brand

Трошки про все напередодні ІМО

Трошки про все напередодні ІМО

 1. Про ІМО
 2. Про Іранську олімпіаду з комбінаторики
 3. Про ВМЛШ «Математичний олімп»

950e2c9a-9819-4b67-a60d-edcc1ecb1300 Трошки про все напередодні ІМО

1.Про ІМО

Сьогодні день відкриття 62-ї ІМО, вже вдруге поспіль вона відбувається он-лайн, з урахуванням того, що інакше вона б проходила в Росії, нас це влаштовує на усі 100%, дай боже, щоб після цих двох років така практика припинилася. Зрозуміло, що протягом тижня усі наші новини будуть присвячені подіям саме на ІМО, то зараз коротенько про все інше.

Бажаємо нашим учасникам виступити якнайкраще, шкода, що ми не навчилися використовувати переваги он-лайн проведення олімпіад для покращення результатів наших учасників, але це таке. Усі результати наших учасників будуть особисто їхні.

2.Про Іранську олімпіаду з комбінаторики

Іранські олімпіади з геометрії та з комбінаторики є олімпіадами дуже високого міжнародного рівня, тому гарні результати на них можуть розраховувати українські юні математики, що є призерами IV етапу Всеукраїнських олімпіад або близькими до них. Виходячи з організаційних та інших проблем щодо участі в цій олімпіаді, вона не є просто олімпіадою аби взяти участь. Ніхто не заважає по її завершення самім порозв’язувати запропоновані задачі для себе, так би мовити, поза конкурсом.

Додам до того такі питання, як зібрати усіх учасників в одному місці, оформлення робіт англійською мовою, що є на декілька порядків складніше у порівнянні з геометрією, де багато чого можна записати суто математичними символами. Ну й головна причина – це незручний час олімпіади, із-за чого серед заявлених учасників було обмаль призерів IV етапу.

У своєму зверненні до організаторів ми написали, що із задоволенням долучимося до участі наступного року, якщо буде більш зручний термін проведення.

3.Про ВМЛШ «Математичний олімп»

Прошу усіх причетних до цієї справи уважно слідкувати за повідомленнями про нашу літню школу.

Для батьків та учасників – у попередніх повідомленнях вже були прописані такі моменти:

 • Порядок денний усієї ВЛМШ;
 • Порядок денний першого дня, тобто 15 серпня;
 • Зручну форму переказу решти коштів;
 • Ну й багато усього іншого…

В разі виникнення непорозумілостей – звертайтеся напряму, але, прошу, не перепитуйте те, що вже давно оприлюднене на сайті, а вам просто лєньки шукати. Таких питань я отримав вже вище даху і втомився від них. Вам треба обов’язково проконтролювати чи правильно враховане ваше перебування в ВЛМШ (проживання та триразове харчування чи лише обіди), а також розмір футболки дитини.

Про усі новини стосовно ВЛМЛ «Математичний олімп» ми будемо писати в нових повідомленнях.

Для лекторів: до 1 серпня усі лекції мають бути підготовлені та до 15 серпня складений приблизний розклад роботи лекторів по днях. Зауважу, що 15 серпня ми збираємося усі для знайомства, обговорення питань та для перевірки вступної олімпіади.

Для вихователів: прохання 15 серпня прибути своєчасно і одразу приступити до керування своєї групи, щоб запобігти зайвому скупченню дітей. Наголошую, не спілкуванню дітей між собою, а зайвому скупченню.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

 

Andrey

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.