brand

VІІ Всеукраїнська літня школа на базі УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Математичний олімп”

VІІ Всеукраїнська літня школа на базі УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Математичний олімп”

1-1-300x169 VІІ Всеукраїнська літня школа на базі УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка "Математичний олімп"

15 серпня (четвер) – 28 серпня (середа) 2021 року

 1. Основний варіант
 2. Можливі варіанти та реєстрація
 3. Умови участі у ВЛШ «Математичний олімп»
 4. Програма роботи літньої школи

 1. Основний варіант

Ми усі добре розуміємо ситуацію в країні з карантинними обмеженнями, а також освіту в умовах он-лайн, як на мене останню важко і повноцінною освітою назвати. Тому за попередньою домовленістю з керівництвом УФМЛ ми хочемо провести VII Всеукраїнську математичну школу (ВМШ) вживу, тобто в очному форматі. Але ми розуміємо, що ситуацію з вакцинацією та хвильовими спалахами захворювань передбачити надзвичайно важко. Тому ми маємо мати і запасний варіант, як можливість проведення нашої літньої школи і в режимі он-лайн. Тим паче, що досвід такого викладання вже здобутий і минулого літа, і протягом усього року, коли багато заходів доводилося проводити саме он-лайн. Тому і серед учнів, і серед лекторів навіть з’явилися прихильники он-лайн навчання.

Тому основним ми вважатимемо такий варіант, що ми наберемо у кожну з паралелей 5, 6, 7, 8, 9 класи, а також об’єднану паралель 10–11 класів по одній групі на очне навчання. У кожній групі має бути до 15 учнів, щоб була змога посадити їх по одному за парту, а також не мати зайвого скупчення в їдальні та у інших приміщеннях. Так само ми плануємо набрати і по одній групі в кожну із зазначених паралелей на дистанційне навчання. У кожній групі буде до 12 учнів, щоб он-лайн навчання було ефективним.

2. Можливі варіанти та реєстрація

Якщо в Києві буде не «червона зона» на період ЛМШ, то вона буде проведена і в очному форматі. Але все можливо, якщо настане пік чергової хвилі по захворюваннях, то здоров’я важливіше за будь-яке навчання, тому ми мусимо мати запасний варіант в сенсі повного переводу на он-лайн навчання. Хоче напередодні 1 вересня то все й малоймовірно, бо багато має бути пересувань молоді з зв’язку із навчанням.

В заданій реєстрації ми пропонуємо залишити своє бачення щодо своєї участі в ЛМШ. Тут можливі декілька варіантів. Коли я там вживаю займенник «я», мається на увазі участь вашої дитини. Усі ці питання ви маєте обговорити та узгодити разом, але заповнювати форму мають батьки або вчителі, де вони будуть вказані, як «відповідальні особи».

 1. Я буду брати участь тільки в очному форматі. Якщо ЛШМ «Математичний олімп» буде лише в дистанційному форматі, я відмовляюся від участі і прошу повернути мені оргвнесок.
 2. Я бажаю брати участь в очному форматі. Якщо ЛШМ «Математичний олімп» буде лише в дистанційному форматі, я згодний брати участь у ЛМШ он-лайн.
 3. Я буду брати участь тільки в дистанційному форматі.

Реєстрація у ВЛШ «Математичний олімп».

Перевірка реєстрації

Все подальше залежатиме від результатів вашої реєстрації. Тут можливі перекоси в той чи інший формат. В разі більшої кількості бажаючих на очний формат, то тут є певний резерв. Стосовно заочного формату, то тут резерв обмежується кількістю лекторів, які матимуть змогу викладати в нашій ВЛШ. Ну і можливий варіант, що певного напрямку бажаючих учасників може й не набратися належна кількість. Тоді в цих паралелях ВЛШ не відбудеться.

3.Умови участі у ВЛШ «Математичний олімп»

Вартість участі в літній школі є такою.

Учні, що братимуть участь у ВЛШ в очному форматі та потребуватимуть проживання та триразового харчування в УФМЛ, мають сплатити за весь термін ВЛШ 5000 гривень.

Усі інші, що братимуть участь у ВЛШ в очному форматі, будуть снідати та обідати в УФМЛ і мають сплатити за весь термін ВЛШ 3000 гривень.

Учні,  що братимуть участь у ВЛШ у дистанційному форматі мають сплатити за весь термін ВЛШ 2000 гривень;

Оргвнесок за будь-якого варіанта участі в ВЛШ – 1000 гривень. Він є обов’язковим, оскільки цього року як ніколи ми маємо точно розрахувати кількість учасників задля ефективного та безпечного її проведення.

По завершенні цієї реєстрації будуть наведені списки потенційних учасників, яким можна вносити оргвнесок для остаточного підтвердження своїх планів. Якщо в деякій паралелі буде замало учасників, то ми можемо трохи продовжити цю реєстрацію, щоб набрати групу. Якщо ж десь буде забагато потенційних учасників, то до участі будуть допущені не усі. Слідкуйте, будь ласка, за нашими повідомленнями.

07 – 31 травня 2021 року – подання заявки, щодо участі в ЛМШ “Математичний олімп”. Для цього слід заповнити відповідну форму на сайті.

1 – 9 червня 2021 року – оргкомітет ЛМШ наведе списки тих, хто допущений до участі в ЛМШ і опублікує їх на сайті.

10 – 25 червня 2021 року – ті, хто потрапив до списків щодо участі в ЛМШ, мають переказати 1000 гривень на пізніше наведені реквізити.

26 – 30 червня 2021 року – оргкомітет літньої школи наведе на сайті остаточні списки учасників літньої школи та попередній розподіл по групах.

4.Програма роботи літньої школи

У першій день до обіду заплановане знайомство учасників та лекторів ВЛШ «Математичний олімп» та вступна олімпіада. По обіді буде проведене перше заняття.

Усі інші дні – до обіду 3,5 – 4 години занять, після обіду –заняття (1–2 години), виконання домашнього завдання та культурна чи спортивна програма.

У передостанній день – іспит або заключна олімпіада.

В останній день – підсумкове заняття та закриття школи.

За кожною групою буде закріплений вихователь, який буде забезпечувати нормальну роботу групи. Тобто слідкувати за безпечним проведенням ВЛШ, своєчасним відповідно до графіка харчуванням учасників, відвідування занять та інших заходів тощо. Ну й найголовніше, щоб діти по завершенні літньої школи, не сказали, що вони пробули 2 тижні в столиці країни і нічого не бачили.

 

Організаційний комітет літньої школи:

Анікушин Андрій

Рубльов Богдан

Уразовський Андрій

 

Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, то звертайтеся до нас з ними, ми їх радо обговоримо. Дуже вірогідно, що ви маєте й своє бачення щодо покращення роботи нашої/вашої літньої школи.

Слава Україні!

Героям слава!

Andrey

  5 коментарів

  Вікторія Оприлюднено15:27 - 19.05.2021

  Доброго дня! Уточніть, будь ласка, терміни проведення табору, оскільки 15 серпня це не четвер, а 28 серпня не середа у 2021 році. Дякую!

  Ирина Каминская Оприлюднено12:51 - 03.06.2021

  Добрый день!
  К сожалению, поздно узнали о вашей школе, возможно ли ещё зарегистрироваться?

   Богдан Рубльов Оприлюднено22:41 - 03.06.2021

   Читайте наступні повідомлення про літню школу, може ще є можливість

  Віталій Долгопятов Оприлюднено14:42 - 02.08.2021

  Добрий день! Мій син Долгопятов Володимир Віталійович є в списку учасників літньої школи 10-11 класів (10-й по списку). Прошу додати по ньому дані, що він є учнем УФМЛ, оскільки, як я зрозумів з інформаційного тексту, це надає можливість не тільки на очну форму навчання зі “сніданком/обідом”, але й на форму з проживанням в гуртожитку. Можна йому обрати цю форму навчання (з проживанням в гуртожитку)? І можно дізнатись на який “певний ФОП” (за якими реквізитами) робити доплату? Завчасно дякую за зворотній зв’язок.

  Віта Оприлюднено15:49 - 07.08.2021

  Доброго дня! Чи є можливість для сина взяти участь в літній школі? На жаль, тільки сьогодні дізналися про школу.

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.