brand

Регламент проведення ВОМ–2021. Умови проведення ВОМ–2021 в Києві

Регламент проведення ВОМ–2021. Умови проведення ВОМ–2021 в Києві

herson-09 Регламент проведення ВОМ–2021. Умови проведення ВОМ–2021 в Києві

  1. Регламент роботи журі ВОМ–2021
  2. Регламент роботи місцевих оргкомітетів ВОМ–2021
  3. Умови проведення ВОМ–2021 в Києві
  4. Подяки організаторам обласних олімпіад

1. Регламент роботи журі ВОМ–2021

Склад журі сформований, якщо є потенційні кандидати, то вони будуть додані в резерв. В теперішніх умовах все передбачити доволі важко, а тому краще бути готовими заздалегідь до можливих відмов окремих членів журі за об’єктивними обставинами.

Усі члени журі розподілені по паралелях від 5 до 11 класів. Керувати роботою журі будуть старші по паралелях.

5–6 класи – Горох Катерина.

7 клас – Уразовський Андрій.

8 клас – Анікушин Андрій.

9 клас – Лось Валерій.

10 клас – Карлова Олена.

11 клас – Рубльов Богдан.

Експерт – Номіровський Дмитро.

Напевно, щоб не відволікати учасників по завершенні першого дня ми не будемо оприлюднювати жодних підсумків.

По завершенні другого дня будуть виставлені на сайті результати перевірки усіх задач, критерії оцінювання задач, апеляційна форма, а також час проведення апеляції по кожній задачі.

Апеляція буде проведена протягом 3 та 4 квітня в призначений час кожною бригадою. Тут старший по класу має все розподілити так, щоб учасники встигли за потребою на кожну з них. Експерт так само має призначити зручний час для остаточного підведення підсумків, напевно це буде час ближче до остаточного завершення апеляцій. За будь-яких умов все має завершитися до 16:00 неділі 4 квітня. Далі за годину усі зможуть подивитися на остаточні підсумки олімпіади і бути готовим до заключного засідання журі, що розпочнеться о 17:00.

2. Регламент роботи місцевих оргкомітетів ВОМ–2021

Ефективне та безпечне проведення олімпіади цілком залежить від роботи місцевих організаторів олімпіад. Скільки буде організаторів на місцях цілком залежить від голови обласного оргкомітету.

Вже зараз треба подивитися чи правильно вказані усі учасники від області на ВОМ–2021. Цей список оприлюднений за посиланням

Так само не забудьте вказати заміни, якщо такі відбудуться до початку ВОМ–2021.

Також треба передивитися надіслані в оргкомітет ВОМ–2021 заявки, чи правильно там все вказане в сенсі ПІБ учасника, точна назва школи, клас навчання тощо.

Треба попіклуватися про безпечні умови проведення ВОМ–2021, а також умови доброчесності при написанні турів олімпіади – відповідальні особи в аудиторіях, відеоспостереження, відсутність сторонніх осіб тощо.

Зауважте, що до олімпіади допускаються лише ті учні, чиї батьки дали дозвіл на участь дитини в заході за формою:

Дозвіл на участь у ВОМ-2021

Роботи учасників мають підписати ДУЖЕ РОЗБІРЛИВО таким чином:

Прізвище та ім’я.

Клас написання роботи.

Тур.

Нагадаю, що олімпіада триватиме у 5 класі – 2,5 години, у 6 та 7 класах – 3 години, у 8 – 11 класах – 4 години. Учасники 5–7 класів розв’язуватимуть по 5 задач в кожному турі, учасники 8–11 класів – по 4 задачі.

3. Умови проведення ВОМ–2021 в Києві

Як завжди керівництво Київського національного університету імені Тараса Шевченка відгукнувся позитивно щодо проведення ВОМ–2021 в приміщеннях факультету комп’ютерних наук та кібернетики. Але головною вимогою є безпечне розміщення учасників. Тому цей раз нам доведеться задіяти більшу кількість аудиторій. Нагадую, що разом з командою Києва олімпіаду писатимуть учасники з Київської області, а також команди УФМЛ.

Наводимо розподіл аудиторій:

01 – учасники 10–11 класів

39 – учасники 9 класів

43 – учасники 8 класів

12 – учасники 7 класів

13 – учасники 6 класів

14 – учасники 5 класів

На кожний тур олімпіади треба прибути не пізніше 9:45, при собі мати дозвіл батьків на участь і стандартні речі, які потрібні на олімпіаді.

4. Подяки організаторам обласних олімпіад

Спілка ректорів висловила своє бачення проведення обласних олімпіад в умовах пандемії в Україні і висловлює подяку усім причетним. Подальше вже залежить від керівників вишів, до яких спрямоване це звернення.

Лист від Спілки ректорів

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

Zarina

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.