brand

Поточні питання: Київський турнір математичних боїв, відбір на ІМО та нагородження учасників ВОМ–2021

Поточні питання: Київський турнір математичних боїв, відбір на ІМО та нагородження учасників ВОМ–2021

  1. Про Київський турнір математичних боїв
  2. Відбір на ІМО та ІМО
  3. Нагородження переможців ВОМ–2021

 

  1. Про Київський турнір математичних боїв

Як ми й повідомляли раніше, математичні бої в квітні не відбудуться. Ситуація з карантинними обмеженнями в Києві унеможливлює проведення в квітні будь-яких масових заходів з більше ніж 10 учасниками. На травень перспективи набагато більш оптимістичні, особливо в питаннях освіти, бо у третій декаді вже розпочнеться ЗНО.

 

Ми таки дочекаємося припинення суворого карантину після 30 квітня і проведемо опитування усіх потенційних учасників математичних боїв стосовно доцільності їх проведення. Ця доцільність буде спиратися лише на бажання (це головне) та можливість (тут можливі компромісні рішення) учасників їх провести. Тому в день проголошення припинення цих обмежень ми запустимо опитування з такими головними питаннями:

 

Ми плануємо провести 2 тури математичних боїв в травні, а саме в неділі 16 та 23 травня. Питання буде адресоване відповідальним за команди особам. Варіантів відповіді 3:

Наша команда має бажання та можливість взяти участь в обох боях і 16 і 23 квітня.

Наша команда має бажання та можливість взяти участь лише в одному бої 16 квітня.

Наша команда не має бажання та можливість брати участь у математичних боях цього року.

 

Це опитування треба завершити до 9 травня і тоді ми приймемо рішення в залежності від ситуації. При цьому вона може сильно відрізнятися в різних лігах. Є відчуття, що молодші класи радо позмагаються і в травні, а от в старших класах такого ентузіазму може бути меншим, але побачимо.

 

  1. Відбір на ІМО та ІМО

 

Побажаємо нашим учасникам відбору на ІМО успіхів та плідної праці, оскільки переможців буде лише 6. Вперше за всю історію, не усі учасники відбору на ІМО змагаються пліч-о-пліч в одному приміщенні, але така склалася ситуація. Навіть минулого року ми мали змогу зібратися гуртом, а цей рік – не вийшло. Тому велика відповідальність на вдале проведення відбору покладається на усі ті регіони, де змагатимуться учасники відбору. Вдалість під собою розуміє зручне для учасників місце проведення відбору, а також доброчесність при його проведенні. Тому кожна відповідальна особа отримала певні інструкції, яких треба дотримуватися. Основні з них – роздруківка умов, щоб о 10:00 відбір розпочався, до 11:00 – відповіді на запитання, о 14:30 почати сканування робіт, щоб журі почало перевірку.

 

Що стосується учасників змагань, прошу не виставляти умови та розв’язання запропонованих задач в жодних мережах. Розв’язання по завершенні туру вам можуть роздрукувати відповідальні особи, щоб ви могли підготуватися до апеляції.

 

Цього року до участі поза конкурсом був запрошений Антипенко Ілля із Запоріжжя. Відтепер і надалі ми будемо давати дозвіл щодо участі поза конкурсом тим учасникам, що посіли абсолютне 2 місце в паралелі 8–10 класів, та якщо з цього регіону немає жодного конкурсного учасника відбору. Таким чином Юлія Татарінова теоретично може долучитися до наших змагань поза конкурсом. Але, як на мене, їй зараз важливіше готуватися до Європейської дівчачої олімпіади з інформатики, де ми будемо вболівати за наших дівчат.

 

Щойно керівництво ІМО поширило документ (попередній і сирий, але все ж таки це вже щось), з якого випливає, що країна організатор ІМО готова усіх учасників прийняти очно, тобто оффлайн. Прописані умови, які враховують і місцеві обмеження і світові напрацювання боротьби з КОВІД. До 26 квітня буде проведене опитування, як воліють країни учасниці ІМО брати участь в заході. Ми плануємо проголосувати за виступ наших учасників он-лайн з усіх зрозумілих міркувань. Сподіваюся, що таких країн набереться достатня кількість і така опція для нас буде чинною. В усіх інших варіантах будемо радитися з учасниками, батьками тощо, але сподіваємося на варіант он-лайн.

 

  1. Нагородження переможців ВОМ–2021

 

До початку травня ми підготуємо дипломи кожному учаснику ВОМ–2021 (і призерам, і просто учасникам). Після цього проведемо розподіл призів від наших спонсорів, якими цього року є ІТ-компанії ЛУН та Люксофт, а також постійний наш спонсор – українська діаспора в Каліфорнії. Після цього ми згрупуємо усі призи по областях та будемо розсилати по регіонах. Єдиною і обов’язковою умовою буде – світлини з вручення дипломів переможцям та учасникам, щоб добре було видно і дипломи, і призи. Для наших спонсорів дуже важливо також поділитися такими світлинами на своїх сторінках. Сподіваюся, що їхня кількість буде зростати, хоча це й дуже не просто за теперішніх умов. Один спонсор від нас відмовився, коли дізнався, що МОН не причетний до усіх наших олімпіад. Дивна позиція, але так воно вже є.

 

І взагалі – питання благодійників для наших талановитих дітей – довга і зазвичай сумна історія. Але подивимося, чи будуть нагороджені наші переможці міжнародних олімпіад (а таких олімпіад цього року має бути більше ніж минулого, наскільки нам відомо) обіцяними преміями від Президента. Хоча певний плюс вже є – в деяких регіонах не дивляться на участь чиновників від освіти і вже нагороджують переможців наших олімпіад за нашими дипломами. Сподіваюся, що таких регіонів стане все більше і більше.

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.