brand

Кванта вийшла на міжнародний рівень! Kvanta is international now! WOW!

Кванта вийшла на міжнародний рівень! Kvanta is international now! WOW!

image_2021-09-14_21-08-05 Кванта вийшла на міжнародний рівень! Kvanta is international now! WOW!

UPD: Увага! Стартанули курси EM-0, EM-2, EM-7, EM-9 — всі ці курси стосуються олімпіадної математики (Extra-math) та всі вони (окрім EM-2) безкоштовні!

Ще навесні ми запустили англійську версію Кванти, і діти з багатьох країн світу до нас приєдналися (по кілька осіб з понад десятка країн). Заняття ведуть студенти University of Cambridge, а навчання проходить по курсам різного рівня складності, серед англійських курсів знайдуться варіанти для дитини від 11 до 16 років будь-якого рівня. Вже пройшли два випробувальних набору, і наступний набір трапиться дуже скоро — 19-го вересня.

Заняття проходять по неділях, орієнтовно о 12:00, в онлайн-форматі англійською мовою, вартість курсу в залежності від курсу — до $99/12 занять (еквівалент — 220 грн / 2 години). Заняття відбуваються на великій та детальній мапі в уже відомій учасникам весняної олімпіади платформі Gather.Town 😉

Зареєструватися на англійську Кванту:

– Якщо хочете приєднатися на заняття і опинитися в групі з кимось із Англії / Індії / Сінгапуру / Польщі / ін., то прочитати про курси та подати заявку можна тут: https://en.kvanta.xyz/courses/maths_for_11- 16
(Вибирайте courses -> mathematics for 11-16 -> extra-maths для олімпіадної математики)

– Якщо час не дуже підходить, але знайдеться достатньо бажаючих, ми будемо готові організувати групу з більш зручним часом. Ось посилання на форму:
https://forms.gle/xCwLsSVqjFjJFXa67
(В comments можна буде вказати своє побажання)

Більше про англійську Кванту можна почитати тут – https://en.kvanta.xyz
І по будь-яких питань у нас є окрема пошта – kvantaen@gmail.com

Welcome to Kvanta!

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.