brand

RMM–2021, ВЛМШ «Математичний олімп», перспективи наступного року

RMM–2021, ВЛМШ «Математичний олімп», перспективи наступного року

  1. RMM–2021
  2. Потенційні лектори Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп»
  3. Перспективи на початок нового навчального року

1-2-300x200 RMM–2021, ВЛМШ «Математичний олімп»,  перспективи наступного року

1. RMM–2021

Зрозуміло, що заплановане на кінець травня проведення RMM–2021 виглядало доволі суперечливо. Ну нам повезло, що жодне важливе ЗНО не припало на ці дати, але ж ми не єдині серед учасників цього Мастерза. Тут і випускні в школах, вступні в університети, відбори на ІМО та на Балканіаду, які в багатьох країнах були призначені приблизно на цей час. Тому ця «епопея» з перенесенням турніру, з намаганням провести його вживу, нарешті завершилася.

Турнір перенесено на осінь, з 11 по 18 жовтня 2021 року, тури відбудуться 12 та 13 жовтня. Самі змагання та координація відбудуться он-лайн. Тут вже точно перешкод не має бути. На осінь усі бажаючи мають встигнути підлаштуватися. Як до того доведеться підлаштовуватися нам, ми написали в пункті 3 цього повідомлення. Зрозуміло, що відібрані восени 2020 року учасники RMM взяти участь в ньому не зможуть.

2.Потенційні лектори Всеукраїнської літньої школи «Математичний олімп»

Нещодавно ми присвятили пост VII Всеукраїнській школі «Математичний олімп», проголосили реєстрацію майбутніх учасників, щоб усі встигли гарно спланувати літо.

VІІ Всеукраїнська літня школа на базі УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Математичний олімп”

Тепер ми запрошуємо тих, хто готовий приділити свій час, енергію, натхнення викладанню в цій літній школі. Зрозуміло, що багато хто мріє, щоб усі викладачі були рівня Полонського чи Анікушина…, але одразу такими не стають. Усі ми були молодими і з чогось починали. Саме тому в нашу літню школу ми запрошуємо і викладачів з досвідом, і доволі молодих студентів. Головним тут є два моменти, перший, цих викладачів має бути достатня кількість, другий, щоб між лекторами була певна ротація. Щоб по завершенні і батьки, і діти змогли належним чином оцінити якість та цікавість викладання, хоча й це є доволі суб’єктивний процес. Але з року в рік в нашій літній школи набувають досвіду майбутні члени журі, аспіранти, науковці.

Тут проголошуємо опитування для бажаючих викладати в ВЛШ.

Опитування ВЛШ.

Результати опитування.

3. Перспективи на початок нового навчального року

Ми сподіваємося, що вакцинування освітян буде за літо зроблене належним чином і ми зможемо більш-менш спокійно почати новий рік в нормальному очному режимі. Хочеться вірити, що в нашому освітньому існуванні найгірше позаду. Саме на це ми й налаштовуємося. Бо надто важко все далося цього року.

Тепер наводимо наші плани, як це ми робимо кожного разу, щоб виділити певні дні для наших заходів. Усі інші дні будуть використані навчальними закладами для проведення низки своїх осінніх традиційних заходів. Так ми не будемо заважати один одному, оскільки діти, особливо восени, хочуть встигнути на усі можливі заходи, як математичні, так і інших напрямів – спортивні, мистецькі, туристичні тощо.

12 вересня 2021 р. – Математичний занзібар Київського турніру математичних боїв

26 вересня 2021 р.– Командна олімпіада Київського турніру математичних боїв

01–05 жовтня 2021 р. – відбір команд України на Міжнародні математичні змагання (саме за результатами цього відбору буде сформована команда на RMM–2021)

03 жовтня 2021 р. – Математичний занзібар для учнів 4–6 класів

11–18 жовтня 2021 р. – RMM–2021

 

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

Интересные статьи на сайте buyingrealty.net

Andrey

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.