brand

Напередодні початку VІІ Всеукраїнської літньої математичної школи «Математичний олімп»

Напередодні початку VІІ Всеукраїнської літньої математичної школи «Математичний олімп»

15 серпня (неділя) – 28 серпня (субота) 2021 року

У цьому повідомленні наведена важлива інформація стосовно діяльності ВЛМШ, вона може оновлюватися в сенсі додавання та уточнення певних даних, тому, будь ласка, дивіться інколи і оновлену інформацію, особливо, якщо ви її очікуєте.

 1. Організаційний комітет літньої школи
 2. Регламент роботи ЛМШ в перший день
 3. Останні перевірки даних, переказ коштів за ЛМШ
 4. Як дістатися до УФМЛ

69350346_784632478618399_5076144902803292160_n Напередодні початку VІІ Всеукраїнської літньої математичної школи «Математичний олімп»

1.Організаційний комітет літньої школи

Організаційний комітет складається за людей, що відповідають за різні напрями діяльності школи.

Загальні питання:

Анікушин Андрій

Рубльов Богдан

Трохи згодом сюди ми додамо представницю УФМЛ, яка буде опікуватися поточними питаннями.

 

Питання лекторів:

Уразовський Андрій

Кодирова Заріна

Старші лектори по паралелях:

5 клас Кодирова Заріна

6 клас Дудко Катерина

7 клас Артемчук Олена

8 клас Уразовський Артем

8 клас (група он-лайн). Рябцева Валерія

9 клас Уразовський Андрій

10–11 класи Штанденко Михайло, Тичковський Олексій

 

Питання вихователів:

Ховрак Світлана

Трохи згодом ми додамо вихователя кожної групи.

Так само буде наведений розподіл харчування по змінах

 

Питання харчування:

Сніданки та обіди будуть завжди в одну зміну згідно графіка. Для обідів, в яких братимуть участь усі учасники літньої школи харчування буде у 2 зміни:

1 зміна – учні 5–8 класів;

2 зміна – учні 9–11 класів.

2.Регламент роботи ЛМШ в перший день

6:00 – 12:00

Прибуття учасників та їхніх довірених осіб до УФМЛ. Прошу врахувати, що сніданок регламентом не запланований, бо важко передбачити кількість учасників, що насправді його потребують. Тому, якщо ви прибуваєте суттєво раніше 12:00, вам треба буде знайти, де ви з дитиною трохи перекусите.

12:00 – 13:30/14:00

Учасники йдуть на вступну олімпіаду відповідно до наведеного розподілу груп по аудиторіях. Списки будуть наведені і тут на сайті, і в холі УФМЛ. Олімпіада триватиме до 13:30 (у старших можливо до 14:00). Олімпіаду проводять майбутні лектори УФМЛ, відповідають старші по паралелях.

Відповідальні особи йдуть на зустріч зі керівництвом УФМЛ, організаторами, спонсорами до актової зали. Прохання бути в масках, бо то закрите приміщення, а також сісти з певною відстанню один від одного, наскільки то буде можливо та необхідно. По завершенні цієї зустрічі ви зможете сплатити остаточну суму за участь в ВЛМШ.

13:30/14:00 – 15:00

Учасники обідають та перепочивають перед першим заняттям, батьки не киян прощаються з дітьми до 28 серпня. Лектори перевіряють роботи ЛШМ та роблять перерозподіл учасників по групах. Оскільки подальше навчання буде зорієнтоване на олімпіадний напрямок, то інколи може бути порушений точний розподіл між класами, а саме учні за результатами вступної олімпіади можуть бути переведеними на клас вище чи нижче. Ця практика в нас існує давно, хоча й застосовується не дуже часто.

15:00 – 18:00

Перше заняття ВЛМШ, знайомство з вихователями.

18:00 – 19:00

Вечеря не київських учасників та вихователів ВЛМШ.

19:00 – 22:00

Вільний час.

3.Останні перевірки даних, переказ коштів за ЛМШ

Наводимо список учасників, він постійно оновлювався (хтось вибував, хтось додавався), уточнювався (розмір футболки, проживання в УФМЛ чи ні). У будь-якому разі усі дані можна виправити і в перший день, але краще все більш-менш точно знати вже зараз. Це допоможе при поселенні учасників, при організації харчування тощо. За будь-яких умов кажіть про неточності, які ви побачили.

Список учасників

Стосовно оплати, то усю суму, що лишилася, ви можете передати готівкою, або переказати безготівково на один з двох рахунків – або Благодійного фонду «Афіна» або на певний ФОП. Кожний з цих варіантів має свої плюси ти мінуси. Готівку незручно везти, з рахунків БФ не можна взагалі отримати готівку, а в нас окрім витрат на перебування учасників в УФМЛ є витрати на лекторів, з ФОП ми втратимо певну частину суми на сплату податків.

Нагадуємо остаточні суми для сплати.

Учасники ЛМШ, які є учнями УФМЛ, не сплачують нічого, окрім оргвнеску. За домовленістю з керівництвом УФМЛ ми не будемо сплачувати за проживання та харчування цих дітей.

Учасники, що братимуть участь у ВЛШ в очному форматі та потребуватимуть проживання та триразового харчування в УФМЛ, мають сплатити за весь термін ВЛШ

5000 – 1000 = 4000 гривень.

Учасники, що братимуть участь у ВЛШ в очному форматі, будуть снідати та обідати в УФМЛ і мають сплатити за весь термін ВЛШ

3000 – 1000 = 2000 гривень.

Учасники,  що братимуть участь у ВЛШ у дистанційному форматі, мають сплатити за весь термін ВЛШ

2000 – 1000 = 1000 гривень.

Представників навчання он-лайн ми, напевно, не побачимо на відкритті, тому для вас лишається форма оплати решти внеску лише на рахунки БФ «Афіна» так само, як ви переказали оргвнесок.

4.Як дістатися до УФМЛ

1) Вийти з залізничного вокзалу у сторону зменшення номерів колій, повернути ліворуч і йти прямо до метро «Вокзальна»

2) Сісти у метро і проїхати станції «Університет», «Театральна», «Хрещатик».

3) На станції «Хрещатик» вийти з вагону і перейти на станцію «Майдан Незалежності» (синя гілка)

4) Сісти у вагон і проїхати станції від «Площа Льва Толстого» до «Іподром» (передостання станція)

5) На «Іподромі» вийти з метро, перейти дорогу, та через хвіртку по доріжці дійдете до УФМЛ.

photo_2021-08-10_14-42-32 Напередодні початку VІІ Всеукраїнської літньої математичної школи «Математичний олімп»

Слава Україні!

Героям слава!

Andrey

  17 коментарів

  Дмитро Оприлюднено09:37 - 06.08.2021

  Доброго дня! Чомусь у списках немає Сікача Ілля 9 клас м. Кропивницький. Зареєстрований, оплата проведена.

   Богдан Рубльов Оприлюднено10:11 - 06.08.2021

   а в попередніх списках він був? Крли ми просили перевірити чи все гаразд?

    Дмитро Оприлюднено13:21 - 07.08.2021

    Доброго дня! Не було. Дзвонив Світлані Миколаївні, вона записала його на поселення в гуртожиток, квитанцію їй відправив. Сказала, що все гаразд, але думав, що в оновленому списку вже буде Ілля.

  Дмитро Оприлюднено13:15 - 07.08.2021

  Доброго дня! Не було. Дзвонив Світлані Миколаївні, вона записала його на поселення в гуртожиток, квитанцію їй відправив. Сказала, що все гаразд, але думав, що в оновленому списку вже буде Ілля.

  Дмитро Марченко Оприлюднено13:30 - 07.08.2021

  Доброго дня! Не було. Дзвонив Світлані Миколаївні, вона записала його на поселення в гуртожиток, квитанцію їй відправив. Сказала, що все гаразд, але думав, що в оновленому списку вже буде Ілля.

  Наталя Оприлюднено15:30 - 07.08.2021

  Не знайшла в регламенті час поселення приїжджих в гуртожиток. Хотілось би бути присутніми при цьому

  Тетяна Оприлюднено16:45 - 07.08.2021

  Доброго дня! О котрій початок занять з 16 серпня? Коли закінчується останнє заняття? Щиро дякую.

   Богдан Рубльов Оприлюднено17:02 - 07.08.2021

   З 10 ранку

  Наталя Оприлюднено20:43 - 07.08.2021

  Прохання додати в публікацію до регламенту адресу школи, а також маршрут доїзду з залізничного вокзалу; багатьом, а особливо новачкам, буде корисно.

  Тетяна Оприлюднено13:16 - 08.08.2021

  Добрий день. Повідомте будь-ласка:
  1.Графік роботи школи в звичайний робочий день.
  2. Чи буде навчання на вихідних?
  3. Чи будуть завдання додому?
  4. Чим будуть займатися діти (6 клас) в вільний від навчання час на вихідних та після занять? Хто з ними буде?

   Богдан Рубльов Оприлюднено15:18 - 08.08.2021

   Справа в тому, що з моменту як ви виявили бажання долучитися до роботи у ВЛМШ “Математичний олімп”, я сподівався, що ви будете відслідковувати на сайті новини стосовно цієї літньої школи (ну й багато іншого цікавого, наприклад, про гарний виступ нашої команди на Міжнародній математичній олімпіаді, плани на початок наступного року тощо. Виходячи з таких комнатарів, мого вайберу, пошти, телеграму тощо, дуже багато хто чогось не дочитав. От в цьому коментарі чітко поставлені питання, на які я вже писав відповідь, може і не 1 раз. Можна написати ще не один раз, але знову з’являться інші питання, про які так само все там вже давно написане.
   Коротенько відповім – або прочитайте усі відповіді на цьому сайті (але не факт, що усі прочитають), або задасте усі запитання на зустрічі з батьками 15 серпня о 12:00

    Тетяна Журба Оприлюднено13:19 - 09.08.2021

    Шановні організатори! Я, як і всі батьки дуже цікавлюсь вашою роботою, читаю всі повідомлення на сайті. Потрібно віддіти вам належне, адже крім вашої команди, ніхто в нашій “європейській” країні нічого не робить для цих талановитих дітей. Ми батьки вдячні вам за це і довіряємо вам саме цінне, наших дітей. Повірте, це свідчить про дуже високу довіру.
    05.05.2021р, згідно вашого повідомлення, я зрозуміла наступне, дослівно:
    “4.Програма роботи літньої школи
    У першій день до обіду заплановане знайомство учасників та лекторів ВЛШ «Математичний олімп» та вступна олімпіада. По обіді буде проведене перше заняття.
    Усі інші дні – до обіду 3,5 – 4 години занять, після обіду –заняття (1–2 години), виконання домашнього завдання та культурна чи спортивна програма.
    У передостанній день – іспит або заключна олімпіада.
    В останній день – підсумкове заняття та закриття школи.
    За кожною групою буде закріплений вихователь, який буде забезпечувати нормальну роботу групи. Тобто слідкувати за безпечним проведенням ВЛШ, своєчасним відповідно до графіка харчуванням учасників, відвідування занять та інших заходів тощо. Ну й найголовніше, щоб діти по завершенні літньої школи, не сказали, що вони пробули 2 тижні в столиці країни і нічого не бачили.”

    Відверто кажучі, написано не зовсім конкретно і зрозуміло, тому мабуть батьки вас і турбують. Можливо ще самі організатори не устаткували всі питання.?
    Дякую за вашу відповідь, до школи залишилось не багато часу, тому дійсно залишимо це питання на збори.
    Дуже прошу організаторів зрозуміти нашу турботу, адже ми довіряєм вам наших дітей.

     Богдан Рубльов Оприлюднено22:48 - 09.08.2021

     Суть відповіді в тому, що передбачити і гарантувати, що все буде як у німців чи голанців строго за графіком дуже важко. В нас будуть у тандемі працювати з кожною групою лектори та вихователі, при цьому групи можуть працювати автономно, тобто одна група в умовний четвер спланувала екскурсію по обіді, інша – футбол, третя – розв’язувати задачі. Як це можна передбачити конкретно. після точного графіка ви жє перші скажете, що ми щось змінили не попередивши батьків заздалегідь. Розпочнеться робота і ви будете на звйязку з дитиною та вихователем і можете уточнюбвати будь-які питання безпосередньо в людини, яка за це відповідає.
     Питання по 15 серпня є?

  Олена Оприлюднено14:20 - 11.08.2021

  Доброго дня! Уточніть, будь ласка, які документи повинна мати з собою дитина?

   Богдан Рубльов Оприлюднено17:47 - 11.08.2021

   Стандартні для перебування в дитячому таборі

  Вікторія Оприлюднено10:09 - 13.08.2021

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, коли буде відомий регламент роботи для он-лайн групи 8-го класу.

  Наталя Оприлюднено13:09 - 14.08.2021

  А саме?
  Якщо потрібна медична довідка, то треба було про це вказати спочатку, наразі такий документ дістати неможливо

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.