brand

Реєстрація членів журі на 2021–22 олімпіадний рік

Реєстрація членів журі на 2021–22 олімпіадний рік

1. Враження від роботи журі минулого року
2. Плани роботи журі
3. Реєстрація членів журі

574f7393-f9a1-4fef-9a95-9be0ac33a3ae-1 Реєстрація членів журі на 2021–22 олімпіадний рік

1.Враження від роботи журі минулого року

За підсумками 2020-21 навчального року – найважчого в історії олімпіад в Україні, бо він був і ковідним, і роком математики, і взагалі, чим він тільки не був – можна підбити такий коротенький підсумок. Ми провели усі заходи, що були заплановані, а також провели тематичні он-лайн олімпіади, які запланованими не були. Просто під час жорстких обмежень варто було дати юним математикам можливість потренуватися. Звичайно, що не все відбулося у зазначений термін та повним обсягом, але така вже була наша доля. Тепер настала черга думати про новий навчальний рік, першим питанням є журі наших заходів.

Усі попередні роки журі базувалося на студентах факультету комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Шевченка, до яких долучалися студенти інших факультетів, інших вишів, або просто волонтери – колишні олімпіадники. Звичайно бували питання щодо якості та продуктивності роботи нашого журі, але то були робочі моменти, бо надто багато нових членів журі кожного року додається і, відповідно, вибуває. Дуже багато наших членів журі були не киянами та проживали у гуртожитках, яким було доволі легко та зручно діставатися до місця проведення заходів.

Минулого року картинка різко змінилася з багатьох позицій. Усі наші заходи (окрім деяких в разі суворих обмежень в Києві) ми проводили оффлайн з дотриманням усіх епідеміологічних вимог, тобто з максимальною безпекою для учасників та журі. Тому кількість членів журі нам була як завжди потрібна доволі велика, але цілий рік он-лайн навчання в КНУ ім. Шевченка обумовив не приїзд багатьох не київських членів журі до Києва, а тому й унеможливив долучення першокурсників до лав журі. Самі ж кияни як завжди чомусь не дуже активні в цьому питанні, хоча саме для них усі наші заходи здебільшого проводилися. Тому цього навчального року ми очікуємо на допомогу як киян, так і студентів з гуртожитків, як нових першокурсників, так і теперішніх другокурсників, і, звичайно, усі наші старі кадри з великим досвідом.

Кожний, хто хоче долучитися до нашої команди журі, має оцінити своє бажання, можливість та фах приймати в тому участь. Головне, очевидно, бажання, тоді інші питання стають цілком вирішувані.

Але окрім бажання ми будемо просити випускників наших провідних математичних навчальних закладів долучитися, це так само я звертаюся і до вчителів, що цього року випустили 11 класи. Нагадайте колишнім олімпіадникам, що ми дуже чекаємо та розраховуємо на їхню допомогу протягом цього року. Особливо, якщо посилять карантинні обмеження і багато не київських студентів поїдуть на он-лайн навчання по домівках.

2.Плани роботи журі

З усіх наших планів поки затвердженими можна вважати лише такі:

12 вересня 2021 р. – Математичний занзібар Київського турніру математичних боїв

26 вересня 2021 р.– Командна олімпіада Київського турніру математичних боїв

01–05 жовтня 2021 р. – відбір команд України на Міжнародні математичні змагання (саме за результатами цього відбору буде сформована команда на RMM–2021)

03 жовтня 2021 р. – Математичний занзібар для учнів 4–6 класів

11–18 жовтня 2021 р. – RMM–2021 (тури проходитимуть 12 та 13 жовтня)

З цих заходів нам треба невеликі команди на занзібари (12.09 та 03.10) із-за специфіки їх проведення. Але на командну олімпіаду (26.09) нам вже треба доволі великий склад журі, тому ми саме зараз будемо проводити опитування стосовно того, хто саме готовий до нас доєднатися, на кого і яким обсягом ми можемо розраховувати. Стосовно перевірки відбору на ММО (01–05.10) ми порадимося, як проводити перевірку – вживу чи он-лайн.

Саме на першу нашу зустріч я запрошую наших викладачів, щоб узгодити та обговорити плани та перспективи, щоб більш-менш вже затвердити певні терміни їх проведення.

3.Реєстрація членів журі

Кожний потенційний член журі має подумати, на яких заходах він бажає взяти участь та заповнити належним чином усі пункти реєстрації. Очевидно, що цей вибір не є остаточним, зокрема, ви можете подивитися як сторонній спостерігач, як все відбувається і на наступні заходи вже виявити бажання долучитися. Або навпаки, прийняти участь в перших заходах, зрозуміти, що це “не ваше” і облишити наше журі. Але то скоріше виключення. Зазвичай усі основні члени журі беруть участь в більшості запланованих заходів.

Посиланная на реєстрацію

Перевірка реєстрації

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Andrey

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.