brand

Триває реєстрація на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА!

Триває реєстрація на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА!

kvantaol-3_v3 Триває реєстрація на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА!
Запрошуємо учнів 6-8 класів на відкриту III Усну Математичну Олімпіаду гуртка «Кванта», що відбудеться 16-го травня (у неділю) у форматі “онлайн” на платформі Gather.Town!
info_general-2 Триває реєстрація на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА!
knopka-reyestracziyi Триває реєстрація на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА!

> Станом на 23:59 14 травня, всі зареєстровані учасники отримали на пошту важливу інформацію стосовно платформи для олімпіади. Якщо Ви реєструвалися та НЕ отримали листа, будь ласка, перевірьте СПАМ або повторно пройдіть реєстрацію, оскільки адреса могла бути вказана помилково.

1. Про олімпіаду

Автори всіх завдань — школярі і студенти, більшість з яких призери міжнародних змагань (IMO, RMM і IZhO) та викладають на гуртку «Кванта». Олімпіада складна, але не вимагає глибоких знань математичної теорії.

Олімпіада складна, але не вимагає глибоких знань математичної теорії. Всі учасники отримають досвід розв’язання гарних і непростих задач, призерам олімпіади будуть вручені призи та дипломи!

2. Формат олімпіади

На олімпіаді буде 6 задач на 4 години, на кожну задачу дається три спроби усно розповісти її повне розв’язання членам журі — тобто все як на звичайній усній олімпіаді.

Єдина відмінність — місце проведення олімпіади. Цього року олімпіада буде проходити онлайн за допомогою платформи Gather.Town!

animation-1-3-compressed Триває реєстрація на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА!
Місце проведення олімпіади — платформа Gather.Town
Посилання на реєстрацію:
Умови задач минулих років та інші деталі олімпіади на нашому сайті:
• Участь в олімпіаді безкоштовна, але будемо вдячні за підтримку наших старань та допомогу у розвитку проекту! Підтримати Кванту:
• Дякуємо партнерам заходу: GlobalLogic Ukraine, Gather, Математичні олімпіади в Києві — без яких проведення олімпіади було б неможливим!

Успіхів і до зустрічі на олімпіаді!
Кванта

animation-2-2-compressed Триває реєстрація на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА!

Andrew

  1 коментар

  Andrew Оприлюднено12:29 - 14.05.2021

  Доброго дня!

  Станом на 23:59 14 травня, всі зареєстровані учасники отримали на пошту важливу інформацію стосовно платформи для олімпіади.

  Якщо Ви реєструвалися та НЕ отримали листа, будь ласка, перевірьте СПАМ або повторно пройдіть реєстрацію, оскільки адреса могла бути вказана помилково.

  З повагою, Кванта

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.