brand

Відбір на Міжнародні математичні олімпіади

Відбір на Міжнародні математичні олімпіади

10 жовтня (субота) – 14 жовтня (середа) 2020 року

 1. Особливості цьогорічного відбору на ММО
 2. Порядок денний відбору на ММО
 3. Фінансові умови проведення відбору на ММО
 4. Реєстрація на відбір на ММО

46-rotated-e1630873290837 Відбір на Міжнародні математичні олімпіади

1. Особливості цьогорічного відбору на ММО

Цього навчального року важко передбачити які саме Міжнародні математичні олімпіади (ММО), окрім щорічної ІМО, нас очікують та у якому форматі. Зазвичай команда України бере участь у двох основних заходах – Румунському Мастерзі (RMM) та Європейській олімпіаді серед дівчат (EGMO). Але минулий навчальний рік склався так, що RMM не відбувся, а точніше він був перенесений на жовтень 2021 року. Формат проведення – он-лайн. Зміниться щось чи ні – важко сказати. Організатори RMM пропонували запросити до участі усіх учасників, що які планувалися щодо участі у лютому 2021 року, але ми не бачимо в тому жодного сенсу. Ми проводимо цей відбір саме в зазначений термін, щоб встигнути відібрати цьогорічний набiр учасників RMM. Чи планується ще один RMM як завжди в лютому – невідомо. Стосовно EGMO – попередній прогноз такий, що вона пройде в звичайному очному режимі, але все ще можливо.

Стосовно інших міжнародних заходів, то перспектива участі в них представників України не відома. Наприклад, Македонський кубок має пройти 30 вересня, що геть не вписується в наші плани. Так і про інші змагання – будемо вирішувати як тільки буде відома певна конкретика стосовно їх проведення (формату та терміну). Звичайно, що вибір учасників в усіх цих змаганнях буде враховувати цей відбір на ММО.

За підсумками цьогорічного відбору на ММО будуть сформовані 3 команди від України.

 • Команда на Romanian Master of Mathematics. Основна команда складатиметься з 4-х учасників + 2 керівники. За них усіх разом треба було сплатити 300 євро. За кожного додаткового учасника, який виступатиме в особистому заліку, або спостерігача, треба сплатити 100 євро за кожного. Цього разу ми даємо змогу ще 6–7 учасникам долучитися до участі своїм коштом, тобто сплатити зазначений внесок. Таким чином перші 4 учасники утворюють офіційних команду від України, наступні 6–7 за рейтингом можуть взяти участь за зазначеними умовами, якщо, звичайно, організатори не внесуть якісь зміни. Якщо хтось із перших 10–12 учасників відмовиться брати участь в заході, то оргкомітет відбору залишає за собою право запросити наступних за рейтингом учасників чи просто зменшити загальний склад команди. Очевидно, що то буде суттєво залежати від результатів відбору на ММО. На RММ точно не варто їхати не дуже готовим до того учасникам.
 • Команда з 4-х дівчат на European Girls’ Mathematical Olympiad. Тут все просто, дівчата, що претендують на місце в команді, мають брати участь в цьому відборі. В команду потрапляють 4 кращі за рейтингом дівчинки.

2. Порядок денний відбору на ММО

Захід буде проведено протягом 5 днів – п’ятниця 1 жовтня (день заїзду), вівторок – 5 жовтня (підбиття підсумків). Місце проживання та харчування для учасників, що того потребують, ІПО КНУ ім. Тараса Шевченка. Попередня вартість проживання 450 грн за добу, харчування – 300 грн за добу. Тури та апеляція проходитимуть в аудиторії 01 факультету комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Шевченка.

1 жовтня (п’ятниця)

14:00 – 18:00        Прибуття учасників відбору

14:30                      Обід (для не київських учасників та членів журі відбору)

15:00 – 18:00        Вільний час

18:30                      Вечеря (для не київських учасників та членів журі відбору)

2 жовтня (субота), 3 жовтня (неділя), 4 жовтня (понеділок)

9:00                        Сніданок (для не київських учасників та членів журі відбору)

10:00 – 14:30        Тур відбору

15:00                      Обід (для не київських учасників та членів журі відбору)

15:30 – 19:00        Вільний час

19:00                      Вечеря (для не київських учасників та членів журі відбору)

5 жовтня (вівторок)

9:00                       Сніданок (для не київських учасників та членів журі відбору)

10:00 – 14:00        Апеляція 1–3 турів відбору

14:00                     Обід (для не київських учасників та членів журі відбору)

14:30 – 18:00        Роз’їзд по домівках

3. Фінансові умови проведення відбору на ММО

 • для тих, хто потребує поселення та триразового харчування і ІПО КНУ, складатиме 4500 гривень.
 • для тих, хто не потребує поселення та харчування, складатиме 1500 гривень.

Кошти можна буде здати готівкою перед першим туром змагань (що для нас є більш зручним), або переказати на рахунки Благодійного фонду «Афіна».

Нагадую реквізити БФ “Афіна”:

Одержувач платежу:

Найменування організації:           БО АФIНА БФ БО

Код отримувача:                             36138219

Назва банку:                                    ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”

Рахунок в форматі IBAN: UA353206490000026006052622723

Валюта:                                             UAH

 У меті платежу ОБОВЯЗКОВО треба вказати

«БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА МАТЕМАТИЧНИМ ОЛІМПІАДАМ від певного то учасника/учасників відбору на ММО» (треба вказати прізвище та ім’я).

В теперішні карантинні часи обов’язковим є присутність вихователів, що мають доглядати за дітьми протягом відбору на ММО. Це можуть бути батьки, вчителі, співробітники навчальних закладів тощо. Останні роки в нас традиційно був вихователь для харківських дітей та для усіх інших. Якщо тенденція за кількістю учнів з різних куточків України збережеться, то ми розраховуємо знову на двох вихователів. В разі відсутності дорослих людей в якості вихователів некиївські учасники можуть бути не допущені до відбору.

4. Реєстрація на відбір на ММО

В цій реєстрації повинна бути наведена контактна особа (вчитель, керівник гуртка, батьки, інші родичі тощо) для кожного учасника, яка відповідатиме за подорож дитини від домівки до Києва та у зворотному напрямі. В Києві відповідати за учасників відбору під час їх перебування на заході мають вихователі – з моменту їх прибуття на відбір в ІПО 1 жовтня 2021 року та до моменту завершення відбору 5 жовтня 2021 року. При собі обов’язково треба мати стандартну медичну довідку, що вам можна проживати в гуртожитку/готелі та приймати участь у таких заходах.

Посиланная на реєстрацію

Перевірка реєстрації 

Реєстрація триватиме до 14.00 четверга 23 вересня 2021 року

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Andrey

  5 коментарів

  Поліна Оприлюднено10:48 - 08.09.2021

  Добрий день. З якого класу можна приймати участь у RMM?

   Богдан Рубльов Оприлюднено17:09 - 08.09.2021

   Приймати з будь-якого, якщо учню вдалося пробитися в команду України, а от з якого класу потрапляли в команду України минулі роки, то вже геть інше питання

  Учень Оприлюднено17:13 - 23.09.2021

  Добрий день! Як буде проводитися відбір на Romanian Master of Mathematics, якщо регістрація учасників цієї олімпіади закінчується 01.10, до першого туру відбору? Чи є якісь домовленості з організаторами?
  (Джерело: http://rmms.lbi.ro/rmm2021/index.php?id=regulation , пункт 6)

  Майк Оприлюднено09:55 - 28.09.2021

  Чому у тексті статті стоять дати: 10 жовтня (субота) – 14 жовтня (середа) 2020 року? Забули копіпейст виправити?

   Богдан Рубльов Оприлюднено10:12 - 29.09.2021

   так, в одному місці не виправив

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.