brand

Остаточний список учасників VІІ Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп»

Остаточний список учасників VІІ Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп»

15 серпня (неділя) – 28 серпня (субота) 2021 року

 1. Список учасників ВЛМШ «Математичний олімп» по класах
 2. Додаткові учасники ВЛМШ «Математичний олімп»
 3. Подальші дії зарахованих у ВЛМШ «Математичний олімп»

69874611_784632731951707_5987431650416394240_n-300x169 Остаточний список учасників VІІ Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп»

1. Список учасників ВЛМШ «Математичний олімп» по класах

Після спілкування з відповідальними особами усіх потенційних учасників VІІ ВЛМШ «Математичний олімп» ми викреслили тих, хто передумав брати участь або планував брати участь лише в он-лайн форматі. Тепер наводимо списки по класах учасників ВЛМШ.

Список учасникiв

Вам слід пересвідчитися, що наведені дані чинні. Нагадую, що лише у 8 класі буде працювати 1 он-лайн група, в усіх інших паралелях планується тільки очна форма навчання.

2. Додаткові учасники ВЛМШ «Математичний олімп»

За нашими планами для безпечного проведення ВЛМШ очні групи плануються до 15 учнів, це дозволить посадити кожного учасника за окрему парту, а також запобігти зайвому скупченню в їдальні. За підсумками реєстрації в ВЛМШ «Математичний олімп» будуть відкриті по 1-й групі в 5 та 6 класах, по 2 групи в 7, 8 та 9 класах та 3 групи в паралелі старших (10–11) класах. Як бачите, є вільні позиції ще в по деяких класах, але загальної реєстрації вже не буде. Якщо у вас виникла можливість та бажання долучити вашу дитину до участі у цьогорічній ВДМШ «Математичний олімп», то ви маєте звернутися за номером +38 050 561 39 64 (Богдан Рубльов). Якщо ваша дитина планується в ті паралелі де на момент звертання будуть вільні місця, ми вас приймемо. Якщо вільних місць там не буде, то, напевно, відмовимо. Звичайно, що ви можете спробувати почекати до початку роботи ВЛМШ у сподіванні, що хтось в останній момент відмовиться.

3. Подальші дії зарахованих у ВЛМШ «Математичний олімп»

У організаторів до кожного із учасників ВЛМШ (окрім он-лайн учасників з 8 класу) є ще 2 питання.

 1. Нам треба дізнатися розмір футболки дитини (XXXS, S, M, L, XXL тощо), бо наш постійний партнер та благодійник Укрсиббанк буде виготовляти традиційні футболки для кожного учасника та вихователя. Тому, будь ласка, повідомте нас про цей розмір або дайте відповідь телефоном, коли наші помічниці вас про це питатимуть.
 2. Усі учасники, в яких зареєстрований навчальний заклад з Києва, окрім УФМЛ, автоматично прирівнюються до тих, хто не потребує поселення та триразового харчування. Тобто за вашу участь треба буде сплатити 3000 грн (з яких 1000 грн вже сплачена як оргвнесок). Усі інші вважаються такими, хто потребує поселення в гуртожитку інтернату та триразового харчування. Ваша участь коштує 5000 грн. Якщо у вас інша ситуація, наприклад, ви не киянин, але впродовж ВЛМШ будете не потребуєте проживання в УФМЛ, наприклад будете проживати десь у родичів, знайомих тощо, то повідомте нас і про це обов’язково. Так само і протилежна ситуація, ви навчаєтеся в Києві, але вам зручніше на весь час ВЛМШ проживати в УФМЛ, так само попередьте нас про це під час опитування або самостійно. Питання умов участі в ВЛМШ «Математичний олімп» учнів УФМЛ зараз узгоджується.

Подальші ваші дії прості. Нагадуємо порядок денний роботи ВЛМШ «Математичний олімп» у перший день:

6.00 – 12.00         Прибуття учасників та їхніх довірених осіб до УФМЛ. Прошу врахувати, що сніданок регламентом не передбачений, бо важко передбачити кількість учасників, що насправді його потребують. Тому, якщо ви прибуваєте суттєво раніше 12:00 вам треба буде знайти, де ви з дитиною трохи перекусите.

12.00 – 13.30        Вступна олімпіада. Можливо, що в старших класах 9 – 11 вона триватиме до 14:00.

13.30 – 15.00        Обід усіх (киян та не киян) учасників ВЛМШ, а також їхніх вихователів.

13.30 – 15.00        Перевірка журі робіт учасників, розподіл на групи.

13:30 – 15.00        Зустріч організаторів ВЛМШ з організаторами та спонсорами.

15:00 – 15.30        Знайомство учасників ВЛМШ з вихователями.

15:30 – 18.00        Перше заняття у ВЛМШ.

18.00 – 19.00        Вечеря не київських учасників та вихователів ВЛМШ.

Детальніше про порядок денний роботи ВЛМШ та про інші питання можна почитати за посиланням:

VІІ Всеукраїнська літня школа на базі УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Математичний олімп”

Таким чином ви маєте розрахувати час та маршрут так, щоб своєчасно прибути у перший день ВЛМШ.

Стосовно оплати, то усю суму, що лишилася, ви можете передати готівкою, або переказати безготівково на один з двох рахунків – або Благодійного фонду «Афіна» або на певний ФОП. Кожний з цих варіантів має свої плюси ти мінуси. Готівку незручно везти, з рахунків БФ не можна взагалі отримати готівку, а в нас окрім витрат на перебування учасників в УФМЛ є витрати на лекторів, з ФОП ми втратимо певну частину суми на сплату податків.

Слава Україні!

Героям слава!

Andrey

  2 коментарі

  Наталiя Оприлюднено16:59 - 05.08.2021

  Добрий день,
  питання з приводу заочної групи 8 класу.
  1. Як необхідно переслати квитанцію про оплату залишку / підтвердити оплату;
  2. Як відбуватиметься початок навчального процесу;
  3. Чи можна теж отримати футболку учасника?

   Богдан Рубльов Оприлюднено19:39 - 05.08.2021

   Доброго дня.
   1. Квітанція можете переслати лектору
   2. Я попрошу старшого по паралелі виставити інформацію про початок занять
   3. Якщо їх лишиться достатня кількість, тоді можемо про це подумати, бо футболок зазначена кількість вже виготовлена та завезена

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.