brand

Учасники та лектори VІІ Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп»

Учасники та лектори VІІ Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп»

15 серпня (неділя) – 28 серпня (субота) 2021 року

  1. Учасники ВЛМШ «Математичний олімп»
  2. Лектори ВЛМШ «Математичний олімп»

2-2-300x225 Учасники та лектори VІІ Всеукраїнської  літньої школи «Математичний олімп»

1.Учасники ВЛМШ «Математичний олімп»

Зараз у багатьох батьків виникає питання – а чи взяли їх дитину у цьогорічну літню школу. Напевно я не дуже точно розставив акценти, як все відбувається. Усі ті, хто був зареєстрований раніше – є потенційним учасником ВЛМШ «Математичний олімп». Остаточно це батьки мають підтвердити відповідним переказом благодійного внеску на рахунки Благодійного фонду «Афіна». Це треба зробити до 25 червня. Після чого ми наведемо списки усіх зарахованих учасників ВЛМШ. Якщо ви зробили внесок, але свою дитину не побачили, то вам треба просто повідомити нам про цей казус. Оскільки переказ в вас є, то достатньо просто кинути нам його скан та ми все виправимо. Внаслідок великої кількості таких переказів інколи відбуваються такі неточності. Усі інші, що реєструвалися, напевно передумали брати участь в літній школі і це нормально. Нагадуємо як саме треба робити переказ – пункт 4Про оргвнески

Підсумки реєстрації у VІІ Всеукраїнську літню школу “Математичний олімп”

Якщо в остаточних списках виявиться менша від запланованої кількості учасників, то ми будемо просто чекати тих, хто запізнився щодо реєстрації і одразу після внесення благодійної допомоги будемо цю дитину додавати до учасників. При цьому, якщо у певній паралелі кількість учасників стане належною, то прийом додаткових учасників буде припинено. Наводимо списки усіх зареєстрованих учасників, щоб вам не довелося шукати їх на сторінках сайту.

Перевiрка реєстрації:

Також нагадуємо, по яких паралелях ще чинна реєстрація.

5, 6 класи, лишаємо відкритою реєстрацію. Плануємо набрати по одній групі в кожній з цих паралелей.

Посилання на реєстрацію 5 клас:

Перевiрка реєстрації 5 клас:

Посилання на реєстрацію 6 клас:

Перевiрка реєстрації 6 клас:

 

7–9 класи, лишаємо відкритою реєстрацію. Плануємо набрати по дві групі в кожній з цих паралелей. У 8 та 9 класах лишилося небагато місць, але це може змінитися, бо настає час внесення оргвнеску, який стає основним чинником серйозності ваших намірів стосовно участі у ВЛМШ. По завершенні терміну, можливо поновлення реєстрації, якщо багато хто відмовиться від участі.

Посилання на реєстрацію 7 клас:

Перевiрка реєстрації 7 клас:

Посилання на реєстрацію 8 клас:

Перевiрка реєстрації 8 клас:

Посилання на реєстрацію 9 клас:

Перевiрка реєстрації 9 клас:

10–11 класи, реєстрація припиняється. Тут реєстрація також може поновитися після оргвнесків, якщо багато хто відмовиться. Нагадаю, що в цих класах спільні групи без розподілу на 10 чи 11 класи.

2.Лектори ВЛМШ «Математичний олімп»

Ситуація з лекторами трохи змінюється, бо додаються нові бажаючи. Ми намагаємося нікому в цьому не відмовляти, якщо маємо коректну пропозицію, особливо це стосується лекторів, які вже не вперше братимуть участь.

5 клас (1 група). Кодирова Заріна, Кочерга Ніка, Гуріненко Каріна.

6 клас (1 група). Дудко Катерина, Захарчук Наталія.

7 клас (2 групи). Артемчук Олена, Депенчук Марія, Волкова Марія, Фурса Анжеліка, Піддубня Марія

8 клас (2 групи). Уразовський Артем, Тадля Михайло, Дмитренко Дмитро, Лук’янова Анастасія.

8 клас (1 група он-лайн). Рябцева Валерія.

9 клас (2 групи). Уразовський Андрій, Гребенщикова Дар’я, Хоменко Тетяна.

10–11 класи (3 групи). Штанденко Михайло, Тичковський Олексій, Котельникова Валерія, Чорний Владислав, Баклан Аліса, Віткіна Анна, Дзюняк Олександр, Приходько Ольга.

Жирним шрифтом виділені старші по класах, які готують лекції та будуть проводити розподіл лекторів та тем по днях. Якщо у лекторів є бажання допомогти старшим по паралелям по будь-яких питаннях, особливо стосовно підготовки лекцій, то звертайтеся до організаторів або безпосередньо до старших по класах.

 

Слава Україні!

Героям слава!

Andrey

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.