brand

Вже відкрито набір до нового математичного гуртка «Vector»

Вже відкрито набір до нового математичного гуртка «Vector»

Бажаєте, щоб ваша дитина навчилася нестандартно мислити? Не тільки знати, а й любити математику? Не зубрити, а розуміти? Тоді приєднуйтесь до нас!

vector-logo-uzkoe Вже відкрито набір до нового математичного гуртка «Vector»

Бiльш детальна iнформацiя за посиланням 

Хто ми?

Два викладачi, що хочуть навчити дітей олімпіадній математиці! 🙂

Наші викладачі – брати Уразовський Андрій та Артем.

Андрій отримав ступінь бакалавра з відзнакою у 2020 р. в КНУ ім. Т. Шевченка, ф-т комп’ютерних наук і кібернетики, спец. прикладна математика, кафедра ОМ, зараз навчається там же на магістратурі. Має досвід роботи з дітьми вже більше 5 років. Закінчив ХФМЛ №27 і ЗНО з математики склав на 200 балів. У шкільні роки був чотирикратним переможцем Всеукраїнської олімпіади з математики. Є постійним старшим за 9 клас у Всеукраїнській  літній математичній школі «Математичний олімп». Виступає постійним членом журі у більшості олімпіад з математики, що відбуваються у Києві. Працював журі в EGMO у 2019 р. Викладав у ЗМШ та був лектором гуртка Київо-Печерського ліцею №171 «Лідер». Викладав у олімпіадній групі в школі математики «Symplex» у 9 класі.

Артем поступив в КНУ ім. Т. Шевченка, ф-т комп’ютерних наук і кібернетики, спец. прикладна математика. Має досвід роботи з дітьми вже більше 1 року. Закінчив ХФМЛ №27 і ЗНО з математики склав на 200 балів. У шкільні роки був трикратним переможцем Всеукраїнської олімпіади з математики. Також має срібну медаль з 17-ї Міжнародної Жаутиковської олімпіади, срібну медаль з Міжнародної Іранської олімпіади з геометрії та є переможцем республіканської олімпіади з математики в Білорусі. Працює старшим за 8 клас у Всеукраїнській  літній математичній школі «Математичний олімп».

Кого ми запрошуємо?

Учнів 4-10 класів, що вже мають досвід у олімпіадній математиці, або хочуть його набути.

Що ми пропонуємо?

Два гуртки: тематичний і олімпіадний. Ми плануємо набирати з 4 до 12 дітей у групу.

На тематичному гуртку ми проводимо тематичні заняття, розповідаємо теорію, відпрацьовуємо на практиці, задаємо та перевіряємо дз, в кінці семестру відбувається залік.

На олімпіадному гуртку ми даємо дітям на тиждень набір із 10 різноманітних задач, які вони самостійно розв’язують, після чого розповідають на занятті, розбирають один з одним та викладачами. Зрозуміло, що якщо ні в кого задача не вийшла – ми самі розповімо.

Відвідування двох груп дасть найбільш ефективний результат.

Коли і де?

Щосуботи на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка. Кожне заняття буде тривати півтори години. Більш детальний розклад буде трохи пізніше, коли ми створимо сайт. Для учнів не з Києва є можливість створити онлайн групи та займатися за допомогою Zoom у будні в другій половині дня.

Вартість

Вартість одного заняття складає 195 грн\1.5 год, що еквівалентно 130 грн\1 год.

Пропонуємо абонемент на кожну чверть: заняття щосуботи до канікул і ще одне додаткове заняття на канікулах, де ми будемо проводити математичну карусель, матбої, математичні регати тощо.

Для переможців III та IV етапів Всеукраїнської олімпіади з математики будуть діяти знижки.

Зареєструватися до гуртка «Vector»

https://forms.gle/xfSuGvQE9udihAnQA

З приводу питань можна звертатися до Уразовського Андрія (згодом з’являться контакти самого гуртка).

Telegram

https://t.me/PRIMATnaMAXIMALKAH

Viber

+380507790283

Електронна пошта

Urazovskya@gmail.com

Давайте еволюціонувати разом!

Vector

 

Andrey

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.