brand

Командна олімпіада XVIІI Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Командна олімпіада XVIІI Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Реєстрація триватиме до 14.00 середи 22 вересня 2021 року

Нагадую, що як завжди змагання відбудуться на механіко-математичному факультеті (ММФ) та факультеті комп’ютерних наук та кібернетики (ФК) Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресами пр-т академіка Глушкова 4 д та 4 е (ст. метро “Виставковий центр”).

Наголошую, що усі наші заходи ми будемо проводити у відповідності

до епідеміологічної ситуації в Україні та чинних обмежень, що діють

в Києві та КНУ ім. Шевченка

photo_2021-09-13_22-34-13 Командна олімпіада XVIІI Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

 

  1. Командна олімпіада XVII Київського турніру
  2. Реєстрація на командну олімпіади

 

  1. Командна олімпіада XVII Київського турніру

На нараді з вчителями та керівниками команд ми дещо поговорили про подальший перебіг подій XVIІI Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової. На часі за 2 тижні планується проведення усної командної олімпіади, тобто вона пройде в неділю 26 вересня 2021 року. Нагадаю які питання були схвалені.

На усну командну олімпіаду запрошуватимуться команди у складі від 5 (мінімум) до 8 (максимум) учасників, яким буде запропоноване 8 задач на 2,5 години у наймолодшій (НЛ) та молодшій лігах (МЛ) та 3 години у середній (СЛ) та старшій (СтЛ) лігах. Внесок за участь кожної команди складає 500 грн, які мають здати керівники кожної команди на нараду. Відсутність керівника команди на нараді автоматично означає анулювання результатів цієї команди.

Для зменшення скупченості учасників як і занзібар усна командна олімпіада пройде у 2 зміни. З 9:00 до 12:00 змагатимуться СЛ та СтЛ. МЛ та НЛ будуть змагатися з 12:30 до 15:00. О 15:00 розпочнеться нарада керівників.

 

  1. Реєстрація на командну олімпіади

Будьте уважні, для правильної та коректної реєстрації кожної команди. Знову таки прошу, щоб то робили дорослі – відповідальні за кожну команду.

Реєстрація: https://forms.gle/W3cV6w2bPkQSKdmU8

Перевірка реєстрації: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gBp7YMqExezDEqLtoqNynnEcGtuQ8rLxygYZGWAnmfM/edit?usp=sharing

Реєстрація триватиме до 14.00 середи 22 вересня 2021 року

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.