brand

Триває набір на заняття гуртка “Кванта” у 2021-22 навчальному році!

Триває набір на заняття гуртка “Кванта” у 2021-22 навчальному році!

kvanta_l Триває набір на заняття гуртка “Кванта” у 2021-22 навчальному році!

У даному пості ви можете дізнатися інформацію стосовно занять, а також зареєструватися.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/SjAmv2Lnz4kHRJxJ9

Для того, щоб отримувати інформацію стосовно гуртка просимо, будь ласка, приєднатися до нашого каналу у Телеграм:

Ми у Telegram: https://t.me/joinchat/qXSISJateeE4OGYy

🙋‍♂️ Про нас

Вже 5 років ми навчаємо олімпіадній математиці та програмуванню школярів середньої школи. Активні учасники нашого гуртка мають досить вражаючі результати на математичних змаганнях різного рівня — дивіться на сторінці нашого сайту Наші олімпіадні досягнення (kvanta.xyz/olymp-results).

Наша навчальна програма детально продумана та відкатана за останні роки, а наші викладачі — школяри та студенти з купою ентузіазму, які мають олімпіадний досвід. Познайомитися з нами можна на сторінці Наша команда (kvanta.xyz/team).

232096086_4234085090 Триває набір на заняття гуртка “Кванта” у 2021-22 навчальному році!

186466511_3992198257 Триває набір на заняття гуртка “Кванта” у 2021-22 навчальному році!

dsc_0543 Триває набір на заняття гуртка “Кванта” у 2021-22 навчальному році!

 

👩🏻‍🏫 Формат занять

Є два можливих варіанти відвідування занять:

 

1. Очні заняття по суботах (м. Київ):

Наразі заняття планується робити очними щосуботи протягом 3 годин (разом з перервою). Додатково у 6-8 класів є ще одна важлива частина навчального процесу — спілкування з викладачами протягом тижня через Telegram, де вони здають задачі та можуть ставити запитання по темах. Більш детальну інформацію про навчання на гуртку ви знайдете на сторінці Навчального процесу (kvanta.xyz/eduproc).

Заняття відбуваються щосуботи з 15:00 до 18:00 на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка (адреса: пр. Академіка Глушкова, 4д, Київ, 03127, станція метро “Виставковий центр”).

Перше заняття відбудеться у суботу, 11-го вересня. Перші два заняття, що відбудуться 11-го та 18-го вересня, є випробувальними — чекаємо на них всіх бажаючих приєднатися до очних занять! По результатах цих двох занять будуть сформовані списки учасників на навчальний рік.

Стосовно впливу COVID-19. Ситуація досі нестабільна, і ніхто не знає, що станеться в майбутньому. Тому відразу зазначимо, що у разі погіршення епідеміологічного стану в місті, ми перейдемо на онлайн-формат. Крім того, ми будемо дотримуватися усіх правил, які введені університетом щодо безпечного проведення занять.

 

2. Онлайн заняття по буднях:

Заняття проходять двічі на тиждень по 1.5 години за допомогою платформи Zoom. Для 5-6 класів заняття відбуватимуться щопонеділка та середи, 7-8 класи — щовівторка та четверга, 17:00-18:30. Перше заняття відбудеться:

  • Для 5-х та 6-х класів у понеділок, 13 вересня
  • Для 7-х та 8-х класів — у вівторок, 14 вересня

Між заняттями спілкування учнів з викладачами відбувається у Telegram, де вони здають задачі та можуть ставити питання по темах.

 

🏷️ Вартість навчання

Наступні ціни — це ціни за 1 тиждень занять (1 очне заняття по суботах або 2 коротких заняттях по буднях онлайн):

  • Для 5-х класів — 245 грн.
  • Для учнів 6-8-х класів — 325 грн.
  • Для учасників Кванти, що відвідували нас принаймні один семестр у минулому навчальному році, діє знижена ціна — 285 грн.

Також діють знижки для учасників онлайн занять не з Києва! Вартість 1 робочого тижня (2 заняття) складає 200 грн.

Оплата відбувається за семестр, що складається з 2 випробувальних + 12 звичайних занять. Для 6-8 класів залишається правило, що найстаранніші учні навчаються взагалі безкоштовно! Більш детально щодо фінансово-юридичних моментів роботи гуртка можна подивитися на сторінці Вартість та оплата (kvanta.xyz/pay).

✅ Реєстрація на Кванту

Якщо є бажання пройти конкурсний відбір та відвідувати «Кванту» (або відвідати спочатку випробувальні заняття і потім вирішити, чи хочете до нас приєднатися), будь-ласка, заповніть реєстраційну форму за посиланням нижче.

Зареєструватися: https://forms.gle/SjAmv2Lnz4kHRJxJ9

Реєстрація триватиме до 9 вересня!

До зустрічі на заняттях! 🙂

Кванта

Andrew

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.