brand

Підсумки реєстрації у VІІ Всеукраїнську літню школу “Математичний олімп”

Підсумки реєстрації у VІІ Всеукраїнську літню школу “Математичний олімп”

15 серпня (неділя) – 28 серпня (субота) 2021 року

 1. Загальні числа
 2. Про групи он-лайн
 3. Про інші групи
 4. Про оргвнески

2-300x169 Підсумки реєстрації у VІІ Всеукраїнську літню школу "Математичний олімп"

1. Загальні числа

На 21:00 31 травня 2021 року ми маємо такі кількості зареєстрованих учасників, тобто тих, хто попередньо висловив бажання взяти участь у VІІ Всеукраїнську літня школа на базі УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Математичний олімп”.

 

КласОчно, якщо ні, то он-лайнТільки очноТільки он-лайн
5600
61310
71452
82169
922103
10–1135103

 

Надалі ми трохи проаналізуємо ситуацію по більшості компонент, після чого реєстрація буде поновлена/продовжена для деяких категорій учасників.

2. Про групи он-лайн

Тут все просто. Група буде сформована лише для учнів 8 класу. Тому ми лишаємо відкритою реєстрацію саме для цієї паралелі, щоб добрати ще не більше 3–5 учасників. Як тільки такі з’являться, реєстрація в цю категорію буде закрита. По інших паралелях не будемо обнадіювати тих, хто може/хоче займатися лише он-лайн. Групи працювати не будуть. Ваші контакти в нас є, тому, якщо ЛШ перейде із-за карантинних обмежень в формат он-лайн, то ми радо вас про це повідомимо. Як бачимо, тоді групи будуть у кожному класі. Але ми хочемо, щоб школа відбулася вживу, бо діти за рік встигли скучити за спілкуванням з однолітками, за подорожами Україною тощо.

3. Про інші групи

Як було зазначене в останньому реченні попереднього пункту, ми налаштовані на очному форматі ВЛМШ «Математичний олімп». Тому для нас в таблиці позиції очно/он-лайн та лише очно – рівнозначні. Якщо трапиться інше, буде дуже прикро…

Ми маємо продовжити реєстрацію в деяких паралелях, щоб заплановані групи були десь по 15–17 учнів. Ще можливі відмови деяких учасників, хвороби, інші міркування, тому бажано мати групи з невеликим запасом. Але ця реєстрація буде не до певного терміну, а як тільки буде набрана задана кількість. Після цього реєстрація буде закриватися, щоб не ображати відмовами тих, хто наче зареєструвався.

5, 6 класи, лишаємо відкритою реєстрацію. Плануємо набрати по одній групі в кожній з цих паралелей.

Посилання на реєстрацію 5 клас:

Перевiрка реєстрації 5 клас:

Посилання на реєстрацію 6 клас:

Перевiрка реєстрації 6 клас:

7–9 класи, лишаємо відкритою реєстрацію. Плануємо набрати по дві групі в кожній з цих паралелей. У 8 та 9 класах лишилося небагато місць, але це може змінитися, бо настає час внесення оргвнеску, який стає основним чинником серйозності ваших намірів стосовно участі у ВЛМШ. По завершенні терміну, можливо поновлення реєстрації, якщо багато хто відмовиться від участі.

Посилання на реєстрацію 7 клас:

Перевiрка реєстрації 7 клас:

Посилання на реєстрацію 8 клас:

Перевiрка реєстрації 8 клас:

Посилання на реєстрацію 9 клас:

Перевiрка реєстрації 9 клас:

10–11 класи, реєстрація припиняється. Тут реєстрація також може поновитися після оргвнесків, якщо багато хто відмовиться. Нагадаю, що в цих класах спільні групи без розподілу на 10 чи 11 класи.

 

4. Про оргвнески

Тут прошу бути дуже уважними, бо кожного року доводиться повертати низку платежів нам, а вам – по новій робити перекази.

Учасникам 7, 9, 10 та 11 класів, хто планував брати участь у ВЛМШ лише в он-лайн форматі, на жаль треба шукати інший варіант літніх математичних занять, а не нашу ВЛМШ «Математичний олімп».

Усі інші зареєстровані учасники з 1 по 25 червня 2021 року мають переказати 1000 гривень за такими реквізитами:

 

Одержувач платежу:

Найменування організації: БО АФIНА БФ БО

Код отримувача:                   36138219

Назва банку:                          ФIЛIЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”

Рахунок в форматі IBAN:     UA353206490000026006052622723

Валюта:                                  UAH

 

У меті платежу прошу вказати такий текст:

 

Благодійна допомога математичних олімпіадам від учасника ВЛМШ «прізвище та ім’я».

 

По завершенні цього терміну наприкінці червня чи початку липня будуть наведені списки учасників ВЛМШ, а також пропозиції по деяких категоріях долучитися до цих учасників, якщо і на той час будуть вільні місця в деяких паралелях.

 

Слава Україні!

Героям слава!

Andrey

  2 коментарі

  Євгенія Оприлюднено07:06 - 14.06.2021

  Доброго дня. Я реєструвала сина на 6 клас минулого місяця, але в списку Перевірка реєстрації 6 клас його немає (Юрченко Єгор). Допоможіть розібратися, будь ласка. І друге питання – 1000 Грн вноситься зараз, а ще 2000 – коли приїдемо?

   Богдан Рубльов Оприлюднено18:45 - 14.06.2021

   Не знаю, як Вам дати раду, я його бачу

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.