brand

Триває реєстрація у математичний табір “Кванта”

Триває реєстрація у математичний табір “Кванта”

montazhnaya-oblast-1 Триває реєстрація у математичний табір "Кванта"

UPD: Термін подачі заявок продовжено до 15 червня.

Хочете провести літо в компанії найкрутіших студентів? Розв’язувати не прості але цікаві математичні задачі та покращити свої скіли програміста? Пограти в мафію з професіоналами та подивитися кіно в компанії друзів? Ми надаємо таку можливість! У нашому Літньому таборі “Кванта”!


Де й коли?
Табір Кванти відбудеться 23 липня – 3 серпня під Києвом на базі табору “Імперія дитинства”, що знаходиться за 30 км від Києва, на затишній, зеленій території в екологічно чистій, мальовничій місцевості. Наш табір “Кванта” займатиме окремий корпус, кімнати розраховані на 4-5 дітей, зручності в номері. На поверсі розташовані кімнати вчителів і медперсоналу. Подивіться фотографії бази!

Для кого?
Ми запрошуємо учнів 5-7 класів (клас, що завершують), а також 8-9 класів — за особливою програмою асистентів викладачів.

Скільки коштує?
До кінця травня вартість участі для 5-7 класів складає 12900 грн., 8-9 класи — 8900 грн.
Поспішайте! Після 30 травня наявність додаткових вільних місць не гарантується!

Хто буде навчати дітей?
Наші викладачі — студенти вишів (KNU, Cambridge, MIT, Jacobs University, EPFL), активні учасники олімпіадних змагань, а також інші гості, запрошені до табору. Серед нас є призери та переможці олімпіад різного рівня (IMO, RMM, EGMO, Всеукр. учн. олімпі. з математики та інформатики), організатори та журі олімпіадних змагань, літніх таборів, автори задач — люди, що можуть та хочуть поділитися своїми знаннями!

Серед запрошених до табору викладачів: Слава Карпій, Андрій Ніколаєв, Заріна Кодирова, Катерина Дудко, Олексій Масалітін, Федір Юдін, а також наші викладачі-студенти з університетів інших країн: Арсеній Ніколаєв, Настя Кучеренко, Дмитро Руденко, Денис Пушкін, Вадим Коваль.


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ В ЛІТНІЙ ТАБІР “КВАНТА”

Посилання на реєстрацію:
https://forms.gle/XdwNyVw11YchwPKu7

Детальніше про табір, програму та знижки на сайті: https://kvanta.xyz/camp-2021

Встигні приєднатися до нашого Літнього мега-табору!
Кванта

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.