brand

Запускаємо ігровий слот Золото Лото

Запускаємо ігровий слот Золото Лото

Спеціаліст по омніканальних слотах компанія Play’n Go змусить гравців божеволіти від солодощів у своєму найновішому грід-софті Zoloto Loto. Усе – після успішного запуску на Мальті, на якому були присутні багато шанувальників азартних автоматів.

%D0%98%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B9-%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82-Sweet-Alchemy-%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE2 Запускаємо ігровий слот Золото Лото

Юзери подорожують по карті цукеркової країни, намагаючись поєднати кластери з солодких ласощів, що заповнюють сітку 5×5, виконуючи на шляху різні завдання. Новинка вже доступна на сайті дозволить геймити на реальні гроші, ще й надасть додаткові призи.

Кожен виграшний кластер зараховується в бонусний лічильник Sugar Rush, який випадає у вигляді диких символів на сітці, або в безкоштовному раунді Mix-the-Elixir, що переносить користувачів на збільшений барабан 9×9. На останньому їх зустрічає Алхімік, який вимовляє заклинання, перемішують знаки. Такий хід активує бонусні пропозиції та руйнує вже згадані сітки, збільшую тим самим загальний «заробіток».

У грі є декілька завдань, які змінюються в міру просування клієнтів по карті. Шанс виграти різноманітні призи та множники збільшується у міру проходження місій.

Слід зауважити, Zoloto Loto долає розрив між азартними іграми, ставлячи перед користувачами як короткострокові, так і довгострокові цілі й вносячи додаткову різноманітність.

Playn_Go_SweetAlchemy1 Запускаємо ігровий слот Золото Лото

Йохан Тьорнквіст, генеральний директор Play’n Go, для порталу Золото Лото мобильная версия сказав:

«Золото Лото – слід нашої стратегії розробки слотів, які пропонують гострі відчуття не тільки від виграшу грошей, але і від інтеграції рівнів, бонусних функцій і різних цілей для створення ширшого розважального продукту».

Алексей Лялюшко

    Коментарі закрито.