brand

Лектори VІІ Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп» та нагородження учасників ВОМ в регіонах

Лектори VІІ Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп» та нагородження учасників ВОМ в регіонах

15 серпня (неділя) – 28 серпня (субота) 2021 року

  1. Нагородження учасників ВОМ–2021
  2. Попередній розподіл лекторів ВЛМШ «Математичний олімп»

2-1-300x169 Лектори VІІ Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп» та нагородження учасників ВОМ в регіонах

1.Нагородження учасників ВОМ–2021

Я не буду розповідати скількох зусиль коштувало організувати та провести цьогорічні олімпіади з математики, щоб таки довести процес до участі наших найкращих представників у Міжнародній математичній олімпіаді. Хто все це розуміє, давно подякували організаторам, хтось навпаки скрізь поширив, що все це зробили саме вони без жодної допомоги зовні, але то таке.

Було прохання виставити світлини нагородження переможців та учасників цього заходу і показати на тих світлинах призи від наших спонсорів. Цим хочеться виказати свою повагу до тих установ, які розуміють, що окрім дипломів дітям у такому віці дуже приємно одержувати подарунки та призи (це я й по собі пам’ятаю, коли в далекому 1978 році отримав в приз калькулятор, як то було класно). Для цього треба не лише показати сумки, а ще й дістати звідти гаджети від діаспори України в Каліфорнії. Це нам дуже треба для звіту, і щоб вони могли на своїх сторінках в соціальних мережах показати на що збиралася допомога нашим талантам. Так само дуже приємно бачити, коли в регіонах знаходять і додаткові призи від місцевих спонсорів для учасників своєї області.

Світлини нагородження треба завантажити за таким посиланням:

Якщо у вашому регіоні ці нагородження ще попереду, то не забутьте це зробити, якщо нагородження вже відбулося (зазвичай в багатьох областях то робилося ближче до останнього дзвоника), то завантажте, будь ласка, світлини цієї події.

2.Попередній розподіл лекторів ВЛМШ «Математичний олімп»

У попередньому пості про VІІ Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп» ми розповіли про ситуацію з учасниками і ті паралелі, де ще можна дозаявитися щодо участі. Очікуємо підтвердження намірів у вигляді оргвнеску до 25 червня 2021 року:

Підсумки реєстрації у VІІ Всеукраїнську літню школу “Математичний олімп”

Тепер про ситуацію з лекторами. Ми провели попередній розподіл лекторів по паралелях з урахуванням побажань від лекторів відповідно до опитування. Стовідсотково все врахувати, безумовно, що не вдалося, але ми намагалися. Тепер і тут можливі зміни та уточнення, час на який ще є.

5 клас (1 група). Кочерга Ніка, Гуріненко Каріна.

6 клас (1 група). Дудко Катерина, Захарчук Наталія.

7 клас (2 групи). Артемчук Олена, Депенчук Марія, Волкова Марія, Фурса Анжеліка, Піддубня Марія

8 клас (2 групи). Уразовський Артем, Тадля Михайло, Дмитренко Дмитро, Лук’янова Анастасія.

9 клас (2 групи). Уразовський Андрій, Гребенщикова Дар’я, Хоменко Тетяна.

10–11 класи (3 групи). Штанденко Михайло, Тичковський Олексій, Котельникова Валерія, Чорний Владислав, Баклан Аліса, Віткіна Анна, Дзюняк Олександар.

Жирним шрифтом виділені старші по класах, які готують лекції та будуть проводити розподіл лекторів та тем по днях. Якщо у лекторів з цього переліку виникнуть певні зміни в планах, в побажаннях тощо, прошу одразу нас про це попередити.

Усі інші лектори із тих, хто записався поки що потрапляють в «запас», але напевно, що ми вас будемо просити провести певні заняття, але поки що в яких класах – невідомо.

Про групу 8 класу в он-лайн форматі, то там лектором буде Рябцева Валерія. Інші лектори будуть або з тих, хто готовий вести як очно так і он-лайн, або до серпня ще з’явиться бажаючий викладати в цій групі.

Cподін Ігор Юрійович

Слава Україні!

Героям слава!

Andrey

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.