brand

Про XVIІ Київський турнір математичних боїв імені Лесі Рубльової на нагородження учасників ВОМ від Києва

Про XVIІ Київський турнір математичних боїв імені Лесі Рубльової на нагородження учасників ВОМ від Києва

  1. Про завершення XVІІ Київського турніру математичних боїв
  2. Розклад І бою XVІІ Київського турніру
  3. Про нагородження учасників ВОМ–2021 від Києва

1-3-300x225 Про XVIІ Київський турнір математичних боїв імені Лесі Рубльової на нагородження учасників ВОМ від Києва

1.Про завершення XVІІ Київського турніру математичних боїв

Зрозуміло, яким важким був цей рік в країні, а особливо в освіти. Ще складнішим він став для проведення наших традиційних олімпіадних заходів, щось вдалося майже ідеально, щось просто вдалося провести належним чином, деякі заходи геть змінили свій формат проведення. Саме до таких слід віднести XVІІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової. Ми здається вже тричі призначали дати боїв і внаслідок загострення епідеміологічної ситуації в Києві переносили на більш спокійний час. Останні заплановані дати були 16 та 23 травня. Ми провели опитування усіх керівників команд стосовно участі їхніх команд. При цьому там була опція, що відповідь слід надати не пізніше 9 травня, і відсутність відгуку від команди автоматично означало, що вона не бажає брати участь у боях.

У підсумку виявилася така ситуація. В наймолодшій лізі (6–7 класи) 11 з 12 команд хочуть дограти турнір (при цьому є 1 команда, яка свого часу не брала участь в командній олімпіаді, але радо зіграє математичний бій). Таким чином тут буде 12 команд. В усіх інших лігах учасників не більше 6. Точніше, в молодшій лізі (8 клас) 5 команд бажають, а шоста від УФМЛ згідна зіграти, «якщо треба». Просимо її зіграти, бо команд має бути парна кількість. У середній лізі (9 клас) є 6 команд, у старшій лізі (10–11 класи) виявили бажання зіграти 5 команд. Просимо відгукнутися ще одну команду, бо інакше доведеться одній з бажаючих команд відмовити.

Це доволі природне відношення до ситуації, наймолодші наші учасники постійно очікували цей захід, бо то для них все вперше. Більш старші учасники або мають певні інші цілі на завершення навчального року (для 11 класу – це ЗЛО), або просто цей термін для них не дуже зручний.

Тому ми вирішили, що не варто для такої кількості команд намагатися провести обидва бої. Бо як показує досів минулих років на другі-треті бої часто склад команд зменшується. Таким чином ми прийняли рішення провести 1 бій, в якому будуть визначені переможці XVІІ Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової.

Цей бій відбудеться в неділю 23 травня 2021 року. Більш детально порядок денний ми оприлюднимо ближче до події (зрозуміло, що він буде стандартним для таких заходів). Так само прошу відгукнутися наше журі, щоб провести довгоочікувані бої належним чином. До речі, це один з важливих додаткових резонів, чому варто провести рівно 1 бій, бо й наше студентське журі, яке зараз зазвичай сидить по домівках, запрошувати на дві події не дуже коректно. А от на 1 подію ми просимо за можливістю відгукнутися та долучитися до участі.

Про 15–16 травня нагадуємо також, що там будуть інші цікаві події, що проводитимуть Русанівській ліцей, а також гурток «Кванта». Про все це є детальніше на нашому сайті, отож пошукайте розповіді про ці заходи та долучайтеся до них. Надто мало цього року було таких цікавих подій, щоб їх ігнорувати.

2.Розклад І бою XVІІ Київського турніру

За підсумками командної олімпіади у наймолодшій лізі будуть розіграми в стикових боях 1–2 та 3–4 місця в групах «А», «Б» та «В».

В усіх інших лігах ми плануємо розіграти 1–2, 3–4 та 5–6 місця турніру. Зрозуміло, що якщо таки в нас вийде по 6 команд у кожній лізі.

Наймолодша ліга

 

ГрКомандаАуд.

підгот

КомандаАуд.

підгот.

Ауд.

бою

1–2 м. гр. АЗбірна (3,14) РЛ (Черешня)  
3–4 м. гр. АНЗ (Факторіал) ТЛ (Шредингера)  
1–2 м. гр. БЗбірна (Дельта) Гімназія 178 (Тесла)  
3–4 м. гр. ББазис (Циркуль) Лідер (Лідер 6)  
1–2 м. гр. ВТЛ (Кактус) Symplex (Symplex)  
3–4 м. гр. ВРЛ (Константа_UI) Ліцей № 208 (???)  

Молодша ліга

 

ГрКомандаАуд.

підгот

КомандаАуд.

підгот.

Ауд.

бою

1–2 м. Ліцей 208 (РОЯЛ-ФЛЕШ) Лідер (Лідер 1)  
3–4 мТЛ (Оті) Базис (Ведмідь)  
5–6 мУФМЛ (Пастернак) (???) ПНЛ 145 (Ейлери)  

Середня ліга

 

ГрКомандаАуд.

підгот

КомандаАуд.

підгот.

Ауд.

бою

1–2 м.Лідер (Альфа) Ліцей 208 (208)  
3–4 мПНЛ 145 (Спорік) Гімназія 178 (178-1)  
5–6 мУФМЛ (Лисаков) РЛ (Русанівськи)  

Старша ліга

 

ГрКомандаАуд.

підгот

КомандаАуд.

підгот.

Ауд.

бою

1–2 м.НЗ (Інфініті) Лідер (Лідер 10)  
3–4 мГімназія 178 (Фінал) Збірна (150, 71428)  
5–6 мУФМЛ (Чемпіони) ???  

Ми просимо керівників команд, що позначені знаками «???» відгукнутися та підтвердити (або спростувати) свою участь в заході 23 травня. Це треба зробити не пізніше 14 травня 2021 року. Так само просимо відгукнутися 1 команду в старшу лігу. Опція вільна, тому буде додана та з команд, що першою відгукнеться. В разі відсутності відповідного відгуку від керівника вважатимемо, що цієї команди немає, тому відповідний бій буде скасований.

Так само є певні проблеми в наймолодшій лізі з командою Лідер–6, там лише 3 потенційні учасники, отож окремі учні можуть долучитися до складу цієї команди.

Остаточно розклад боїв та порядок денний їх проведення буде оприлюднений на сайті не пізніше 17 травня.

3.Про нагородження учасників ВОМ–2021 від Києва

Як відомо цього року саме українськи університети під патронатом ГО «Спілка ректорів України» були проведені обласні (аналог ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади) та Всеукраїнська олімпіада (IV етап). Неабияку роль в цьому зіграв наш провідний виш країни – Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Лише після згоди нашого уверситету міську олімпіаду з математики стали можливими і інші звершення.

Тому природньо, що саме в приміщення КНУ ім. Шевченка ми й плануємо провести нагородження. 14 травня 2021 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка буде традиційний день відкритих дверей і купа цікавих заходів для гостей та майбутніх абітурієнтів. Зрозуміло, що вони будуть проведені з дотриманням усіх карантинних обмежень, як і цього року були проведені усі математичні олімпіади.

Саме в рамках цього заходу керівництво КНУ ім. Шевченка планує провести нагородження усіх учасників ВОМ–2021 від Києва та УФМЛ. Таким чином по обіді 14 травня 2021 року ми чекаємо на наших переможців, призерів та просто учасників ВМО–2021. Більш точний час та аудиторія нагородження незабаром буде визначений у вівторок-середу, про що очікуйте повідомлення і на сайті, і на інших джерелах. Велике прохання до усіх учасників – своєчасно прибути на нагородження. Своїми діями протягом цього ковідного року університети показали, наскільки для нас важливі наші талановиті учні, тому давайте й нагородження дипломами та призами від наших благодійників проведемо гідно. Так, щоб усі наші спонсори могли показати для кого саме вони знайшли гарні призи та подарунки, а також що й надалі варто вам та нам допомагати при організації таких заходів. Наші благодійники цього року – українська діаспора в Каліфорнії, а також ІТ компанії ЛУН та Люксофт давно чекають приводу, щоб розмістити в соціальних мережах та на своїх сайтах яскраві світлини нагородження.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Andrey

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.