brand

Відбір команди України на ІМО–2021

Відбір команди України на ІМО–2021

868a55da-d4b0-4030-ab37-f625402b394d Відбір команди України на ІМО–2021 1. Правила проведення відбору
2. Умови визначення переможців відбору на ІМО
3. Умови відбору на ІМО для киян
4. Програма та учасники відбору

1. Правила проведення відбору 

Оскільки в Києві проводяться посилені карантинні заходи «червоної зони», то запрошувати сюди дітей з інших регіонів ми не маємо ні права, ні бажання. Але річний досвід проведення дистанційних заходів показує, що треба дотримуватись певних умов проведення. Наводимо ці умови, які допоможуть і дотримуватись принципів доброчесності, і учасникам бути в звичний для подібних заходів атмосфері. 

1. Усі учні одного міста мають писати усі 4 тури відбору разом в одному місці. Це має бути придатна для такої кількості учасників аудиторія або класна кімната в деякому навчальному закладі. 

2. В цій аудиторії має бути:

 • достатньо місця для безпечної розсадки учасників та довірених осіб і в сенсі доброчесності, і в сенсі карантинних обмежень;
 • принтер та сканер у полі зору відеокамери, ноутбук з інтернетом;
 • організоване постійне відеоспостереження за усіма подіями протягом тура – роздруківка умов, робота учасників, сканування робіт тощо; 

3. В аудиторії мають бути присутніми одна-дві довірені особи, які:

 • прийматимуть умови завдань о 9:50, друкуватимуть їх та роздаватимуть учасникам о 10:00;
 • відповідатимуть за дотриманням умов доброчесності; 
 • слідкуватимуть за порядком в аудиторії – тиша, відсутність сторонніх осіб тощо; 
 • передаватимуть протягом першої години письмові запитання учасників оргкомітету та надавати письмові відповіді від оргкомітету учасникам;
 • по завершенні кожного туру приблизно о 14:30 зібрати роботи, сканувати їх в тій самій аудиторії під відеоспостереженням) та відправити скани в оргкомітет. 

Свої роботи учасники мають писати на листах формату А4. Зразки такого паперу будуть заздалегідь розіслані довіреним особам, щоб вони встигли їх роздрукувати достатню кількість. Учасник протягом розв’язування задач має на кожному з них написати своє прізвище, номер задачі та номер сторіночки розв’язання цієї задачі. Не підписані окремі сторінки не розглядатимуться журі. По завершенні учасник має скласти усі папери відповідно до нумерації сторінок по кожній задачі та здати довіреній особі для сканування. Не бажано записувати змістовні частини розв’язання різних задач на одному листку. Так само не бажано здавати на сканування сторінки, на яких немає нічого важливого, які були використані суто як чернетка.  

Нагадаємо, що тури відбору заплановані на 24 квітня (субота), 25 квітня (неділя), 27 квітня (вівторок) та 28 квітня (середа), час написання – від 10:00 до 14:30. 

Запитання по умовах можна задавати письмово довірений особі протягом першої години роботи. 

На 26 квітня (понеділок) та 29 квітня (четвер) заплановані апеляції (он-лайн).

Реєстрації на апеляції треба зробити ввечері 25 квітня (1–2 тури) та 28 квітня (3–4 тури) після оприлюднення результатів перевірки та критеріїв оцінювання завдань. Так само там буде наведений час апеляції кожної бригади журі. 

Під час апеляцій 3–4 турів не можливий перегляд апеляцій 1–2 турів. 

По завершенні останньої апеляції буде підведений підсумок – тобто сформована команда та запасний учасник. Засідання журі не передбачене, оскільки підведення підсумків буде відбуватися суто за результатами відбору. 

Просимо також за кожного учасника зробити внесок у розмірі 1000 гривень. Це мають зробити або довірені особи, або вчителі, або батьки тощо учасників на певний рахунок, але не на БФ «Афіна». Ці кошти підуть журі за перевірку турів відбору, а з рахунків Благодійного фонду цього зробити неможливо. Якщо доросла людина згідна зробити такий переказ, то прошу звернутися за номером +38-050-561-39-64 (Богдан Рубльов, на цьому номері є телеграм, вайбер, ватсап, звертайтеся як вам зручно), і я відправлю вам реквізити. В якості відмови робити переказ просимо також про це попередити оргкомітет або мене особисто. Кияни можуть в разі згоди принести кошти на перший тур. 

2. Умови визначення переможців відбору на ІМО

За результатами 4 турів відбору формується рейтинг учасників відповідно до суми набраних балів за 4 тури (кожна задача оцінюється із 7 балів). Для учасників, які набрали однакову кількість балів, рейтинг всередині їх групи з рівними балами визначається за такими показниками:

1) кількість задач, за котрі стоїть більше рівне 5 балів;

2) кількість задач, за якими стоїть ненульова оцінка;

3) сума за трьома кращими турами;

4) кращий тур;

5) результат останньої всеукраїнської олімпіади для тих, якщо усі рівні виступали за один клас.

При рівних сумах балів за 4 тури вище місце посідають ті учасники, котрі мають кращий перший показник; якщо знову утворилась рівна ситуація, то до тих учасників, котрі рівні за 1-м показником, сортують за 2-м показником, знову вибирають кращих і решту, якщо потрібно сортують за 3-м показником і так далі.

В команду України на міжнародну олімпіаду з математики запрошуються учасники відбору, що посіли 1–6 місця в цьому рейтингу. Запасним стає учасник, що посів 7-ме місце. В разі відмови від участі в ІМО одного чи декількох учасників з різних резонів, їхні місця посідають наступні за рейтингом учасники відбору. 

3. Умови відбору на ІМО для киян

Учасники відбору на ІМО від Києва (8 осіб) писатимуть усі тури в аудиторії 01 факультету комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Шевченка. На відбір треба прибути не пізніше 9:45. Решта умов є стандартними та співпадають із загальними умовами для усіх учасників. 

4. Програма та учасники відбору

24 квітня 2021 року (субота)                     9:30–14:30 (1 тур відбору)

25 квітня 2021 року (неділя)                     9:30–14:30 (2 тур відбору)

26 квітня 2021 року (понеділок)              9:00–19:00 (апеляція 1–2 турів, он-лайн)

27 квітня 2021 року (вівторок)                 9:30–14:30 (3 тур відбору)

28 квітня 2021 року (середа)                     9:30–14:30 (4 тур відбору, від’їзд)

29 квітня 2021 року (четвер)                     9:30–19:00 (апеляція 3–4 турів, он-лайн)

№з\пПрізвище, ім’я, учасникаОбласть
1Наумець Захарм. Київ
2Спиридонов ІванДніпропетровська обл.. 
3Золотарьов КлиментійХарківська обл.
4Пилаєв ІгорХарківська обл. 
5Андрієць Семенм. Київ
6Колодач Янам. Київ
7Гаврилюк Антонм. Київ
8Харін МикитаДонецька обл.
9Дідур Володимирм. Київ
10Ковригін Андрійм. Київ
11Рябчун Софіям. Київ
12Денисков СвятославХарківська обл.
13Горох Єлизаветам. Київ
14Бортновський ІванХарківська обл.
15Швайко ДаніїлВінницька обл.

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

Юля

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.