brand

Відкрито реєстрацію на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА!

Відкрито реєстрацію на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА!

Запрошуємо учнів 6-8 класів на відкриту III Усну Математичну Олімпіаду гуртка «Кванта»!
Олімпіада відбудеться 16-го травня (у неділю) у форматі “онлайн” та буде проходити у унікальному місці — на платформі Gather.Town
kvantaol-3_v3 Відкрито реєстрацію на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА!

info_general-2 Відкрито реєстрацію на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА!
1f3e0 Відкрито реєстрацію на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА! Gather.Town — це унікальна платформа, що робить процес спілкування більш цікавим та реалістичним: потрібно ходити між комнатами, підходити до дошки, щоб малювати там, а для того, щоб почути один одного, учасники мають знаходитися поруч і т.д.
1f9e9 Відкрито реєстрацію на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА! Формат олімпіади
На олімпіаді буде 6 задач на 4 години, на кожну задачу дається три спроби усно розповісти її повне розв’язання членам журі — тобто все як на звичайній усній олімпіаді. Єдина відмінність — місце проведення олімпіади. Цього року олімпіада буде проходити онлайн за допомогою платформи Gather.Town!
Олімпіада складна, але не вимагає глибоких знань математичної теорії. Всі учасники отримають досвід розв’язання гарних і непростих задач, призерам олімпіади будуть вручені призи та дипломи!
1f193 Відкрито реєстрацію на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА! Вартість участі безкоштовна, але будемо вдячні за підтримку наших старань та допомогу у розвитку проекту! Підтримати Кванту:
270d Відкрито реєстрацію на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА! Посилання на реєстрацію:
1f48e Відкрито реєстрацію на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА! Читайте більш детальний пост про олімпіаду на нашому сайті:

1f44d Відкрито реєстрацію на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА! Дякуємо партнерам заходу: GlobalLogic Ukraine, Gather, Математичні олімпіади в Києві — без яких проведення олімпіади було б неможливим!

Успіхів і до зустрічі на олімпіаді! 1f609 Відкрито реєстрацію на III Усну Математичну Олімпіаду КВАНТА!
Кванта

 

Nvidia Gaugan – create ‘photo-realistic’ landscape images by yourself!

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.