на ваші відповіді.

 

 1. Про інші заходи

Нагадаємо, що найближчі заплановані заходи мають відбутися в зазначений раніше для них термін:

 

1 жовтня – 5 жовтня 2021 року.

Відбір учасників в команди України на різні Міжнародні математичні олімпіади. Прошу відгукнутися когось з батьків, вчителів тощо не з Києва, щоб залишитися в якості вихователя. Якщо ніхто не зголоситься нам допомогти, захід буде проведений лише для киян. Брати відповідальність за чужих дітей ми не можемо, особливо в умовах, коли діти мають дотримуватися певних карантинних обмежень.

3 жовтня 2021 року.

Математичний занзібар для учнів 4–6 класів. Нагадаю, що реєстрація на цей занзібар завершується в понеділок 27 вересня о 14:00.

 

17 жовтня 2021 року.

Перший тур XVIII Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Zarina

  6 коментарів

  Іван Оприлюднено23:42 - 26.09.2021

  Прошу перевірити ще раз результати команди Факторіал, молодша ліга, адже є у бланці результатів записано 20 балів, а на сайті виставлено всього сім. Можемо надати фото бланку з підписами

  Саєнко Данило Оприлюднено17:44 - 27.09.2021

  Доброго вечора. Прошу перевірити та виправити результат команди “Лідер 2” в середній лізі. В нас за шосту задачу не 7, а 5 балів, тому ми маємо бути другими, а не першими і грати перший бій з “Імбир”, а не “РОЯЛ-ФЛЕШ”.

  Саєнко Данило Оприлюднено18:22 - 27.09.2021

  Доброго вечора. Прошу перевірити та виправити результат команди “Лідер 2” середньої ліги. В нас за шосту задачу не 7, а 5 балів і відповідно ми другі з 33 балами, а не перші з 35 балами.

  Сергій Оприлюднено18:33 - 27.09.2021

  Доброго вечора. Прошу переглянути результати команди “Лідер 2” в середній лізі. В шостій задачі в нас 5 балів, а не 7. Тому ми маємо бути другим місцем і грати перший математичний бій проти команди “Імбир” замість “Роял-флеш”

  Алина Романенко Оприлюднено18:35 - 27.09.2021

  Перевірте, будь ласка, результати команди Епсілон, старша ліга. Бланк ми відіслали…

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.