brand

Математичний занзібар для учнів 4–6 класів неділя, 3 жовтня 2021

Математичний занзібар для учнів 4–6 класів неділя, 3 жовтня 2021

Наголошую, що усі наші заходи ми будемо проводити у відповідності

до епідеміологічної ситуації в Україні та чинних обмежень, що діють

в Києві та КНУ ім. Шевченка

img_6371 Математичний занзібар для учнів 4–6 класів неділя, 3 жовтня 2021

 

 1. Час та місце проведення, умови
 2. Правила поведінки на Математичному занзібарі
 3. Реєстрація на математичний занзібар для 4–6 класів
 4. Порядок денний Занзібару

 1. Час та місце проведення, умови

Математичний занзібар для 4–6 класів, як то стало доброю традицією, проводиться на День Учителя, тобто цього року він буде проведений 3 жовтня. Початок змагання о 10-й ранку в усіх лігах. Нагадую, що як завжди змагання відбудуться на механіко-математичному факультеті (ММФ) та факультеті комп’ютерних наук та кібернетики (ФК) Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресами пр-т академіка Глушкова 4 д та 4 е (ст. метро “Виставковий центр”).

Як і минулого року Математичний занзібар для учнів 4–6 класів пройде за такими правилами: кожна команда має мати 2 чи 3 учасники. Неприпустима участь в заході команд з 1 учасника або більше 3. Кількість задач, що пропонуватимуться учасникам для розв’язання, дорівнюватиме 16, час розв’язання 1,5 години (90 хвилин). При реєстрації обов’язковим є наведення складу кожної команди.

Внаслідок карантинних обмежень, кількість учасників в кожній аудиторії буде суттєво зменшена у порівнянні з минулими роками, тому відповідно збільшується кількість наших помічників-волонтерів, що допомагатимуть при проведенні заходу. Хотілося б їм за це віддячити певним чином, а тому ми вводимо не обов’язковий організаційний внесок для команд-учасниць. Усі команди, що можуть собі це дозволити та у яких на це є добра воля, перекажіть на рахунки Благодійного фонду “Афіна” 100 гривень за команду.

Нагадую реквізити БФ “Афіна”:

 

Одержувач платежу:

Найменування організації: БО АФIНА БФ БО

Код отримувача:                     36138219

Назва банку:                            ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”

Рахунок в форматі IBAN:           UA353206490000026006052622723

 

У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ.

 

Від якої команди зроблений переказ можна не вказувати, оскільки це є абсолютно добровільна справа – допомогти нам фінансово чи ні. Усі зареєстровані команди будуть допущені до змагання на рівних засадах не залежно від внесків та зібраної суми. За бажанням ви можете переказати і більшу суму, оскільки з рахунків БФ “Афіна” сплачуються більшість рахунків при проведенні усіх математичних заходів. Тобто усі ваші кошти підуть саме на такі цілі.

 

 1. Правила поведінки на Математичному занзібарі

Ми сподіваємося, що більшість команд буде сформоване з однокласників, які здебільшого спілкуються протягом навчання, яким батьки дали дозвіл на в занзібарі. Принаймні у кожної команди має бути доросла відповідальна людина. За будь-яких умов, ми просимо лишатися вдома усіх, хто хоч трохи почуває себе зле, або хто хвилюється за наслідки із-за участі в заході.

Відповідальна за команду особа збирає членів команди на вулиці перед входом на відповідний факультет. Після цього ця відповідальна особа (або інша доросла людина) має завести команду у вказану в розподілі аудиторію. Решта дорослих мають чекати своїх дітей і бажано не в приміщенні факультетів, а на вулиці.

Усі учасники заходу – дорослі та діти, учасники та члени оргкомітету – мають у приміщенні бути в масках. А також не забувайте використовувати індивідуальні засоби захисту весь час. По завершенню занзібара, будь ласка, усі обговорення між собою та різними командами робіть вже на вулиці на свіжому повітрі, а не в холах та коридорах факультетів.

Впродовж заходу категорично заборонено спілкуватися з іншими командами, сторонніми особами як в аудиторії так і коли ви виходите до туалетів. Так само заборонено використання будь-яких гаджетів та інших електронних пристроїв від «розумних годинників» до звичайних мікрокалькуляторів. Тому не наражайтеся на такі покарання, бо по завершенні вступають в суперечність слова членів журі, про порушення правил, та дитячі сльози – “телефон просто лежав на парті…”, але це вже порушення. Усі спірні питання треба вирішувати через членів журі та оргкомітету, які будуть присутніми в кожній аудиторії та допомагатимуть вам при проведенні занзібару.

Якщо команда хоче змагатися в окремій аудиторії, то ми можемо це забезпечити, але бажано попередити про таку потребу чи бажання трохи напередодні занзібару

 

 1. Реєстрація на математичний занзібар для 4 – 6 класів

Прохання, щоб реєстрацію проводили відповідальні за команди дорослі особи – вчителі, батьки чи керівники гуртків. В разі, якщо з зареєстрованої команди на занзібар прибуде 1 дитина, що за правилами не може брати участь в заході, усім буде зрозуміло хто має виправдовуватися перед дитиною за такі прикрощі.

Реєстрація на олімпіаду: https://forms.gle/STwhqbwta3Kdbeb38

Перевірка реєстрації: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eBC1UMesUxe9wcQ2GrvUqTeSkEyyCK5BHvlQNOZT5BY/edit?usp=sharing

Реєстрація триватиме до 14.00 понеділка 27 вересня 2021 року

 

 1. Порядок денний Занзібару

915                Прибуття членів оргкомітету та журі середньої та старшої ліг для налаштування техніки та вирішення інших оргпитань (дезінфекція, провітрювання тощо)

 

930                Прибуття команд усіх класів

 

1000              Початок занзібару 4–6 класів

 

1030              Зустріч з батьками та вчителями учасників

(за бажанням будь-якої із сторін вона може не проводитися)

 

1130              Завершення змагання наймолодшої та молодшої ліг

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Zarina

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.